Kompassi päevak - 20.03.2010 - Rahumäe

Formaat: Topeltvalik
Rajameister: Lauri Tammemäe


[R1] [R2] [R3] [R4] [R5]
R1: km 12KP Topeltvalik (12KP x2) ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring       Pikkus  Läbitud punktid                                                                                                                         
  1.   1145  Silver Eensaar            Kobras      01:00:29    00:24:52   3.  00:35:37   2.    7428  (46,31,40,37,34,39,38,41,33,42,32,43,47,31,43,46,41,40,42,39,37,38,34,33,32)                                                            
  2.   2886  Risto Kiilberg            Tammed      01:05:41    00:31:58   8.  00:33:43   1.    7404  (31,38,37,39,34,40,41,33,42,32,43,46,47,41,42,34,37,40,38,39,33,32,46,31,43)                                                            
  3.   4278  Eduard Pukkonen           Harju KEK   01:07:39    00:27:29   4.  00:40:10   4.    7413  (46,31,41,40,37,34,39,38,33,42,32,43,47,41,46,43,31,40,39,42,37,38,34,33,32)                                                            
  4.   2017  Lauri Lahtmäe             Kape        01:09:16    00:31:13   6.  00:38:03   3.    7479  (43,32,42,34,37,40,39,38,33,31,41,46,47,41,38,40,34,39,37,42,33,32,46,43,31)                                                            
  5.   2491  Gert Müürsepp             Tammed      01:19:58    00:31:36   7.  00:48:22   6.    7364  (46,31,41,38,40,37,34,39,42,33,32,43,47,31,40,39,37,38,33,34,42,32,46,43,41)                                                            
  6.   2371  Arthur Raichmann          LSF PT      01:20:31    00:36:00  11.  00:44:31   5.    7622  (43,32,42,39,34,38,37,40,33,41,46,31,47,41,31,40,38,39,37,34,33,42,43,46,32)                                                            
  7.   7205  Ivar Lai                              01:22:10    00:33:03   9.  00:49:07   7.    7501  (43,46,31,41,38,40,37,34,39,42,33,32,47,46,32,42,37,39,38,34,40,41,33,43,31)                                                            
       5325  Signe Raidmets            TON         DQ          00:30:54   5.         -         7105  (43,32,42,33,39,34,37,38,40,41,31,46,47,32,33,39ei,42,34,38,31,40,37,41,46,43ei)                                                        
       1029  Dmitri Shved              SRD         DQ          00:23:55   1.         -         7223  (46,31,41,38,40,37,34,39,33,42,32,43,47,32,33,31,38,42,34,40,39,37,41,46,43ei)                                                          
      11836  Taavi Kala                            DQ          00:23:56   2.         -         7150  (43,32,42,33,39,34,37,40,38,41,31,46,47,41,40,31,38,37,39,42,34,33,32,46,43ei)                                                          
       4864  Indrek Saarepera                      DQ          00:42:06  12.         -         8004  (32,33,39,42,38,34,40,37,31,43,41,46,47,43,32,42,34,37,38,39,40,33,41,46ei,31)                                                          
       7574  Sören Vetevool                        DQ          00:34:50  10.         -         4888  (43,32,42,33,39,34,37,40,38,41,31,46,47,32,33,31,43,46ei,34puudu,37puudu,38puudu,39puudu,40puudu,41puudu,42puudu)                       
       6311  Kristjan Maade            Desorient   DQ          00:42:55  13.         -         6964  (31,41,33,37,34,40,38,39,42,32,46,43,47,46,31,40,41,38,37,39,34,42,33,32,43ei)                                                          
R2: 5.79 km 17KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                                                                                                                                                                  
  1.   6133  Mikk Tali                 Harju KEK   00:51:24
  2.    240  Rein Rooni                Orvand      00:52:17
  3.   6085  Marek Zahkna                          00:53:12
  4.   2202  Mati Korrol               Mercury     00:54:22
  5.   2201  Maido Kaljur              Harju KEK   00:54:56
  6.  13570  Mehis Muru                Tallinna T  00:57:36
  7.   9140  Tõnu Danilas                          01:04:29
  8.   3185  Anita Karnit              SRD         01:13:45
  9.  11356  Marge Anijärv             Mercury     01:17:32
 10.   7582  Liina Sinijärv            Harju KEK   01:20:55
 11.   6172  Tiit Kägu                 Kaitseliit  01:24:24
       2687  Ingrid Vehlmann           Mercury     DQ      
       7506  Mari-Liis Kaljur          Harju KEK   DQ      
R3: km 10KP Topeltvalik (10KP x2) ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring       Pikkus  Läbitud punktid                                                                                                                         
  1.   3201  Jaan Tarmak               JOKA        00:45:45    00:19:17   1.  00:26:28   2.    6165  (46,31,41,38,40,37,34,39,33,43,47,33,34,40,39,38,37,31,43,46,41)                                                                        
  2.   3982  Raul Hindov               TON         00:53:40    00:23:21   3.  00:30:19   3.    5872  (43,31,41,33,39,37,34,38,40,46,47,40,37,38,39,34,33,31,46,43,41)                                                                        
