Koht Nimi Klubi Klass 3 paremate võistluste punktide summa Osalus 1. võistlus 2. võistlus 3. võistlus 4. võistlus
Tallinna Spordihall Tallinna Reaalkool Kuristiku Gümnaasium Lasnamäe Vene Gümnaasium
punktid koht punktid koht punktid koht punktid koht
M18
1 Vjatšeslav Safonov SRD M18 210 3 30 6     80 2 100 1
2 Joosep Viik Tallinna Reaalkool M18 180 2 80 2     100 1    
3 Paul Pärtel Vellerind   M18 148 3     60 3 60 3 28 8
4 Nikita Ostretsov SRD M18 120 2     40 5     80 2
5 Daniel Milišnikov SRD M18 118 3 28 8     50 4 40 5
6 Matiss Sliksjanis   M18 100 1 100 1            
7 Tomi-Andre Piirmets West M18 100 2 0 0 100 1        
8 Jaan Peeter Viljamaa TON M18 80 2 50 4 30 6        
9 Kalev Kütt SRD M18 80 2     80 2 0 0    
10 Marko Süld HOK M18 60 1 60 3            
11 Mati Kiisler SRD M18 60 2     0 0     60 3
12 Argo Raie   M18 50 1     50 4        
13 Jegorov Daniel SRD M18 50 1             50 4
14 Jaan Markus Jahilo   M18 40 1 40 5            
15 Moltšanov Konstantin SRD M18 30 1             30 6
16 Andruško Sergei SRD M18 29 1             29 7
17 Christopher Vakrõõm SRD M18 29 1 29 7            
18 Kaarel Tampuu SRD M18 29 3     29 7 0 0 0 0
19 Artur Ivask   M18 0 1             0 0
20 Eric Voolaid Extreme M18 0 3     0 0 0 0 0 0
21 Erik Hunt   M18 0 1     0 0        
22 Kaarel Hendrik Zernant Ilves M18 0 1         0 0    
23 Kaarel Vesilind SRD M18 0 1 0 0            
M21
1 Sergei Rjabõshkin SRD M21 300 3 100 1 100 1 100 1    
2 Aleksandr Shved SRD M21 210 4 30 6 50 4 80 2 80 2
3 Jaan Tarmak SK100 M21 140 2     80 2 60 3    
4 Vadim Shved SRD M21 129 4 19 17 0 0 50 4 60 3
5 Lauri Tammemäe SK100 M21 100 2         0 0 100 1
6 Lauri Olli LSF PT M21 97 3     28 8 40 5 29 7
7 Margus Andresson LSF PT M21 85 3     29 7 28 8 28 8
8 Raul Laas JOKA M21 83 3     27 9 29 7 27 9
9 Tarmo Klaar Ilves M21 82 3     25 11 27 9 30 6
10 Artūrs Pauliņš Team Latvia M21 80 1 80 2            
11 Ats Sõnajalg Harju KEK M21 78 2 28 8         50 4
12 Oliver Immato   M21 62 2 22 14         40 5
13 Mårten Boström   M21 60 1 60 3            
14 Mehis Muru JOKA M21 60 1     60 3        
15 Andres Käver Extreme M21 50 2     26 10 24 12    
16 Matti Betlem   M21 50 2         26 10 24 12
17 Tuomas Heikkilä   M21 50 1 50 4            
18 Tomi-Andre Piirmets West M21 40 1     40 5        
19 Topi Syrjäläinen   M21 40 1 40 5            
20 Marek Zahkna G4S Eesti M21 30 1     30 6        
21 Priit Transtok   M21 30 1         30 6    
22 Otto Simosas   M21 29 1 29 7            
23 Andris Jubelis Team Latvia M21 27 1 27 9            
24 Aaro Julkunen   M21 26 1 26 10            
25 Georgii Mavchun Espoon Suunta M21 26 1 26 10            
26 Marek Karm SK100 M21 26 1 26 10            
27 Vjatšeslav Safonov SRD M21 26 1             26 10
28 Michael Raer SRD M21 25 2 0 42         25 11
