ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 
Koht  Nimi  Klubi  5 paremate võistluste punktide summa  Osalus  1. võistlus SRD sprint weekend  2. võistlus OK Orvand sprint  3. võistlus Kubija Hotell-Loodusspaa öine sprint 
punktid koht punktid koht punktid koht
M18          
1 Eric Voolaid Extreme 100 2 40 5 60 3 0  
2 Tomi-Andre Piirmets West 100 1 100 1 0   0  
3 Kaarel Vesilind SRD 100 1 0   0   100 1
4 Bert Joosep Panker Ilves 100 1 0   100 1 0  
5 Mihkel Herbert Pais West 80 1 0   80 2 0  
6 Mati Kiisler SRD 80 1 80 2 0   0  
7 Lauri Pähn Võru/Võru spord 80 1 0   0   80 2
8 Kaarel Tampuu SRD 60 2 60 3 0   0 DQ
9 Villu Serv Kobras 60 1 0   0   60 3
10 Vjatseslav Safonov SRD 50 1 50 4 0   0  
11 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 50 1 0   0   50 4
12 Martin Tampuu JOKA 40 1 0   0   40 5
13 Hando Allmann Võru/Võru spord 30 1 0   0   30 6
14 Raiko Marrandi JOKA 29 1 0   0   29 7
15 Georg Paal JOKA 28 1 0   0   28 8
16 Siim Turban Rakv 27 1 0   0   27 9
17 Joona Vuorela Espoon Akillles 26 1 0   0   26 10
18 Mehis Udam JOKA 25 1 0   0   25 11
19 Artur Soo JOKA 24 1 0   0   24 12
20 Kerdo Männilaan JOKA 23 1 0   0   23 13
21 Joosep Ainjärv JOKA 0 1 0   0   0 DQ
M21          
1 Ats Sõnajalg KEK RSK 180 2 80 2 100 1 0  
2 Marek Karm SK100 180 3 60 3 80 2 40 5
3 Kristo Heinmann Ilves 100 1 0   0   100 1
4 Roman Guseinov SRD 100 1 100 1 0   0  
5 Timmo Tammemäe SK100 80 1 0   0   80 2
6 Jaagup Truusalu Võru 60 1 0   0   60 3
7 Sven-Erik Rebane Orvand 60 1 0   60 3 0  
8 Gil Serafim - 50 1 0   50 4 0  
9 Markus Rene Pae SK100 50 1 0   0   50 4
10 Sander Nahkor TAOK 40 1 40 5 0   0  
11 Markus Puusepp Võru 30 1 0   0   30 6
12 Michael Raer SRD 55 2 30 6 0   25 11
13 Ilmar Udam JOKA 29 1 0   0   29 7
14 Toni Pikkarainen Espoon Akillees 28 1 0   0   28 8
15 Kaarel Kallas JOKA 27 1 0   0   27 9
16 Johannes Ehala JOKA 26 1 0   0   26 10
17 Hans Mark Võsu JOKA 24 1 0   0   24 12
18 Aleksandr Shved SRD 50 1 50 4 0   0  
M35          
1 Tarmo Tarlap Porter Racing 140 2 60 3 80 2 0  
2 Erik Aibast Tammed 100 1 100 1 0   0  
3 Ain Fjodorov Rae 100 1 0   0   100 1
4 Heiti Hallikma Võru 100 1 0   100 1 0  
5 Peter Balabanov - 80 1 80 2 0   0  
6 Ville Nurmilaukas Espoon Akilles 80 1 0   0   80 2
7 Lauri Tarlap Saku Korvpallik 70 2 40 5 30 6 0  
8 Gert Saamann JOKA 60 1 0   60 3 0  
9 Heno Ivanov Tartu 60 1 0   0   60 3
10 Lauri Olli LSF PT 60 1 60 3 0   0  
