Kompassi päevak - 28.11.2009 - Löwenruhi park

Formaat: Km-O
Rajameister: Aivar Meindok


[R1] [R2] [R3] [R4] [R5]
R1: 6,51 km 29KP Km-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring         3.ring     
  1.   4278  Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:40:51    00:06:29   1.  00:16:51   1.  00:17:31   2.
  2.   4690  Vladimir Savinov          SRD         00:40:53    00:06:31   2.  00:18:41   2.  00:15:41   1.
  3.   5325  Signe Raidmets            TON         00:44:51    00:07:29   5.  00:19:50   4.  00:17:32   3.
  4.   2539  Ülo Viru                  Orvand      00:45:18    00:06:49   3.  00:19:34   3.  00:18:55   5.
  5.   4889  Martin Aunin              EA Reng     00:46:58    00:07:14   4.  00:20:53   6.  00:18:51   4.
  6.  10123  Raul Sankovski                        00:51:28    00:07:53   6.  00:23:56   8.  00:19:39   6.
  7.   8612  Innar Hunt                SKA         00:54:49    00:10:50   9.  00:20:24   5.  00:23:35   9.
  8.   3293  Aivo Mündel               Orvand      00:57:03    00:11:01  10.  00:23:05   7.  00:22:57   7.
  9.   6181  Riho Raassild                         00:59:20    00:09:58   8.  00:26:24  10.  00:22:58   8.
 10.  13566  Tomi-Andre Piirmets       Tallinna T  01:02:13    00:09:11   7.  00:25:44   9.  00:27:18  10.
R2: 6,57 km 25KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                               
  1.   6085  Marek Zahkna              G4S         00:41:51
  2.   2201  Maido Kaljur              Harju KEK   00:42:55
  3.  14579  Ramon Reimets             TÜ          00:51:09
  4.   7582  Liina Sinijärv            Harju KEK   00:54:49
  5.   3281  Andres Vesilind           SRD         00:57:10
  6.   8803  Tõnu Sellin               Uddeholm T  00:58:14
  7.  11356  Marge Anijärv             Mercury     00:58:44
  8.    913  Feliks Kipper             Orion       01:22:05
  9.   6626  Märten Henrik Pais        West        01:27:24
      12134  Lasse Kalliomaa                       DQ      
      14836  Kaspar Sellin                         DQ      
R3: 4,76 km 28KP Km-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring         3.ring     
  1.   4346  Timmo Tammemäe            Orvand      00:23:59    00:04:53   2.  00:14:31   1.  00:04:35   1.
  2.   4487  Lauri Tammemäe            Orvand      00:24:29    00:04:51   1.  00:15:01   2.  00:04:37   2.
  3.   9134  Marek Karm                Harju KEK   00:26:08    00:05:33   4.  00:15:51   3.  00:04:44   3.
  4.   3201  Jaan Tarmak               JOKA        00:27:23    00:05:21   3.  00:17:12   4.  00:04:50   4.
  5.   4822  Arvo Laanemets            TAOK        00:27:52    00:05:38   5.  00:17:14   5.  00:05:00   5.
  6.   4230  Lauri Olli                LSF PT      00:29:36    00:06:13   6.  00:17:53   7.  00:05:30   7.
  7.  11337  Kalmer Piiskop            Postimees   00:31:47    00:08:58  17.  00:17:27   6.  00:05:22   6.
  8.   1143  Tarmo Klaar               Ilves       00:31:54    00:06:48   7.  00:19:13   8.  00:05:53   9.
  9.   4337  Jaak Evert                Hooler      00:32:46    00:07:21  10.  00:19:33   9.  00:05:52   8.
 10.    283  Maris Roosipuu            Orion       00:33:31    00:07:40  11.  00:19:50  10.  00:06:01  10.
 11.   4104  Eerik Lossmann            Tallinna T  00:34:10    00:07:01   8.  00:21:04  11.  00:06:05  11.
 12.    456  Peep Koppel               Koop        00:35:10    00:07:02   9.  00:21:44  12.  00:06:24  12.
