Tallinna Sprint - 26.05.2008 - Jõelähtme

26.05.2008
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Tarmo Klaar
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [M12] [M14]
[M16] [M18A] [M18B] [M18S] [M21A] [M21B]
[M21P] [M21S] [M35] [M40S] [M50] [M60]
[N12] [N14] [N16] [N18A] [N18B] [N18S]
[N21A] [N21B] [N21P] [N21S] [N35] [N40S]
[N50]
# 1 Rada (M16,M18A,M21A,M35,M50,M60,N16,N18A,N21A,N35,N50): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4760 Peep Otstavel             LSF PT      00:31:08
  2. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:32:07
  3. 5485 Aivar Leht                Okas        00:33:31
  4. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:35:20
  5. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:35:28
  6. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:38:31
  7. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:39:06
  8.    0 Saulius Morenas           OSK Sakas   00:40:55
  9.  462 Georg Sooberg             Võru        00:44:33
 10. 5592 Heidi Sild                West        00:46:29
 11.12134 Lasse Kalliomaa                       00:48:02
 12. 4877 Raimo Kleinert                        00:48:12
 13.  456 Peep Koppel               Koop        00:48:45
 14.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:49:14
 15. 8818 Marko Süld                HOK         00:50:33
 16.  104 Kalju Tilk                Orion       00:50:46
 17. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:51:57
 18.  306 Rein Küttim               Orion       00:52:06
 19. 8666 Jaanus Loitmaa            Elisa       00:53:29
 20. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:54:11
 21. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:56:05
 22. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   01:01:49
 23.  300 Ilse Uus                  TON         01:02:26
 24.  455 Tiit Koppel               Orion       01:03:43
 25. 4192 Ants Karu                             01:03:47
 26. 7205 Ivar Lai                              01:04:04
 27. 6181 Riho Raassild                         01:04:48
 28. 6377 Elen Mitt                 Karbon      01:06:16
 29. 7554 Leino Schnur              Karbon      01:06:33
 30.  836 Heldur Väljamäe           Orvand      01:08:42
 31.  101 Edgar Tammik              Orion       01:19:46
 32.11800 Margit Võhandu                        01:26:39
 33.    0 Ando Lavrits                          01:28:43
 34.   93 Helle Lippmaa             Orion       02:06:52
     3282 Rein Indlo                Harju KEK   DQ      
     9134 Marek Karm                kustutada   DQ      
     9278 Tarmo Kööp                korp. Viro  DQ      
     6424 Eeva Pajuviidik                       DQ      
# 2 Rada (M12,M14,M18B,M21B,N12,N14,N18B,N21B): 8 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:20:04
  2. 4202 Vadim Shved               SRD         00:20:47
  3.11722 Mihhail Kalashnikov       SRD         00:30:06
  4. 6626 Märten Henrik Pais                    00:40:26
  5. 6977 Tuuli Betlem                          00:43:45
  6.11450 Daniel Eurich                         00:49:00
  7. 6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:49:13
  8.10129 Mihhail Jevsjukov         SRD         00:49:28
  9. 7367 Tuuli Ojasalu             Lembela     00:51:26
  9. 8648 Grete Usin                Elioni SK   00:51:26
 11. 8541 Britt Reimets             TÜ          01:01:58
     6645 Alina Kramarenko          SRD         DQ      
     4202 Vadim Shved               SRD         DQ      
        0 Tomi-Andre Piirmets                   DQ      
     6627 Markus Harald Pais                    DQ      
# 3 Rada (M21P,N21P): 15 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3659 Jürgen Einpaul            Tammed      00:52:36
  2. 1136 Marek Atonen              Lehola      01:00:54
  3.  668 Ove Uhtlik                            01:04:35
  4.11381 Sulev Kraam                           01:12:47
  5. 5611 Ülle Lobjakas                         01:41:26
# 4 Rada (M18S,M21S,M40S,N18S,N21S,N40S): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:20:12
  2. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:21:25
  3. 7500 Margus Andresson          kustutada   00:21:31
  4. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  00:32:40
  4. 1859 Matti Betlem                          00:32:40
  6. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:34:38
  7. 6987 Sander Lembra             Võru        00:35:32
  8. 2104 Elga Adrat                TON         00:40:19
  9. 3700 Tais Leontenko            SRD         00:42:09
 10. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:48:22
 11.11809 Liina Kümnik                          01:00:34
 12. 9991 Cristin Kelder                        01:04:32
M12 Rada (2): 8 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4202 Vadim Shved               SRD         00:20:47
  2.11722 Mihhail Kalashnikov       SRD         00:30:06