29 Mihkel Reimaa seiklusporr M21 25 2 0 0     25 11    
30 Sergei Shved SRD M21 25 1     25 11        
31 Eevert Toivonen   M21 23 1 23 13            
32 Roman Guseinov SRD M21 23 1             23 13
33 Timmo Tammemäe SK100 M21 23 1         23 13    
34 Eero Heinonen   M21 21 1 21 15            
35 Saul Klemola   M21 20 1 20 16            
36 Jussi Laurila   M21 18 1 18 18            
37 Tuukka Jurvakainen   M21 17 1 17 19            
38 Miika Suominen   M21 16 1 16 20            
39 Oystein Kvaal Osterbo   M21 15 1 15 21            
40 Kalle Rantala   M21 14 1 14 22            
41 Fredric Portin   M21 13 1 13 23            
42 Artjoms Rekunenko Team Latvia  M21 12 1 12 24            
43 Akseli Ruohola   M21 11 1 11 25            
44 Petri Annila   M21 10 1 10 26            
45 Markus rene Pae SK100 M21 9 2 9 27 0 0        
46 Aleksi Sorsa   M21 8 1 8 28            
47 Valters Abolins   M21 7 1 7 29            
48 Jesse Laukkarinen   M21 6 1 6 30            
49 Olli Ojanaho   M21 5 1 5 31            
50 Mikko Saarinen   M21 4 1 4 32            
51 Ville Koponen   M21 3 1 3 33            
52 Kimmo Kontio   M21 2 1 2 34            
53 Juho-Veikko Hytönen   M21 1 1 1 35            
54 Aaro Aho   M21 0 1 0 0            
55 Alek Aldzanov   M21 0 1 0 0            
56 Antti Harju Peko M21 0 1 0 0            
57 Antti Rusanen   M21 0 1 0 39            
58 Antti Turkki   M21 0 1 0 45            
59 Ensio Lakanen   M21 0 1 0 54            
60 Erkki Kallio   M21 0 1 0 59            
61 Erkki Kivistö   M21 0 1 0 0            
62 Hannu Harju   M21 0 1 0 0            
63 Hannu Numminen   M21 0 1 0 53            
64 Harri Laine   M21 0 1 0 50            
65 Harri Pohjalainen   M21 0 1 0 47            
66 Heikki Rusko   M21 0 1 0 0            
67 Hemmo Ahokoivu   M21 0 1 0 60            
68 Jaakko Lajunen   M21 0 1 0 55            
69 Jaakko Paasi   M21 0 1 0 46            
70 Jari Jurvakainen   M21 0 1 0 57            
71 Johannes Ehala JOKA M21 0 1 0 36            
72 Joonas Pahkala   M21 0 1 0 49            
73 Juha Taini   M21 0 1 0 43            
74 Juhani Tarvainen   M21 0 1 0 63            
75 Jukka Nyystilä   M21 0 1 0 0            
76 Kari-Veli Niemi   M21 0 1 0 0            
77 Kasperi Launis   M21 0 1 0 0            
78 Lasse Kalliomaa   M21 0 1 0 0            
79 Markus Salo   M21 0 1 0 38            
80 Mauno Hanhela   M21 0 1 0 61            
81 Mika Ilomäki   M21 0 1 0 0            
82 Mikko Eskola   M21 0 1 0 0            
83 Mikko Toivonen   M21 0 1 0 44            
84 Oleg Koshik SRD M21 0 1 0 48            
85 Ollipekka Heikkilä   M21 0 1 0 0            
86 Otto Salmela   M21 0 1 0 0            
87 Pasi Ikonen   M21 0 1 0 0            
88 Pasi Liitiäinen   M21 0 1 0 37            
89 Pekka Vilska   M21 0 1 0 58            
