Kompassi päevak - 14.11.2009 - Tallinna Vanalinn

14.11.2009
Rajameister : Timmo Tammemäe
[R1] [R3 - LONG] [R4 - SHORT] [R5]
R1 Rada (1): 22 KP 3.87 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9472 Tõnis Laugesaar           Rakv        00:29:55
  2. 4690 Vladimir Savinov          SRD         00:30:33
  3. 1136 Marek Atonen              Lehola      00:30:36
  4. 6133 Mikk Tali                 Harju KEK   00:31:26
  4. 4278 Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:31:26
  6. 6085 Marek Zahkna              G4S         00:31:55
  7.11806 Andrus Rämmann                        00:32:33
  8. 4864 Indrek Saarepera                      00:33:10
  9. 8260 Viktor Kübard             SRD         00:33:21
 10. 1275 Jaanus Reha               Koop        00:34:12
 11. 2201 Maido Kaljur              Harju KEK   00:34:59
 12. 2539 Ülo Viru                  Orvand      00:35:34
 13. 6311 Kristjan Maade            Desorient   00:39:52
 14. 6431 Anton Roolaid             TAOK        00:41:12
 15. 3679 Kairit Sikkal                         00:47:56
 16. 3281 Andres Vesilind           SRD         00:48:11
 17. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:49:48
 18.13566 Tomi-Andre Piirmets       Tallinna T  00:50:30
 19.  167 Mati Tõnus                Orion       01:31:34
R3 - LONG Rada (2): 19 KP 3.03 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.20049 Pukema Hannu-Pekka        SSL         00:19:52
  2.20022 Koponen Ville             SSL         00:20:51
  3.20061 Vapa Marko                SSL         00:21:02
  4. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:21:10
  5. 4191 Kaur Kase                 Võru        00:21:22
  6.20065 Örn Antti                 SSL         00:22:02
  7. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:22:14
  8.20008 Heinaro Einari            SSL         00:22:43
  9.20019 Kauppi Minna              SSL         00:23:00
 10. 3982 Raul Hindov               TON         00:23:34
 11.  575 Kirti Rebane              Tammed      00:24:12
 12.20031 Less Aron                 SSL         00:24:30
 13.20060 Vanhalakka Kirsi          SSL         00:25:54
 14.20014 Jetsonen Juhani           SSL         00:26:02
 15. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:26:06
 16.20016 Johansson Jari            SSL         00:26:10
 17. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:26:21
 18.20005 Elovaara Vesa             SSL         00:26:38
 19. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:26:41
 20. 1045 Jaan Olvet                Rakv        00:26:44
 21. 5592 Heidi Sild                West        00:27:45
 22.20023 Kopra Riku                SSL         00:27:48
 23.  312 Aivar Meindok             LSF PT      00:27:53
 24.20025 Kulmala Mika              SSL         00:29:15
 25. 8644 Anneli Rämmann                        00:29:18
 26. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  00:30:12
 27.  456 Peep Koppel               Koop        00:30:18
 28.20051 Saarinen  Juho            SSL         00:30:21
 29. 2853 Gea Rennel                Harju KEK   00:30:58
 30.20024 Koskela Petri             SSL         00:32:04
 31. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:32:05
 32.20040 Peltola Timo              SSL         00:32:22
 33. 9637 Elina Kutti               Orvand      00:32:37
 34. 4337 Jaak Evert                Hooler      00:35:01
 35.  283 Maris Roosipuu            Orion       00:35:19
 36.20063 Vestergård Anders         SSL         00:36:05
 37.20072 Hakala-Kähäri Johanna     SSL         00:37:47
 38.  300 Ilse Uus                  TON         00:38:35
 39.20042 Peltola Tuomo             SSL         00:38:57
 40. 7506 Mari-Liis Kaljur          Harju KEK   00:40:30
 41.20003 Borg  Erik                SSL         00:43:52
 42. 2298 Mare Niitsoo              TON         00:45:08
 43.  913 Feliks Kipper             Orion       00:52:15
