Kompassi päevak - 04.04.2011 - Vabaõhumuuseum

Formaat: Intervall
Rajameister: Mattias Rennel


[R1] [R2] [R3] [R4] [R5] [R6]
R1: 6,3 km 24KP Intervall ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus  Trahvid  Selgitus              
  1.   3657  Johannes Ehala            JOKA        00:26:01    00:00  22kp:0sek             
  2.   4191  Kaur Kase                 Võru        00:26:47                                 
  3.   1029  Dmitri Shved              SRD         00:27:10    00:06  22kp:6sek             
  4.   6445  Oliver Immato             AIESEC      00:27:14    00:20  10kp:6sek, 22kp:14sek 
  5.   9386  Siim Kokk                             00:28:01    00:11  22kp:11sek            
  6.   3737  Arvo Ambel                            00:28:11    00:06  22kp:6sek             
  7.   4278  Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:29:30    00:25  22kp:25sek            
  8.   2349  Rain Piiri                            00:30:12                                 
  9.   2539  Ülo Viru                  Orvand      00:31:15    00:41  22kp:41sek            
 10.    759  Eero Raun                             00:31:28    00:09  22kp:9sek             
 11.  15431  Kaupo Järve               SK Fortis   00:31:34                                 
 12.   6428  Tarmo Pöör                Mercury     00:32:48    00:17  22kp:17sek            
 13.  10123  Raul Sankovski                        00:33:49                                 
 14.  14580  Priit Lello                           00:39:15    00:28  22kp:28sek            
 15.   7205  Ivar Lai                              00:39:53                                 
R2: 6,8 km 24KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                 
  1.   1122  Erkki Aadli               Tammed      00:45:39
  2.  16569  Petri Väänänen            Siilin Ras  00:47:57
  3.   9032  Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:50:57
  4.   1275  Jaanus Reha               Koop        00:52:03
  5.   1046  Kuno Rooba                Rakv        00:55:45
  6.   2201  Maido Kaljur              Harju KEK   00:56:06
  7.   3145  Taivo Timmusk             HOK         00:58:22
  8.   5373  Reigo Lehtla              LSF PT      00:58:50
  9.   5485  Aivar Leht                Okas        00:59:59
 10.  11515  Silver Kangur                         01:00:34
 11.   8803  Tõnu Sellin               Uddeholm T  01:10:57
 12.  16565  Ivo Miller                            01:11:33
 13.   4533  Siiri Mustkivi            Mercury     01:16:54
 14.   3185  Anita Karnit              SRD         01:21:35
R3: 4,8 km 18KP Intervall ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus  Trahvid  Selgitus              
  1.   3201  Jaan Tarmak               JOKA        00:17:17    00:23  8kp:23sek             
  2.   5274  Sergei Rjabõshkin         SRD         00:17:26    00:02  8kp:2sek              
  3.   4822  Arvo Laanemets            TAOK        00:17:54    00:03  8kp:3sek              
  4.   4860  Tõnu Kits                             00:18:22    00:07  8kp:7sek              
  5.   1143  Tarmo Klaar               Ilves       00:21:45    00:06  8kp:6sek              
  6.   7574  Sören Vetevool                        00:22:05                                 
  7.  13568  Heiki Pajuste                         00:24:42    00:19  8kp:19sek             
  8.  13566  Tomi-Andre Piirmets       West        00:24:52                                 
  9.   4865  Katrin Birk               EA Reng     00:26:50    00:52  8kp:52sek             
 10.   8783  Jaana Olvet               Rakv        00:28:00                                 
 11.   3738  Anneli Ambel              Mercury     00:28:55    00:02  8kp:2sek              
 12.  11337  Kalmer Piiskop            Postimees   00:30:09                                 
 13.   2298  Mare Niitsoo              TON         00:30:16    00:19  8kp:19sek             
 14.   1361  Triina-Britt Preden       TON         00:30:29    01:13  8kp:73sek             
 15.   4504  Tiina Kangilaski          -           00:30:59    00:14  8kp:14sek             
 16.    411  Ilmar Kirjanen            TAOK        00:33:31                                 
R4: 5 km 22KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                 
  1.   4690  Vladimir Savinov          SRD         00:40:30
  2.  12590  Reimo Liiv                Gustav Ado  00:44:56
  3.  10327  Kai Saksman               TON         00:47:18
  4.   6645  Alina Kramarenko          SRD         00:48:43
  5.   4218  Margus Lehtme                         00:54:21
  6.    456  Peep Koppel               Koop        00:54:24
  7.    462  Georg Sooberg             Võru        01:01:08
  8.   1734  Liina Jõgisu              Mercury     01:02:49
  9.  14622  Aljona Karloseva                      01:06:10
 10.   9959  Rein Licht                            01:14:39
 11.   8982  Eva Arusoo                Koomaklubi  01:14:44
 12.  16566  Heleri Kirss                          01:17:48
 13.    532  Malle Viilma              sk Hooler   01:26:47
 14.   9141  Aleksandra Leesment       SRD         01:31:30
 15.    913  Feliks Kipper             Orion       01:51:47
       9140  Tõnu Danilas                          DQ      
R5: 2,9 km 12KP Intervall ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus  Trahvid  Selgitus              
  1.    306  Rein Küttim               Orion       00:23:25    00:09  10kp:9sek             
  2.  14990  Guido Aus                             00:24:12    01:22  8kp:76sek, 10kp:6sek  
  3.   1691  Külli Tõnus               HOK         00:24:17                                 
  4.   6431  Anton Roolaid             TAOK        00:24:45    00:12  10kp:12sek            
  5.  14991  Stina Romanovska                      00:27:26    02:54  8kp:133sek, 10kp:41sek
  6.  14592  Maret Naagel                          00:27:56                                 
  7.  11531  Tiiu Naagel               KVÜÕA       00:28:13                                 
  8.   4212  Lembe Lutterus            Tammed      00:30:50                                 
  9.    104  Kalju Tilk                Orion       00:35:25                                 
 10.    222  Urvi Sarv                 Orion       00:36:02    00:16  10kp:16sek            
R6: 2,9 km 11KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                 
  1.   7506  Mari-Liis Kaljur          Harju KEK   00:34:07
  2.   1015  Niina Karnit              SRD         00:38:12
  3.   1238  Heino Allikberg           Tammed      00:38:26
  4.   9206  Leena Leesment            SRD         00:39:26
  5.   4751  Liina Vesilind            SRD         00:39:30
  6.  11722  Mihhail Kalashnikov       SRD         00:41:10
  7.    455  Tiit Koppel               Orion       00:44:32
  8.    300  Ilse Uus                  TON         00:45:21
  9.  16542  Dmitri Gabenko            SRD         00:52:55
 10.  16587  Aleksander Roshenya                   00:52:56
 11.  16568  Liise-Marie Paadimeister  SRD         01:19:33
 12.   4748  Kristina Vesilind         SRD         01:20:49

SK Tallinna Kompassi päevakute tarkvara :: Jaan Tarmak :: (SI mahalugemine teostatud SIME programmiga) :: 07.04.2011 21:04:47