Sise-O öine võistlus 26.03.2008
1.jooks
26.03.2008 (Timmo Tammemäe)
2.jooks
26.03.2008 (Timmo Tammemäe)
M18  M21  M35  M50 
N18  N21  N45 

M18

689m 19KP
609m 15KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.     4 Marek Karm                     00:15.58   00:09.40(2)  00:06.18(1)    
   2.     8 Taavi Kalle Kiisler            00:16.12   00:09.06(1)  00:07.06(3)    
   3.     5 Jaan Viru                      00:17.20   00:10.23(3)  00:06.57(2)    
   4.     7 Vadim Shved                    00:19.28   00:10.56(4)  00:08.32(4)    
   5.     9 Raid Vellerind                 00:22.52   00:12.53(5)  00:09.59(5)    
M21

689m 19KP
609m 15KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    36 Lauri Tammemäe                 00:12.49   00:06.58(1)  00:05.51(1)    
   2.    46 Kristjan Trossmann             00:13.51   00:07.49(3)  00:06.02(2)    
   3.    42 Jaan Tarmak                    00:13.54   00:07.45(2)  00:06.09(3)    
   4.    39 Silver Eensaar                 00:14.29   00:08.16(5)  00:06.13(4)    
   5.    67 Lauri Olli                     00:15.00   00:08.03(4)  00:06.57(5)    
   6.    43 Tarmo Klaar                    00:15.52   00:08.34(6)  00:07.18(7)    
   7.    38 Peep Otstavel                  00:16.00   00:08.49(7)  00:07.11(6)    
   8.    37 Aigar Alaveer                  00:23.13   00:13.23(8)  00:09.50(8)    
M35

689m 19KP
609m 15KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    20 Neeme Loorits                  00:15.15   00:08.15(1)  00:07.00(2)    
   2.    25 Margus Andresson               00:15.19   00:08.28(2)  00:06.51(1)    
   3.    24 Raul Laas                      00:15.40   00:08.32(3)  00:07.08(3)    
   4.    18 Martti Kuldma                  00:16.45   00:09.21(4)  00:07.24(5)    
   5.    14 Mairolt Kakko                  00:17.00   00:09.50(6)  00:07.10(4)    
   6.    22 Jaan Olvet                     00:18.00   00:10.24(7)  00:07.36(6)    
   7.    15 Sergei Shved                   00:18.49   00:10.25(8)  00:08.24(9)    
   8.    11 Aivar Meindok                  00:21.08   00:12.58(9)  00:08.10(7)    
   9.    23 Rain Vellerind                 00:31.37   00:15.54(10) 00:15.43(10)   
         16 Raul Hindov                    DQ         MP           00:08.16(8)    
         17 Ülo Viru                       DQ         00:09.45(5)  MP             
M50

689m 19KP
609m 15KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    27 Peep Koppel                    00:18.53   00:10.26(1)  00:08.27(1)    
   2.    32 Ilmar Kirjanen                 00:22.13   00:13.13(3)  00:09.00(2)    
   3.    31 Mati Poom                      00:22.28   00:12.54(2)  00:09.34(3)    
   4.    29 Tiit Koppel                    00:30.30   00:17.17(4)  00:13.13(5)    
         30 Rein Küttim                    DQ         MP           00:12.32(4)    
N18

429m 11KP
469m 12KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    54 Hannula-Katrin Pandis          00:10.48   00:05.16(1)  00:05.32(1)    
   2.    53 Sigrid Ruul                    00:12.04   00:05.42(2)  00:06.22(2)    
   3.    49 Kadi-Liis Minn                 00:14.32   00:07.50(4)  00:06.42(3)    
   4.    50 Jaana Olvet                    00:15.26   00:08.10(5)  00:07.16(4)    
   5.    48 Marta  Olvet                   00:16.02   00:07.45(3)  00:08.17(5)    
N21

429m 11KP
469m 12KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    63 Triina-Britt Preden            00:11.55   00:05.53(2)  00:06.02(1)    
   1.    66 Kirti Rebane                   00:11.55   00:05.51(1)  00:06.04(2)    
   3.    59 Juta Tarmak                    00:13.55   00:06.10(3)  00:07.45(6)    
   4.    61 Margit Võhandu                 00:14.58   00:07.57(5)  00:07.01(4)    
   5.    62 Annika Loorits                 00:15.09   00:07.38(4)  00:07.31(5)    
   6.    60 Maris Roosipuu                 00:15.37   00:08.56(6)  00:06.41(3)    
N45

429m 11KP
469m 12KP

Tulemused 1 Vaheajad
Tulemused 2 Vaheajad Indeks
Pos.  Nr    Name                           Result     Race 1       Race 2           
   1.    58 Ann Warma-Laas                 00:14.07   00:07.14(1)  00:06.53(1)    
   2.    57 Anu Pallon                     00:16.51   00:08.37(2)  00:08.14(2)    
SK Tallinna Kompass
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 26.03.2008 23:22:10