  3. 6626 Märten Henrik Pais                    00:40:26
  4.11450 Daniel Eurich                         00:49:00
  5.10129 Mihhail Jevsjukov         SRD         00:49:28
     4202 Vadim Shved               SRD         DQ      
        0 Tomi-Andre Piirmets                   DQ      
     6627 Markus Harald Pais                    DQ      
M18A Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   01:01:49
M18S Rada (4): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:21:25
  2. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  00:32:40
  3. 6987 Sander Lembra             Võru        00:35:32
M21A Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4760 Peep Otstavel             LSF PT      00:31:08
  2. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:32:07
  3. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:39:06
  4. 4877 Raimo Kleinert                        00:48:12
  5. 8818 Marko Süld                HOK         00:50:33
  6. 8666 Jaanus Loitmaa            Elisa       00:53:29
  7. 4192 Ants Karu                             01:03:47
  8. 6181 Riho Raassild                         01:04:48
  9.    0 Ando Lavrits                          01:28:43
     9278 Tarmo Kööp                korp. Viro  DQ      
M21P Rada (3): 15 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3659 Jürgen Einpaul            Tammed      00:52:36
  2. 1136 Marek Atonen              Lehola      01:00:54
  3.  668 Ove Uhtlik                            01:04:35
  4.11381 Sulev Kraam                           01:12:47
M21S Rada (4): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          kustutada   00:21:31
  2. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:34:38
M35 Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5485 Aivar Leht                Okas        00:33:31
  2. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:35:20
  3. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:35:28
  4. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:38:31
  5.    0 Saulius Morenas           OSK Sakas   00:40:55
  6. 7205 Ivar Lai                              01:04:04
  7. 7554 Leino Schnur              Karbon      01:06:33
     9134 Marek Karm                kustutada   DQ      
M40S Rada (4): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:20:12
  2. 1859 Matti Betlem                          00:32:40
  3. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:48:22
M50 Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.12134 Lasse Kalliomaa                       00:48:02
  2.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:49:14
M60 Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  462 Georg Sooberg             Võru        00:44:33
  2.  456 Peep Koppel               Koop        00:48:45
  3.  104 Kalju Tilk                Orion       00:50:46
  4.  306 Rein Küttim               Orion       00:52:06
  5.  455 Tiit Koppel               Orion       01:03:43
  6.  836 Heldur Väljamäe           Orvand      01:08:42
  7.  101 Edgar Tammik              Orion       01:19:46
     3282 Rein Indlo                Harju KEK   DQ      
N12 Rada (2): 8 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:20:04
  2. 6977 Tuuli Betlem                          00:43:45
  3. 6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         00:49:13
     6645 Alina Kramarenko          SRD         DQ      
N18A Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:51:57
N21A Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6377 Elen Mitt                 Karbon      01:06:16
  2.11800 Margit Võhandu                        01:26:39
     6424 Eeva Pajuviidik                       DQ      
N21B Rada (2): 8 KP 2.30 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8648 Grete Usin                Elioni SK   00:51:26
  1. 7367 Tuuli Ojasalu             Lembela     00:51:26
  3. 8541 Britt Reimets             TÜ          01:01:58
N21P Rada (3): 15 KP 7.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5611 Ülle Lobjakas                         01:41:26
N21S Rada (4): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3700 Tais Leontenko            SRD         00:42:09
  2.11809 Liina Kümnik                          01:00:34
  3. 9991 Cristin Kelder                        01:04:32
N35 Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5592 Heidi Sild                West        00:46:29
  2. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:54:11
  3. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:56:05
N40S Rada (4): 12 KP 3.20 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2104 Elga Adrat                TON         00:40:19
N50 Rada (1): 17 KP 4.70 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  300 Ilse Uus                  TON         01:02:26
  2.   93 Helle Lippmaa             Orion       02:06:52

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.7 [2008.217] @ 26.05.2008 23:21:50 Kompass