11 Andres Käver Extreme 59 2 30 6 29 7 0  
12 Ragnar Ilp - 50 1 0   0   50 4
13 Raivo Erik Rae 50 1 0   50 4 0  
14 Tarmo Klaar Ilves 50 1 50 4 0   0  
15 Alar Alajaan EKJ SK 40 1 0   40 5 0  
16 Alar Alajaan EKJ SK 40 1 0   0   40 5
17 Markus Haakana Espoon Akilles 30 1 0   0   30 6
18 Marko Süld HOK 29 1 29 7 0   0  
19 Silvar Savolainen - 28 1 28 8 0   0  
20 Jevgeni Shejanov SRD 27 1 27 9 0   0  
21 Aleksander Varikov   0 1 0   0   0 DQ
22 Mati Korrol Mercury 0 1 0   0   0 DQ
M50          
1 Vladimir Savinov SRD 180 2 80 2 100 1 0  
2 Raul Laas JOKA 170 3 60 3 30 6 80 2
3 Rain Vellerind - 150 2 100 1 50 4 0  
4 Eduard Pukkonen KEKRSK 100 1 0   0   100 1
5 Andrus Rämmann Koop 100 2 100 1 60 3 0  
6 Matti Railimo SOC 80 1 80 2 0   0  
7 Aivar Meindok TON 80 1 0   80 2 0  
8 Peep Koppel Koop 76 3 30 6 21 15 25 11
9 Tiit Koppel Orion 67 3 27 9 16 20 24 12
10 Matti Betlem - 62 2 40 5 22 14 0  
11 Rein Rooni Orvand 60 1 0   0   60 3
12 Kai Saksman TON 56 2 28 8 0   28 8
13 Rein Küttim Orion 52 2 29 7 23 13 0  
14 Jaanus Reha Koop 50 1 0   0   50 4
15 Ilmar Kirjanen TAOK 50 1 50 4 0   0  
16 Lauri Leppik TAOK 40 1 0   0   40 5
17 Ülo Viru Orvand 40 1 0   40 5 0  
18 Jukka Karvonen Leppävaaran Sis 30 1 0   0   30 6
19 Jüri Merirand Otepää SK 29 1 0   0   29 7
20 Raivo Panker Mercury 29 1 0   29 7 0  
21 Urmas Tammemäe Orvand 28 1 0   28 8 0  
22 Tenno Alamaa JOKA 27 1 0   27 9 0  
23 Heikki Kyyrönen TON 27 1 0   0   27 9
24 Harry Veide LUS 26 1 0   0   26 10
25 Jüri Kõiv Orvand 26 1 0   26 10 0  
26 Paul Aug Orvand 25 1 0   25 11 0  
27 Heino Rebane Orvand 24 1 0   24 12 0  
28 Ahto Karu JOKA 20 1 0   20 16 0  
29 Kalmer Keevend JOKA 19 1 0   19 17 0  
30 Tiit Olju Orvand 19 1 0   17 19 0  
31 Ants Tamm TON 18 1 0   18 18 0  
32 Mati Poom TON 15 2 0   15 21 0 DQ

N18          
1 Merilin Anijärv SRD 140 2 80 2 0   60 3
2 Roos Lisette Parmas SRD 100 1 100 1 0   0  
3 Kaidi Alamaa Orvand 100 1 0   100 1 0  
4 Kristel Kõivo Peko 100 1 0   0   100 1
5 Kristiina Himma Võru 80 1 0   0   80 2
6 Kristin Viikmaa West 60 1 60 3 0   0  
7 Paula Liis Viljamaa Tammed 50 1 50 4 0   0  
8 Lorely Kõrvel Kobras 50 1 0   0   50 4
9 Sofia Pahhomenkova SRD 40 1 40 5 0   0  
10 Johanna Laanoja Kobras 40 1 0   0   40 5
11 Kelli Nurm Kobras 30 1 0   0   30 6
12 Laura-Liis Kütt Kobras 29 1 0   0   29 7
13 Anete Saar Kobras 28 1 0   0   28 8
14 Anastasija Pahhomenkova SRD 27 1 0   0   27 9
N21          
