OK Kompassi Päevak - 26.04.2010 Harku

26.04.2010
Rajameister : Priit Överus
[R1] [R2] [R3] [R4] [R5]
R1 Rada (1): 18 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1029 Dmitri Shved              SRD         00:48:14
  2. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:54:27
  3. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:55:47
  4. 4864 Indrek Saarepera                      00:59:19
  5.  999 Roman Shved               SRD         01:00:27
  6. 5485 Aivar Leht                Okas        01:05:10
  7. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       01:09:07
  8. 8100 Ahti Heinla                           01:17:57
R2 Rada (2): 18 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.14838 Siim Vollmer              Tallinna T  00:50:16
  2. 7574 Sören Vetevool                        00:58:19
  3. 4772 Martin Ehala              Rae         01:07:46
  4.  295 Kersti Ehala              Rae         01:07:51
  5.11678 Vitali Bogomolov          Jõhvikas    01:09:03
  6.15328 Eero Ruokamo                          01:10:25
  7. 4881 Piret Kannike             Tammed      01:10:33
  8.  416 Rein Kask                 Kaitsevägi  01:12:39
  9. 4505 Risto Agu                             01:31:17
 10. 9211 Ilona Poljakova           LSF PT      01:59:37
     3045 Kristjan Trossmann        JOKA        DQ      
R3 Rada (3): 12 KP 5.15 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:36:47
  2. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:37:15
  3. 2539 Ülo Viru                  Orvand      00:38:37
  4. 3709 Taivo Daub                Ilves       00:39:32
  5.  423 Kalev Ruberg              Saku        00:45:25
  6. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:48:05
  7. 8644 Anneli Rämmann                        00:48:37
  8.  456 Peep Koppel               Koop        00:48:42
  9. 4807 Paavo Helde               Evotec AS   00:49:09
 10. 4192 Ants Karu                             00:50:32
 11. 4218 Margus Lehtme                         00:50:42
 12. 3393 Rain Vellerind                        00:54:18
 13. 3750 Riho Kokk                 Rakv        00:54:54
 14. 6347 Meelis Org                Desorient   00:55:56
 15. 4865 Katrin Birk               EA Reng     01:01:08
 16. 6181 Riho Raassild                         01:07:34
 17. 8915 Triin Eerik                           01:11:05
 18.10754 Jaanus Olop                           01:11:08
 19. 6645 Alina Kramarenko          SRD         01:11:41
 20. 4513 Hannes Pool                           01:15:52
 21.  709 Ülle Raudsepp             Okas        01:16:26
 22. 9488 Urmo Mäeorg               Puukool     01:18:54
 23. 5350 Kerda Timmusk             SRD         01:20:00
 24.  913 Feliks Kipper             Orion       01:24:23
 25. 4202 Vadim Shved               SRD         01:24:35
 26.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:32:47
    11806 Andrus Rämmann                        DQ      
R4 Rada (4): 9 KP 3.28 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:23:51
  2. 5250 Jaanus Jõgis              CSS         00:28:35
  3. 5814 Aleksei Spiridonov                    00:30:09
  4.  306 Rein Küttim               Orion       00:32:14
  5.    3 Mati Poom                 TON         00:32:19
  6. 2741 Merike Paapson            TON         00:32:21
  7.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:34:19
  8.11337 Kalmer Piiskop            Postimees   00:35:57
  9.  996 Ella Shved                SRD         00:37:47
 10.  300 Ilse Uus                  TON         00:42:09
 11. 1859 Matti Betlem                          00:45:10
 12. 6086 Tarmo Areda               TÜ          00:47:38
 13.  286 Koidula Kannel            Koop        00:48:00
 14. 6784 Kirke Timmusk             SRD         01:06:24
     6642 Sander Överus             Laagri Koo  DQ      
     3000 Jüri Tarmak               TON         DQ      
R5 Rada (5): 9 KP 3.28 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  00:31:12
  2. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:31:55
  3.13566 Tomi-Andre Piirmets       West        00:32:57
  4.11921 Reelika Kikkas                        00:35:21
  5.14541 Anti Noor                             00:37:17
  6. 8818 Marko Süld                HOK         00:37:24
  7.15035 Paulo Santos              x33         00:45:59
  7. 3377 Raili Raudsepp            Võru        00:45:59
  9.12989 Jane Tüksammel                        00:51:43
 10.15034 Tatjana Bogomolova                    00:53:46
 11.15027 Vadislav Smirnov          SRD         00:59:52
 12.10001 Triin Serglov             Lembela     01:07:15
 13. 8648 Grete Usin                Elioni SK   01:07:23
 14. 6655 Ksenija Shved             SRD         01:08:38
 15.11718 Roman Naumov              SRD         01:08:41
 16.11740 Aleksandr Titov           SRD         01:11:12
 17.13327 Karolina Kits                         01:13:17
    15030 Triin Pullisaar           Kaarli Ham  DQ      
     8791 Küllike Rehe              Hansapank   DQ      
    14209 Dennis Karpov                         DQ      
     2298 Mare Niitsoo              TON         DQ      
    11450 Daniel Eurich             SRD         DQ      
    15329 Mattias Moisto                        DQ      

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 26.04.2010 22:27:19 SIME