Sise-O 2018 sarja 2. osavõistlus 10.03.2018
1. jooks
10.03.2018 Kuristiku Gümnaasium (Sergei Rjabõhskin)
2. jooks
10.03.2018 Kuristiku Gümnaasium (Sergei Rjabõshkin)
M1


Koht  Nr    Nimi                      Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    19 Mehis Muru                00:09.09  00:04.29(1) 00:04.40(1)  
   2.    29 Jaan Tarmak               00:10.03  00:05.04(3) 00:04.58(3)  
   3.    23 Vadim Shved               00:10.18  00:05.37(6) 00:04.41(2)  
   4.    15 Georgi Mavtšun            00:11.09  00:04.57(2) 00:06.12(7)  
   5.    39 Lauri Olli                00:11.10  00:05.30(5) 00:05.39(5)  
   6.    45 Margus Andresson          00:11.27  00:06.02(9) 00:05.24(4)  
   7.    37 Tarmo Klaar               00:11.42  00:05.29(4) 00:06.12(8)  
   8.     5 Vjatšeslav Safonov        00:12.30  00:06.16(10 00:06.14(9)  
   9.    34 Erik Aibast               00:12.59  00:05.38(7) 00:07.20(15  
  10.    53 Matti Betlem              00:13.08  00:06.52(12 00:06.16(10  
  11.    20 Rain Eensaar              00:13.20  00:07.21(14 00:05.58(6)  
  12.    44 Ülo Viru                  00:13.21  00:06.30(11 00:06.50(13  
  13.    42 Raivo Erik                00:13.30  00:07.08(13 00:06.22(11  
  14.    41 Sergei Shved              00:13.58  00:07.28(15 00:06.30(12  
  15.    36 Andres Lauba              00:15.10  00:08.16(17 00:06.53(14  
  16.    50 Peep Koppel               00:15.56  00:08.15(16 00:07.40(16  
  17.    33 Michael Raer              00:16.37  00:08.43(18 00:07.53(18  
  18.    38 Alar Alajaan              00:17.06  00:09.20(19 00:07.45(17  
  19.    40 Aivar Leht                00:19.03  00:10.35(20 00:08.27(20  
  20.     9 Vlas Kuznetsov            00:22.06  00:13.48(23 00:08.17(19  
  21.     6 Konstantin Razdolski      00:25.26  00:15.37(25 00:09.49(21  
  22.     3 Sergei Andrushko          00:26.54  00:16.39(26 00:10.15(22  
  23.    35 Silvar Savolainen         00:28.15  00:13.47(22 00:14.28(24  
  24.     1 Kaarel Tammpuu            00:31.00  00:15.30(24 00:15.30(25  
  25.    12 Robin Olli                00:34.04  00:20.20(28 00:13.43(23  
  26.     7 Martin Dominik Lukjanov   00:42.27  00:17.03(27 00:25.24(26  
         48 Andres Laas               Tühist    00:12.32(21 Puuduv KP    
         49 Raul Laas                 Tühist    00:05.43(8) Puuduv KP    
         13 Daniel Vanni              Ei start  Ei start    Ei start     
N1


Koht  Nr    Nimi                      Tulemus   Etapp 1     Etapp 2        
   1.    69 Kairi Tuulmägi            00:12.59  00:06.05(1) 00:06.54(1)  
   2.    73 Triina-Britt Preden       00:15.57  00:06.53(2) 00:09.04(2)  
   3.    74 Ella Shved                00:17.33  00:07.19(3) 00:10.14(3)  
   4.    65 Tais Vakrõõm              00:18.24  00:08.09(4) 00:10.15(4)  
   5.    75 Meeli Kerem               00:19.37  00:09.08(6) 00:10.29(5)  
   6.    72 Mari Roots                00:20.55  00:08.57(5) 00:11.57(6)  
   7.    57 Elis Karpova              00:23.03  00:09.25(7) 00:13.38(8)  
   8.    79 Ann Warma-Laas            00:27.44  00:12.49(9) 00:14.55(10  
   9.    61 Julianna Krasavina        00:33.28  00:20.55(10 00:12.32(7)  
  10.    58 Liisa Laura Viru          00:34.56  00:09.55(8) 00:25.01(11  
         55 Alisa Melnitsuk           Tühist    Puuduv KP   00:14.16(9)  
SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 10.03.2018 18:48:10