ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2015. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED



märts aprill mai juuni juuli august september oktoober november detsember



 

Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1 18.03.2015 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Mustamäe-Rahumäe
(öine: koridor-o + retrokaart)
RM: Marek Karm

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R4, R6

2 22.03.2015 (P)
(15:00-16:00)
/Nõmme/
Järve
(päevane: km-o)
RM: Marek Karm

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R2, R4, R6,
1. ring, 2. ring,
3. ring, 4. ring 

3 25.03.2015 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Löwenruh park
(öine: koridor-joon-O)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad,
Joon-O vaheajad,
Kaardid: R3, R4, R6,
Kõik punktid 
4 28.03.2015 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
äigrumäe
(päevane: topeltvalik)
RM: Adele Puusalu
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad
Kaardid: R1, R2-1, R2-2, R3, R4-1, R4-2, R5, R6
5 30.03.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Hiiu-Janseni
(päevane: puzzle)
RM: Sergei Rjabõshkin

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

6 1.04.2015 (K)
(21:00-22:00)
/Pirita/
Viimsi park
(öine: mäekuningas)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad
7 6.04.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Kloostrimets N
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Sergei Rjabõshkin

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

8 8.04.2015 (K)
(21:30-22:30)
/Pirita/
Kloostrimets S
(öine: erinevad mõõtkavad)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Kaardid: R3, R4, R6 
9 13.04.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Liiva-Raku
(päevane: sundvalik)
RM: Marek Karm

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R2, R4, R6, Kõik punktid

10 20.04.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Kakumäe
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Piibe Tammemäe

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R3, R4, R5, R6

12 27.04.2015 (E)
(18:30-19:00)
/Nõmme/
Tõnismäe
(päevane: Segapaaristeade)
RM: Marek Karm

Lisainfo

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: I-II vahetus; III-IV vahetus

13 4.05.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Pirita Ringrada
(päevane: )
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad
14 11.05.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita velodroom
(päevane: km-O)
RM: Adele Puusalu

Tulemused

Vaheajad

Kaardid: 1.ring, 2.ring, 3.ring, 4.ring, R2-1, R2-2, R4-1, R4-2, R6

15 18.05.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Mustakivi S
(päevane: KNOCK-OUT)
RM: Marek Karm
Võistluse lehele
16 25.05.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Kalevipoja
(päevane: )
RM: Adele Puusalu

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

17 1.06.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Männiku
(päevane: )
RM: Adele Puusalu

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

18 8.06.2015 (E)
(17:30-19:30)
//
Botaanikaaed
(päevane: Joon-O)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
Kaardid 
19 15.06.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita TOP
(päevane: )
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Kaardid
20 22.06.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Mustakivi N
(päevane: Aerofoto)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
21 29.06.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Merimetsa
(päevane: Valge kaart)
RM: Adele Puusalu
Tulemused, Vaheajad
22 6.07.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita rand
(päevane: Retrokaart)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad
23 13.07.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Mustamäe hüppetorn
(päevane: Teksti-O)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
24 20.07.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Maarjamägi
(päevane: Sundvalik)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
25 22.07.2015 (K)
(17:30-19:30)
//
Kodasoo
(päevane: üks-ühele)
RM: Sander Annus
Võistluse lehekülg
26 27.07.2015 (E)
(17:30-19:30)
//
Keila
(päevane: )
RM: Marek Karm 
Tulemused, Vaheajad
27 3.08.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Tallinna Loomaaed
(päevane: )
RM: TOW
Tulemused ja vaheajad
28 10.08.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Haabneeme
(päevane: sprindi-eri )
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
29 12.08.2015 (K)
(22:30-23:30)
//
Keila-Joa
(öine: )
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
30
17.08.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Järveotsa
(päevane: Koridor-o )
RM: Oleg Koshik

TulemusedVaheajad

31 19.08.2015 (K)
(22:00-23:00)
/Nõmme/
Harku
(öine: reljeefikaart )
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
32 24.08.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita-Kose
(päevane: Retrokaart )
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
33 31.08.2015 (E) 
(17:30-19:30)
/Nõmme/
TTü tehnopol
(päevane: km-O) 
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
34 7.09.2015 (E) 
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Merivälja
(päevane: legendiralli ) 
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad
35 14.09.2015 (E) 
(17:30-19:30)
/Pirita/
Priisle
(päevane: peegelpildis kaart) 
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
36 21.09.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Glehni park
(päevane: )
RM: Märten Henrik Pais
Tulemused, Vaheajad
37 23.09.2015 (K) 
(20:30-21:30)
//
Karjamaa
(öine: Joon-O
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad,
Joon-O vaheajad 
38 28.09.2015 (E)
(17:30-19:30)
//
Uus Maailm
(päevane: Sundvalik)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad, Sundvaliku vaheajad
39 5.10.2015 (E)
(20:00-20:30)
/Nõmme/
Astangu asum
(öine: öine sprint)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Võistluse lehekülg
40 7.10.2015 (E) 
(18:00-18:30)
/Nõmme/
Õismäe ring
(päevane: Paaristeade
RM: Marek Karm
Võistluse lehekülg
41
12.10.2015 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Kadaka mets
(päevane: Aerofoto)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
42 14.10.2015 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Pelguranna S
(päevane: Mälu-O + ajaline valik)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad 
43 18.10.2015 (P)
(11:00-12:00)
//
Hiiu-Jannseni
(päevane: Peegelpildis)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
44 25.10.2015 (P) 
(11:00-12:00)
//
Seli N
(päevane: koridorjoon) 
RM: Marek Karm
 Tulemused, Vaheajad
45 31.10.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Nõmme/
Hiiu
(päevane: retro)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
46 7.11.2015 (L)
(11:00-12:30)
/Nõmme/
Haabersti
(päevane: km-O)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
47 14.11.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: Mälu-O)
RM: Märten Henrik Pais
Tulemused, Vaheajad
48 20.11.2015 (R) 
(18:30-19:30)
/Nõmme/
Vanalinn N
(päevane: Soome sprindilaager) 
RM: Marko Süld
 Tulemused
49 21.11.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Nõmme/
Südalinn
(päevane: Soome sprindilaager)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused
50 22.11.2015 (P) 
(11:00-12:00)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(päevane: Soome sprindilaager) 
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused
51 28.11.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Pirita/
Kuristiku
(päevane: aerofoto)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
52 5.12.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Nõmme/
Männi park
(päevane: joon-o)
RM: Tomi Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
53 12.12.2015 (L)
(11:00-12:00)
/Pirita/
Tõnismäe
(päevane: Km-O)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
 54

 26.12.2015 (L) 
(Ühisstart kell 11:00)
/Keslinn/

JÕULUERI - Kesklinn
(päevane: ühisstart 
RM: Tomi Andre Piirmets 

 Täpsem info:
www.linnaorienteerumine.ee

Tulemused, Vaheajad


 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com