90 Raid Vellerind Harju KEK M21 0 1     0 0        
91 Rauli Helkkula   M21 0 1 0 52            
92 Tapani Huovila   M21 0 1 0 56            
93 Timo Peltola   M21 0 1 0 0            
94 Timo Rapakko   M21 0 1 0 62            
95 Timo Ritakallio   M21 0 1 0 0            
96 Topi Raitanen   M21 0 1 0 0            
97 Tuomo Kauppinen   M21 0 1 0 0            
98 Tuomo Puustinen   M21 0 1 0 51            
99 Vesa Halonen   M21 0 1 0 41            
100 Vesa Tervo   M21 0 1 0 0            
101 Vilhelm toivonen   M21 0 1 0 40            
M35
1 Tarmo Klaar Ilves M35 280 4 100 1 60 3 80 2 100 1
2 Lauri Olli LSF PT M35 260 4 80 2 80 2 100 1 80 2
3 Andres Käver Extreme M35 140 3     50 4 60 3 30 6
4 Lauri Tarlap Saku Korvpalliklubi M35 109 4 29 7 40 5 28 8 40 5
5 Jevgeni Shejanov SRD M35 100 2         50 4 50 4
6 Silvar Savolainen korp! Leola M35 78 2 50 4         28 8
7 Andres Vesilind SRD M35 69 2 40 5     29 7    
8 Alar Alajaan EKJ SK M35 68 2 28 8     40 5    
9 Erik Aibast Tammed M35 60 1             60 3
10 Indrek Viikmaa West M35 60 1 60 3            
11 Andres Lauba TON M35 30 1         30 6    
12 Valdo Jahilo   M35 30 1 30 6            
13 Marko Süld HOK M35 29 1             29 7
15 Peter Balabanov   M35 0 1             0 0
M45
1 Margus Andresson LSF PT M45 300 4 100 1 100 1 100 1 100 1
2 Sergei Shved SRD M45 240 3 80 2 80 2 80 2    
3 Indrek Viikmaa West M45 160 3     50 4 50 4 60 3
4 Rain Vellerind   M45 140 3     0 0 60 3 80 2
5 Juan Saenz-Diez   M45 0 1         0 0    
6 Margus Jaanus Koop M45 0 1         0 0    
7 Ülo Viru Orvand M45 0 1     0 0        
M55
1 Raul Laas JOKA M55  300 4 100 1 100 1 100 1 100 1
2 Matti Betlem   M55  240 4 80 2 60 3 80 2 80 2
3 Peep Koppel Koop M55  190 4 50 4 80 2 0 0 60 3
4 Tiit Koppel Orion M55  80 3 30 6 50 4 0 0    
5 Ilmar Kirjanen TAOK M55  60 2 60 3 0 0        
6 Matti Railimo   M55  50 1             50 4
7 Rein Küttim Orion M55  40 1 40 5            
N18
1 Kristin Viikmaa West N18 300 4 100 1 100 1 60 3 100 1
2 Paula Liis Viljamaa Tammed N18 240 4 80 2 80 2 80 2 80 2
3 Merilin Anijärv SRD N18 160 3     60 3 100 1 0 0
4 Liis Vesilind SRD N18 60 1 60 3            
5 Sofia Leesment SRD N18 60 1             60 3
6 Agnes Saaren   N18 50 1         50 4    
7 Sofia Pahhomenkova SRD N18 50 1             50 4
8 Jegorova Diana SRD N18 40 1             40 5
9 Sandra Ivask Tallinn Tehnikagьmnaasium N18 30 1             30 6
10 Anna Maria Raspel   N18 0 1     0 0        
11 Karolin-Kristiin Piirmets   N18 0 2 0 0 0 0        
12 Kozlova Daniela SRD N18 0 1             0 0
13 Laura Vesilind SRD N18 0 1         0 0    
14 Liina Vesilind SRD N18 0 1         0 0    
N21
1 Kristin Viikmaa West N21 210 4 30 6 100 1 60 3 50 4
2 Marie Tammemäe Orvand N21 200 2         100 1 100 1
3 Regina Helena Lõpp-Elmest West N21 169 4 9 27 80 2 0 0 80 2
