M18
koht Nimi klubi summa osavõtt SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna MV 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Andres Rõõm   300 3/ 5     1 / 100           1 / 100 1 / 100
2 Rainer Kravets Prorunner 230 3/ 5 2 / 80             1 / 100   4 / 50
3 Kustu Künnapas   228 4/ 5         1 / 100 2 / 80     7 / 29 17 / 19
4 Vladislav Moissejev SRD 214 6/ 5 7 / 29 20 / 16   1 / 100 5 / 40 7 / 29       30 / 6
5 Kaarel Vesilind SRD 180 2/ 5 1 / 100                 2 / 80
6 Ragnar Kranberg   173 4/ 5         2 / 80 3 / 60     12 / 24 27 / 9
7 Sander Pritsik Rakv 160 3/ 5 3 / 60             2 / 80   16 / 20
8 Karel-Sander Kljuzin Peko 160 3/ 5 DQ / 0         1 / 100       3 / 60
9 Vjatseslav Safonov SRD 140 4/ 5 4 / 50       3 / 60 6 / 30       DQ / 0
10 Kristo Sirk Kobras 136 3/ 5   6 / 30             2 / 80 10 / 26
11 Siim Turban Rakv 133 4/ 5   15 / 21     4 / 50 4 / 50       24 / 12
12 Villu Serv Kobras 128 3/ 5   4 / 50             4 / 50 8 / 28
13 Joonas Halapuu Võru/Võruspordikool 125 3/ 5   5 / 40             3 / 60 11 / 25
14 Mihkel Tali Tartu Kivilinna 123 4/ 5   54 / 0 2 / 80   12 / 24 17 / 19        
15 Andres Aruots Peko 110 2/ 5   2 / 80               6 / 30
16 Jan Tsizik SRD 107 3/ 5 9 / 27     2 / 80           60 / 0
17 Kiur Erik Eensaar Ilves 100 1/ 5   1 / 100                
18 Raiko Marrandi JOKA 89 4/ 5   13 / 23     DQ / 0 5 / 40     10 / 26  
19 Alex Treier Võru/Võruspordikool 89 2/ 5   3 / 60               7 / 29
20 Kaspar Päärson   73 2/ 5               4 / 50 13 / 23  
21 Emil Eensaar Tartu SUKL 72 3/ 5   22 / 14     6 / 30 8 / 28        
22 Kevin Markus Korrol Mercury 69 3/ 5         9 / 27 10 / 26     20 / 16  
23 Aleksander Kepler Kobras 65 3/ 5   12 / 24             9 / 27 22 / 14
24 Mehis Udam JOKA 64 4/ 5   26 / 10     7 / 29 11 / 25       40 / 0
25 Oskar Raudne   60 1/ 5               3 / 60    
26 Dmitri Fedotov   60 1/ 5       3 / 60            
27 Hando Allmann Võru/Võruspordikool 56 3/ 5   10 / 26             6 / 30 DQ / 0
28 Renno Merenäkk   53 3/ 5         10 / 26 12 / 24       33 / 3
29 Markus Juhkam Kobras 49 4/ 5   40 / 0     14 / 22 19 / 17     26 / 10  
30 Martin Erik Maripuu Kobras 47 2/ 5   14 / 22             11 / 25  
31 Markus Sulg JOKA 44 2/ 5   9 / 27               19 / 17
32 Chris Marcus Krahv Otepää 43 4/ 5   47 / 0     11 / 25 20 / 16       34 / 2
33 Mihkel Abram   40 1/ 5               5 / 40    
34 Kevin Jaaska   40 2/ 5                 5 / 40 DQ / 0
35 Jarmo Kaasiku JOKA 40 1/ 5                   5 / 40
36 Dmitri Butkovski SRD 40 1/ 5 5 / 40                  
37 Dainis Männiste   38 2/ 5                 8 / 28 26 / 10
38 August Jakobson Kobras 35 5/ 5   50 / 0     DQ / 0 13 / 23     24 / 12 42 / 0
39 Samuel Kolsar Kobras 34 3/ 5   24 / 12             14 / 22 DQ / 0
40 Jürgen Joonas Võru/Võruspordikool 34 3/ 5   23 / 13             15 / 21 36 / 0
41 Eric Voolaid SK100 32 3/ 5   32 / 4   DQ / 0       8 / 28    
42 Ranno Kannel   30 2/ 5               6 / 30   48 / 0
43 Nansen Palo Võru Suusaklubi 30 2/ 5           15 / 21     27 / 9  
44 Markus Harald Pais West 30 1/ 5 6 / 30                  
45 Artur Soo JOKA 30 3/ 5   25 / 11             17 / 19 45 / 0
46 Peeter Viljamaa   29 1/ 5               7 / 29    
47 Mihkel Mahla   29 2/ 5         8 / 28         35 / 1
48 Jasper Ainjärv JOKA 29 1/ 5   7 / 29                
49 Sergei Andrushko SRD 28 2/ 5 8 / 28     DQ / 0            
50 Marvin Schönitz SRD 28 1/ 5   8 / 28                
51 Janar Saks Võru/Võruspordikool 28 2/ 5   16 / 20               28 / 8
52 Raido Kiss Võru 27 1/ 5                   9 / 27
53 Kaarel Tampuu   27 3/ 5         DQ / 0 9 / 27       43 / 0
54 Christopher Vakrõõm SRD 27 2/ 5   36 / 0           9 / 27    
55 Andri Kepler Kobras 27 3/ 5   27 / 9             18 / 18 52 / 0
56 Sander Daniel Leht   26 1/ 5               10 / 26    
57 Georg Paal JOKA 25 1/ 5   11 / 25                
58 Rasmus Kruusa Kobras 24 1/ 5                   12 / 24
59 Laur-Rogert Sulg Otepää 23 3/ 5   57 / 0     13 / 23 DQ / 0        
60 Kristofer Pähklepa Kobras 23 1/ 5                   13 / 23
61 Sander Tomson Kobras/Põlva Sp 22 1/ 5                   14 / 22
62 Bert Joosep Panker Ilves 22 4/ 5   51 / 0     DQ / 0 14 / 22       46 / 0
63 Rauno Pahapill JOKA 21 1/ 5                   15 / 21
64 Otto Pluum Tartu Katoliku 20 1/ 5           16 / 20        
65 Mattias Maidla   20 2/ 5                 16 / 20 44 / 0
66 Hanno-Laur Kunnus Võru/Võruspordikool 19 1/ 5   17 / 19                
67 Robert Sander   18 3/ 5         DQ / 0 18 / 18       51 / 0
68 Ragnar Rooba Rakv 18 1/ 5                   18 / 18
69 Karmo Tisler Võru/Võruspordikool 18 2/ 5   18 / 18               49 / 0
70 Mihkel Liivago   17 2/ 5                 19 / 17 DQ / 0
71 Karel Kuragin Võru/Võruspordikool 17 1/ 5   19 / 17                
72 Kasper Keerberg JOKA 16 1/ 5                   20 / 16
73 Olev Piirisild Võru Suusaklubi 15 1/ 5   21 / 15                
74 Jakob Koppel   15 2/ 5                 21 / 15 58 / 0
75 Paul Piirimäe   14 1/ 5                 22 / 14  
76 Mati Kiisler SRD 13 1/ 5                   23 / 13
77 Markus Kaljur Harju KEK 13 3/ 5   52 / 0             23 / 13 55 / 0
78 Villem Piirimäe   11 1/ 5                 25 / 11  
79 Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 11 1/ 5                   25 / 11
80 Alarich Paas Võru/Võruspordikool 10 1/ 5 31 / 5 31 / 5                