 44. 6473 Triin Tammearu            Clark U.    00:53:14
 45. 1691 Külli Tõnus               HOK         00:55:26
 46.20029 Kähäri Petteri            SSL         01:01:26
 47.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:04:17
     5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         DQ      
    20032 Liimatainen Heikki        SSL         DQ      
     4504 Tiina Kangilaski          Elioni SK   DQ      
    20057 Taivainen Olli-Markus     SSL         DQ      
    20026 Kulmala Päivi             SSL         DQ      
    12134 Lasse Kalliomaa                       DQ      
R4 - SHORT Rada (3): 12 KP 2.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.20021 Koponen Anna              SSL         00:18:22
  2.20064 Zsigmond Szava            SSL         00:19:06
  3. 8818 Marko Süld                HOK         00:21:18
  4.20054 Silvonen Vilmalotta       SSL         00:21:21
  5.  306 Rein Küttim               Orion       00:21:27
  6. 7775 Oleg Koshik               SRD         00:21:38
  7.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:22:23
  8.20018 Juutilainen Juhani        SSL         00:22:38
  9.    3 Mati Poom                 TON         00:22:41
 10. 2741 Merike Paapson            TON         00:22:42
 11.20015 Jetsonen Sari             SSL         00:24:00
 12. 3041 Kadi-Liis Minn            JOKA        00:24:38
 13.20002 Alilonttinen Martti       SSL         00:26:05
 14.  455 Tiit Koppel               Orion       00:27:01
 15.20053 Silvonen Juha             SSL         00:28:03
 16. 9141 Aleksandra Leesment       SRD         00:28:30
 17.20028 Kyckling Veli-Matti       SSL         00:29:05
 18.  526 Maari Idnurm              Orion       00:29:21
 19.  123 Kersti Mardiste           Harju KEK   00:29:38
 20.20006 Eskola Mikko              SSL         00:29:41
 21. 9206 Leena Leesment            SRD         00:29:47
 22.20056 Suhonen  Timo             SSL         00:29:53
 22.20055 Suhonen Sirpa             SSL         00:29:53
 24. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:31:12
 25. 4751 Liina Vesilind            SRD         00:32:08
 26.20033 Mäkelä Anja               SSL         00:33:23
 27.20073 Kuisma Tuula              SSL         00:33:45
 28.20070 Sundelin Ann-Sofie        SSL         00:34:11
 29.20069 Sundelin Ann-Catrin       SSL         00:34:14
 30.20074 Virtanen Markku           SSL         00:37:35
 31. 6627 Markus Harald Pais        West        00:43:32
 32. 5700 Kaarel Vesilind           SRD         00:47:03
 33. 4748 Kristina Vesilind         SRD         00:58:28
 33.    0 Liis Vesilind                         00:58:28
    11800 Margit Võhandu                        DQ      
      104 Kalju Tilk                Orion       DQ      
    20004 Borgenström Outi          SSL         DQ      
    20012 Huhtanen Sara             SSL         DQ      
    20010 Helin Jorma               SSL         DQ      
R5 Rada (4): 10 KP 1.72 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:20:37
  2.11450 Daniel Eurich             SRD         00:27:52
  3.14209 Dennis Karpov                         00:28:02
  4. 6886 Mihkel Herbert Pais       West        00:28:27
  5. 6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:32:22
  6. 8002 Raiden Metsa                          00:35:11
  7.11740 Aleksandr Titov           SRD         00:36:20
  8. 8473 Martin Hansen                         00:37:01
  9. 8321 Rasmus Romeo Truuver      Okas        00:37:35
 10. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:37:45
 11. 5485 Aivar Leht                Okas        00:37:56
 12. 6914 Liis Kõnd                 Nõmme Põhi  00:43:32
 13.    0 Janet Merlin Urba                     00:43:34
 14.    0 Kristel Aija                          00:48:02

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 14.11.2009 19:10:49 Kompass