ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

2010. AASTA PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED


märts aprill mai august september oktoober november detsember


Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1. 06.03.2010 (L)
(13:00-15:00)
/Nõmme/
Järve
(päevane: täppis-O)
RM: Lauri Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5

2. 10.03.2010 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Õismäe ring
(öine: suund)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5
 Kõik punktid
3. 13.03.2010 (L)
(13:00-15:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(päevane: koridor-O)
RM: Peeter Pihl

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5

4. 17.03.2010 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Viimsi park
(öine: teksti-O+suund)
RM: Sander Vahe

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R3, R5,
 Kõik punktid

5. 20.03.2010 (L)
(13:00-15:00)
/Nõmme/
Rahumäe
(päevane: topeltvalik)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Topeltvaliku vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, Kõik punktid
6. 24.03.2010 (K)
(20:00-21:00)
/Pirita/
Varsaallika
(öine: intervall)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R3, R5,
 Kõik punktid
7. 27.03.2010 (L)
(13:00-15:00)
/Nõmme/
Merimetsa
(päevane: paarisvalik)
RM: Aivar Meindok
 Tulemused, Vaheajad,
 Paarisvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, Kõik punktid
8. 31.03.2010 (K)
(22:00-23:00)
/Nõmme/
Männi park
(öine: kombineeritud valik)
RM: Timmo Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5,
 Kõik punktid
9. 05.04.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(päevane: sundvalik)
RM: Aivar Meindok
 Tulemused, Vaheajad,
 Sundvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2, R5
 Kõik punktid
10. 07.04.2010 (K)
(22:00-23:00)
/Pirita/
Pirita ringrada
(öine: suund)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5,
 Kõik punktid
11. 12.04.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Raku
(päevane: mälu-O)
RM: Sander Vaher
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, Kõik punktid
12. 19.04.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/

Kloostrimets N
(päevane: peegelpildis kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, Kõik punktid

13. 21.04.2010 (K)
(22:00-23:00)
/Nõmme/
Männiku S
(öine: km-O)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3-1, R3-2,
 R5, Kõik punktid
14. 26.04.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Harku
(päevane: reljeefikaart)
RM: Priit Överus

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1-1, R1-2
 R2-1, R2-2, R3, R4, R5,
 Kõik punktid

15. 03.05.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Kose-Lükati
(päevane: puzzle)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5
16.

10.05.2010 (E)
(17:30-19:30)
 

Saue tammik
(päevane: joon-O)
RM: Peeter Pihl

 Tulemused, Vaheajad,
 Joon-O vaheajad
 Graafik

17. 17.05.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Rohuneeme
(päevane: ajaline valik)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R2, R5, Valik
18. 24.05.2010 (E)
(17:30-19:30)
Vääna-Jõesuu
(päevane: reljeefi-/reljeefita kaart)
RM: Aleksandr Shved
 Tulemused, Vaheajad,
 Kaardid: R1, R3, R4
19. 31.05.2010 (E)
(17:30-19:30)
Keila-Joa
(päevane: paarisvalik)
RM: Risto Kiilberg

 Tulemused, Vaheajad,
 Paarisvaliku vaheajad
 Graafik
 
Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5

20. 30.08.2010 (E)
(17:30-19:30)
Kodasoo
(päevane: reljeefikaart)
RM: Martin Kaup

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5

21. 01.09.2010 (K)
(21:30-22:30)
Saustinõmme
(öine: täppis-O)
RM: Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad,
 Täppis-O vaheajad
 
Kaardid: R3, R5
22. 06.09.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Loomaaed
(päevane: sundvalik)
RM: Aivar Meindok
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
23. 08.09.2010 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Õismäe raba
(öine: topeltvalik)
RM: Aivar Meindok
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5
24. 13.09.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Pirita/
Randvere
(päevane: ajaline valik)
RM: Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad,
 Valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R2, R5,
 Kõik punktid
25. 20.09.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Kakumäe
(päevane: valge kaart)
RM: Marko Süld
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
26. 22.09.2010 (K)
(20:30-21:30)
/Pirita/
Kloostrimets S
(öine: retro)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5
 Kõik punktid
27. 27.09.2010 (E)
(17:30-19:30)
/Nõmme/
Hiiu
(päevane: teksti-O+suund)
RM: Annika Rihma
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
28. 29.09.2010 (K)
(20:00-20:30)
/Pirita/
Merivälja park
(öine: sprinditeade)
RM: Mait Tõnisson
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 
Kaardid: 1. ring, 2. ring
29. 03.10.2010 (P)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita ringrada
(päevane: koridor-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
30. 06.10.2010 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/
Haabersti
(öine: valge kaart)
RM: Marko Süld

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5

31. 10.10.2010 (P)
(13:00-14:00)
Jõelähtme
(päevane: joon-O)
RM: Tarmo Klaar
 Tulemused, Vaheajad,
 Joon-O vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5, Kõik punktid
32. 13.10.2010 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/

Harku
(öine: paarisvalik)
RM: Sergei Rjabõshkin

 Tulemused, Vaheajad,
 Paarisvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5
33. 16.10.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Kadriorg
(päevane: puzzlering)
RM: Jaan Tarmak
 Tulemused, Vaheajad,
 Puzzle vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3, R4,
 R5, Kõik punktid
33. 20.10.2010 (K)
(19:00-20:00)
/Nõmme/
Männiku N
(öine: koridor-O)
RM: Timmo Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3, R5

34. 23.10.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Soosepa
(päevane: topeltvalik)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad,
 Topeltvaliku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
35. 27.10.2010 (K)
(19:00-20:00)
/Nõmme/
Järve
(öine: suund+valik)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Komb. valiku vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R3-1, R3-2, R5
36. 30.10.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Maarjamäe
(päevane: km-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: 1. ring, 2. ring,
 3. ring, 4. ring, R2, R5
37. 03.11.2010 (K)
(18:00-19:00)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(öine: karikakar)
RM: Lauri Tammemäe

 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R3, R5

38. 06.11.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Vilde park
(päevane: intervall)
RM: Aivar Leht
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5
39. 13.11.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(päevane: mälu-O)
RM: Sergei Rjabõshkin
 Tulemused, Vaheajad
40. 27.11.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Tondi
(päevane: edasi-tagasi)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad
 Graafik
 Kaardid: R1-1,R1-2, R2,
 R3-1, R3-2, R4-1, R4-2,
 R5
 
41. 04.12.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Äigrumäe
(päevane: Silinderprojektsioon)
RM: Raul Hindov
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1-1&R2-1,
 R1-2&R2-2, R3-1,
 R3-2, R4, R5
42. 12.12.2010 (P)
(13:00-14:00)
/Nõmme/
Mustamäe
(päevane: Suund)
RM: Lauri Tammemäe
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1&R2, R3,
 R4&R5
43. 18.12.2010 (L)
(13:00-14:00)
/Pirita/
Pirita rand
(päevane: jõulueri)
RM: Annika Rihma
 Tulemused, Vaheajad,
 Graafik
 Kaardid: R1, R2, R3,
 R4, R5

 


 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com