81 Kaspar Mathias Korrol   8 1/ 5                 28 / 8  
82 Kaspar Joala Põlva Spordikool 8 1/ 5   28 / 8                
83 Robert Pihu Tartu Katoliku 7 1/ 5                   29 / 7
84 Rando Jaaksoo   7 1/ 5                 29 / 7  
85 Karl Jakop Pintmann Võru/Võruspordikool 7 1/ 5   29 / 7                
86 Audun Palo   6 1/ 5                 30 / 6  
87 Andreas Kepp Reaalkool 6 2/ 5   30 / 6               53 / 0
88 Christopher Lään Rakv 5 1/ 5                   31 / 5
89 Mihkel Herbert Pais West 4 1/ 5                   32 / 4
90 Joosep Ainjärv JOKA 3 1/ 5   33 / 3                
91 Anti Tohva Põlva Spordikool 2 1/ 5   34 / 2                
92 Roland Johanson Kobras 1 1/ 5   35 / 1                
93 Uku Joonas Võru/Võruspordikool 0 1/ 5   37 / 0                
94 Timo Kudre Peko 0 2/ 5   49 / 0               41 / 0
95 Taavet Tuisk Tartu Katoliku 0 1/ 5                   DQ / 0
96 Sven-Andres Niglas Jõhvikas 0 1/ 5                   57 / 0
97 Sebastian Paat Võru/Võruspordikool 0 1/ 5   38 / 0                
98 Sander Lepp Võru/Võruspordikool 0 1/ 5   45 / 0                
99 Romet Paatsi Põlva Spordikoolrdikool 0 1/ 5   44 / 0                
100 Rasmus Saare Kobras 0 1/ 5   53 / 0                
101 Rasmus Hannes Müürsepp Tartu Katoliku 0 1/ 5                   DQ / 0
102 Rainer Kepp Viimsi kool 0 1/ 5   60 / 0                
103 Otto Toomas Kibena Võru/Võruspordikool 0 1/ 5   48 / 0                
104 Ossi Priks Rakv 0 1/ 5                   37 / 0
105 Olle Ilmar Jaama Peko 0 1/ 5                   39 / 0
106 Oliver Viiask Võru/Võruspordikool 0 1/ 5   46 / 0                
107 Oliver Tennisberg Tartu Katoliku 0 1/ 5                   50 / 0
108 Mehis Moor Vastseliina SK 0 1/ 5   42 / 0                
109 Märt Saega Otepää 0 1/ 5   59 / 0                
110 Markus Zimmermann Kape 0 1/ 5   58 / 0                
111 Mairo Tohus - 0 1/ 5                   DQ / 0
112 Maanus Udam JOKA 0 2/ 5   56 / 0               59 / 0
113 Lukas Siegert Vastseliina SK 0 1/ 5   39 / 0                
114 Laurits Rütman JOKA 0 1/ 5                   54 / 0
115 Kevin Kasak Võru 0 1/ 5   DQ / 0                
116 Kaspar Karolin Kobras 0 1/ 5   55 / 0                
117 Kaspar Aadli Tammed 0 1/ 5                   47 / 0
118 Karl-Mattias Juhkam   0 1/ 5                 DQ / 0  
119 Jakob Veske Tartu Katoliku 0 1/ 5                   38 / 0
120 Hugo Enrico Pabor Võru 0 1/ 5   DQ / 0                
121 Erik Kersna Ilves 0 1/ 5   41 / 0                
122 Ekke Tõnn Rütman JOKA 0 1/ 5                   56 / 0
123 Daniel Sibul Kobras 0 1/ 5   DQ / 0                
124 Anton Vonk Otepää 0 1/ 5   43 / 0                
N18
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Anastasija Pahhomenkova SRD 320 7/ 5 2 / 80 6 / 30   1 / 100 3 / 60 4 / 50     7 / 29 16 / 20
2 Helena Maripuu HOK 239 5/ 5 4 / 50       2 / 80 3 / 60     10 / 26 13 / 23
3 Kaisa Rooba Rakv 230 3/ 5         1 / 100 1 / 100       6 / 30
4 Laura-Liis Kütt Kobras 209 3/ 5   1 / 100             2 / 80 7 / 29
5 Johanna Laanoja Kobras 191 4/ 5   5 / 40         1 / 100   6 / 30 15 / 21
6 Birgit Russka Kobras 190 3/ 5   2 / 80             3 / 60 4 / 50
7 Kristel Kõivo Peko 180 2/ 5                 1 / 100 2 / 80
8 Lorely Kõrvel Kobras 174 4/ 5 1 / 100 4 / 50             DQ / 0 12 / 24
9 Eliise Kesküla HOK 158 5/ 5 3 / 60       5 / 40 6 / 30     14 / 22 30 / 6
10 Helen Maria Tamm   153 4/ 5 8 / 28   1 / 100           DQ / 0 11 / 25
11 Harriet Koppel   148 6/ 5   20 / 16 3 / 60   7 / 29 10 / 26     19 / 17 34 / 2
12 Roos Lisette Parmas   140 2/ 5               1 / 100   5 / 40
13 Sofia Pahhomenkova SRD 123 4/ 5 7 / 29 22 / 14   2 / 80           46 / 0
14 Birgit Rõõm   119 4/ 5   17 / 19 2 / 80           16 / 20 36 / 0
15 Herta Kesküla HOK 109 5/ 5 5 / 40       8 / 28 9 / 27     22 / 14 37 / 0
16 Greta-Maria Pisarev jõhvikas 102 3/ 5         4 / 50 5 / 40       24 / 12
17 Kelly Vildek Rakv 100 1/ 5                   1 / 100
18 Brigitte Panker   84 4/ 5   15 / 21     6 / 30 8 / 28       31 / 5
19 Paula Viljamaa   80 1/ 5               2 / 80    
20 Ksenija Shved SRD 80 2/ 5         DQ / 0 2 / 80        
21 Kris Jette Piht SK Mercury 80 4/ 5           7 / 29   7 / 29 15 / 21 35 / 1
22 Kaisa Kahre Võru/Võru spord 77 2/ 5                 4 / 50 9 / 27
23 Anita Laanejõe Võru/Võru spord 73 3/ 5   7 / 29             11 / 25 17 / 19
24 Kairiin Märtson Kobras 72 3/ 5   9 / 27             9 / 27 18 / 18
25 Anete Saar Kobras 71 3/ 5   8 / 28             8 / 28 21 / 15
26 Siiri Talts HOK 62 2/ 5                 5 / 40 14 / 22
27 Marie Anna Blehner West/ Pärnu Spo 60 1/ 5                   3 / 60
28 Kelli Nurm Kobras 60 1/ 5   3 / 60                
29 Brita Kärt Vähejaus   60 1/ 5               3 / 60    
30 Kristina Haug Võru/Võru spord 59 3/ 5   10 / 26             12 / 24 27 / 9
31 Johanna Maria Jõgisu   58 2/ 5               4 / 50   28 / 8
32 Helina Saega Otepää Spordikl 51 3/ 5         9 / 27 12 / 24       42 / 0
33 Angela Mõttus Otepää Spordikl 51 3/ 5         10 / 26 11 / 25       DQ / 0
34 Ingrid Sooberg   40 2/ 5               5 / 40   DQ / 0
35 Evely Ostrov Kobras 38 3/ 5   16 / 20             18 / 18 40 / 0
36 Maria Pernits   30 1/ 5               6 / 30    
37 Maire Pärn Ilves 30 2/ 5                 13 / 23 29 / 7
38 Elis Karpova SRD 30 1/ 5 6 / 30                  
39 Marta Eller HOK 28 1/ 5                   8 / 28
40 Mareli Vaher Tartu Katoliku 28 3/ 5   21 / 15             23 / 13 DQ / 0
