Tallinna Kompassi öine sprint 26.08.2009
Tallinna Kompassi öine sprint
26.08.2009 Merivälja (Jaan Tarmak)
M18  M21  M35  M50 
N18  N21  N35  N50 

M18
2420m 11KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.     4 Aleksandr Shved                SRD                   3701 00:13.59    
   2.     3 Sven-Erik Rebane               Orvand                6863 00:14.41    
   3.     5 Aare Rämmann                                        10746 00:19.50    
   4.     6 Märten Henrik Pais             West                  6626 00:21.08    
   5.     7 Kaarel Vesilind                SRD                   5700 00:22.40    
   6.     2 Vadim Shved                    SRD                   4202 00:23.05    
M21
2960m 13KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    16 Kristjan Trossmann             JOKA                  3045 00:16.43    
   2.    18 Silver Eensaar                 Kobras                1145 00:16.52    
   3.    13 Timmo Tammemäe                 Orvand                4346 00:17.07    
   4.    20 Lauri Tammemäe                 Orvand                4487 00:18.08    
   5.     8 Heiti Hallikma                 Võru                  1267 00:18.11    
   6.    19 Tarmo Kuub                     LSF PT                4731 00:18.21    
   7.     9 Risto Kiilberg                 Tammed                2886 00:18.29    
   8.    14 Peep Otstavel                  LSF PT                4760 00:19.48    
   9.    17 Marek Karm                     KEKRSK                9134 00:20.26    
  10.    11 Ats Sõnajalg                   KEKRSK                9032 00:20.48    
         10 Ragnar Ilp                                           4708 Vale KP     
         15 Marko Süld                     HOK                   8818 Vale KP     
         12 Anton Roolaid                  TAOK                  6431 Ei start    
M35
2420m 11KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    36 Paavo Rõigas                   Peko                  1300 00:14.51    
   2.    24 Margus Andresson               LSF PT                7500 00:15.44    
   3.    28 Tarmo Klaar                    Ilves                 1143 00:15.53    
   4.    29 Raul Hindov                    TON                   3982 00:16.05    
   5.    37 Lauri Olli                     LSF PT                4230 00:16.53    
   6.    32 Arthur Raichmann               LSF PT                2371 00:17.40    
   7.    22 Aivar Meindok                  LSF PT                 312 00:17.41    
   8.    23 Tõnu Danilas                                         9140 00:17.57    
   9.    34 Tanel Saue                     Mercury               1900 00:18.02    
  10.    35 Lauri Lahtmäe                  Kape                  2017 00:18.12    
  11.    31 Eerik Lossmann                                       4104 00:19.43    
  11.    30 Andrus Rämmann                                      11806 00:19.43    
  13.    25 Urmas Tammemäe                 Orvand                 837 00:20.36    
  14.    27 Eduard Pukkonen                KEKRSK                4278 00:22.54    
         33 Argo Loo                       JOKA                  1075 Vale KP     
         26 Aivar Leht                     Okas                  5485 Ei start    
M50
2110m 9KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    45 Raul Laas                      JOKA                  5372 00:13.48    
   2.    52 Jaanus Reha                    Koop                  1275 00:14.19    
   3.    44 Kai Willadsen                  TON                   3626 00:14.55    
   4.    42 Peep Koppel                    Koop                   456 00:17.41    
   5.    47 Heino Rebane                   Orvand                9038 00:18.13    
   6.    48 Ilmar Kirjanen                 TAOK                   411 00:18.26    
   7.    40 Mati Poom                      TON                      3 00:19.50    
   8.    49 Rein Küttim                    Orion                  306 00:20.58    
   9.    51 Kalju Tilk                     Orion                  104 00:21.46    
  10.    39 Tiit Koppel                    Orion                  455 00:22.07    
  11.    43 Agu Koppa                                             425 00:22.51    
  12.    41 Arvo Soosalu                   LUS                    294 00:26.22    
         46 Lasse Kalliomaa                                     12134 Vale KP     
         50 Heldur Väljamäe                Orvand                 836 Ei start    
N18
1930m 8KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    55 Krista Rämmann                                       8574 00:17.49    
   2.    56 Marie Tammemäe                 Orvand                5444 00:19.51    
         54 Elina-Emiilie Leht             Okas                  6671 Ei start    
N21
2420m 11KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    59 Piibe Tammemäe                 Orvand                4486 00:14.54    
   2.    60 Kirti Rebane                   Tammed                 575 00:15.06    
   3.    61 Ingrid Vehlmann                Mercury               2687 00:18.54    
   4.    58 Pilvi-Heli Vettik              Rae                   3180 00:19.30    
   5.    62 Kadi-Liis Minn                 JOKA                  3041 00:20.11    
   6.    57 Margit Võhandu                                      11800 00:20.28    
N35
2110m 9KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    65 Marje Viirmann                 KEKRSK                 183 00:15.17    
   2.    68 Anneli Rämmann                                       8644 00:16.31    
   3.    70 Heidi Sild                     West                  5592 00:16.55    
   4.    71 Maris Roosipuu                 Orion                  283 00:17.27    
   5.    67 Merike Paapson                 TON                   2741 00:17.48    
   6.    64 Meeli Kerem                    MARU                   278 00:18.13    
   7.    66 Ella Shved                     SRD                    996 00:20.18    
         69 Marge Anijärv                  Mercury              11356 Vale KP     
N50
1930m 8KP
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                EOL   Tulemus       
   1.    74 Anu Pallon                     JOKA                  7138 00:21.20    
   2.    73 Ilse Uus                       TON                    300 00:22.51    
SK Tallinna Kompass
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 27.08.2009 00:13:52