Tallinna Sprint - 01.09.2008 - Kose-Lükati

01.09.2008
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Risto Kiilberg
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [M12] [M14]
[M16] [M18A] [M18B] [M18S] [M21A] [M21B]
[M21P] [M21S] [M35] [M40S] [M50] [M60]
[N12] [N14] [N16] [N18A] [N18B] [N18S]
[N21A] [N21B] [N21P] [N21S] [N35] [N40S]
[N50]
# 1 Rada (M21P,N21P): 17 KP 6.32 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4864 Indrek Saarepera                      00:43:57
  2. 5485 Aivar Leht                Okas        00:46:27
  3. 4346 Timmo Tammemäe            Orvand      00:47:22
  4. 1136 Marek Atonen              Lehola      00:55:50
  5.11381 Sulev Kraam                           01:21:46
# 2 Rada (M16,M18A,M21A,M35,M50,M60,N16,N18A,N21A,N35,N50): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:38:16
  2. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:42:29
  3. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:43:26
  4. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:47:58
  5. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:48:40
  6. 1145 Silver Eensaar            Kobras      00:48:44
  7. 3982 Raul Hindov               TON         00:49:28
  8. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:54:31
  9. 2493 Aleksei Komarov                       00:56:11
 10. 5592 Heidi Sild                West        00:56:41
 11.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:57:09
 12. 3393 Rain Vellerind                        00:57:14
 13.  456 Peep Koppel               Koop        00:57:57
 14.  462 Georg Sooberg             Võru        00:59:22
 15.  294 Arvo Soosalu              LUS         01:03:29
 16. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       01:03:34
 17. 8818 Marko Süld                HOK         01:08:04
 18. 9038 Heino Rebane              Orvand      01:10:46
 19. 6863 Sven-Erik Rebane          Orvand      01:11:00
 20. 7205 Ivar Lai                              01:11:56
 21. 9140 Tõnu Danilas                          01:12:52
 22.  104 Kalju Tilk                Orion       01:13:42
 23.  455 Tiit Koppel               Orion       01:13:44
 24.11800 Margit Võhandu                        01:43:49
 25.12975 Henri Soome                           01:46:16
 26.  913 Feliks Kipper             Orion       01:57:45
 27.  101 Edgar Tammik              Orion       02:12:44
 28.  222 Urvi Sarv                 Orion       02:25:43
     2219 Rauno Vinni               Võru        DQ      
        0 Kai Timmusk                           DQ      
     9765 Daniel Vasser             ADM Intera  DQ      
     2017 Lauri Lahtmäe             Kape        DQ      
     9206 Leena Leesment            SRD         DQ      
     4865 Katrin Birk               EA Reng     DQ      
      306 Rein Küttim               Orion       DQ      
# 3 Rada (M18S,M21S,M40S,N18S,N21S,N40S): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:21:27
  2. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:22:15
  3.  423 Kalev Ruberg              Saku        00:24:52
  4. 3760 Rainer Ruberg             Saku        00:29:00
  5. 4202 Vadim Shved               SRD         00:31:55
  6. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:34:30
  7.10891 Kirill Klenski            FusionOne   00:35:52
  8.    0 Sander Aasna                          00:35:59
  9. 3432 Juta Tarmak               TON         00:36:03
 10. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:36:19
 11. 7535 Andrus Viilma                         00:38:03
 12. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:38:05
       93 Helle Lippmaa             Orion       DQ      
    11029 Mihhail Svintsov          FusionOne   DQ      
# 4 Rada (M12,M14,M18B,M21B,N12,N14,N18B,N21B): 6 KP 2.44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:26:22
  2. 1370 Kadri Kuusk               Kape        00:28:28
  3. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:30:23
  4. 5700 Kaarel Vesilind                       00:34:22
  5. 4751 Liina Vesilind                        00:34:44
  6.12882 Esta Rahno                            00:36:51
  7.10524 Kristel Tumm                          00:44:02
  8.10558 Joosep Loost              TÜ          00:50:49
     8648 Grete Usin                Elioni SK   DQ      
M12 Rada (4): 6 KP 2.44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6626 Märten Henrik Pais        West        00:26:22
