Knockout sprint 2017 kvalifikatsioon

7.06.2017
Korraldaja : MTÜ Osprint
Rajameister : Lauri Tammemäe
[#1] [#2]
#1 Rada (QM18,QM21,QM35,QM50): 19 KP 2.700km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1406 Sander Vaher              EKJ SK    QM21     00:12:31
 2.  5274 Sergei Rjabõshkin         SRD       QM21     00:12:45 +00:14
 3.  4191 Kaur Kase                           QM21     00:13:38 +01:07
 4.  9134 Marek Karm                SK100     QM21     00:14:31 +02:00
 5.  7288 Andreas Aadli             Tammed    QM21     00:14:38 +02:07
 6. 15431 Kaupo Järve               LSF PT    QM35     00:15:00 +02:29
 7.  4690 Vladimir Savinov          SRD       QM50     00:16:03 +03:32
 8. 19937 Mairo Kirss               Koop      QM35     00:16:44 +04:13
 9.  1143 Tarmo Klaar               Ilves     QM35     00:16:47 +04:16
10.  2539 Ülo Viru                  Orvand    QM50     00:17:07 +04:36
11.   312 Aivar Meindok             TON       QM50     00:17:57 +05:26
12.     0 Marko Süld                          QM35     00:18:17 +05:46
13.  5372 Raul Laas                 JOKA      QM50     00:18:20 +05:49
14. 14980 Alar Alajaan              EKJ SK    QM35     00:18:36 +06:05
15. 20426 Andres Käver              SK100     QM35     00:18:49 +06:18
16.  1240 Jüri Rokko                SK RT     QM50     00:20:07 +07:36
17.   456 Peep Koppel               Koop      QM50     00:23:56 +11:25
18.   425 Agu Koppa                 Jõhvikas  QM50     00:27:14 +14:43
19.   306 Rein Küttim               Orion     QM50     00:30:03 +17:32
20. 20673 Eric Voolaid              SK100     QM18     00:39:06 +26:35
21. 24556 Sergei Andrushko          SRD       QM18     00:41:31 +29:00
22. 25301 Jan Tsizik                SRD       QM18     00:42:29 +29:58
    25653 Vladislav Moissejev       SRD       QM18     DQ      
     4708 Ragnar Ilp                          QM35     DQ      
    25678 Dmitri Fedotov            SRD       QM18     DQ      
#2 Rada (QN18,QN21,QN35,QN50): 19 KP 2.300km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  6307 Teele Telgma              Tammed    QN21     00:14:44
 2. 26098 Erika Uotila              Tammed    QN21     00:15:30 +00:46
 3.  2966 Anu Kuusmaa               SK100     QN35     00:17:49 +03:05
 3.  6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD       QN18     00:17:49 +03:05
 5.  1361 Triina-Britt Preden       TON       QN35     00:17:52 +03:08
 6.   260 Marika Kirsspuu           TAOK      QN50     00:18:33 +03:49
 7.  4195 Lea Leppik                TAOK      QN50     00:18:46 +04:02
 8. 11171 Merilin Anijärv                     QN21     00:19:12 +04:28
 9.   705 Ülle Kadak                Lehola    QN50     00:20:01 +05:17
10.   278 Meeli Kerem               TON       QN50     00:20:59 +06:15
11. 13775 Marge Sargma              Tammed    QN35     00:21:30 +06:46
12.   709 Ülle Raudsepp             Okas      QN50     00:26:53 +12:09
13.   137 Mari Roots                TAOK      QN50     00:27:10 +12:26
14. 13293 Sofia Pahhomenkova        SRD       QN18     00:27:20 +12:36
      526 Maari Idnurm              TON       QN35     DQ      

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 7.06.2017 23:22:20 WMOC