4 Paula Liis Viljamaa Tammed N21 150 3     60 3 50 4 40 5
5 Triina-Britt Preden TON N21 130 2     50 4 80 2    
6 Anne-Ly Viikmaa West N21 105 3     40 5 40 5 25 11
7 Johanna Hulkkonen   N21 100 1 100 1            
8 Sigrid Ruul JOKA N21 90 2 60 3         30 6
9 Maiki Jäädmaa   Võru N21 89 2         29 7 60 3
10 Venla Harju   N21 80 1 80 2            
11 Meeli Kerem TON N21 78 3     26 10 25 11 27 9
12 Mari Roots TAOK N21 73 3     25 11 24 12 24 12
13 Ella Shved SRD N21 56 2     29 7 27 9    
14 Tais Vakrõõm SRD N21 54 3 0 42 28 8 26 10    
15 Anna Haataja   N21 50 1 50 4            
16 Veera Klemettinen Suunta Jyvaskyla N21 40 1 40 5            
17 Elina-Emilie Leht Okas N21 30 1     30 6        
18 Merilin Anijärv SRD N21 30 1         30 6    
19 Amy Nymalm   N21 29 1 29 7            
20 Kirti Rebane Tammed N21 29 1             29 7
21 Anu Järv   N21 28 1             28 8
22 Maari Idnurm   N21 28 1         28 8    
23 Matleena Boström   N21 28 1 28 8            
24 Ekaterina Savkina Espoon Suunto N21 27 1 27 9            
25 Emmi Jokela   N21 27 1 27 9            
26 Marika Kirsspuu TAOK N21 27 1     27 9        
27 Mia Taini   N21 27 1 27 9            
28 Aleksandra Leesment  SRD N21 26 1             26 10
29 Anu Kuusmaa Orion N21 24 1     24 12        
30 Jane Änilane   N21 23 1         23 13    
31 Tatiana Bevza Nord West N21 23 1 23 13            
32 Venla Kinnala   N21 23 1 23 13            
33 Enni Jalava   N21 22 1 22 14            
34 Lena Jauhiainen   N21 21 1 21 15            
35 Niina Hulkkonen   N21 20 1 20 16            
36 Emilia Ståhlberg   N21 19 1 19 17            
37 Inka Nurminen   N21 18 1 18 18            
38 Marjukka Hanhijärvi   N21 17 1 17 19            
40 Karoliina Ukskoski   N21 16 1 16 20            
41 Tiina Väre   N21 15 1 15 21            
42 Leenukka Hanhijärvi   N21 14 1 14 22            
43 Sirra toivonen   N21 13 1 13 23            
44 Merja Rantanen   N21 12 1 12 24            
45 Nina Hoffmann   N21 11 1 11 25            
46 Reeta Kolkkala   N21 10 1 10 26            
47 Katja Kyckling   N21 8 1 8 28            
48 Henna Pylvänäinen   N21 7 1 7 29            
49 Erika Kalda Okas N21 6 1 6 30            
50 Maaret Rantanen   N21 5 1 5 31            
51 Eija Koskivaara   N21 4 1 4 32            
52 Tiina Karvonen   N21 3 1 3 33            
53 Teija Rauhala   N21 2 1 2 34            
54 Katri Salo   N21 1 1 1 35            
55 Anneli Ambel Mercury N21 0 1 0 41            
56 Anu Lehikainen   N21 0 1 0 0            
57 Arja Heimonen   N21 0 1 0 54            
58 Asta Salminen   N21 0 1 0 0            
59 Eeva-Liisa Hanhela   N21 0 1 0 0            
60 Elina Karklina   N21 0 1 0 36            
61 Elina Lehikainen   N21 0 1 0 0            
62 Elli Virta   N21 0 1 0 0            