  2. 5700 Kaarel Vesilind                       00:34:22
M16 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:48:40
  2. 6863 Sven-Erik Rebane          Orvand      01:11:00
  3.12975 Henri Soome                           01:46:16
M18A Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:43:26
M18S Rada (3): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:21:27
  2. 3760 Rainer Ruberg             Saku        00:29:00
  3. 4202 Vadim Shved               SRD         00:31:55
  4. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:36:19
M21A Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:38:16
  2. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:42:29
  3. 1145 Silver Eensaar            Kobras      00:48:44
  4. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:54:31
  5. 2493 Aleksei Komarov                       00:56:11
  6. 8818 Marko Süld                HOK         01:08:04
     2219 Rauno Vinni               Võru        DQ      
     9765 Daniel Vasser             ADM Intera  DQ      
M21B Rada (4): 6 KP 2.44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.10558 Joosep Loost              TÜ          00:50:49
M21P Rada (1): 17 KP 6.32 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4864 Indrek Saarepera                      00:43:57
  2. 5485 Aivar Leht                Okas        00:46:27
  3. 4346 Timmo Tammemäe            Orvand      00:47:22
  4. 1136 Marek Atonen              Lehola      00:55:50
  5.11381 Sulev Kraam                           01:21:46
M21S Rada (3): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:22:15
  2.10891 Kirill Klenski            FusionOne   00:35:52
  3.    0 Sander Aasna                          00:35:59
  4. 7535 Andrus Viilma                         00:38:03
    11029 Mihhail Svintsov          FusionOne   DQ      
M35 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:47:58
  2. 3982 Raul Hindov               TON         00:49:28
  3. 3393 Rain Vellerind                        00:57:14
  4. 7205 Ivar Lai                              01:11:56
  5. 9140 Tõnu Danilas                          01:12:52
     2017 Lauri Lahtmäe             Kape        DQ      
M40S Rada (3): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  423 Kalev Ruberg              Saku        00:24:52
  2. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:34:30
M50 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:57:09
  2.  294 Arvo Soosalu              LUS         01:03:29
  3. 9038 Heino Rebane              Orvand      01:10:46
M60 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  456 Peep Koppel               Koop        00:57:57
  2.  462 Georg Sooberg             Võru        00:59:22
  3.  104 Kalju Tilk                Orion       01:13:42
  4.  455 Tiit Koppel               Orion       01:13:44
  5.  913 Feliks Kipper             Orion       01:57:45
  6.  101 Edgar Tammik              Orion       02:12:44
      306 Rein Küttim               Orion       DQ      
N12 Rada (4): 6 KP 2.44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:30:23
  2. 4751 Liina Vesilind                        00:34:44
N18A Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       01:03:34
N21A Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11800 Margit Võhandu                        01:43:49
        0 Kai Timmusk                           DQ      
     4865 Katrin Birk               EA Reng     DQ      
N21B Rada (4): 6 KP 2.44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1370 Kadri Kuusk               Kape        00:28:28
  2.12882 Esta Rahno                            00:36:51
  3.10524 Kristel Tumm                          00:44:02
     8648 Grete Usin                Elioni SK   DQ      
N21S Rada (3): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3432 Juta Tarmak               TON         00:36:03
  2. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:38:05
N35 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5592 Heidi Sild                West        00:56:41
N40S Rada (3): 8 KP 2.93 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
       93 Helle Lippmaa             Orion       DQ      
N50 Rada (2): 16 KP 5.27 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  222 Urvi Sarv                 Orion       02:25:43
     9206 Leena Leesment            SRD         DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.7 [2008.217] @ 01.09.2008 23:43:32 Kompass