41 Grete Kuub   28 2/ 5               8 / 28   44 / 0
42 Iris Abram   27 1/ 5               9 / 27    
43 Signe Kallion Võru/Võru spord 26 1/ 5                   10 / 26
44 Miina Aleksandra Piho Haanja Kool/ SÜ 25 1/ 5   11 / 25                
45 Hanna Lora Traagel Kobras 24 1/ 5   12 / 24                
46 Hanna-Liina Kunnus Võru/Võru spord 23 1/ 5   13 / 23                
47 Kristiin Kalle Kobras 22 1/ 5   14 / 22                
48 Maria Eller HOK 20 2/ 5                 20 / 16 32 / 4
49 Geteli Hanni Kobras 19 2/ 5                 17 / 19 DQ / 0
50 Kaidi Piirisild Võru 18 2/ 5   18 / 18               43 / 0
51 Paula Liis Viljamaa Tammed 17 1/ 5                   19 / 17
52 Liis Musta Võru 17 2/ 5   19 / 17               47 / 0
53 Tekla Liisa Vilberg West/ Pärnu Spo 16 1/ 5                   20 / 16
54 Liisi Koppel HOK 15 1/ 5                 21 / 15  
55 Kaidy Kaasiku JOKA 14 1/ 5                   22 / 14
56 Veronika Misnik Võru 13 1/ 5   23 / 13                
57 Agneliis Pilt Rakv 13 1/ 5                   23 / 13
58 Karoliina Kets Põlva Spordikoo 12 1/ 5                 24 / 12  
59 Mari Linnus Peko 11 1/ 5                   25 / 11
60 Laura-Liis Kaljur KEKRSK 11 2/ 5                 25 / 11 DQ / 0
61 Keidy Kaasiku JOKA 10 1/ 5                   26 / 10
62 Kätlin Mast HOK 10 1/ 5                 26 / 10  
63 Leana Jete Korb Peko 3 1/ 5                   33 / 3
64 Roosi Rütman JOKA 0 1/ 5                   DQ / 0
65 Loviisa Vahenurm JOKA 0 1/ 5                   DQ / 0
66 Liis-Marii Kaso Rakv 0 1/ 5                   38 / 0
67 Liis Vesilind SRD 0 1/ 5                   48 / 0
68 Kris Jette   0 1/ 5         DQ / 0          
69 Anni Linnus Peko 0 1/ 5                   45 / 0
70 Anett Kari Rakv 0 1/ 5                   39 / 0
71 Aigi Einmaa Rakv 0 1/ 5                   41 / 0
M21
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Sander Vaher   460 5/ 5 1 / 100 2 / 80   1 / 100     1 / 100     2 / 80
2 Ats Sõnajalg KEK RSK 350 5/ 5   5 / 40       2 / 80   1 / 100 2 / 80 4 / 50
3 Marek Karm SK100 250 8/ 5 5 / 40 17 / 19 6 / 30 4 / 50 3 / 60 5 / 40 3 / 60     14 / 22
4 Kaur Kase   239 6/ 5   16 / 20   3 / 60     5 / 40 4 / 50 3 / 60 7 / 29
5 Reigo Teervalt   203 3/ 5 2 / 80               1 / 100 13 / 23
6 Sergei Rjabõshkin   200 3/ 5   3 / 60   2 / 80           3 / 60
7 Kenny Kivikas Ilves OK 200 2/ 5   1 / 100               1 / 100
8 Andreas Kraas Saue Tammed 200 2/ 5         1 / 100 1 / 100        
9 Andreas Aadli   147 6/ 5 8 / 28 15 / 21   5 / 40     7 / 29 7 / 29   17 / 19
10 Tanel Papp OK Võru 144 4/ 5           6 / 30 4 / 50 5 / 40   12 / 24
11 Olle Kärner Rakvere OK 140 2/ 5         2 / 80 3 / 60        
12 Kaarel Hendrik Zernant   135 6/ 5 9 / 27 14 / 22 8 / 28   18 / 18       5 / 40 38 / 0
13 Rain Jaaksoo   130 5/ 5   21 / 15     12 / 24 10 / 26     4 / 50 21 / 15
14 Uku-Laur Tali KEKRSK 116 2/ 5     1 / 100             20 / 16
15 Markus Rene Pae   110 3/ 5 7 / 29   2 / 80             35 / 1
16 Kristo Heinmann Ilves OK 110 2/ 5   6 / 30           2 / 80    
17 Timmo Tammemae SK100 88 2/ 5 3 / 60 8 / 28                
18 Sander Nahkor   83 4/ 5 10 / 26       13 / 23     10 / 26   28 / 8
19 Raido Mitt OK Polva Kobras 80 2/ 5   4 / 50               6 / 30
20 Lauri Tammemäe SK100 80 1/ 5             2 / 80      
21 Ilmar Udam JOKA 79 2/ 5         4 / 50 7 / 29        
22 Rimmo Rõõm Estonian Orient 77 3/ 5   9 / 27 7 / 29             15 / 21
23 Reimo Liiv Tammed 76 3/ 5             5 / 40 6 / 30   30 / 6
24 Oliver Kütt Ilves 72 3/ 5 4 / 50         16 / 20       34 / 2
25 Kevin Hallop   68 3/ 5   18 / 18 4 / 50             36 / 0
26 Johannes Ehala JOKA 65 3/ 5         11 / 25 9 / 27       23 / 13
27 Marek Mäoma   60 1/ 5     3 / 60              
28 Jaagup Truusalu   60 1/ 5               3 / 60    
29 Marko Teder   56 3/ 5         10 / 26 11 / 25       31 / 5
30 Kristjan-Martin Kirjanen OK Võru 55 2/ 5         9 / 27 8 / 28        
31 Siim Klais   50 2/ 5         DQ / 0 4 / 50        
32 Kalvo Kriisk OK Kape 49 2/ 5     10 / 26     13 / 23        
33 Tomi-Andre Piirmets West 47 3/ 5           17 / 19 8 / 28     37 / 0
34 Jaan Tarmak   47 2/ 5 6 / 30                 19 / 17
35 Enar Nõmmiste OK Kape 46 2/ 5         14 / 22 12 / 24        
36 Tanel Kalm   40 1/ 5     5 / 40              
37 Martin Vilismäe   40 1/ 5         5 / 40          
38 Martin Pettai   40 2/ 5         17 / 19 15 / 21        
39 Sven Oras Ilves 30 1/ 5                 6 / 30  
40 Raido Laidla   30 2/ 5         6 / 30 DQ / 0        
41 Taivo Timmusk HOK 29 1/ 5                 7 / 29  
42 Ragnar Kruusla   29 1/ 5         7 / 29          
43 Karel Sander Kljuzin Varska OK Peko 29 1/ 5   7 / 29                
44 Martin Simpson Kobras 28 1/ 5                   8 / 28
45 Märt Roosaare   28 1/ 5         8 / 28          
46 Lauri Ruberg   28 1/ 5                 8 / 28  
47 Jörgen Liister   28 1/ 5               8 / 28    
48 Silvar Savolainen   27 1/ 5             9 / 27      
49 Märt Kivila   27 1/ 5     9 / 27              
50 Lauri Malsroos Tammed 27 1/ 5                   9 / 27
51 Jonatan Karjus   27 1/ 5               9 / 27    
52 Janek Kähr Põlva 27 1/ 5                 9 / 27  
53 Taavi-Kalle Kiisler KEKRSK 26 1/ 5                 10 / 26  
54 Lauri Pahn OK Voru 26 2/ 5   13 / 23               33 / 3
55 Kaarel Vesilind SRD 26 1/ 5   10 / 26                
56 Andres Saetalu Tammed 26 1/ 5                   10 / 26
