Aastalõpuvõistlus
31.12.2013 - Nõmme
Tulemused
Pikem rada MM MN     Nr Võistkonna nimi Liikmete nimed Aeg
       
1 1   (4) The Rahaboss Experience (Ats Sõnajalg, Marek Karm) 0:57:05
2 2   (3) SK100 (Timmo Tammemäe, Lauri Tammemäe) 0:57:10
3 3   (10) Kuznetchiki (Aleksandr Shved, Sergei Rjabõshkin) 1:00:32
4 4   (6) Aadlid (Erkki Aadli, Andreas Aadli) 1:00:36
5 5   (41) SKM! (Erik Aibast, Silver Eensaar) 1:00:57
6 6   (11) M-klubi (Mehis Muru, Rain Muru) 1:03:24
7 1   (33) Team Gin Gin! (Evely Kaasiku, Petri Väänänen) 1:04:58
8 2   (26) Tammed 1 (Peeter Pihl, Daisi Saetalu) 1:05:22
9 3   (25) Suunatu (Johannes Ehala, Sigrid Ruul) 1:07:33
10 7   (42) Neeme (Neeme Loorits, ) 1:10:20
11 8   (15) Bona Fide (Olavi Loo, Mairolt Kakko) 1:15:36
12 9   (14) 2F4U (Arthur Raichmann, Kristjan Maade) 1:15:47
13 4   (35) Walkie-Talkie (Paul Lumi, Anu Poopuu) 1:17:08
14 5   (39) Lumepaat (Heidi Sild, Mati Preitof) 1:17:42
15 6   (34) SRD noored (Vadim Shved, Roos Lisette Parmas) 1:18:58
16 7   (30) Tak-Soft (Tarmo Klaar, Meelike Pandis) 1:19:29
17 8   (36) Aasa5 (ܜlo Viru, Triina-Britt Preden) 1:21:26
18 10   (18) Novaator RSK (Viilu  Päärt, Matis  Märtson) 1:31:59
  x   (5) www.tow.ee (Jaagup Truusalu, Jaan Tarmak) Tühist.
  x   (9) Vähikäik (Erkki Vähi, Tõnu Vähi) Tühist.
  x   (24) Kiired ja vihased (Reimo Liiv, Alina Kramarenko) Tühist.
  x   (29) Tammed Super (Lauri Malsroos, Susan Pihelgas) Tühist.
  x   (38) Zahkna Tiim (Marek Zahkna, Marit Zahkna) Tühist.
  x   (40) Stereo (Edit  Kannel, Tanel Kannel) Tühist.
                 
Lühem rada NN MNB MN95+ MN30- Nr Võistkonna nimi Liikmete nimed Aeg
       
1 1   (69) Schneller, schneller Günther! (Danilo Piht, Ingrid Piht) 1:05:12
2 1   (78) SK100 (Grete Gutmann, Piibe Tammemäe) 1:05:15
3 1   (59) SRD masters (Dmitri Shved, Niina Karnit) 1:10:10
4 2   (52) spordilinn (Eduard  Pukkonen, Marje  Viirman) 1:10:24
5 3   (50) OKS 1 (Kjell Einarsson, Suzy Larsson) 1:12:45
6 2   (64) Skogssport (Tanel Saue, Kairi Tuulmägi) 1:13:27
7 4   (49) Laasid (Andres Laas, Ann Warma-Laas) 1:16:13
8 3   (76) Thing One and Thing Two (Kati  Rüütelmaa, Riho  Kiiman) 1:17:00
9 4   (68) Lehed (Aivar Leht, Elina-Emiilie Leht) 1:17:15
10 5   (61) 2xAK (Andres Käver, Anu Kuusmaa) 1:19:26
11 6   (65) sk aasa (Jaanus  Viljamaa, Maris Roosipuu) 1:20:09
12 1 (48) Vesilinnud (Liina Vesilind, Kaarel Vesilind) 1:20:14
13 7   (66) SIIN (Siiri Vallner, Indrek Peil) 1:21:47
14 8   (73) Jõuluvana (Raul  Laas, Anu Pallon) 1:27:22
15 9   (72) Ella+Sergei (Sergei Shved, Ella Shved) 1:31:07
16 5   (54) Kersti ja Mari (Kersti Ehala, Mari Roots) 1:33:59
17 10   (75) JFF (Tiina Kangilaski, Jaan Metsa) 1:37:26
18 6   (60) Ago&Juhan (Ago  Luberg, Juhan  Tamm) 1:38:02
19 7   (57) ܜlle ja Marika (ܜlle Kadak, Marika Kirsspuu) 1:38:06
20 2   (79) Anu & Mare (Mare Niitsoo, Anu Malts) 1:39:45
21 11   (70) Hüva leili (Svetlana Doledutko, Dmitri Hljupin) 1:42:34
22 8   (51) OKS 2 (Berit Ivarsson, Gert Ivarsson) 1:50:27
23 3   (77) Vaike ja Maari (Maari Idnurm, Vaike Murumets) 1:50:40
24 9   (56) Kalju&Mati (Mati  Tõnus, Kalju Tilk) 2:06:55
25 12   (90) Raivo (Raivo Mitt, ) 2:15:36
26 4   (81) Kõndijad (Malle  Viilma, Marika  Müür) 2:38:33
  x   (53) Orvandi ätid (Rein Rooni, Urmas Tammemäe) Tühist.
  x   (55) 2A (Aivar  Meindok, Arvo Raja) Tühist.
  x   (58) TMK (Eerik Lossmann, Endel Karp) Tühist.
  x   (67) TON (Kai Saksman, Merike Paapson) Tühist.
  x   (71) Ljudi lishõvshõjesja razuma (Ksenija Shved, Deniss Shved) Tühist.
  x   (74) Poljakova ja poeg (Ilona Poljakova, Mait Tõnisson) Tühist.
  x   (80) Pohlad (Ene  Soop, Riina  Salumäe) Tühist.
  x   (82) Rein ja Mati (Rein Küttim, Mati Poom) Tühist.