ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2014. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED



märts aprill mai juuni juuli august september oktoober november detsember



 

Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1 23.02.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Männi park
(päevane:suund)
RM:Lauri Tammemäe
Tulemused, Vaheajad
2 1.03.2014 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Lövenruhi park
(päevane:edasi-tagasi)
RM:Lauri Tammemäe
Tulemused, Vaheajad
3 8.03.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Õismäe
(päevane:ühisstart)
RM:Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
Kaardid: R1-1, R1-2, R2-1, R2-2, R3-1, R3-2, R4, R5, R6
4 15.03.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(päevane:suund)
RM:Rein Rooni
Tulemused, Vaheajad
5 19.03.2014 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Vilde park
(öine: karikakar)
RM:Adele Puusalu

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R6

6 23.03.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Lasnamäe
(päevane: mälu-o)
RM:Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
7 26.03.2014 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Kloostrimets N
(öine: intervall)
RM: Piibe Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R3-1, R3-2, R6 

8 27.03.2014 (N)
(17:30-18:30)
/Pirita/
Haabneeme
(päevane: Sprint)
RM:Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad
9 31.03.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pae park
(päevane: km-O)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad
10 02.04.2014 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Hiiu
(öine: suund-O)
RM:Adele Puusalu
 Tulemused, Vaheajad Graafik Kaardid: R3, R6
11 07.04.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane:topeltvalik)
RM:Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad, Valiku vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6, Kõik punkid
12 09.04.2014 (K)
(21:30-22:30)
/Pirita/
Kloostrimets S
(öine:edasi-tagasi)
RM:Adele Puusalu

Tulemused, VaheajadGraafik

 Kaardid: R3, R4-1, R4-2, R6

13 14.04.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Raku
(päevane:suund-o)
RM:Aivar Leht

 Tulemused, Vaheajad, Graafik

Kaardid: R1, R3, R5

14 21.04.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Kakumäe
(päevane:)
RM:Piibe Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad, Graafik

Kaardid: R2, R3, R4, R5, R6

15 28.04.2014 (E)

//
Merivälja
(päevane:Segapaaristeade)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Juhend

Tulemused

Kaardid: 1. ring, 2. ring

16 05.05.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Rummu
(päevane: paarisvalik)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6


12.05.2014 (E)

//
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
(päevane:Knockoutsprint)
RM:Marek Karm

 Tulemused

Kaardid: Meeste kval.,
naiste kval., poolfinaal,
kohajooksud, Meeste finaal, Naiste finaal

17 19.05.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Merimetsa
(päevane: koridor-o)
RM:Marek Karm

 Tulemused, Vaheajad, Graafik

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

18 26.05.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Haabersti
(päevane:ajaline valik)
RM:Marek Karm

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R2, R3, R4, R5, R6

19 02.06.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Lasnamäe
(päevane:)
RM:Adele Puusalu

 Tulemused, Vaheajad, Graafik

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

20 09.06.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Järve
(päevane: km-O)
RM:Adele Puusalu
 Tulemused, Vaheajad

28.07.2014 (E)

//
Keila-Joa
(päevane:Üks-ühele)
RM:
 Võistluse lehele
21 08.09.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Mustamäe
(päevane: karikakar)
RM:Lauri Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad

 Kaardid: R1, R3, R5

22 10.09.2014 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
TTÜ Tehnopol
(öine:)
RM:Aivar Meindok

 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad

 Kaardid: R3, R4, R6

23 15.09.2014 (E)

/Nõmme/
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
(päevane:topeltvalik)
RM:Lauri Tammemäe

 Legendid

 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad

24 17.09.2014 (K)
(20:30-21:30)
/Pirita/
Pirita ringrada
(öine: mälu-O)
RM: Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad

 Graafik

25 22.09.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Lasnamäe
(päevane: intervall)
RM:Oleg Koshik

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1&R2, R3&R4, R5&R6


24.09.2014 (K)

//
Tallinn
(öine:Kompassi öine)
RM:
 
26 29.09.2014 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Järveotsa
(päevane: Paarisvalik)
RM:Tomi-Andre Piirmets

 Tulemused, Vaheajad,

Valiku vaheajad

Kaardid: R1, R2-1,   R2-2, R3, R4, R5, R6

27 01.10.2014 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Soosepa
(öine:)
RM:

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R6

28 05.10.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Saustinõmme
(päevane:)
RM:Mait Tõnisson

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

29 08.10.2014 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Vabaõhumuusum
(öine:) Valge kaart
RM:Tomi-Andre Piirmets

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R4, R6

30 12.10.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Harku
(päevane: suund-O)
RM:Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad
31 15.10.2014 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Viimsi park
(öine: koridor-O)
RM:Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad
32 19.10.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Hiiu
(päevane: bingo-O)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad
33 22.10.2014 (K)
(19:00-20:00)
/Nõmme/
Löwenruhi park
(öine:)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad
34 26.10.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Hiiu-Jannseni
(päevane:)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

35 29.10.2014 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: joon-O)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Tulemused

Vaheajad

Kaardid: R3, R4, R6

36 02.11.2014 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Kose-Lükati
(päevane:)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

37 05.11.2014 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Kloostrimets S
(öine: Retro)
RM:Sergei Rjabõshkin

 Legendid

Tulemused, Vaheajad

38 08.11.2014 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Rae raba
(päevane: Valged rõngad)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
Graafik
39 15.11.2014 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: Teksti-O)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused
40 22.11.2014 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane: puzzle)
RM:Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad
41 29.11.2014 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita
(päevane: jõulueri)
RM:Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad

 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com