Tallinna Sprint - 19.05.2008 - Harku

19.05.2008
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Grete Gutmann, Timmo Tammemäe
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [M12] [M14]
[M16] [M18A] [M18B] [M18S] [M21A] [M21B]
[M21P] [M21S] [M35] [M40S] [M50] [M60]
[N12] [N14] [N16] [N18A] [N18B] [N18S]
[N21A] [N21B] [N21P] [N21S] [N35] [N40S]
[N50]
# 1 Rada (M21P,N21P): 19 KP 6.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  889 Toomas Marrandi           JOKA        00:55:15
  2. 5485 Aivar Leht                Okas        01:19:09
  3. 1267 Heiti Hallikma            Võru        01:25:26
  4.11381 Sulev Kraam                           01:49:15
# 2 Rada (M16,M18A,M21A,M35,M50,M60,N16,N18A,N21A,N35,N50): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:40:52
  2. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:44:51
  3. 1030 Vermo Siim                MARU        00:50:06
  4. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:53:57
  5. 4865 Katrin Birk               EA Reng     00:56:00
  6.  456 Peep Koppel               Koop        00:56:12
  7. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:59:51
  8.  502 Tarmo Uustalu                         01:02:25
  9. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   01:04:39
 10. 1102 Neeme Loorits             Kape        01:06:30
 11. 2741 Merike Paapson            TON         01:08:34
 12.    3 Mati Poom                 TON         01:08:48
 13. 1361 Triina-Britt Preden       TON         01:12:02
 14. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        01:13:37
 15. 4877 Raimo Kleinert                        01:14:02
 16. 4876 Martti Kuldma             Elisa       01:15:10
 17.  306 Rein Küttim               Orion       01:21:38
 18. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         01:26:31
 19.  455 Tiit Koppel               Orion       01:33:03
 20. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   01:42:02
 21.  300 Ilse Uus                  TON         01:57:25
 22.  104 Kalju Tilk                Orion       02:01:04
    11800 Margit Võhandu                        DQ      
      913 Feliks Kipper             Orion       DQ      
      836 Heldur Väljamäe           Orvand      DQ      
      101 Edgar Tammik              Orion       DQ      
     8818 Marko Süld                HOK         DQ      
     4218 Margus Lehtme                         DQ      
     6181 Riho Raassild                         DQ      
      222 Urvi Sarv                 Orion       DQ      
     3393 Rain Vellerind                        DQ      
      462 Georg Sooberg             Võru        DQ      
# 3 Rada (M18S,M21S,M40S,N18S,N21S,N40S): 12 KP 3.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:25:17
  2. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:29:14
  3. 4746 Kalev Viidemann                       00:47:59
  4. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:52:00
  5. 1859 Matti Betlem                          01:14:01
  6. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  01:18:23
  7. 7775 Oleg Košik                TÜ          01:40:00
  8. 3000 Jüri Tarmak               TON         01:42:27
     4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       DQ      
     2493 Aleksei Komarov                       DQ      
# 4 Rada (M12,M14,N12,N14,M21B,M18B,N21B,N18B): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:17:49
  2. 4202 Vadim Shved               SRD         00:18:24
  3. 8104 Sofia Paes                SRD         00:23:14
  4.    0 Veera Demidova                        00:25:20
  5. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:26:24
  6.11809 Liina Kümnik                          00:27:49
  7. 6977 Tuuli Betlem                          00:33:12
  8.    0 Karl Alfred Baumeister    x8          00:40:41
  9.    0 Reiko Rist                x9          00:40:46
 10. 8541 Britt Reimets             TÜ          00:45:41
 11.    0 Tomi-Ander Piirmets       x12         00:51:28
 12.    0 Rao Zvorovski             x11         00:53:32
M12 Rada (4): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4202 Vadim Shved               SRD         00:18:24
  2.    0 Tomi-Ander Piirmets       x12         00:51:28
  3.    0 Rao Zvorovski             x11         00:53:32
M16 Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:44:51
  2. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   01:42:02
M18A Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   01:04:39
  2. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         01:26:31
M18B Rada (4): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6977 Tuuli Betlem                          00:33:12
  2.    0 Karl Alfred Baumeister    x8          00:40:41
  3.    0 Reiko Rist                x9          00:40:46
M18S Rada (3): 12 KP 3.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:52:00
  2. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  01:18:23
M21A Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:40:52
  2. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:59:51
  3. 1102 Neeme Loorits             Kape        01:06:30
  4. 4877 Raimo Kleinert                        01:14:02
     8818 Marko Süld                HOK         DQ      
     6181 Riho Raassild                         DQ      
     4218 Margus Lehtme                         DQ      
M21P Rada (1): 19 KP 6.57 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  889 Toomas Marrandi           JOKA        00:55:15
  2. 5485 Aivar Leht                Okas        01:19:09
  3. 1267 Heiti Hallikma            Võru        01:25:26
  4.11381 Sulev Kraam                           01:49:15
M21S Rada (3): 12 KP 3.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:29:14
  2. 4746 Kalev Viidemann                       00:47:59
  3. 1859 Matti Betlem                          01:14:01
  4. 7775 Oleg Košik                TÜ          01:40:00
     2493 Aleksei Komarov                       DQ      
M35 Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1030 Vermo Siim                MARU        00:50:06
  2. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:53:57
  3.  502 Tarmo Uustalu                         01:02:25
  4. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        01:13:37
  5. 4876 Martti Kuldma             Elisa       01:15:10
      836 Heldur Väljamäe           Orvand      DQ      
     3393 Rain Vellerind                        DQ      
M40S Rada (3): 12 KP 3.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:25:17
  2. 3000 Jüri Tarmak               TON         01:42:27
M60 Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  456 Peep Koppel               Koop        00:56:12
  2.    3 Mati Poom                 TON         01:08:48
  3.  306 Rein Küttim               Orion       01:21:38
  4.  455 Tiit Koppel               Orion       01:33:03
  5.  104 Kalju Tilk                Orion       02:01:04
      913 Feliks Kipper             Orion       DQ      
      101 Edgar Tammik              Orion       DQ      
      462 Georg Sooberg             Võru        DQ      
N12 Rada (4): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:17:49
  2. 8104 Sofia Paes                SRD         00:23:14
  3.    0 Veera Demidova                        00:25:20
N14 Rada (4): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6671 Elina-Emiilie Leht        Okas        00:26:24
N18S Rada (3): 12 KP 3.39 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
     4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       DQ      
N21A Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4865 Katrin Birk               EA Reng     00:56:00
    11800 Margit Võhandu                        DQ      
N21B Rada (4): 6 KP 1.75 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11809 Liina Kümnik                          00:27:49
  2. 8541 Britt Reimets             TÜ          00:45:41
N35 Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2741 Merike Paapson            TON         01:08:34
  2. 1361 Triina-Britt Preden       TON         01:12:02
N50 Rada (2): 17 KP 4.92 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  300 Ilse Uus                  TON         01:57:25
      222 Urvi Sarv                 Orion       DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.7 [2008.217] @ 20.05.2008 23:05:54 Kompass