Tallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu

07.04.2008
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jürgen Einpaul
[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [M12] [M14]
[M16] [M18A] [M18B] [M18S] [M21A] [M21B]
[M21P] [M21S] [M35] [M40S] [M50] [M60]
[N12] [N14] [N16] [N18A] [N18B] [N18S]
[N21A] [N21B] [N21P] [N21S] [N35] [N40S]
[N50]
# 1 Rada (M21P,N21P): 17 KP 6,44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4860 Tõnu Kits                             00:43:11
  2. 9386 Siim Kokk                             00:44:17
  3. 1019 Sergei Shirokov           SRD         00:44:21
  4. 1267 Heiti Hallikma            Võru        00:44:57
  5. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:45:42
  6. 3020 Mihkel Reimaa             Mercury     00:46:37
  7. 4864 Indrek Saarepera          Stamina     00:50:58
  8. 2260 Mati Preitof              Harju KEK   00:51:01
  9. 2539 Ülo Viru                  Orvand      00:55:14
 10. 6780 Argo Vessmann                         00:57:09
 11. 3223 Jaanus Viljamaa           Orion       01:02:06
 12. 4152 Rain Semper               Bona Fide   01:13:33
# 2 Rada (M16,M18A,M21A,M35,M50,M60,N16,N18A,N21A,N35,N50): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:28:43
  2. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:31:55
  3. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:33:01
  4. 1003 Viivi-Anne Soots          Tammed      00:33:14
  5. 5485 Aivar Leht                Okas        00:33:25
  6. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:34:19
  7.  240 Rein Rooni                Orvand      00:34:25
  8. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:34:56
  9. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:37:31
 10.  306 Rein Küttim               Orion       00:39:14
 10.  306 Rein Küttim               Orion       00:39:14
 12. 6133 Mikk Tali                 Harju KEK   00:40:06
 13.  456 Peep Koppel               Koop        00:40:25
 14. 1030 Vermo Siim                MARU        00:41:17
 15. 4509 Paul Lumi                             00:41:19
 16. 4733 Leo Sepp                  Tammed      00:41:38
 17.  462 Georg Sooberg             Võru        00:41:43
 18. 3393 Rain Vellerind                        00:41:55
 19. 2741 Merike Paapson            TON         00:41:56
 20. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:42:05
 21. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  00:42:20
 22.    3 Mati Poom                 TON         00:42:25
 23.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:12
 24.  104 Kalju Tilk                Orion       00:43:48
 25. 5592 Heidi Sild                West        00:44:18
 26. 8818 Marko Süld                HOK         00:45:26
 27. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:46:59
 28. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:47:08
 29. 4877 Raimo Kleinert                        00:51:48
 30. 2865 Toomas Koppel             Saku        00:52:15
 31. 3185 Anita Karnit              SRD         00:52:32
 32.  575 Kirti Rebane              Tammed      00:53:07
 33. 4504 Tiina Kangilaski          Elioni SK   00:56:01
 34.  455 Tiit Koppel               Orion       00:56:28
 35. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:57:33
 36.  300 Ilse Uus                  TON         01:09:18
 37. 5594 Liisa Lukin                           01:09:50
 38. 4513 Hannes Pool                           01:14:49
 39. 3687 Evi Vahu                  Orion       01:18:29
     8817 Ann Warma-Laas            HOK         DQ      
     9134 Marek Karm                Harju KEK   DQ      
     1859 Matti Betlem                          DQ      
     7500 Margus Andresson          LSF PT      DQ      
     4746 Kalev Viidemann                       DQ      
        0 Eva Eldermann                         DQ      
# 3 Rada (M18S,M21S,M40S,N18S,N21S,N40S): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:14:22
  2. 3982 Raul Hindov               TON         00:14:34
  3. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:15:36
  4.  619 Sulev Kuiv                TAOK        00:19:49
  5.  260 Marika Kirsspuu           TAOK        00:24:04
  6. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:29:36
  7. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:29:40
  8. 6571 Maret Hallikma                        00:29:46
  9.11800 Margit Võhandu                        00:40:59
# 4 Rada (M12,M14,N12,N14,M21B,M18B,N21B,N18B): 9 KP 2,16 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:20:24
  2.    0 Mihail Kalasnikov                     00:25:50
  3.    0 Tomi-Andre Piirmets                   00:30:11
  4.    0 Reelika Kikkas                        00:30:54
  5. 6626 Märten Henrik Pais                    00:31:36
  6.  532 Malle Viilma              sk Hooler   00:31:51
  7.    0 Mari Tobias               Orion       00:34:19
  8. 6977 Tuuli Betlem                          00:37:06
  9. 6062 Inger-Helen Daub                      00:37:21
 10.    0 Anastasia Pahhomenkova                00:37:45
 11.    0 Jaroslav Ivanov                       00:37:51
 12.    0 Roman Numov                           00:37:54
 13.    0 Daniel Eurich                         00:38:18
 14. 8648 Grete Usin                            00:53:31
 15. 8541 Britt Reimets             TÜ          00:53:36
        0 Sofia Paes                            DQ      
M12 Rada (4): 9 KP 2,16 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Mihail Kalasnikov                     00:25:50
  2.    0 Tomi-Andre Piirmets                   00:30:11
  3. 6626 Märten Henrik Pais                    00:31:36