1 Kirti Rebane Tammed 160 2 80 2 0   80 2
2 Marie Tammemäe Orvand 110 2 30 6 80 2 0  
3 Tatyana Bevza Nord-West 100 1 100 1 0   0  
4 Piibe Tammemäe SK100 100 1 0   100 1 0  
5 Teele Telgma Tammed 100 1 0   0   100 1
6 Maiki Jäädmaa Võru 90 2 40 5 50 4 0  
7 Sigrid Ruul JOKA 60 1 60 3 0   0  
8 Britta Panker Ilves 60 1 0   60 3 0  
9 Kaisa Sander Ilves 60 1 0   0   60 3
10 Liubov Kutsenina SRD 50 1 50 4 0   0  
11 Salla Laitinen Espoon Akilles 50 1 0   0   50 4
12 Brigitte Panker Ilves 40 1 0   40 5 0  
13 Karin Alamaa Orvand 30 1 0   30 6 0  
14 Olga Pochtar SRD 29 1 29 7 0   0  
15 Regina Helena Lõpp-Elmest West 28 1 28 8 0   0  
N35          
1 Anneli Rämmann Koop 150 2 100 1 50 4 0  
2 Maari Idnurm   118 3 60 3 30 6 28 8
3 Margit Mälter   100 1 0   100 1 0  
4 Monika Vehlmann Mercury 100 1 0   0   100 1
5 Anne-Ly Viikmaa West 80 1 80 2 0   0  
6 Heidi Sild West 80 1 0   80 2 0  
7 Jana Kink   80 1 0   0   80 2
8 Ingrid Piht Mercury 60 1 0   0   60 3
9 Kirsten Nigul Kape 60 1 0   60 3 0  
10 Hanna Vuorela Espoon Akilles 50 1 0   0   50 4
11 Anu Järv   40 1 40 5 0   0  
12 Kadri Parts Võru 40 1 0   0   40 5
13 Maret Hallikma   40 1 0   40 5 0  
15 Mari Roots TAOK 30 1 30 6 0   0  
16 Maris Roosipuu TON 30 1 0   0   30 6
17 Anu Salokangas Espoon Akilles 29 1 0   0   29 7
18 Kristina Vesilind SRD 27 1 0   0   27 9
19 Ella Shved SRD 26 1 0   0   26 10
20 Pille Vinne Kobras 25 1 0   0   25 11
N50          
1 Anu Pallon JOKA 140 2 100 1 40 5 0  
2 Niina Karnit SRD 105 2 80 2 0   25 11
4 Airi Alnek Võru 100 1 0   0   100 1
5 Meeli Kerem TON 100 2 50 4 50 4 0  
6 Rutti Räbovoitra Mercury 100 1 0   100 1 0  
7 Merike Paapson TON 80 1 0   80 2 0  
8 Siiri Poopuu JOKA 80 1 0   0   80 2
9 Maris Roosipuu TON 60 1 0   60 3 0  
10 Marje Viirmann KEKRSK 60 1 0   0   60 3
11 Saima Värton Kobras 50 1 0   0   50 4
12 Marika Kirsspuu TAOK 40 1 0   0   40 5
13 Merike Paapson TON 30 1 0   0   30 6
14 Lea Leppik TAOK 29 1 0   0   29 7
15 Helena Haakana Pihkaniskat 28 1 0   0   28 8
16 Ülle Põldoja Ilves 27 1 0   0   27 9
17 Mari Roots TAOK 26 1 0   0   26 10
18 Tiiu Kaasik Ilves 24 1 0   0   24 12
19 Anu Pallon JOKA 23 1 0   0   23 13
20 Ülle Kadak Lehola 22 1 0   0   22 14
21 Tiina Talisoo KEKRSK 21 1 0   0   21 15
22 Leili Prans Ilves 20 1 0   0   20 16
23 Kersti Mardiste KEKRSK 19 1 0   0   19 17
24 Lembe Lutterus Tammed 0 1 0 DQ 0   0  

 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com