57 Vallo Männiste Kobras 25 1/ 5                 11 / 25  
58 Tarmo Kuub   25 1/ 5               11 / 25    
59 Markus Puusepp Võru 25 1/ 5                   11 / 25
60 Andres Room Estonian Orient 25 1/ 5   11 / 25                
61 Andres Nöps   25 1/ 5     11 / 25              
62 Ott Rakkaselg Hiiumaa OK 24 1/ 5   12 / 24                
63 Mattias Rennel   24 1/ 5               12 / 24    
64 Mairo Tukk   24 1/ 5     12 / 24              
65 Siim Vollmer   23 1/ 5               13 / 23    
66 Alari Kukk   23 1/ 5     13 / 23              
67 Armin Vilms   22 1/ 5           14 / 22        
68 Allan Roosimägi   22 1/ 5               14 / 22    
69 Ragnar Ilp   21 1/ 5         15 / 21          
70 Michael Raer   21 1/ 5               15 / 21    
71 Oleg Koshik   20 2/ 5 DQ / 0       16 / 20          
72 Mehis Muru JOKA 20 1/ 5                   16 / 20
73 Alex Hiis   20 1/ 5               16 / 20    
74 Aivar Kruup   19 1/ 5               17 / 19    
75 Heiki Rebane   18 1/ 5               18 / 18    
76 Alar Kume Võru 18 1/ 5                   18 / 18
77 Mati Magi Hiiumaa OK 17 1/ 5   19 / 17                
78 Joosep Loost   17 1/ 5               19 / 17    
79 Alar Assor Kobras 16 1/ 5   20 / 16                
80 Janek Piirisild Võru 14 1/ 5                   22 / 14
81 Aleksander Tali KEKRSK 12 1/ 5                   24 / 12
82 Sergey Seleznev SRD 11 1/ 5                   25 / 11
83 Taavi Tambur Nõmme 10 1/ 5                   26 / 10
84 Kristjan Täll KEKRSK 9 1/ 5                   27 / 9
85 Martin Laasmaa SK100 7 1/ 5                   29 / 7
86 Pent Paalberg Rakv 4 1/ 5                   32 / 4
87 Tanel Heinsoo Rakv 0 1/ 5                   42 / 0
88 Marten Vunukainen Kobras 0 1/ 5                 DQ / 0  
89 Märten Henrik Pais West 0 1/ 5                   39 / 0
90 Lauri Kukk Rakv 0 1/ 5                   41 / 0
91 Juhan Aasaru   0 1/ 5     DQ / 0              
92 Jasper Ainjärv JOKA 0 1/ 5                   40 / 0
93 Hannes Krenstrauch   0 1/ 5               DQ / 0    
N21
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Teele Telgma   430 6/ 5   4 / 50   2 / 80     1 / 100 1 / 100 1 / 100 5 / 40
2 Margret Zimmermann   260 3/ 5   2 / 80 1 / 100             2 / 80
3 Triin Jäädmaa   222 7/ 5   7 / 29 3 / 60   DQ / 0 DQ / 0   4 / 50 3 / 60 13 / 23
4 Kaisa Sander   185 4/ 5   11 / 25     2 / 80 3 / 60       16 / 20
5 Evely Kaasiku JOKA 160 2/ 5   3 / 60               1 / 100
6 Merilin Anijärv SRD 159 5/ 5 4 / 50 16 / 20   3 / 60   11 / 25       32 / 4
7 Marie Tammemae OK Orvand 157 5/ 5   10 / 26         2 / 80 5 / 40   25 / 11
8 Erika Uotila   150 2/ 5       1 / 100     4 / 50      
9 Piibe Tammemäe SK100 140 2/ 5 2 / 80           3 / 60      
10 Siiri Mere   137 4/ 5   15 / 21     4 / 50 5 / 40       10 / 26
11 Susan Pihelgas   134 3/ 5         3 / 60 4 / 50       12 / 24
12 Laura Joonas OK Voru 130 2/ 5   1 / 100               6 / 30
13 Eleri Hirv   130 3/ 5     2 / 80             4 / 50
14 Kristel Kõivo Varska OK Peko 124 2/ 5 1 / 100 12 / 24                
15 Tais Vakrõõm   109 4/ 5   20 / 16     5 / 40 8 / 28   11 / 25    
16 Marianne Haug Võru 108 2/ 5                 2 / 80 8 / 28
17 Maiki Maalberg   100 3/ 5               8 / 28 4 / 50 14 / 22
18 Madli-Johanna Maidla   100 1/ 5           1 / 100        
19 Anu Åkerman   100 2/ 5         1 / 100 DQ / 0        
20 Adele Puusalu   97 2/ 5           2 / 80       19 / 17
21 Kirti Rebane   87 2/ 5               3 / 60   9 / 27
22 Grete Gutmann   80 1/ 5               2 / 80    
23 Mari-Liis Kaljur Harju KEK 64 3/ 5   17 / 19             6 / 30 21 / 15
24 Emily Raudkepp Varska OK Peko 63 3/ 5   8 / 28       10 / 26       27 / 9
25 Annika Rihma Kobras 60 1/ 5                   3 / 60
26 Kristin Viikmaa West 59 3/ 5 6 / 30 14 / 22               29 / 7
27 Olga Andrejeva   55 2/ 5           6 / 30       11 / 25
28 Kairi Tuulmägi   50 2/ 5               7 / 29   15 / 21
29 Hannula-Katrin Pandis   50 1/ 5     4 / 50              
30 Eva-Maria Truusalu   49 2/ 5               6 / 30   17 / 19
31 Olga Shved SRD 40 1/ 5 5 / 40                  
32 Kristel Sibul OK Polva Kobras 40 2/ 5   5 / 40               DQ / 0
33 Kertu Savitsch   40 2/ 5               10 / 26   22 / 14
34 Ade Timmusk HOK 40 1/ 5                 5 / 40  
35 Yana Zjuhova   32 2/ 5               12 / 24   28 / 8
36 Kadri Limberg   30 1/ 5     6 / 30              
37 Elo Saue Ilves OK 30 1/ 5   6 / 30                
38 Sigrid Ruul   29 2/ 5               DQ / 0   7 / 29
39 Merli Kaljuve   29 1/ 5           7 / 29        
40 Liina Vesilind   29 2/ 5           12 / 24       31 / 5
41 Ilona Poljakova LSF PT 29 1/ 5 7 / 29                  
42 Airi Alnek   29 2/ 5     7 / 29              
43 Siiri Rist   28 1/ 5     8 / 28              
44 Regina Helena Lõpp-Elmest West 28 1/ 5 8 / 28                  
45 Triin Sokk   27 1/ 5           9 / 27        
46 Iina Airasmaa   27 1/ 5     9 / 27              
47 Elina-Emiilie Leht   27 1/ 5               9 / 27    
48 Jaana Karja   26 1/ 5     10 / 26              
49 Triinu Kooskora   25 1/ 5     11 / 25              
50 Triinu Villard SK100 18 1/ 5   18 / 18                
51 Marili Zimmermann Kape 18 1/ 5                   18 / 18
52 Kristina Vesilind SRD 17 1/ 5   19 / 17                
53 Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK 16 1/ 5                   20 / 16
54 Maria Novokovich SRD 13 1/ 5                   23 / 13
55 Thea Kaljur KEKRSK 12 1/ 5                   24 / 12
