Üks-Ühele võistlus 2017 kvalifikatsioon

19.07.2017
Korraldaja : MTÜ Osprint
Rajameister : Sander Annus
[M18] [M21] [M35] [M50] [N18] [N21]
[N35] [N50]
M21 Rada (1): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1406 Sander Vaher              EKJ SK     00:13:34
 2.  4487 Lauri Tammemäe                       00:15:09 +01:35
 3. 12590 Reimo Liiv                Tammed     00:15:30 +01:56
 4. 12810 Tanel Papp                Võru       00:15:55 +02:21
 5.  4191 Kaur Kase                 Võru       00:15:59 +02:25
 6.  9134 Marek Karm                SK100      00:16:00 +02:26
 7.  7288 Andreas Aadli             Tammed     00:17:40 +04:06
 8. 13566 Tomi-Andre Piirmets       x39        00:20:25 +06:51
 9.  2654 Silvar Savolainen         Saue       00:22:39 +09:05
M35 Rada (1): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1685 Erik Aibast               Tammed     00:16:26
 2. 15431 Kaupo Järve               LSF PT     00:17:42 +01:16
 3.  1826 Lauri Beilmann                       00:17:53 +01:27
 4.  4731 Tarmo Kuub                LSF PT     00:18:12 +01:46
 5.  1143 Tarmo Klaar               Ilves      00:19:14 +02:48
 6. 19937 Mairo Kirss               Koop       00:19:40 +03:14
 7. 10450 Ilmar Udam                           00:19:46 +03:20
 8. 20426 Andres Käver              SK100      00:22:41 +06:15
 9.   108 Raivo Pellja              JOKA       00:23:22 +06:56
10. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK     00:24:09 +07:43
11.  2493 Aleksei Komarov                      00:26:01 +09:35
     4113 Mairolt Kakko             Bona Fide  DQ      
M50 Rada (1): 10 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2539 Ülo Viru                  Orvand     00:18:46
 2. 10327 Kai Saksman               TON        00:21:16 +02:30
 3.   837 Urmas Tammemäe            Orvand     00:21:46 +03:00
 4.  1240 Jüri Rokko                SK RT      00:21:51 +03:05
 5.   423 Kalev Ruberg                         00:25:01 +06:15
N18 Rada (2): 8 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           OK Põlva K 00:16:11
N21 Rada (2): 8 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6307 Teele Telgma              Tammed     00:12:45
 2.  4486 Piibe Tammemäe            SK100      00:14:13 +01:28
 3.  5444 Marie Tammemäe            Orvand     00:15:00 +02:15
 4. 26098 Erika Uotila              Tammed     00:15:35 +02:50
N35 Rada (2): 8 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1361 Triina-Britt Preden       TON        00:18:24
 2.  2966 Anu Kuusmaa               SK100      00:19:40 +01:16
 3.   526 Maari Idnurm                         00:20:18 +01:54
 4.  4748 Kristina Vesilind         SRD        00:24:24 +06:00
 5.  5829 Liina Sumberg             LSF PT     00:27:18 +08:54
N50 Rada (2): 8 KP 2.100km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17644 Marika Müür                          00:24:15
 2.  2298 Mare Niitsoo              TON        00:25:05 +00:50

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 19.07.2017 21:56:07 WMOC