  4.    0 Jaroslav Ivanov                       00:37:51
  5.    0 Roman Numov                           00:37:54
  6.    0 Daniel Eurich                         00:38:18
M16 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Harju KEK   00:34:19
  2. 3701 Aleksandr Shved           SRD         00:37:31
M18A Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK   00:42:05
     9134 Marek Karm                Harju KEK   DQ      
M18S Rada (3): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 9134 Marek Karm                Harju KEK   00:15:36
  2. 4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:29:36
M21A Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3201 Jaan Tarmak               JOKA        00:28:43
  2. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:34:56
  3. 6133 Mikk Tali                 Harju KEK   00:40:06
  4. 4509 Paul Lumi                             00:41:19
  5. 8818 Marko Süld                HOK         00:45:26
  6. 4877 Raimo Kleinert                        00:51:48
  7. 4513 Hannes Pool                           01:14:49
     1859 Matti Betlem                          DQ      
     7500 Margus Andresson          LSF PT      DQ      
     4746 Kalev Viidemann                       DQ      
M21P Rada (1): 17 KP 6,44 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4860 Tõnu Kits                             00:43:11
  2. 9386 Siim Kokk                             00:44:17
  3. 1019 Sergei Shirokov           SRD         00:44:21
  4. 1267 Heiti Hallikma            Võru        00:44:57
  5. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:45:42
  6. 3020 Mihkel Reimaa             Mercury     00:46:37
  7. 4864 Indrek Saarepera          Stamina     00:50:58
  8. 2260 Mati Preitof              Harju KEK   00:51:01
  9. 2539 Ülo Viru                  Orvand      00:55:14
 10. 6780 Argo Vessmann                         00:57:09
 11. 3223 Jaanus Viljamaa           Orion       01:02:06
 12. 4152 Rain Semper               Bona Fide   01:13:33
M21S Rada (3): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 7500 Margus Andresson          LSF PT      00:14:22
M35 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4876 Martti Kuldma             Elisa       00:31:55
  2. 4822 Arvo Laanemets            TAOK        00:33:01
  3. 5485 Aivar Leht                Okas        00:33:25
  4. 1030 Vermo Siim                MARU        00:41:17
  5. 3393 Rain Vellerind                        00:41:55
  6. 4104 Eerik Lossmann            Tallinna T  00:42:20
M40S Rada (3): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 3982 Raul Hindov               TON         00:14:34
  2.  619 Sulev Kuiv                TAOK        00:19:49
  3. 3000 Jüri Tarmak               TON         00:29:40
M50 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  240 Rein Rooni                Orvand      00:34:25
  2.  306 Rein Küttim               Orion       00:39:14
  3. 4733 Leo Sepp                  Tammed      00:41:38
  4.  411 Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:12
  5. 2865 Toomas Koppel             Saku        00:52:15
M60 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  306 Rein Küttim               Orion       00:39:14
  2.  456 Peep Koppel               Koop        00:40:25
  3.  462 Georg Sooberg             Võru        00:41:43
  4.    3 Mati Poom                 TON         00:42:25
  5.  104 Kalju Tilk                Orion       00:43:48
  6.  455 Tiit Koppel               Orion       00:56:28
N12 Rada (4): 9 KP 2,16 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6645 Alina Kramarenko          SRD         00:20:24
  2. 6977 Tuuli Betlem                          00:37:06
  3. 6062 Inger-Helen Daub                      00:37:21
  4.    0 Anastasia Pahhomenkova                00:37:45
        0 Sofia Paes                            DQ      
N18A Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 4208 Hannula-Katrin Pandis     Ilves       00:46:59
N21A Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 1003 Viivi-Anne Soots          Tammed      00:33:14
  2. 3185 Anita Karnit              SRD         00:52:32
  3.  575 Kirti Rebane              Tammed      00:53:07
  4. 5594 Liisa Lukin                           01:09:50
        0 Eva Eldermann                         DQ      
N21B Rada (4): 9 KP 2,16 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.    0 Reelika Kikkas                        00:30:54
  2.  532 Malle Viilma              sk Hooler   00:31:51
  3.    0 Mari Tobias               Orion       00:34:19
  4. 8648 Grete Usin                            00:53:31
  5. 8541 Britt Reimets             TÜ          00:53:36
N21S Rada (3): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 6571 Maret Hallikma                        00:29:46
  2.11800 Margit Võhandu                        00:40:59
N35 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1. 2741 Merike Paapson            TON         00:41:56
  2. 5592 Heidi Sild                West        00:44:18
  3. 1665 Meelike Pandis            Ilves       00:47:08
  4. 4504 Tiina Kangilaski          Elioni SK   00:56:01
  5. 1361 Triina-Britt Preden       TON         00:57:33
N40S Rada (3): 11 KP 2,41 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  260 Marika Kirsspuu           TAOK        00:24:04
N50 Rada (2): 16 KP 4,61 km ^
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus                
  1.  300 Ilse Uus                  TON         01:09:18
  2. 3687 Evi Vahu                  Orion       01:18:29
     8817 Ann Warma-Laas            HOK         DQ      

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.7 [2008.217] @ 08.04.2008 10:19:22 Kompass