Sise-O 2018 sarja 3. osavõistlus 12.03.2018
1. jooks
12.03.2018 Tallinna Tehnikaülikool (Sergei Rjabõshkin)
M18  M21  M35  M45  M55 
N18  N21  N40  N55 

M18
6500m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 1 Reserv                                                     18:00.00 
    3 Konstantin Razdolski           SRD                  2110795  18:00.30 
    5 Mati Kiisler                   SRD                  2090253  18:01.00 
    6 Vjatšeslav Safonov             SRD                  2110785  18:01.30 
    7 Daniel Vanni                   SRD                  2110794  18:02.00 
    9 Martin Dominik Lukjanov        SRD                  2110791  18:02.30 
   12 Eric Voolaid                   SK100                7201936  18:03.00 
   13 Vlas Kuznetsov                 SRD                  2110790  18:03.30 
   15 Robin Olli                     LSF PT               305095   18:04.00 
   19 Sergei Andrushko               SRD                  2103369  18:04.30 

M21
6500m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   20 2 Reserv                                                     18:13.00 
   23 1 Reserv                                                     18:13.30 
   29 Priit Transtok                                      1406005  18:14.00 
   33 Reimo Liiv                     Tammed               9200600  18:14.30 
   35 Vadim Shved                    SRD                  9005255  18:15.00 
   36 Rain Eensaar                                                 18:15.30 
   37 Timmo Tammemäe                 SK100                8636791  18:16.00 
   38 Oliver Immato                                       8640102  18:16.30 
   39 Marek Karm                     SK100                8631404  18:17.00 
   40 Michael Raer                   SRD                  9113355  18:17.30 
   41 Jaan Tarmak                    SK100                850629   18:18.00 

M35
6500m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   42 1 Reserv                                                     18:10.00 
   44 Alar Alajaan                                        1285050  18:10.30 
   45 Erik Aibast                                         681661   18:11.00 
   46 Lauri Olli                     LSF PT               500440   18:11.30 
   48 Andres Käver                   SK100                8651972  18:12.00 
   49 Silvar Savolainen              korp! Leola          8265400  18:12.30 

M45
6500m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   50 1 Reserv                                                     18:07.00 
   53 Raivo Erik                     Rae                  8181181  18:07.30 
   54 Mairolt Kakko                  Bona Fide            929410   18:08.00 
   55 Sergei Shved                   SRD                  2007517  18:08.30 
   57 Ülo Viru                       Orvand               929404   18:09.00 
   58 Margus Andresson               LSF PT               211470   18:09.30 

M55
6500m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   61 1 Reserv                                                     18:05.00 
   62 Raul Laas                      JOKA                 1396086  18:05.30 
   64 Peep Koppel                    Koop                 1405601  18:06.00 
   65 Matti Betlem                   JOKA                 1008438  18:06.30 

N18
7000m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   69 1 Reserv                                                     18:00.15 
   71 Sofia Pahhomenkova             SRD                  255912   18:00.45 
   72 Lisette Kuusmaa                                     255820   18:01.15 
   73 Elis Karpova                   SRD                  2110786  18:01.45 
   74 Paula Liis Viljamaa            Tammed               8631755  18:02.15 
   75 Nadezda Alberti                SRD                  2110784  18:02.45 

N21
7000m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   78 2 Reserv                                                     18:07.45 
   79 1 Reserv                                                     18:08.15 
   80 Anu Kuusmaa                    SK100                8646109  18:08.45 
   81 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  18:09.15 
   82 Kadi Niggulis                                       889110   18:09.45 

N40
7000m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   83 1 Reserv                                                     18:04.45 
   84 Meeli Kerem                    TON                  7200990  18:05.15 
   85 Mari Roots                     TAOK                 9005042  18:05.45 
   87 Triina-Britt Preden            TON                  500434   18:06.15 
   88 Anu Järv                                            8639465  18:06.45 
   89 Ella Shved                     SRD                  7008020  18:07.15 

N55
7000m 9KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   90 1 Reserv                                                     18:03.15 
   92 Marika Kirsspuu                                     7071003  18:03.45 
   93 Merike Mändsoo                 TON                  223650   18:04.15 

SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com