  3.   4822  Arvo Laanemets            TAOK        00:55:05    00:22:34   2.  00:32:31   7.    5928  (43,41,33,39,34,37,38,40,31,46,47,31,41,38,39,37,40,34,33,43,46,41)                                                                     
  4.   4230  Lauri Olli                LSF PT      00:55:11    00:23:47   5.  00:31:24   6.    6302  (43,41,33,39,34,37,38,40,46,31,47,46,41,31,43,33,38,39,37,40,34)                                                                        
  5.   1143  Tarmo Klaar               Ilves       00:56:49    00:26:00   6.  00:30:49   5.    5792  (43,31,40,39,37,34,38,33,41,46,47,41,40,37,38,39,34,33,43,46,31)                                                                        
  6.   3393  Rain Vellerind                        00:58:51    00:33:11  13.  00:25:40   1.    7068  (31,38,34,33,43,46,41,40,37,39,47,46,31,41,38,40,39,34,37,33,39,43)                                                                     
  7.   2489  Sergei Shved              SRD         01:00:26    00:23:42   4.  00:36:44  11.    5819  (43,31,41,33,39,34,37,38,40,46,47,41,43,46,31,40,37,39,38,34,33)                                                                        
  8.   4860  Tõnu Kits                             01:01:14    00:27:10   7.  00:34:04   8.    6101  (46,31,40,37,34,39,38,33,41,43,47,31,41,46,43,40,38,34,33,39,37)                                                                        
  9.  13568  Heiki Pajuste                         01:07:59    00:33:01  12.  00:34:58   9.    6174  (31,41,40,38,39,34,37,33,46,43,47,46,31,40,37,39,33,34,38,43,41)                                                                        
 10.    456  Peep Koppel               Koop        01:08:00    00:28:51   8.  00:39:09  13.    6013  (43,31,41,33,38,39,34,37,40,46,47,31,46,43,41,38,40,34,33,39,37)                                                                        
 11.   4337  Jaak Evert                Hooler      01:11:08    00:32:36  11.  00:38:32  12.    7010  (43,31,40,41,38,33,39,34,37,46,47,40,37,38,39,41,33,34,43,46,31)                                                                        
 12.   3872  Deniss Shved              SRD         01:12:18    00:35:44  15.  00:36:34  10.    5995  (46,41,40,39,37,34,38,33,31,43,47,31,46,43,41,33,37,38,39,34,40)                                                                        
 13.   4192  Ants Karu                             01:19:31    00:49:09  18.  00:30:22   4.    5932  (41,33,40,34,38,37,39,31,43,46,47,43,33,38,39,34,37,40,41,46,31)                                                                        
 14.   1734  Liina Jõgisu              Mercury     01:21:51    00:34:41  14.  00:47:10  15.    6239  (46,31,40,37,34,38,39,33,41,43,47,31,43,46,41,38,33,34,40,39,37)                                                                        
 15.    526  Maari Idnurm              Orion       01:30:22    00:43:48  17.  00:46:34  14.    6217  (43,31,41,33,38,40,39,34,37,46,47,31,46,43,41,38,39,37,33,34,40)                                                                        
       2298  Mare Niitsoo              TON         DQ                 -              -         1711  (31puudu,33puudu,34puudu,37puudu,38puudu,39puudu,40puudu,41puudu,43puudu,46puudu,46,31,41,33,39,34puudu,37puudu,38puudu,40puudu,43puudu)
       1361  Triina-Britt Preden       TON         DQ                 -              -         3844  (46,31,41,39,33,47,34puudu,37puudu,38puudu,40puudu,43puudu,43,38,39,34,37,40,31puudu,33puudu,41puudu,46puudu)                           
        283  Maris Roosipuu            Orion       DQ          00:29:25  10.         -         5437  (46,31,41,40,37,34,39,38,33,43,47,31,38,39ei,34ei,40,39,37,33,41,46,43ei)                                                               
       5350  Kerda Timmusk             SRD         DQ          00:29:11   9.         -         6118  (46,31,41,38,40,37,34,39,33,43,47,41,33,38,39,40,34,31,37,46,43ei)                                                                      
       4202  Vadim Shved               SRD         DQ          00:41:30  16.         -         5903  (31,41,33,39,34,37,40,38,43,46,47,43,41,46,31,40,34,38,37,39,33ei)                                                                      
R4: km 5KP Topeltvalik (5KP x2) ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring       Pikkus  Läbitud punktid                                                                                                                         
  1.   7500  Margus Andresson          LSF PT      00:27:56    00:10:45   1.  00:17:11   1.    3845  (43,41,38,31,46,47,31,41,46,43,38)                                                                                                      
  2.   4758  Raid Vellerind            KK Rae Kos  00:41:29    00:18:05   8.  00:23:24   2.    4176  (43,41,38,46,31,47,46,41,31,38,43,31ei)                                                                                                 
  3.   2741  Merike Paapson            TON         00:42:00    00:16:04   5.  00:25:56   5.    3845  (46,31,38,41,43,47,31,41,46,43,38)                                                                                                      
