Sise-O 2018 sarja 4.osavõistlus 23.03.2018
1. 23.03.2018 1.jooks
Audentese Spordihall (Mait Tõnisson)
2. 23.03.2018 2.jooks
Audentese Spordihall (Mait Tõnisson)
M18  M21  M35  M45  M55 
N18  N21  N40  N55 

M18
500m 15KP {Start nr:1 }
500m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    1 1 Reserv                                19:30.00 20:20.00 
    3 Robin Olli                     305095   19:30.30 20:21.30 
    5 Oliver Annus                   682396   19:31.00 20:21.00 
    6 Vjatšeslav Safonov             2110785  19:31.30 20:22.00 
    7 Markus Ek                      305006   19:32.00 20:20.30 

M21
500m 15KP {Start nr:1 }
500m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    9 1 Reserv                                19:41.00 20:31.00 
   12 2 Reserv                                19:41.30 20:31.30 
   13 Sergei Rjabõškin               8001488  19:42.00 20:34.00 
   15 Erik Aibast                    681661   19:42.30 20:33.30 
   19 Aleksandr Shved                920324   19:43.00 20:32.00 
   20 Jaan Tarmak                    850629   19:43.30 20:32.30 
   23 Vadim Shved                    9005255  19:44.00 20:33.00 

M35
500m 15KP {Start nr:1 }
500m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   29 Rain Eensaar                   9959599  19:37.30 20:27.30 
   33 Silvar Savolainen              8265400  19:38.00 20:30.30 
   35 Lauri Tarlap                   1408080  19:38.30 20:28.00 
   36 Lauri Olli                     500440   19:39.00 20:29.30 
   37 Alar Alajaan                   1285050  19:39.30 20:29.00 
   38 Andres Käver                   8651972  19:40.00 20:30.00 
   39 Tarmo Klaar                    777777   19:40.30 20:28.30 

M45
500m 15KP {Start nr:1 }
500m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   40 1 Reserv                                19:34.30 20:24.30 
   41 Sergei Shved                   2007517  19:35.00 20:25.00 
   42 Sander Annus                   8061173  19:35.30 20:27.00 
   44 Margus Andresson               211470   19:36.00 20:26.30 
   45 Ülo Viru                       929404   19:36.30 20:26.00 
   46 Raivo Erik                     8181181  19:37.00 20:25.30 

M55
500m 15KP {Start nr:1 }
500m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   48 1 Reserv                                19:32.30 20:22.30 
   49 Raul Laas                      1396086  19:33.00 20:24.00 
   50 Peep Koppel                    1405601  19:33.30 20:23.30 
   53 Matti Betlem                   1008438  19:34.00 20:23.00 

N18
500m 13KP {Start nr:1 }
500m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   54 1 Reserv                                19:30.15 20:20.15 
   55 Elis Karpova                   2110786  19:30.45 20:22.15 
   57 Liisa Laura Viru               305708   19:31.15 20:21.45 
   58 Annika Ek                      305008   19:31.45 20:21.15 
   61 Arabella Raie                           19:32.15 20:20.45 

N21
500m 13KP {Start nr:1 }
500m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   62 2 Reserv                                19:38.45 20:29.15 
   64 1 Reserv                                19:39.15 20:28.45 
   65 Anu Kuusmaa                    8646109  19:39.45 20:30.45 
   69 Anu Kõnnusaar                           19:40.15 20:30.15 
   71 Olga Shved                     9950516  19:40.45 20:31.15 
   72 Kairi Tuulmägi                 8130884  19:41.15 20:31.45 
   73 Tais Vakrõõm                   9862309  19:41.45 20:29.45 

N40
500m 13KP {Start nr:1 }
500m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   74 1 Reserv                                19:33.45 20:23.45 
   75 Ave Raie                       RENT     19:34.15 20:27.45 
   78 Vaike Murumets                 8120472  19:34.45 20:26.45 
   79 Maari Idnurm                   8647288  19:35.15 20:26.15 
   80 Mari Roots                     9005042  19:35.45 20:24.15 
   81 Maris Roosipuu                 9101932  19:36.15 20:25.15 
   82 Siiri Vallner                  8171621  19:36.45 20:24.45 
   83 Triina-Britt Preden            500434   19:37.15 20:28.15 
   84 Ella Shved                     7008020  19:37.45 20:25.45 
   85 Meeli Kerem                    7200990  19:38.15 20:27.15 

N55
500m 13KP {Start nr:1 }
500m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   87 1 Reserv                                19:32.45 20:22.45 
   88 Ülle Raudsepp                  1404069  19:33.15 20:23.15 

SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com