Sise-O 2018 sarja 2. osavõistlus
1. jooks
10.03.2018 Kuristiku Gümnaasium (Sergei Rjabõhskin)
M18  M21  M35  M45  M55 
N18  N21  N40  N55 

M18
7200m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:00.00 
Sergei Andrushko               SRD                  24556 2103369  15:00.30 
Vjatšeslav Safonov             SRD                  23756 2110785  15:01.00 
Konstantin Razdolski           SRD                  27868 2110795  15:01.30 
Martin Dominik Lukjanov        SRD                  26904 2110791  15:02.00 
Vlas Kuznetsov                 SRD                  27865 2110790  15:02.30 
Robin Olli                     LSF PT                9585 305095   15:03.00 
Daniel Vanni                   SRD                  27876 2110794  15:03.30 

M21
7200m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:12.00 
2 Reserv                                                0          15:12.30 
Rain Eensaar                                         1144 RENT     15:13.00 
Vadim Shved                    SRD                   4202 9005255  15:13.30 
Jaan Tarmak                                          3201 850629   15:14.00 
Michael Raer                   SRD                  19303 9113355  15:14.30 

M35
7200m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:09.00 
Silvar Savolainen              korp! Leola           2654 8265400  15:09.30 
Andres Lauba                   TON                   2895 7207458  15:10.00 
Tarmo Klaar                    Ilves                 1143 777777   15:10.30 
Alar Alajaan                                        14980 1285050  15:11.00 
Lauri Olli                     LSF PT                4230 500440   15:11.30 

M45
7200m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:06.30 
Sergei Shved                   SRD                   2489 2007517  15:07.00 
Raivo Erik                     Rae                   1516 8181181  15:07.30 
Ülo Viru                       Orvand                2539 929404   15:08.00 
Margus Andresson               LSF PT                7500 211470   15:08.30 

M55
7200m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:04.00 
Andres Laas                    HOK                   7534 610827   15:04.30 
Raul Laas                      JOKA                  5372 1396086  15:05.00 
Peep Koppel                    Koop                   456 1405601  15:05.30 
Matti Betlem                   JOKA                  1859 1008438  15:06.00 

N18
7099m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:00.15 
Alisa Melnitsuk                                     27994          15:00.45 
Elis Karpova                   SRD                  14210 2110786  15:01.15 
Liisa Laura Viru               TON                  15000 305708   15:01.45 
Julianna Krasavina             SRD                  27993 2110783  15:02.15 

N21
7099m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:06.15 
2 Reserv                                                0          15:06.45 
Tais Vakrõõm                   SRD                   3700 8230986  15:07.15 
Kairi Tuulmägi                 Mercury              16589 8130884  15:07.45 

N40
7099m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:03.45 
Mari Roots                     TAOK                   137 9005042  15:04.15 
Triina-Britt Preden            TON                   1361 500434   15:04.45 
Ella Shved                     SRD                    996 7008020  15:05.15 
Meeli Kerem                    TON                    278 7200990  15:05.45 

N55
7099m 8KP {Start nr:1 }
Nimi                           Klubi                EOL   Kiip     S.aeg    
1 Reserv                                                0          15:02.45 
Ann Warma-Laas                 HOK                   8817 1958103  15:03.15 

SK 100 - WMOC 2016 test litsents
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com