ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Öine Sprint 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2011. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED


märts aprill mai august september oktoober november detsember


Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1. 12.03.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Õismäe ring
(päevane: suund-O)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1&R2, R3&R4,
 R5&R6
2. 16.03.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(öine: Sundvalik)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad, Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
3. 19.03.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Rahumäe
(päevane: koridor-joon)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6
4. 23.03.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Järve
(öine: km-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3-1, R3-2,
 R4, R6
5. 26.03.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Merimetsa
(päevane: ühisstart)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Ühisstardi vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
6. 30.03.2011 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: Topeltvalik)
RM: Timmo Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Topeltvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
7. 04.04.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(päevane: intervall)
RM: Mattias Rennel
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
8. 06.04.2011 (K)
(21:00-22:00)
/Pirita/
Varsaallika
(öine: edasi-tagasi)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
9. 11.04.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Raku
(päevane: sundvalik)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Sundvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2, R4, R6,
 Sundvalik
10. 13.04.2011 (K)
(21:30-22:30)
Pirita Ringrada
(öine: mälu-o)
RM: Aivar Leht

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6

11. 18.04.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Saue Tammik
(päevane: karujaht)
RM: Raul Hindov

 Tulemused, Vaheajad,
 Karujahi vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2-1, R2-2,
 R4-1, R4-2, R6,
 Karujaht
 Pildid: Tarmo, Eduard
 Video: Eduard

12. 25.04.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Harku
(päevane: paarisvalik)
RM: Aivar Meindok
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
13. 02.05.2011 (E)
(19:00-19:30)
Kose-Lükati
(päevane: segapaaris)
RM: Juta Tarmak
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: 1. ring, 2. ring
14. 09.05.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/

Kloostrimetsa N
(päevane:
relijeefi-/relijeefita kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
15. 16.05.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Randvere
(päevane: Täppis-O)
RM: Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6
16. 23.05.2011 (E)
(17:30-19:30)
Vääna-Jõesuu
(päevane: ajaline valik)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2, R4, R6,
 Valik
17. 30.05.2011 (E)
(17:30-19:30)
Keila-Joa
(päevane: ajaline valik)
RM: Tarmo Klaar
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2, R4, R6,
 Valik
18. 27.07.2011 (K)
(18:00)
Keila park
(päevane: üks-ühele)
RM: Eduard Pukkonen
 Tulemused
19. 29.08.2011 (E)
(17:30-19:30)
Kodasoo
(päevane: Valged rõngad)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
20. 31.08.2011 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Männiku S
(öine: Suund-O)
RM: Mati Poom
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R6
21. 05.09.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Loomaaed
(päevane: BINGO)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 BINGO vaheajad
 Graafik
22. 07.09.2011 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Õismäe raba
(öine: km-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3-1, R3-2,
 R3-3, R4, R6
23. 12.09.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Randvere
(päevane: joon-o)
RM: Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad,
 Joon-O vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6, Kõik punktid
24. 14.09.2011 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Kakumäe
(öine: Valge kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
25. 19.09.2011 (E)
(17:30-19:30)
Soosepa
(päevane: suund-o)
RM: Mati Poom
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R3, R5
26. 22.09.2011 (N)
(20:30-21:30)
Pae karjäär
(öine: suund-o võistlus)
RM: Rene Ottesson
 Tulemused
27. 26.09.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Pirita ringrada
(päevane: mäekuningas)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6
28. 28.09.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Kloostrimetsa S
(öine: intervall)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
29. 03.10.2011 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Maarjamäe
(päevane: topeltvalik)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Topeltvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6
30. 05.10.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Haabersti
(öine: valged rõngad)
RM: Mati Poom

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6

31. 09.10.2011 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Botaanikaaed
(päevane: paaristeade)
RM: Juta Tarmak
 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Tulemused radade kaupa
 Kaardid: 1. ring, 2. ring
32. 12.10.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Löwenruh` park
(öine: topeltvalik)
RM: Timmo Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Paarisvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
33. 15.10.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Kadriorg
(päevane: mälu-o)
RM:
Oleg Koshik
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1-1, R1-2,
 R2-1, R2-2, R3, R4,
 R5, R6
34. 19.10.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: karikakar)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6
35. 22.10.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Rae raba
(päevane: Kompassita)
RM: Arvo Laanemets
 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, R6
36. 26.10.2011 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
TTÜ Tehnopol
(öine: peegelpildis kaart)
RM: Lauri Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R3, R4, R6

37. 29.10.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Hiiu
(päevane: ajaline valik)
RM: Mati Poom
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R2, R4, R6,
 Kõik punktid
38. 05.11.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane: koridor-O)
RM: Aleksandr Shved
 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1-1, R1-2,
 R2-1, R2-2, R3, R4,
 R5, R6
39. 12.11.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: puzzle)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
40. 26.11.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Tondi
(päevane: retro)
RM:
Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
41. 03.12.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Äigrumäe
(päevane: puzzlering)
RM:
Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2-1, R2-2,
 R3, R4-1, R4-2, R5, R6
42. 11.12.2011 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Aljona Karloseva
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, R6
43. 17.12.2011 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita rand
(päevane: jõulueri)
RM:
Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Jõulueri vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1-1, R1-2, R2,
 R3-1, R3-2, R4, R5, R6

 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com