ESILEHT
VÕISTLUSED
Eesti Sprindikarikas 2017
Knockoutsprint 2017
Üks-ühele 2017
Sise-O 2015/2016
ARHIIV
KONTAKT
logi sisse

RSS

 

PÄEVAKUTE KALENDER JA TULEMUSED


märts aprill mai juuni august september oktoober november detsember


Jrk.

Kuupäev

Koht

Tulemused, SI, Kaardid

1.

07.03.2009 (L)
/Nõmme/

Järve
(edasi-tagasi)
RM: Grete Gutmann
2. 11.03.2009 (K)
(19:30-20:30)
/Nõmme/
Hiiu-Jannseni
(öine: sundvalik)
RM: Rein Rooni
3. 14.03.2009 (L)
/Nõmme/
Õismäe ring
(teksti-O)
RM: Grete Gutmann
4. 18.03.2009 (K)
(19:30-20:30)
/Pirita/
Kloostrimets N
(öine: valge kaart)
RM: Peep Velleste
5. 21.03.2009 (L)
/Pirita/
Pirita ringrada
(täppis-O)
RM: Grete Gutmann
6.

25.03.2009 (K)
(20:00-21:00)
/Nõmme/

Merimets
(öine: peegelpildis kaart)
RM: Aivar Meindok
7. 28.03.2009 (L)
/Pirita/
Viimsi park
(topeltvalik)
RM: Grete Gutmann
8. 01.04.2009 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Lepistiku park
(öine: km-O)
RM: Lauri Tammemäe
9. 06.04.2009 (E)
/Nõmme/
Vabaõhumuuseum
(paarisvalik)
RM: Peep Otstavel
10. 08.04.2009 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Hiiu
(öine: ajaline valik)
RM: Lauri Tammemäe
11. 13.04.2009 (E)
/Nõmme/
Harku mõis
(retro)
RM: Priit Överus
12. 15.04.2009 (K)
(21:30-22:30)
/Nõmme/
Rahumäe
(öine: suund)
RM: Lauri Tammemäe
13. 20.04.2009 (E)
/Nõmme/
Kakumäe
(puzzle)
RM: Marko Süld
14. 27.04.2009 (E)
/Pirita/
Äigrumäe
(mälu-O)
RM: Neeme Loorits
15. 04.05.2009 (E)
/Pirita/
Kose-Lükati
(joon-O)
RM: Marek Karm
16. 11.05.2009 (E)
/Nõmme/
Männiku N
(km-O)
RM: Lauri Tammemäe
17. 18.05.2009 (E)
/Pirita/
Randvere
(suund)
RM: Neeme Loorits
18. 25.05.2009 (E)
/Pirita/
Jõelähtme
(koridor-O)
RM: Tarmo Klaar
19. 01.06.2009 (E) Ihasalu
(valge kaart)
RM: Marko Süld
20. 08.06.2009 (E) Keila-Joa
(reljeefi-/reljeefita kaart)
RM: Risto Kiilberg
21. 17.08.2009 (E) Kodasoo
(koridor-O)
RM: Martin Kaup
22. 24.08.2009 (E) Vääna-Jõesuu
(reljeefikaart)
RM: Tarmo Klaar
23. 31.08.2009 (E)
/Pirita/
Rohuneeme
(ajaline valik)
RM: Neeme Loorits
24. 07.09.2009 (E)
/Nõmme/
Tallinna Loomaaed
(joon-O)
RM: Marko Süld
25. 09.09.2009 (K)
(21:00-22:00)
/Nõmme/
Vilde park
(öine: km-O)
RM: Lauri Tammemäe
26. 14.09.2009 (E)
/Nõmme/
Männiku S
(koridor-O)
RM: Lauri Tammemäe
27. 16.09.2009 (K)
(21:00-22:00)
/Pirita/
Pirita ringrada
(öine: paarisvalik)
RM: Marko Süld
28. 21.09.2009 (E)
/Nõmme/
Õismäe raba
(täppis-O)
RM: Risto Kiilberg
29. 23.09.2009 (K)
(20:30-21:30)
/Nõmme/
Männi park
(öine: mälu-O)
RM: Lauri Tammemäe
30. 28.09.2009 (E)
/Pirita/
Kadriorg
(ajaline valik + valge kaart)
RM: Sergei Rjabõshkin
31. 30.09.2009 (K)
(20:30-21:30)
/Nõmme/
Tondi
(öine: intervall)
RM: Lauri Tammemäe
32. 05.10.2009 (E)
/Nõmme/
Haabersti
(puzzle)
RM: Jaan Tarmak
33. 11.10.2009 (P)
/Pirita/
Tammneeme
(suund)
RM: Neeme Loorits
34. 17.10.2009 (L)
/Nõmme/
Tähetorni
(sundvalik)
RM: Aivar Meindok
35. 24.10.2009 (L)
/Pirita/
Soosepa
(teksti-O)
RM: Neeme Loorits
36. 31.10.2009 (L)
/Pirita/
Kloostrimets S
(peegelpildis kaart)
RM: Mait Tõnisson
37. 07.11.2009 (L)
/Pirita/
Maarjamäe
(mäekuningas)
RM: Annika Rihma
38. 14.11.2009 (L) Tallinna vanalinn
(suund)
RM: Timmo Tammemäe
39. 28.11.2009 (L)
/Nõmme/
Löwenruh park
(km-O + koridor-O)
RM: Aivar Meindok
40. 06.12.2009 (P)
/Pirita/
Varsaallika
(joon-O)
RM: Elina-Emiilie Leht
41. 12.12.2009 (L)
/Nõmme/
Mustamäe
(spiraalorav - suund-O)
RM: Rein Rooni
42. 19.12.2009 (L)
/Pirita/
Pirita rand
(?)
RM: Annika Rihma

 


 
MTÜ Osprint - http://osprint.ee/
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 0.9 2010-1113 www.tak-soft.com