Sise-O 2018 sarja 6.osavõistlus 11.04.2018
1. jooks
11.04.2018 Lasnamäe Spordihall (Sergei Rjabõškin)
2. jooks
11.04.2018 Lasnamäe Spordihall (Sergei Rjabõškin)
M1


Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    19 Uku-Laur Tali             Harju KEK       00:07.47  00:07.47 00:03.59(1) 00:03.48(1)   
   2.    12 Vjatšeslav Safonov        SRD             00:08.17     +0:30 00:04.16(3) 00:04.01(2)   
   3.    24 Lauri Olli                LSF PT          00:08.34     +0:47 00:04.14(2) 00:04.20(4)   
   4.    25 Tarmo Klaar               Mercury         00:08.43     +0:56 00:04.27(5) 00:04.16(3)   
   5.    29 Margus Andresson          LSF PT          00:08.54     +1:07 00:04.24(4) 00:04.30(5)   
   6.    33 Raul Laas                 Joka            00:09.12     +1:25 00:04.40(6) 00:04.32(6)   
   7.    34 Matti Betlem              JOKA            00:09.31     +1:44 00:04.59(7) 00:04.32(6)   
   8.    27 Alar Alajaan                              00:11.36     +3:49 00:06.27(9) 00:05.09(9)   
   9.     9 Dmitri Fedotov            SRD             00:11.54     +4:07 00:06.49(11 00:05.05(8)   
  10.     5 Vlas Kuznetsov            SRD             00:12.03     +4:16 00:06.34(10 00:05.29(11   
  11.     7 Robin Olli                LSF PT          00:12.22     +4:35 00:06.21(8) 00:06.01(13   
  12.     1 Martin Lukianov                           00:12.33     +4:46 00:06.52(12 00:05.41(12   
  13.     6 Konstantin Razdolski      SRD             00:13.39     +5:52 00:07.37(13 00:06.02(14   
  14.     3 Sergei Andrushko          SRD             00:14.00     +6:13 00:08.39(14 00:05.21(10   
         11 Eric Voolaid              SK100           Ei start           Ei start    Ei start      
         23 Andres Käver              SK100           Ei start           Ei start    Ei start      
N1


Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    52 Triina-Britt Preden       TON             00:08.47  00:08.47 00:04.01(1) 00:04.46(2)   
   2.    44 Anu Kuusmaa               SK100           00:08.49     +0:02 00:04.10(2) 00:04.39(1)   
   3.    48 Ella Shved                SRD             00:10.19     +1:32 00:04.56(3) 00:05.23(5)   
   4.    49 Meeli Kerem               TON             00:10.27     +1:40 00:05.08(4) 00:05.19(4)   
   5.    39 Elis Karpov               SRD             00:10.39     +1:52 00:05.21(5) 00:05.18(3)   
   6.    54 Ülle Raudsepp             Okas            00:11.39     +2:52 00:05.50(7) 00:05.49(6)   
   7.    46 Mari Roots                TAOK            00:12.14     +3:27 00:05.41(6) 00:06.33(8)   
   8.    40 Lisette Kuusmaa                           00:14.04     +5:17 00:07.42(9) 00:06.22(7)   
   9.    50 Ave Raie                                  00:18.44     +9:57 00:08.54(10 00:09.50(11   
  10.    37 Arabella Raie                             00:24.33    +15:46 00:13.51(11 00:10.42(12   
         36 Julianna Krasavina                        Tühist             Puuduv KP   00:06.58(10   
         35 Airi Jakutovitš                           Tühist             Puuduv KP   00:06.51(9)   
         38 Alisa Melnitsuk                           Tühist             00:07.04(8) Puuduv KP     
SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 11.04.2018 21:50:13