Tallinna Sprint - 21.04.2008 - Tondi

21.04.2008
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jürgen Einpaul
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [M12] [M14]
[M16] [M18A] [M18B] [M18S] [M21A] [M21B]
[M21P] [M21S] [M35] [M40S] [M50] [M60]
[N12] [N14] [N16] [N18A] [N18B] [N18S]
[N21A] [N21B] [N21P] [N21S] [N35] [N40S]
[N50]
# 1 Rada (M21P,N21P): 18 KP 6,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:40:06
  2. 9386 Siim Kokk                             00:42:54
  3. 3737 Arvo Ambel                            00:46:23
  4.11381 Sulev Kraam                           00:51:27
  5.11835 Taivo Tolli               x66         00:56:07
  6. 4864 Indrek Saarepera          Stamina     00:57:26
     5485 Aivar Leht                Okas        DQ      
     3020 Mihkel Reimaa             Mercury     DQ      
# 2 Rada (M16,M18A,M21A,M35,M50,M60,N16,N18A,N21A,N35,N50): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:27:39
  2. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         00:29:11
  3. 3393 Rain Vellerind                        00:30:46
  4. 4860 Tõnu Kits                             00:31:59
  5.  992 Sander Annus              Tammed      00:32:17
  6. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:33:30
  7. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   00:34:20
  8. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:36:33
  9. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:37:51
 10. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:38:04
 11. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:38:10
 12. 4746 Kalev Viidemann                       00:38:25
 13. 4877 Raimo Kleinert                        00:40:44
 14.  306 Rein Küttim               Orion       00:42:20
 15.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:24
 16. 4865 Katrin Birk               EA Reng     00:43:29
 17. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  00:44:04
 18. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:45:18
 19. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:45:26
 20. 5592 Heidi Sild                West        00:45:58
 21.  502 Tarmo Uustalu                         00:46:05
 22.  456 Peep Koppel               Koop        00:46:06
 23. 8644 Anneli Rämmann            Germund Hu  00:46:08
 24.  104 Kalju Tilk                Orion       00:46:11
 25.  462 Georg Sooberg             Võru        00:46:47
 26. 8817 Ann Warma-Laas            HOK         00:47:01
 27. 3872 Deniss Shved              SRD         00:47:29
 28. 3041 Kadi-Liis Minn            JOKA        00:48:04
 29. 8818 Marko Süld                HOK         00:48:22
 30. 6181 Riho Raassild                         00:48:24
 31. 6780 Argo Vessmann                         00:48:46
 32. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:49:18
 33. 6377 Elen Mitt                 Karbon      00:50:16
 34. 2865 Toomas Koppel             Saku        00:54:37
 35. 2741 Merike Paapson            TON         00:56:37
 36.  705 Ülle Kadak                Lehola      00:59:05
 37.  455 Tiit Koppel               Orion       01:04:16
 38.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:21:19
 39.  101 Edgar Tammik              Orion       01:26:15
      260 Marika Kirsspuu           TAOK        DQ      
      913 Feliks Kipper             Orion       DQ      
# 3 Rada (M18S,M21S,M40S,N18S,N21S,N40S): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:15:00
  2. 3982 Raul Hindov               TON         00:17:01
  3. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:17:34
  4. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:18:04
  5. 1859 Matti Betlem                          00:23:01
  6. 2853 Gea Rennel                Harju KEK   00:25:56
  7. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:26:16
  8. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:36:23
  8. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  00:36:23
 10.11800 Margit Võhandu                        00:42:38
 11.  300 Ilse Uus                  TON         00:48:11
# 4 Rada (M12,M14,N12,N14,M21B,M18B,N21B,N18B): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3432 Juta Tarmak               TON         00:22:56
  2. 8915 Triin Eerik                           00:23:52
  3. 6062 Inger-Helen Daub                      00:24:53
  4. 6977 Tuuli Betlem                          00:33:08
  5.    0 Mihhail Kalashnikov                   00:37:01
  6.    0 Sofia Paes                            00:37:05
  7. 8648 Grete Usin                            00:37:43
     6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         DQ      
        0 Naumov Roman                          DQ      
        0 Daniel Eurich                         DQ      
     5604 Daniel Lopez              SRD         DQ      
        0 Sasha Titov                           DQ      
       93 Helle Lippmaa             Orion       DQ      
        0 Mihhail Jevjokov                      DQ      
        0 Jeroslav Ivanov                       DQ      
     6626 Märten Henrik Pais                    DQ      
M12 Rada (4): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Mihhail Kalashnikov                   00:37:01