63 Eveli Kaasiku   N21 0 1 0 0            
64 Iida Helsingius   N21 0 1 0 40            
65 Jannina Gustafsson   N21 0 1 0 0            
66 Kadi Niggulis   N21 0 1 0 51            
67 Kaija Laine   N21 0 1 0 55            
68 Katariina Peltola   N21 0 1 0 0            
69 Kirre Palmi SOK N21 0 1 0 46            
70 Kristina Vesilind SRD N21 0 1 0 48            
71 Lea Nenonen   N21 0 1 0 0            
72 Leena Kantanen   N21 0 1 0 45            
73 Liisa Salminen   N21 0 1 0 0            
74 Maarit Ritakallio   N21 0 1 0 0            
75 Maria Rantala   N21 0 1 0 0            
76 Marika Teini   N21 0 1 0 0            
77 Marita Saari   N21 0 1 0 0            
78 Marja-Leena Rauttola   N21 0 1 0 0            
79 Marjo Koistinen   N21 0 1 0 0            
80 Mervi Heinaro   N21 0 1 0 49            
81 Mervi Holster-Hemmi   N21 0 1 0 0            
82 Mervi Salo   N21 0 1 0 44            
83 Nina Ljungqvist-Sarparant   N21 0 1 0 0            
85 Orvokki Mattila   N21 0 1 0 47            
86 Päivi Turkki   N21 0 1 0 52            
87 Pirjo Valjanen   N21 0 1 0 0            
88 Rauni Muikku   N21 0 1 0 53            
89 Rita Linko   N21 0 1 0 37            
90 Sanna Tervakangas   N21 0 1 0 39            
91 Sari Anttonen   N21 0 1 0 0            
92 Sari Onninen   N21 0 1 0 0            
93 Satu Leppänen   N21 0 1 0 0            
94 Satu Tahvonen   N21 0 1 0 0            
95 Sirpa Lakanen   N21 0 1 0 0            
96 Sofia Haajanen   N21 0 1 0 0            
97 Taina Shemeikka   N21 0 1 0 0            
98 Tarja Klemetti   N21 0 1 0 50            
99 Tiia-Maria Rauttola   N21 0 1 0 38            
100 Tuija Soanjärvi   N21 0 1 0 0            
101 Tuire Niemi   N21 0 1 0 43            
102 Tuula Rusko   N21 0 1 0 0            
103 Tuuli Lajunen   N21 0 1 0 0            
104 Venla Dahlbo   N21 0 1 0 0            
105 Virpi Palmen   N21 0 1 0 0            
106 Virpi Remahl   N21 0 1 0 0            
107 Virpi Valkonen   N21 0 1 0 0            
N40
1 Anne-Ly Viikmaa West N40 260 4 100 1 80 2 80 2 80 2
2 Meeli Kerem TON N40 220 4 60 3 50 4 60 3 100 1
3 Triina-Britt Preden TON N40 200 2     100 1 100 1    
4 Mari Roots TAOK N40 140 4 30 6 40 5 50 4 50 4
5 Maris Roosipuu TON N40 139 3 80 2 30 6 29 7    
6 Ella Shved SRD N40 128 3 28 8 60 3 40 5    
7 Maari Idnurm   N40 110 4 40 5 27 9 30 6 40 5
8 Anu Järv   N40 60 4 0 0 0 0 0 0 60 3
9 Külli Tõnus HOK N40 57 2 29 7 28 8        
10 Tiina Kangilaski TON N40 50 1 50 4            
11 Marge Kõrgekuhi   N40 29 2     29 7 0 0    
N55
1 Anu Pallon JOKA N55 280 4 80 2 60 3 100 1 100 1
2 Marika Kirsspuu TAOK N55 200 2 100 1 100 1        
3 Ülle Raudsepp okas N55 140 2 60 3     80 2    
4 Leena Leesment SRD N55 130 2     50 4     80 2
5 Anu Malts TON N55 80 1     80 2        
6 Ülle Kadak Lehola N55 40 1     40 5