ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2013. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED



märts aprill mai juuni juuli august september oktoober november detsember



 

Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1 6.03.2013 (K)
(19:00-20:00)
/Nõmme/
Löwenruhi park
(öine:suund)
RM:Lauri Tammemäe

Tulemused, Vaheajad
Graafik
Kaardid: R3, R6

2 9.03.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Õismäe
(päevane:topeltvalik)
RM:Mati Poom
Tulemused, Vaheajad, Valiku vaheajad, Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
3 23.03.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Varsaallika
(päevane:km-o)
RM:Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R2-1, R2-2, R4, R6, 1. ring, 2. ring, 3. ring, 4. ring
4 27.03.2013 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Männi park
(öine:intervall)
RM:Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
5 1.04.2013 (E)
(17:30 - 19:30)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane:suund)
RM:Aivar Leht
Tulemused, Vaheajad
Graafik
Kaardid: R1, R3, R5
6 3.04.2013 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Männiku N
(öine:sundvalik)
RM:Mati Poom
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
7 8.04.2013 (E)
(17:30-19-30)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(päevane:suund+valik)
RM:Aivar Meindok
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
8 10.04.2013 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(öine:)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
9 15.04.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: paarisvalik)
RM: Reimo Liiv
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
10 22.04.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Kakumäe
(päevane:valge kaart)
RM:Piibe Tammemäe

Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6 

11 24.04.2013 (K)
(18:30-19:00)
Segapaaristeade
Lasnamäe
RM: Lauri Tammemäe
Juhend
Tulemused
Kaardid: 1.ring, 2.ring
12 29.04.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Järve
(päevane:ajaline valik)
RM: Aljona Karloseva

Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R2, R4, R6,
Valik

13 6.05.2013 (E)

Knockoutsprint

RM:
Võistluse lehekülg
14 13.05.2013 (E)
(17:30-19:30)
/ /
Keila-Joa
(päevane:relieef)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6,
Kõik punktid
15 20.05.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Mustamäe
(päevane: retro)
RM: Marek Karm

Tulemused
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6

16 27.05.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Raku
(päevane: karikakar)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1, R3, R5
17 3.06.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Merimetsa
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6
18 10.06.2013 (E)
(17:30-19:30)
/ /
Vääna-Jõesuu
(päevane: osaline relijeef)
RM: Tarmo Klaar
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6 
19 29.07.2013 (E)

Üks-ühele
Männiku
RM: Mati Poom

Võistluse lehekülg
20 9.09.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Saustinõmme
(päevane:valik)
RM: Mait Tõnisson
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
21 11.09.2013 (K)
(21:00-22:00)
/Pirita/
Kloostrimets N
(öine: teedeta kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused
Kaardid: R3, R4, R6
22 16.09.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/

Hiiu
(päevane: topeltvalik)
RM: Mati Poom

Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
23 18.09.2013 (K)
(20:30-21:30)
/Pirita/

Soosepa
(öine: must-valge kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin

Tulemused
Kaardid: R3, R4, R6
24 23.09.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Loomaaed
(päevane: Paaristeade)
RM: Mati Poom

Juhend

Tulemused

25 25.09.2013 (K)
(20:30-21:00)
/Nõmme/
Järveotsa
(öine:Kompassi öine)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad
26 30.09.2013 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Harku
(päevane:ühisstart)
RM: Oleg Koshik

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6

27 2.10.2013 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(öine:joon-o)
RM: Tomi-Andre Piirmets

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R4, R6,
Kõik punktid

28 6.10.2013 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Haabersti
(päevane: valge kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6 

29 9.10.2013 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Kloostrimets S
(öine:)
RM: Piibe Tammemäe

Tulemused

Kaardid: R3, R6

30 13.10.2013 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
TTÜ Tehnopol
(päevane: paarisvalik)
RM: Tomi-Andre Piirmets

Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad

Kaardid: R1, R2-1, R2-2, R3, R4, R5, R6

31 16.10.2013 (K)
(19:30-20:00)
/Pirita/
Pirita ringrada
(öine:intervall)
RM: Aivar Leht

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R3, R4, R6

32 20.10.2013 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Merimetsa
(päevane: täppis-O)
RM: Sergei Rjabõshkin

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6

33 23.10.2013 (K)
(19:00-20:00)
/Pirita/
Viimsi park
(öine:suund)
RM: Aivar Leht

Tulemused

Kaardid: R4, R6

34 27.10.2013 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Kose-Lükati
(päevane:paarisvalik)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
35 30.10.2013 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: km-O)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad

36 6.11.2013 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Löwenruhi park
(öine: edasi-tagasi)
RM: Adele Puusalu
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R3, R4, R6
37 9.11.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(päevane: karikakar)
RM: Rein Rooni
Tulemused, Vaheajad
38 16.11.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane:intervall)
RM: Urmo Liblik
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R1&2 - 1, R1&2 - 2; R3&4, R5&6
39 20.11.2013 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(öine:karikakar)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R3, R4, R6
40
27.11.2013 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane:kuubik)
RM: Sergei Rjabõshkin

Ettevalmistused

Tulemused, Vaheajad
Kaardid: R3, R4, R6

41 21.12.2013 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita
(päevane:Jõulueri)
RM: Mait Tõnisson

Tulemused, Vaheajad

Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6


 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com