56 Doris Kudre Peko 10 1/ 5                   26 / 10
57 Epp Paalberg Rakv 6 1/ 5                   30 / 6
58 Tiina-Maria Tali KEKRSK 3 1/ 5                   33 / 3
59 Anu Kuusmaa SK100 0 1/ 5   DQ / 0                
M35
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Mairo Kirss Koop 420 6/ 5 1 / 100     2 / 80 DQ / 0 1 / 100 5 / 40 1 / 100    
2 Kaupo Järve LSF PT 290 8/ 5 3 / 60     1 / 100 6 / 30 8 / 28 5 / 40 16 / 20 3 / 60 15 / 21
3 Tarmo Klaar Ilves 234 6/ 5 6 / 30 13 / 23   3 / 60     2 / 80 19 / 17   12 / 24
4 Alar Alajaan   230 9/ 5 4 / 50 4 / 50   5 / 40 3 / 60 6 / 30 10 / 26 10 / 26 7 / 29 11 / 25
5 Erik Aibast Tammed 201 3/ 5 2 / 80           1 / 100 15 / 21    
6 Kaarel Kallas JOKA 190 3/ 5   2 / 80             2 / 80 6 / 30
7 Erko Jakobson Kobras 188 4/ 5   3 / 60     4 / 50 4 / 50     8 / 28  
8 Taavi Tatsi   180 2/ 5         1 / 100 2 / 80        
9 Martin Kaup LSF 168 4/ 5           3 / 60   5 / 40 5 / 40 8 / 28
10 Danilo Piht   161 4/ 5         9 / 27     18 / 18 1 / 100 20 / 16
11 Marko Süld   159 3/ 5       4 / 50 2 / 80 7 / 29        
12 Mati Korrol   142 5/ 5         7 / 29 12 / 24   17 / 19 4 / 50 16 / 20
13 Toomas Marrandi   140 2/ 5               2 / 80   3 / 60
14 Ilmar Udam JOKA 133 3/ 5   5 / 40         2 / 80     23 / 13
15 Tarmo Kuub   130 2/ 5             2 / 80     4 / 50
16 Lauri Beilmann   117 3/ 5             5 / 40 3 / 60   19 / 17
17 Meelis Merenäkk   112 2/ 5     1 / 100             24 / 12
18 Mati Mägi   109 3/ 5               4 / 50 6 / 30 7 / 29
19 Sander Mirme Võru 100 1/ 5   1 / 100                
20 Heiti Hallikma   100 2/ 5               DQ / 0   1 / 100
21 Aleksei Komarov   100 4/ 5 8 / 28       13 / 23 14 / 22 9 / 27      
22 Margus Klementsov Mercury 93 4/ 5 9 / 27 9 / 27     17 / 19 16 / 20        
23 Andres Käver SK100 93 5/ 5   19 / 17   6 / 30     11 / 25 24 / 12   27 / 9
24 Anton Roolaid   81 5/ 5         16 / 20 15 / 21   27 / 9 12 / 24 29 / 7
25 Ott Rakkaselg HOK 80 1/ 5                   2 / 80
26 Lauri Teder   80 2/ 5         5 / 40 5 / 40        
27 Indrek Viikmaa West 70 5/ 5 13 / 23 18 / 18     21 / 15 22 / 14       43 / 0
28 Lauri Tarlap Saku Korvpallik 67 3/ 5 5 / 40             23 / 13   22 / 14
29 Alo Järve   60 1/ 5     3 / 60              
30 Tauno Murakas   56 2/ 5               7 / 29   9 / 27
31 Sander Annus   55 2/ 5         8 / 28 9 / 27        
32 Mairolt Kakko   53 4/ 5         20 / 16 23 / 13 12 / 24     40 / 0
33 Ain Fjodorov Peko 53 2/ 5   6 / 30               13 / 23
34 Meelis Mälter   52 2/ 5         10 / 26 10 / 26        
35 Priit Pääslane   50 1/ 5     4 / 50              
36 Margus Marrandi   50 2/ 5         11 / 25 11 / 25        
37 Tanel Kannel   45 2/ 5               13 / 23   14 / 22
38 Silvar Savolainen   44 3/ 5         14 / 22     25 / 11   25 / 11
39 Rünno Sulg   44 2/ 5         15 / 21 13 / 23        
40 Lauri Olli   43 4/ 5         18 / 18 18 / 18   29 / 7   38 / 0
41 Raivo Pelja   42 2/ 5             8 / 28 22 / 14    
42 Koit Kolsar Kobras 42 2/ 5   21 / 15             9 / 27  
43 Heno Ivanov Tartu 41 2/ 5   10 / 26               21 / 15
44 Lauri Lahtmäe Kape 40 1/ 5                   5 / 40
45 Ando Viispert   40 1/ 5     5 / 40              
46 Andres Lauba   35 2/ 5               20 / 16   17 / 19
47 Paavo Rõigas Peko 34 2/ 5   7 / 29               31 / 5
48 Indrek Mahla   34 2/ 5         12 / 24         26 / 10
49 Sulev Kraam   30 1/ 5               6 / 30    
50 Mart Koppel   30 2/ 5         23 / 13 19 / 17        
51 Raul Kudre Peko 29 2/ 5   11 / 25               32 / 4
52 Raul Hindov   29 2/ 5               30 / 6 13 / 23  
53 Kristjan Maade LSF PT 29 1/ 5 7 / 29                  
54 Tonu Illaru Pepo 28 1/ 5   8 / 28                
55 Peep Otstavel   28 1/ 5               8 / 28    
56 Mattis Alliksoo   27 1/ 5               9 / 27    
57 Ülo Viru Orvand 26 1/ 5 10 / 26                  
58 Sixten Sild Võru 26 1/ 5                   10 / 26
59 Märt Maripuu HOK 26 1/ 5                 10 / 26  
60 Vladimir Savinov SRD 25 1/ 5 11 / 25                  
61 Silver Rebenits Kape 25 1/ 5                 11 / 25  
62 Ragnar Ilp   25 2/ 5       DQ / 0       11 / 25    
63 Veikko Tamlak   24 2/ 5         24 / 12 24 / 12        
64 Tarmo Tarlap Porter Racing 24 1/ 5 12 / 24                  
65 Mart Sooberg   24 1/ 5               12 / 24    
66 Andrei Nikitin SRD 24 1/ 5   12 / 24                
67 Antti Roose Kobras 22 1/ 5                 14 / 22  
68 Andres Pae Suusahullud 22 1/ 5   14 / 22                
69 Alar Abram   22 1/ 5               14 / 22    
70 Priit Narusk Võru 21 1/ 5   15 / 21                
71 Ott Toomet Ilves 21 1/ 5                 15 / 21  
72 Vladislav Pahhomenkov SRD 19 2/ 5           17 / 19       46 / 0
73 Andres Lauba TON 19 1/ 5                   17 / 19
74 Erki Kriks LSF PT 18 1/ 5                   18 / 18
75 Neeme Loorits   17 2/ 5         19 / 17     DQ / 0    
76 Veiko Hintsov   16 1/ 5           20 / 16        
77 Andres Vesilind SRD 16 1/ 5   20 / 16                
78 Rein Zaitsev OK Peko 15 2/ 5           21 / 15       39 / 0
79 Jaanus Jõgis   15 1/ 5               21 / 15    
80 Jevgeni Shejanov SRD 14 1/ 5   22 / 14                
81 Raivo Laanemets   11 2/ 5               28 / 8   33 / 3
82 Vahur Pajomägi   10 1/ 5               26 / 10    
83 Christian Lään Rakv 8 1/ 5                   28 / 8
84 Randy Korb Peko 6 1/ 5                   30 / 6
85 Aivar Leht   5 1/ 5               31 / 5    
