ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2012. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED



märts aprill mai juuni juuli august september oktoober november detsember



Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1 07-03-2012 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(öine: karikakar)
RM: Aleksandr Shved
Tulemused, Vaheajad
 Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
2 14-03-2012 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Merivälja
(öine: km-O muudetud kaardiga)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3-1, R3-2,
 R3-3, R4, R6
3 17-03-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(päevane: suund-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad
Graafik
 Kaardid: R1, R3, R5
4 27-03-2012 (T)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Õismäe ring
(päevane: paarisvalik)
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
5 28-03-2012 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Löwenruhi park
(öine: edasi-tagasi)
RM: Mati Poom
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3-1, R3-2,
R4, R6
6 02-04-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: topeltvalik)
RM: Tomi-Andre Piirmet
Tulemused, Vaheajad
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
7 04-04-2012 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: intervall)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3-1, R3-2,
R3-3, R3-4, R6-1, R6-2
8 09-04-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(päevane: karikakar)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
9 11-04-2012 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Järve
(öine: suund-O)
RM: Aivar Leht
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R6
10 16-04-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Varsaallika
(päevane: paarisvalik)
RM: Marek Karm
Tulemused
Vaheajad
,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
11 23-04-2012 (E)
(19:30-20:00)
/Pirita/

Viimsi park
(päevane: segapaaris)
RM: Aivar Leht

JUHEND
Pilt MN võitjatest (autor Tarmo Klaar)

Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: 1. ring, 2. ring

12 30-04-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita ringrada
(päevane: joon-O)
RM: Margit Võhandu
Tulemused, Vaheajad,
Joon-O vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3, R4, R5, R6,
kõik punktid
13 07-05-2012 (E)
(18.30-)
Tallinn, Lasnamäe
(päevane: knockoutsprint)
RM: Peep Aedviir
 Võistluse lehekülg
14 14-05-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Raku
(päevane: sundvalik)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R2, R4, R6,
Valik
15 21-05-2012 (E)
(17:30-19:30)
Saue tammik
(päevane: peegelpildis kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
16 28-05-2012 (E)
(17:30-19:30)
Vääna-Jõesuu
(päevane: koridor-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
17 18-06-2012 (E)

Tallinna Botaanikaaed
(päevane: pikendatud sprint)
RM: Lauri Tammemäe
 O-nädala lehele
18 30-07-2012 (E)

Harjumaa
(päevane: Üks-Ühele)
RM: Aivar Leht
 Tulemused
19 22-08-2012 (K)
(21:30-22:30)
/Pirita/
Pirita ringrada
(öine: suund-O)
RM: Lauri Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R6
20 27-08-2012 (E)
(17:30-19:30)

Keila-Joa
(päevane: reljeefikaart)
RM: Tarmo Klaar

Tulemused, Vaheajad,
Graafik, Joonistamine
PILDID
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
21 29-08-2012 (K)
(21:30-22:30)
/Pirita/
Kloostrimets N
(öine: topeltvalik)
RM: Lauri Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Topeltvaliku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4-1,
R4-2, R6
22 03-09-2012 (E)
(18:30-19:00)
/Nõmme/
TTÜ Tehnopol
(päevane: paaristeade)
RM: Piibe Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: 1. ring, 2. ring
23 05-09-2012 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Hiiu
(öine: intervall)
RM: Aljona Karloseva
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
24 10-09-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Loomaaed
(päevane: Ajaline valik)
RM: Oleg Koshik
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R2, R4, R6,
Valik
25 12-09-2012 (K)
(21:00-22:00)
/Pirita/
Soosepa
(öine: edasi-tagasi)
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
26 17-09-2012 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: )
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
27 19-09-2012 (K)
20:30
/Tallinn/
Lasnamäe
(öine: Kompassi öine sprint)
RM: Aivar Leht
 Võistluse lehele
28 24-09-2012 (E)
(17:30-19:00)
/Pirita/

Botaanikaaed
(päevane:paarisvalik )
RM: Timmo Tammemäe

Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
29 26-09-2012 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Kloostrimets S
(öine: suund-O)
RM: Aivar Leht
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R6
30 01-10-2012 (E)
(17:30-19:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(päevane: intervall)
RM: Mati Poom
Tulemused,
Vaheajad (klassid),
Vaheajad (rajad),
Graafik
Kaardid: R1, R3, R5
31 03-10-2012 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Maarjamäe
(öine: mäekuningas)
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R6
32 08-10-2012(E) (17:30-19:00)
/Nõmme/
Merimetsa
(päevane: ühisstart)
RM:Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
33 10-10-2012 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Kose-Lükati
(öine: karikakar)
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R6
34 14-10-2012 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Saustinõmme
(päevane: koridorjoon-O )
RM: Mait Tõnisson
Tulemused, Vaheajad,
Joon-O vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
35 17-10-2012 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Harku
(öine: reljeefi/reljeefita)
RM: Timmo Tammemäe

Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3-1, R3-2,
R4, R6

36 20-10-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Männiku S
(päevane: karikakar)
RM: Mati Poom
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R3, R5
37 24-10-2012 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Männi park
(öine: koridor-O)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
38 27-10-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Kakumäe
(päevane: Suund-O)
RM: Marek Karm

Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R3, R5

39 03-11-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Haabersti
(päevane: km-o)
RM: Timmo Tammemäe
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1-1, R1-2,
R1-3, R1-4, R2-1, R2-2, R3-1, R3-2, R3-3, R4-1, R4-2, R5-1, R5-2, R6
40 14-11-2012 (K)
(18:30-19:30)
/Nõmme/
Harku
(öine: )
RM: Mati Poom
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
41 21-11-2012 (K)
(18:30-19:30)
/Nõmme/
Löwenruhi park
(öine: topeltvalik)
RM: Mati Poom
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R3, R4, R6
42 01-12-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Äigrumäe
(päevane: topeltvalik)
RM: Marek Karm
Tulemused, Vaheajad,
Valiku vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2-1,
R2-2, R3, R4, R5, R6
43 02-12-2012 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Rae raba
(päevane: )
RM: Arvo Laanemets
Tulemused, Vaheajad,
Graafik
Kaardid: R1, R2, R3,
R4, R5, R6
44 09-12-2012 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Tomi-Andre Piirmets
Tulemused, Vaheajad,
MOBO Tulemused
Graafik
Kaardid: R1, R2-1,
R2-2, R3, R4, R5, R6
45 15-12-2012 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita rand
(päevane: jõulueri)
RM: Mait Tõnisson
Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad
Kaardid: R1, R2, R3
 R4, R5, R6

 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com