ESILEHT
VÕISTLUSED
Sise-O 2018
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

KNOCKOUTSPRINT

11. mai 2016 KARJAMAA

JUHEND 


Võistlus algab kvalifikatsioonivõistlusega, mis viiakse läbi eraldistardiga. Pärast kvalifikatsiooni võisteldakse erinevates ühisstardiga finaaljooksudes. Eraldistardijooks on edetabelivõistlus. Võistlusklassid on MN18, MN21, MN35, MN50. Võistlus on edetabeli võistlus ja kuulub Eesti Sprindikarikas 2016 sarja.

Eraldistardijärjekord loositakse. Eraldi loositakse Eesti edetabeli esimese viiekümne hulka kuuluvad eelnevalt registreerunud võistlejad / loosimispäeva 10. mai seisuga / stardinimekirja lõppu. Eraldistardi stardivahemikud on vastavalt osavõtjate arvule 30, 40 või 60 sekundit. Võrdsete aegade korral eraldistardivõistlusel saab kõrgema koha eelnevalt startinud osavõtja.

Poolfinaalidesse pääsevad 12 paremat eraldistardijooksust. Võistlejate paigutamine poolfinaalidesse lähtub eraldistardivõistluse tulemustest. Esimeses poolfinaalis jooksevad 1., 4., 5., 8., 9. ja 12. koha saanud võistleja. Teises poolfinaalis jooksevad 2., 3., 6., 7., 10. ja 11. koha saanud võistlejad. Mõlemast poolfinaalist pääseb otse A-finaali esimesed kaks. Ülejäänud kaks A-finaali kohta määratakse kiirema aja järgi. Võrdsete aegade puhul eelistatakse eraldistardis kõrgema koha saanud võistlejat. B-finaalis jooksevad A-finaalist välja jäänud jooksjad.

Kui poolfinaalidesse pääsevad MN18, MN35 või MN50 klassi võistlejad, saavad nad oma klassis kõrgema koha kui poolfinaalidesse mittepääsenud osavõtjad.

Kõigis klassides toimuvad ühisstardist kohajooksud poolfinaalidesse mittepääsenud osavõtjate vahel. Igas kohajooksus osaleb mitte rohkem kui kuus osavõtjat vastavalt eraldistardis saavutatud kohtadele. Kui võistleja põhjustab finaaljooksudes või kohajooksudes valestardi, siis teistkordse valestardi puhul eemaldatakse ta jooksust ja saab selles jooksus viimase koha.

Kui teise võistleja takistamine viib diskvalifitseerimiseni ja selle takistamise tulemusena ei pääsenud teine osavõtja järgmisse ringi, lubatakse tal siiski järgmises ringis startida. Sellisel juhul stardib kõnealune osavõtja teises reas. Seda reeglit rakendatakse ainult erijuhul, kui takistamine oli sihilik.

Autasustatakse klasside võitjaid.

Registreerumine Osport.ee keskkonnas kuni 9. maini

 

Finaal
1                 
2  
1  
2  
3  
3

 

Poolfinaal
1                   
4  
5  
8  
9  
12  
Poolfinaal
2                      
3  
6  
7           
10  
11  

 

 

 

 

 

NB! Rajad ületavad tiheda liiklusega majadevahelisi teid, mille ületamisel tuleb olla ettevaatlik. Igaüks vastutab oma ohutuse eest iseseisvalt.


 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com