86 Raivo Erik   4 2/ 5               32 / 4   36 / 0
87 Arvo Laanemets   3 1/ 5               33 / 3    
88 Taivo Päärson   2 1/ 5               34 / 2    
89 Armo Hiie Kape 2 1/ 5                   34 / 2
90 Kaido Nurja Nõmme 1 1/ 5                   35 / 1
91 Toivo Päärson - 0 1/ 5                 DQ / 0  
92 Tero Uusitalo   0 1/ 5               DQ / 0    
93 Priit Talu West 0 1/ 5                   47 / 0
94 Mart Ostra Nõmme 0 1/ 5                   41 / 0
95 Mart Jakobson KEKRSK 0 1/ 5                   44 / 0
96 Madis Haug Võru 0 1/ 5                 DQ / 0  
97 Heiki Savitsch   0 1/ 5                   42 / 0
98 Gert Saamann JOKA 0 1/ 5                   45 / 0
99 Andreas Müürsepp   0 1/ 5                   DQ / 0
100 Allar Padari HOK 0 1/ 5                   37 / 0
N35
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Ingrid Piht Mercury 317 5/ 5 1 / 100       3 / 60 7 / 29   8 / 28 1 / 100  
2 Anu Kuusmaa   290 4/ 5       3 / 60     2 / 80 1 / 100   4 / 50
3 Triina-Britt Preden TON 268 5/ 5 6 / 30     1 / 100     1 / 100 12 / 24   22 / 14
4 Marge Sargma   208 4/ 5       2 / 80   4 / 50   4 / 50   8 / 28
5 Jana Kink   207 4/ 5   2 / 80     2 / 80 14 / 22       11 / 25
6 Pille Vinne Kobras 177 3/ 5   1 / 100             4 / 50 9 / 27
7 Maari Idnurm   167 9/ 5 7 / 29 9 / 27   DQ / 0 12 / 24 21 / 15 3 / 60 15 / 21 9 / 27 27 / 9
8 Triin Jaaniste   166 4/ 5         5 / 40 13 / 23     2 / 80 13 / 23
9 Kairi Luigelaht-Teder   160 2/ 5         1 / 100 3 / 60        
10 Anne-Ly Viikmaa West 150 5/ 5 3 / 60 6 / 30     6 / 30 16 / 20       26 / 10
11 Kristi Vassil   140 3/ 5   4 / 50     4 / 50 5 / 40        
12 Kadri Limberg LSF PT 140 2/ 5           2 / 80       3 / 60
13 Liina Sumberg   129 3/ 5             5 / 40 3 / 60   7 / 29
14 Minija Pääslane   126 4/ 5     1 / 100   DQ / 0 15 / 21       31 / 5
15 Helen Alliksoo   110 2/ 5               2 / 80   6 / 30
16 Piia Avaste SK Saue Tammed 100 1/ 5           1 / 100        
17 Merike Vanjuk Kape 100 1/ 5                   1 / 100
18 Mall Alev   88 3/ 5   7 / 29     7 / 29 6 / 30        
19 Kadri Parts   85 3/ 5         17 / 19 10 / 26     5 / 40  
20 Maris Roosipuu TON 80 1/ 5 2 / 80                  
21 Helle Hallik JOKA 80 1/ 5                   2 / 80
22 Ella Shved   79 5/ 5   14 / 22     13 / 23 22 / 14   18 / 18   34 / 2
23 Siiri Vallner   75 3/ 5         8 / 28 17 / 19     8 / 28  
24 Tiia Elvre   73 3/ 5         16 / 20 23 / 13   5 / 40    
25 Külli Tõnus HOK 70 3/ 5 8 / 28       11 / 25 19 / 17        
26 Piret Kaasik   67 3/ 5   11 / 25     10 / 26 20 / 16        
27 Kristina Vesilind SRD 67 2/ 5             4 / 50     19 / 17
28 Marje Venelaine Tammed 61 2/ 5   5 / 40               15 / 21
29 Marika Jäädmaa Võru 60 1/ 5   3 / 60                
30 Kristi Heilman HOK 60 1/ 5                 3 / 60  
31 Nele Marrandi   56 2/ 5               6 / 30   10 / 26
32 Heli Haug Võru 53 2/ 5   12 / 24             7 / 29  
33 Edit Kannel   53 2/ 5               7 / 29   12 / 24
34 Liina Jõgisu   52 2/ 5         9 / 27 11 / 25        
35 Anneli Rämmann Koop 50 1/ 5 4 / 50                  
36 Heidi Sild   49 2/ 5               9 / 27   14 / 22
37 Heidi Prits   49 2/ 5         14 / 22 9 / 27        
38 Raili Rooba Rakvere OK 46 2/ 5           8 / 28       18 / 18
39 Ilona Poljakova   45 2/ 5         15 / 21 12 / 24        
40 Natalia Tsizik SRD 42 2/ 5 10 / 26                 20 / 16
41 Ülle Hollo Võru 40 1/ 5                   5 / 40
42 Signe Raidmets   40 2/ 5               11 / 25   21 / 15
43 Airi Alnek Võru 40 1/ 5 5 / 40                  
44 Margit Mälter   38 2/ 5               10 / 26   24 / 12
45 Inga Karu HOK 34 2/ 5   13 / 23               25 / 11
46 Ingrit Kala Peko 32 2/ 5   10 / 26               30 / 6
47 Helina Kolsar Põlva 30 1/ 5                 6 / 30  
48 Teele Eensaar Ilves 28 1/ 5   8 / 28                
49 Meeli Kerem TON 27 1/ 5 9 / 27                  
50 Merike Paapson TON 26 1/ 5                 10 / 26  
51 Mare Parve   26 2/ 5               14 / 22   32 / 4
52 Anneli Aas   26 2/ 5               13 / 23   33 / 3
53 Mari Roots TAOK 25 1/ 5 11 / 25                  
54 Maret Hallikma   20 1/ 5               16 / 20    
55 Kersti Ehala JOKA 20 1/ 5                   16 / 20
56 Tiina Kangilaski   19 1/ 5               17 / 19    
57 Anneli Pello Mercury 19 1/ 5                   17 / 19
58 Ilvi Vare West 18 1/ 5           18 / 18        
59 Epp Käpa Peko 13 1/ 5                   23 / 13
60 Evelyn Himma Rakv 8 1/ 5                   28 / 8
61 Piret Niglas Jõhvikas 7 1/ 5                   29 / 7
62 Maive Leif JOKA 1 1/ 5                   35 / 1
M50
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna Meistrivõistlused orienteerumissprindis 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Vladimir Savinov SRD 420 6/ 5   7 / 29   2 / 80 2 / 80 2 / 80   1 / 100   2 / 80
2 Ülo Viru   330 4/ 5       1 / 100     1 / 100 2 / 80   4 / 50
3 Priit Pääslane   300 3/ 5         1 / 100 1 / 100       1 / 100
4 Tiit Tali Ilves 271 5/ 5   1 / 100 1 / 100   10 / 26 12 / 24       15 / 21
5 Jüri Rokko SK RT 250 9/ 5 7 / 29 15 / 21   5 / 40 26 / 10 22 / 14 2 / 80 15 / 21 2 / 80 29 / 7
6 Raul Laas JOKA 211 5/ 5 3 / 60     4 / 50 13 / 23       3 / 60 18 / 18
7 Antti Roose Kobras 200 4/ 5   3 / 60     3 / 60 4 / 50       6 / 30
8 Aivar Meindok TON 175 3/ 5 1 / 100     3 / 60           21 / 15
9 Urmas Tammemäe Orvand 152 5/ 5 5 / 40 12 / 24         4 / 50 11 / 25   23 / 13