        0 Daniel Eurich                         DQ      
     5604 Daniel Lopez              SRD         DQ      
        0 Sasha Titov                           DQ      
        0 Mihhail Jevjokov                      DQ      
        0 Jeroslav Ivanov                       DQ      
        0 Naumov Roman                          DQ      
M14 Rada (4): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
     6626 Märten Henrik Pais                    DQ      
M16 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:37:51
  2. 3872 Deniss Shved              SRD         00:47:29
M18A Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 5274 Sergei Rjabõshkin         SRD         00:29:11
  2. 1493 Raido Mitt                Kobras      00:33:30
  3. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:38:04
M18S Rada (3): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:17:34
  2. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:26:16
  3. 6978 Martin Betlem             Tallinna H  00:36:23
M21A Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:27:39
  2. 4860 Tõnu Kits                             00:31:59
  3.  992 Sander Annus              Tammed      00:32:17
  4. 3928 Mattias Rennel            Harju KEK   00:34:20
  5. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:36:33
  6. 4230 Lauri Olli                LSF PT      00:38:10
  7. 4746 Kalev Viidemann                       00:38:25
  8. 4877 Raimo Kleinert                        00:40:44
  9. 8818 Marko Süld                HOK         00:48:22
 10. 6181 Riho Raassild                         00:48:24
 11. 6780 Argo Vessmann                         00:48:46
M21P Rada (1): 18 KP 6,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:40:06
  2. 9386 Siim Kokk                             00:42:54
  3. 3737 Arvo Ambel                            00:46:23
  4.11381 Sulev Kraam                           00:51:27
  5.11835 Taivo Tolli               x66         00:56:07
  6. 4864 Indrek Saarepera          Stamina     00:57:26
     5485 Aivar Leht                Okas        DQ      
     3020 Mihkel Reimaa             Mercury     DQ      
M21S Rada (3): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:15:00
  2. 7563 Rain Muru                 Lennubaas   00:18:04
M35 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3393 Rain Vellerind                        00:30:46
  2. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  00:44:04
  3.  502 Tarmo Uustalu                         00:46:05
M40S Rada (3): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:17:01
  2. 1859 Matti Betlem                          00:23:01
  3. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:36:23
M50 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:24
  2. 2865 Toomas Koppel             Saku        00:54:37
  3.  455 Tiit Koppel               Orion       01:04:16
  4.  101 Edgar Tammik              Orion       01:26:15
M60 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  306 Rein Küttim               Orion       00:42:20
  2.  456 Peep Koppel               Koop        00:46:06
  3.  104 Kalju Tilk                Orion       00:46:11
  4.  462 Georg Sooberg             Võru        00:46:47
      913 Feliks Kipper             Orion       DQ      
N12 Rada (4): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6062 Inger-Helen Daub                      00:24:53
  2.    0 Sofia Paes                            00:37:05
     6238 Anastasija Pahhomenkova   SRD         DQ      
N14 Rada (4): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6977 Tuuli Betlem                          00:33:08
N18A Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:45:18
N21A Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4865 Katrin Birk               EA Reng     00:43:29
  2. 3041 Kadi-Liis Minn            JOKA        00:48:04
  3. 6377 Elen Mitt                 Karbon      00:50:16
N21B Rada (4): 9 KP 2,10 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3432 Juta Tarmak               TON         00:22:56
  2. 8915 Triin Eerik                           00:23:52
  3. 8648 Grete Usin                            00:37:43
       93 Helle Lippmaa             Orion       DQ      
N21S Rada (3): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.11800 Margit Võhandu                        00:42:38
N35 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:45:26
  2. 5592 Heidi Sild                West        00:45:58
  3. 8644 Anneli Rämmann            Germund Hu  00:46:08
  4. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:49:18
  5. 2741 Merike Paapson            TON         00:56:37
      260 Marika Kirsspuu           TAOK        DQ      
N40S Rada (3): 10 KP 2,80 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2853 Gea Rennel                Harju KEK   00:25:56
  2.  300 Ilse Uus                  TON         00:48:11
N50 Rada (2): 16 KP 4,90 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 8817 Ann Warma-Laas            HOK         00:47:01
  2.  705 Ülle Kadak                Lehola      00:59:05
  3.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:21:19

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.7 [2008.217] @ 22.04.2008 09:46:28 Kompass