Sise-O 2018 sarja 4.osavõistlus 23.03.2018
1.jooks
23.03.2018 Audentese Spordihall (Mait Tõnisson)
2.jooks
23.03.2018 Audentese Spordihall (Mait Tõnisson)
M1


Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    13 Sergei Rjabõškin          SRD             00:09.26  00:09.26 00:04.33(1) 00:04.52(1)   
   2.    12 Mehis Muru                                00:10.24     +0:58 00:05.07(4) 00:05.17(3)   
   3.    29 Rain Eensaar                              00:10.26     +1:00 00:05.14(5) 00:05.12(2)   
   4.    23 Vadim Shved               SRD             00:10.31     +1:05 00:04.54(2) 00:05.36(6)   
   5.    19 Aleksandr Shved           SRD             00:10.37     +1:11 00:05.03(3) 00:05.34(5)   
   6.    15 Erik Aibast               Tammed          00:11.06     +1:39 00:05.36(6) 00:05.30(4)   
   7.    36 Lauri Olli                LSF PT          00:11.36     +2:10 00:05.38(7) 00:05.58(7)   
   8.    39 Tarmo Klaar                               00:12.12     +2:45 00:05.49(8) 00:06.22(11   
   9.    45 Ülo Viru                  Orvand          00:12.28     +3:01 00:06.01(9) 00:06.26(12   
  10.    44 Margus Andresson          LSF PT          00:12.31     +3:05 00:06.12(11 00:06.18(9)   
  11.    53 Matti Betlem              JOKA            00:12.42     +3:16 00:06.24(14 00:06.18(8)   
  12.    41 Sergei Shved              SRD             00:13.02     +3:36 00:06.21(13 00:06.41(14   
  13.    49 Raul Laas                 JOKA            00:13.04     +3:37 00:06.17(12 00:06.47(15   
  14.    33 Silvar Savolainen         korp! Leola     00:13.41     +4:15 00:06.43(15 00:06.58(17   
  15.    35 Lauri Tarlap                              00:13.56     +4:30 00:06.11(10 00:07.45(19   
  16.     6 Vjatšeslav Safonov        SRD             00:14.03     +4:37 00:07.07(16 00:06.56(16   
  17.    40 Marko Süld                                00:14.39     +5:13 00:08.18(19 00:06.21(10   
  18.    50 Peep Koppel               Koop            00:17.04     +7:38 00:07.35(17 00:09.29(23   
  19.    37 Alar Alajaan                              00:17.12     +7:46 00:08.09(18 00:09.02(22   
  20.     3 Robin Olli                LSF PT          00:17.41     +8:14 00:09.07(20 00:08.34(21   
  21.     5 Oliver Annus                              00:18.12     +8:46 00:10.06(21 00:08.05(20   
         42 Sander Annus                              Tühist             Puuduv KP   00:06.29(13   
         38 Andres Käver              SK100           Tühist             Puuduv KP   00:07.25(18   
          7 Markus Ek                                 Tühist             00:20.59(22 Puuduv KP     
         46 Raivo Erik                Rae             Ei start           Ei start    Ei start      
         20 Jaan Tarmak               SK100           Ei start           Ei start    Ei start      
N1


Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1.    65 Anu Kuusmaa               SK100           00:11.40  00:11.40 00:05.50(2) 00:05.49(1)   
   2.    71 Olga Shved                SRD             00:11.49     +0:09 00:05.51(3) 00:05.58(2)   
   3.    83 Triina-Britt Preden       TON             00:12.22     +0:42 00:05.45(1) 00:06.36(3)   
   4.    73 Tais Vakrõõm              SRD             00:12.51     +1:11 00:06.03(4) 00:06.48(5)   
   5.    82 Siiri Vallner                             00:12.57     +1:17 00:06.17(5) 00:06.40(4)   
   6.    84 Ella Shved                SRD             00:13.35     +1:55 00:06.24(6) 00:07.11(6)   
   7.    69 Anu Kõnnusaar                             00:13.43     +2:03 00:06.26(7) 00:07.17(8)   
   8.    81 Maris Roosipuu            TON             00:14.03     +2:23 00:06.50(8) 00:07.13(7)   
   9.    79 Maari Idnurm              TON             00:14.49     +3:09 00:07.27(9) 00:07.22(9)   
  10.    78 Vaike Murumets                            00:15.06     +3:26 00:07.30(10 00:07.36(10   
  11.    85 Meeli Kerem               TON             00:15.25     +3:45 00:07.39(11 00:07.46(11   
  12.    55 Elis Karpova              SRD             00:16.03     +4:23 00:07.50(12 00:08.13(13   
  13.    80 Mari Roots                TAOK            00:16.11     +4:31 00:08.04(13 00:08.06(12   
  14.    88 Ülle Raudsepp             Okas            00:18.28     +6:48 00:09.07(14 00:09.21(14   
  15.    75 Ave Raie                                  00:30.28    +18:48 00:17.07(15 00:13.21(16   
  16.    61 Arabella Raie                             00:31.10    +19:30 00:19.05(17 00:12.04(15   
  17.    58 Annika Ek                                 00:33.16    +21:36 00:19.00(16 00:14.15(17   
         57 Liisa Laura Viru          TON             Ei start           Ei start    Ei start      
         72 Kairi Tuulmägi            Mercury         Ei start           Ei start    Ei start      
SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 23.03.2018 21:16:07