10 Matti Betlem   149 6/ 5 6 / 30 8 / 28     15 / 21 16 / 20   4 / 50   24 / 12
11 Mart Külvik - 140 4/ 5   5 / 40 DQ / 0           1 / 100 DQ / 0
12 Aleksander Pritsik Rakv 125 3/ 5 2 / 80             7 / 29   20 / 16
13 Lauri Leppik   107 4/ 5         7 / 29 7 / 29   10 / 26   13 / 23
14 Maido Kaljur Harju KEK 100 2/ 5   2 / 80               16 / 20
15 Peep Koppel Koop 98 7/ 5 10 / 26     6 / 30 33 / 3 37 / 0   24 / 12 9 / 27 49 / 0
16 Udo Lüüs Ilves 95 3/ 5   22 / 14 2 / 80             35 / 1
17 Urmas Sulaoja   92 3/ 5         5 / 40 9 / 27       11 / 25
18 Kalev Ruberg   90 2/ 5             5 / 40   4 / 50  
19 Eduard Pukkonen KEKRSK 90 3/ 5   4 / 50     12 / 24 20 / 16        
20 Margus Jaanus Koop 89 4/ 5 9 / 27       17 / 19 17 / 19   12 / 24    
21 Tiit Riisalo   88 3/ 5         6 / 30 8 / 28   6 / 30    
22 Heini Tammik Kape 88 6/ 5   20 / 16     21 / 15 26 / 10   19 / 17 6 / 30 36 / 0
23 Andres Viira   87 2/ 5           3 / 60       9 / 27
24 Kai Saksman   82 3/ 5             3 / 60 14 / 22   DQ / 0
25 Jaanus Reha Koop 74 4/ 5   6 / 30     14 / 22 14 / 22   DQ / 0    
26 Agu Koppa Jõhvikas 72 7/ 5   25 / 11   7 / 29 39 / 0 41 / 0   28 / 8 12 / 24 52 / 0
27 Tõnis Haldna   68 2/ 5         8 / 28 5 / 40        
28 Rein Rooni   67 5/ 5         20 / 16 25 / 11   DQ / 0 5 / 40 DQ / 0
29 Andres Talver   66 3/ 5           15 / 21   8 / 28   19 / 17
30 Tiit Koppel Orion 63 7/ 5 11 / 25 26 / 10     40 / 0 43 / 0   30 / 6 14 / 22 54 / 0
31 Priit Överus   60 1/ 5               3 / 60    
32 Peeter Võrk - 60 1/ 5                   3 / 60
33 Martti Parve   59 2/ 5               5 / 40   17 / 19
34 Taivo Tali   56 2/ 5           6 / 30       10 / 26
35 Rein Hanstein   54 5/ 5         31 / 5 32 / 4   20 / 16 7 / 29 45 / 0
36 Sergei Shved SRD 53 2/ 5   10 / 26           9 / 27    
37 Herkki Suurman   53 2/ 5         9 / 27 10 / 26        
38 Tõnu Ilves   50 1/ 5         4 / 50          
39 Pekka Toppari   50 1/ 5 4 / 50                  
40 Jüri Merirand OtepääSK 49 4/ 5   16 / 20     25 / 11 24 / 12       30 / 6
41 Andres Laas   48 2/ 5         11 / 25 13 / 23        
42 Raivo Panker Mercury 47 2/ 5   13 / 23               12 / 24
43 Andrus Sipsaka   46 3/ 5         16 / 20 19 / 17       27 / 9
44 Raivo Pellja JOKA 40 1/ 5                   5 / 40
45 Kaljo Julge   40 3/ 5         19 / 17 21 / 15       28 / 8
46 Mati Preitof KEKRSK 39 3/ 5   11 / 25           DQ / 0   22 / 14
47 Ilmar Kirjanen TAOK 39 4/ 5 8 / 28       32 / 4 29 / 7       42 / 0
48 Rein Küttim   38 4/ 5       8 / 28   46 / 0   26 / 10   55 / 0
49 Juhan Bachmann   37 5/ 5         35 / 1 40 / 0   25 / 11 11 / 25 51 / 0
50 Anti Parik Otepää SK 37 4/ 5   23 / 13     23 / 13 27 / 9       34 / 2
51 Vello Post   36 2/ 5         18 / 18 18 / 18        
52 Rein Unt   35 4/ 5         27 / 9 28 / 8   18 / 18   46 / 0
53 Ülo Vainura   34 3/ 5         30 / 6 38 / 0     8 / 28  
54 Urmas Laev   33 2/ 5               13 / 23   26 / 10
55 Arne Sammel   32 3/ 5         22 / 14 23 / 13       31 / 5
56 Toomas Mast HOK 29 1/ 5                   7 / 29
57 Aigar Pindmaa Võru 29 2/ 5   19 / 17     24 / 12          
58 Tiit Ploompuu   28 3/ 5         36 / 0 34 / 2     10 / 26  
59 Rain Vellerind   28 2/ 5               DQ / 0   8 / 28
60 Priit Truusalu Kape 27 1/ 5   9 / 27                
61 Mihkel Mälter KEKRSK 27 5/ 5   24 / 12     34 / 2 36 / 0   23 / 13   50 / 0
62 Mati Poom TON 26 4/ 5   DQ / 0           29 / 7 17 / 19 53 / 0
63 Einar Luup   25 1/ 5           11 / 25        
64 Margus Jaanus   24 1/ 5               12 / 24    
65 Kalju Tilk   23 4/ 5         46 / 0 DQ / 0     13 / 23 DQ / 0
66 Madis Haug Võru 22 1/ 5   14 / 22                
67 Andy Karjus Võru 22 1/ 5                   14 / 22
68 Mati Tõnus   21 3/ 5         DQ / 0 45 / 0     15 / 21  
69 Toomas Naelapää KEKRSK 20 1/ 5                 16 / 20  
70 Kai Willadsen   20 2/ 5               16 / 20   43 / 0
71 Tõnu Taal JOKA 19 1/ 5   17 / 19                
72 Martti Parve Peko 19 1/ 5                   17 / 19
73 Harry Veide   19 1/ 5               17 / 19    
74 Vaabo Annus Orion 18 1/ 5                 18 / 18  
75 Tauno Kure Kape 18 2/ 5   18 / 18               39 / 0
76 Tõnu Kuusik   15 1/ 5               21 / 15    
77 Arvo Kivikas Ilves 15 1/ 5   21 / 15                
78 Kalev Kukk   14 1/ 5               22 / 14    
79 Riho Männi   13 3/ 5         29 / 7 30 / 6       DQ / 0
80 Tiit Tatter   11 3/ 5         28 / 8 33 / 3       44 / 0
81 Jaak Rohtsalu Rakv 11 1/ 5                   25 / 11
82 Jaan Orav   9 4/ 5         44 / 0 47 / 0   27 / 9   56 / 0
83 Elmo Pärna Lehola 9 3/ 5   27 / 9     42 / 0 42 / 0        
84 Georg Sooberg Võru 8 2/ 5   28 / 8               58 / 0
85 Koit Paasma   5 2/ 5         DQ / 0 31 / 5        
86 Tõnu Sikkal Kobras 4 1/ 5                   32 / 4
87 Eero Ruokamo Kobras 3 1/ 5                   33 / 3
88 Kalle Nelk   1 2/ 5         37 / 0 35 / 1        
89 Vladimir Vari   0 2/ 5         DQ / 0 DQ / 0        
90 Valter Ploom   0 2/ 5         45 / 0         DQ / 0
91 Väino Aul Jõhvikas 0 1/ 5                   40 / 0
92 Toomas Ellervee   0 1/ 5     DQ / 0              
93 Tõnu Nurm Kobras 0 1/ 5                   48 / 0
94 Toivo Saue HOK 0 1/ 5                   41 / 0
95 Tali Harju   0 1/ 5         DQ / 0          
96 Rafael Gordon Võru 0 1/ 5                   47 / 0
97 Mati Randoja Jõhvikas 0 1/ 5                   DQ / 0
98 Kalmer Keevend JOKA 0 1/ 5                   38 / 0