  4.    411  Ilmar Kirjanen            TAOK        00:42:23    00:16:34   7.  00:25:49   4.    3819  (43,38,41,31,46,47,31,38,46,43,41)                                                                                                      
  5.      3  Mati Poom                 TON         00:45:01    00:16:10   6.  00:28:51   8.    3845  (46,31,38,41,43,47,31,41,46,43,38)                                                                                                      
  6.    294  Arvo Soosalu              LUS         00:45:15    00:21:07  14.  00:24:08   3.    3867  (31,41,38,43,46,47,43,31,38,46,41)                                                                                                      
  7.  10754  Jaanus Olop                           00:46:09    00:19:03  10.  00:27:06   6.    3830  (43,31,41,38,46,47,38,31,46,43,41)                                                                                                      
  8.   8915  Triin Eerik                           00:46:41    00:18:59   9.  00:27:42   7.    3830  (43,31,41,38,46,47,38,31,46,43,41)                                                                                                      
  9.   1691  Külli Tõnus               HOK         00:53:49    00:21:05  13.  00:32:44  12.    3845  (43,41,38,31,46,47,31,41,46,43,38)                                                                                                      
 10.    300  Ilse Uus                  TON         00:57:29    00:26:03  19.  00:31:26   9.    3830  (46,31,38,41,43,47,38,46,43,31,41)                                                                                                      
 11.    709  Ülle Raudsepp             Okas        00:58:01    00:22:32  15.  00:35:29  13.    3867  (43,31,41,38,46,47,41,46,43,38,31)                                                                                                      
 12.    104  Kalju Tilk                Orion       00:58:21    00:26:52  21.  00:31:29  10.    3866  (43,46,31,38,41,47,46,41,31,43,38)                                                                                                      
 13.  13775  Marge Sargma                          00:58:27    00:26:27  20.  00:32:00  11.    3845  (43,46,31,41,38,47,46,41,43,38,31)                                                                                                      
 14.    455  Tiit Koppel               Orion       01:00:38    00:21:01  12.  00:39:37  14.    4236  (43,31,41,38,46,47,38,46ei,41,43,46,31)                                                                                                 
 15.   3687  Evi Vahu                  Orion       01:05:46    00:25:52  18.  00:39:54  15.    4133  (43,41,38,31,46,47,31,43,38,46,41)                                                                                                      
 16.   9959  Rein Licht                            01:07:13    00:24:25  16.  00:42:48  16.    4901  (43,41,31,38,46,47,41,38,46ei,38ei,43,46,31)                                                                                            
       5700  Kaarel Vesilind           SRD         DQ          00:20:42  11.         -         3582  (46,31,38,41,43,47,31,41,46,38,43ei)                                                                                                    
        913  Feliks Kipper             Orion       DQ          00:25:30  17.         -         3818  (43,41,38,31,46,47,38,43,46,31ei,41)                                                                                                    
      11337  Kalmer Piiskop            Postimees   DQ          00:13:50   3.         -         3815  (46,31,38,41,43,47,41,46,43,31,38ei)                                                                                                    
        306  Rein Küttim               Orion       DQ          00:16:00   4.         -         3448  (31,41,38,46,43,47,31ei,46,38ei,41ei,43ei)                                                                                              
       5485  Aivar Leht                Okas        DQ          00:11:03   2.         -         3883  (46,31,41,38,43,47,41,31ei,43,46,31ei,38)                                                                                               
R5: 2.54 km 8KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                                                                                                                                                                  
  1.   1015  Niina Karnit              SRD         00:37:46
  2.    532  Malle Viilma              sk Hooler   00:42:38
  3.   6645  Alina Kramarenko          SRD         00:46:20
  4.   9141  Aleksandra Leesment       SRD         00:47:34
  5.   6655  Ksenija Shved             SRD         01:02:11
  6.   9206  Leena Leesment            SRD         01:13:53
  7.     93  Helle Lippmaa             Orion       01:36:53
       3000  Jüri Tarmak               TON         DQ      

SK Tallinna Kompassi päevakute tarkvara :: Jaan Tarmak :: (SI mahalugemine teostatud SIME programmiga) :: 25.03.2010 12:13:19