 13.  10891  Kirill Klenski            FusionOne   00:36:31    00:07:44  12.  00:21:58  14.  00:06:49  13.
 14.    462  Georg Sooberg             Võru        00:36:39    00:07:54  13.  00:21:53  13.  00:06:52  14.
 15.   2853  Gea Rennel                Harju KEK   00:39:40    00:07:55  14.  00:24:31  16.  00:07:14  15.
 16.   1361  Triina-Britt Preden       TON         00:41:37    00:08:48  16.  00:23:42  15.  00:09:07  18.
 17.   7506  Mari-Liis Kaljur          Harju KEK   00:44:10    00:08:19  15.  00:27:39  18.  00:08:12  16.
 18.   1691  Külli Tõnus               HOK         00:46:58    00:10:30  19.  00:27:19  17.  00:09:09  19.
 19.    300  Ilse Uus                  TON         00:54:20    00:10:05  18.  00:35:13  19.  00:09:02  17.
 20.   3687  Evi Vahu                  Orion       01:01:13    00:15:44  21.  00:35:33  20.  00:09:56  20.
 21.   4865  Katrin Birk               EA Reng     01:01:50    00:13:05  20.  00:36:56  22.  00:11:49  21.
        222  Urvi Sarv                 Orion       DQ          00:17:01  22.  00:35:56  21.         -     
R4: 2,61 km 17KP Km-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus      1.ring         2.ring                
  1.   7500  Margus Andresson          LSF PT      00:13:44    00:04:13   1.  00:09:31   1.
  2.   6645  Alina Kramarenko          SRD         00:17:23    00:05:31   2.  00:11:52   2.
  3.    306  Rein Küttim               Orion       00:18:27    00:06:31   6.  00:11:56   3.
  4.   2741  Merike Paapson            TON         00:18:41    00:06:08   4.  00:12:33   4.
  5.   5350  Kerda Timmusk             SRD         00:19:48    00:07:04   7.  00:12:44   5.
  6.   6431  Anton Roolaid             TAOK        00:20:50    00:06:07   3.  00:14:43   7.
  7.    294  Arvo Soosalu              LUS         00:21:12    00:07:12   8.  00:14:00   6.
  8.      3  Mati Poom                 TON         00:21:57    00:06:18   5.  00:15:39   9.
  9.   5700  Kaarel Vesilind           SRD         00:22:52    00:08:09  13.  00:14:43   7.
 10.    526  Maari Idnurm              Orion       00:23:28    00:07:43  11.  00:15:45  10.
 11.   9959  Rein Licht                            00:24:30    00:07:28  10.  00:17:02  11.
 12.    455  Tiit Koppel               Orion       00:25:05    00:07:22   9.  00:17:43  13.
 13.   3628  Rein Kannike                          00:25:20    00:08:09  12.  00:17:11  12.
 14.   6671  Elina-Emiilie Leht        Okas        00:38:50    00:13:21  14.  00:25:29  14.
 15.  14633  Sander Daniel Leht                    00:39:07    00:13:37  15.  00:25:30  15.
 16.   8473  Martin Hansen                         00:43:51    00:14:49  16.  00:29:02  16.
       4162  Erika Raudsepp            Okas        DQ          00:15:37  17.         -     
R5: 2,4 km 14KP Suund-O ^
###      NR  Nimi                      Klubi        Tulemus                                               
  1.   6784  Kirke Timmusk             SRD         00:22:47
  2.   9141  Aleksandra Leesment       SRD         00:23:16
  3.    532  Malle Viilma              sk Hooler   00:25:48
  4.      0  Markus Ausmeel                        00:28:42
  5.   6627  Markus Harald Pais        West        00:33:04
  6.  11750  Liis Vesilind                         00:51:15
  7.      0  Kaarel Telgmaa                        00:51:44

SK Tallinna Kompassi päevakute tarkvara :: Jaan Tarmak :: (SI mahalugemine teostatud SIME programmiga) :: 28.11.2009 17:03:54