99 Kaarel Koitmets    0 2/ 5         48 / 0 51 / 0        
100 Juhani Jetsonen   0 1/ 5               DQ / 0    
101 Igor Maksimov   0 1/ 5               DQ / 0    
102 Heino Mardiste   0 2/ 5           48 / 0       57 / 0
103 Feliks Kipper    0 2/ 5         49 / 0 50 / 0        
104 Enn Aedna   0 1/ 5         38 / 0          
105 Endel Remmet    0 2/ 5         47 / 0 49 / 0        
106 Avo Eensaar   0 2/ 5         43 / 0 39 / 0        
107 Ats Virumäe   0 2/ 5         41 / 0 44 / 0        
108 Andrus Rämmann Koop 0 1/ 5                   DQ / 0
109 Aimur Raudsepp JOKA 0 1/ 5                   37 / 0
N50
koht Nimi klubi summa osavott SRD sprint Lihavottesprint Tartu MV Knockout EOW 1 EOW 2 Üks- ühele Tallinna MV 2017 Põlva sprint EMV sprint
          koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid koht/punktid
1 Lea Leppik   420 6/ 5   1 / 100   1 / 100 3 / 60 2 / 80   2 / 80   DQ / 0
2 Marika Kirsspuu TAOK 296 6/ 5 4 / 50     2 / 80 5 / 40 10 / 26   1 / 100   13 / 23
3 Airi Alnek   280 3/ 5         2 / 80 1 / 100       1 / 100
4 Gea Rennel   235 6/ 5   3 / 60     6 / 30 11 / 25   5 / 40 2 / 80 16 / 20
5 Mare Niitsoo TON 208 4/ 5 2 / 80           1 / 100 18 / 18   26 / 10
6 Meeli Kerem   194 5/ 5       3 / 60 8 / 28 4 / 50   7 / 29   9 / 27
7 Marika Müür TON 160 3/ 5 3 / 60           2 / 80 16 / 20    
8 Ülle Raudsepp Okas 154 7/ 5 8 / 28 6 / 30   4 / 50 16 / 20 15 / 21   10 / 26   21 / 15
9 Marje Viirmann   149 3/ 5         1 / 100 9 / 27       14 / 22
10 Mari Roots   132 6/ 5   9 / 27   6 / 30 14 / 22 8 / 28   13 / 23   12 / 24
11 Maris Roosipuu   130 2/ 5               4 / 50   2 / 80
12 Ülle Kadak Lehola 123 5/ 5 5 / 40     5 / 40 19 / 17 19 / 17       27 / 9
13 Vaike Tomann   120 2/ 5   16 / 20 1 / 100              
14 Epp Voitka Võru 120 2/ 5   2 / 80               5 / 40
15 Reet Johanson Kobras 119 2/ 5                 1 / 100 17 / 19
16 Ellen Lembra   110 2/ 5     2 / 80     6 / 30        
17 Pille Illak   101 4/ 5   5 / 40     11 / 25 16 / 20       20 / 16
18 Maija Kakelä   100 1/ 5 1 / 100                  
19 Ülle Põldoja   98 3/ 5   12 / 24 3 / 60             22 / 14
20 Aari Talver   89 2/ 5               3 / 60   7 / 29
21 Tiina Talisoo KEKRSK 88 3/ 5   15 / 21             3 / 60 29 / 7
22 Merike Mändsoo   87 4/ 5         18 / 18 13 / 23   8 / 28   18 / 18
23 Merike Paapson TON 86 2/ 5   10 / 26               3 / 60
24 Inger Jalakas   86 2/ 5         10 / 26 3 / 60        
25 Mare Kitsnik Saku 85 4/ 5 10 / 26       17 / 19 17 / 19   15 / 21    
26 Tiiu Kaasik   81 5/ 5   DQ / 0     22 / 14 21 / 15     4 / 50 34 / 2
27 Helve Kansi   80 4/ 5   8 / 28     9 / 27 DQ / 0       11 / 25
28 Anu Saue HOK 78 5/ 5 9 / 27       28 / 8 24 / 12     6 / 30 35 / 1
29 Ann Warma Laas Hiiumaa OK 74 2/ 5         4 / 50 12 / 24        
30 Riina Laev   72 2/ 5               14 / 22   4 / 50
31 Maarika Saks   63 2/ 5         13 / 23 5 / 40        
32 Lembe Lutterus Tammed 63 5/ 5 11 / 25       20 / 16 20 / 16   DQ / 0   30 / 6
33 Ilse Uus   61 5/ 5         30 / 6 27 / 9   19 / 17 7 / 29 DQ / 0
34 Ülle Pellja   60 2/ 5               6 / 30   6 / 30
35 Liis Lille KEKRSK 55 3/ 5   21 / 15             5 / 40 42 / 0
36 Kaie Kivila   53 2/ 5   23 / 13 5 / 40              
37 Rutti Räbovoitra Mercury 50 1/ 5   4 / 50                
38 Riina Kink   50 2/ 5         15 / 21 7 / 29        
39 Mare Leis   50 1/ 5     4 / 50              
40 Niina Karnit SRD 48 4/ 5 7 / 29 17 / 19           DQ / 0   39 / 0
41 Marika Meister   46 2/ 5         12 / 24 14 / 22        
42 Liivi Parik   43 4/ 5   19 / 17     24 / 12 22 / 14       DQ / 0
43 Maire Kure Kape 42 2/ 5   7 / 29               23 / 13
44 Anu Malts   41 2/ 5               12 / 24   19 / 17
45 Maimu Tornberg   39 4/ 5   25 / 11     32 / 4 28 / 8   20 / 16    
46 Epp Kroon   39 3/ 5   18 / 18     26 / 10 25 / 11        
47 Leena Leesment   31 2/ 5               17 / 19   24 / 12
48 Anu Pallon JOKA 30 2/ 5 6 / 30                 DQ / 0
49 Siiri Poopuu JOKA 29 2/ 5           18 / 18       25 / 11
50 Elin Ilves   29 1/ 5         7 / 29          
51 Kersti Mardiste KEKRSK 28 2/ 5                 8 / 28 38 / 0
52 Anu Järv   28 1/ 5                   8 / 28
53 Anneli Rämmann   27 1/ 5               9 / 27    
54 Riina Kivikas   26 2/ 5         23 / 13 23 / 13        
55 Ilona Vanaveski   26 4/ 5   22 / 14     31 / 5 29 / 7       44 / 0
56 Daisy Kroon Jõhvikas 26 1/ 5                   10 / 26
57 Sari Jetsonen   25 1/ 5               11 / 25    
58 Heli Viks Võru 25 1/ 5   11 / 25                
59 Aino Koser Ilves 23 1/ 5   13 / 23                
60 Sinikka Illaru Pepo 22 1/ 5   14 / 22                
61 Saima Värton Kobras 21 1/ 5                   15 / 21
62 Anne Jundas   17 3/ 5         29 / 7 26 / 10       45 / 0
63 Leili Prans Ilves 16 2/ 5   20 / 16               36 / 0
64 Ursula Saner   15 1/ 5         21 / 15          
65 Malle Viilma   15 2/ 5               21 / 15   43 / 0
66 Maie Abram Ilves 12 1/ 5   24 / 12                
67 Kersti Ploom   11 2/ 5         25 / 11         37 / 0
68 Mare Aibast   9 2/ 5         27 / 9         40 / 0
69 Ene Sulg Orvand 8 1/ 5                   28 / 8
70 Tiina Metsmaa Rakvere OK 5 1/ 5                   31 / 5
71 Hille Tasa Tammed 4 2/ 5 DQ / 0                 32 / 4
72 Eha Kriks Rakv 3 1/ 5                   33 / 3
73 Juta Virkepuu KEKRSK 0 1/ 5                   41 / 0
74 Aime Mõik Jõhvikas 0 1/ 5                   DQ / 0