Tallinna Sprint - 24.03.2007 - Tammneeme

24.03.2007
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jaan/Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [D18] [D21A] [D21B] [H18]
[H21A] [H21B] [H35] [H50]
H18Rada (1): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1. 4159 Jaan Viru                 Orvand      01:23:14
H21ARada (1): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1. 3737 Arvo Ambel                            00:46:57
  2. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:52:58
  3. 4760 Peep Otstavel             LSF PT      00:54:31
  4. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:55:24
  5. 2886 Risto Kiilberg            Tammed      01:03:21
  6. 6085 Marek Zahkna              KVÜÕA       01:17:45
  7. 2493 Aleksei Komarov                       01:52:49
  8. 8818 Marko Süld                HOK         01:55:15
     3659 Jürgen Einpaul            Tammed      DQ      
H35Rada (1): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1. 1275 Jaanus Reha               Koop        00:49:21
  2. 3400 Margus Klementsov         Koop        00:50:08
  3. 4847 Ain Pello                 Mercury     00:55:12
  4. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:55:49
  5. 2539 Ülo Viru                  Orvand      01:14:47
H50Rada (1): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1.  104 Kalju Tilk                Orion       00:56:22
  2.    3 Mati Poom                 TON         00:56:43
  3.  456 Peep Koppel               Koop        01:01:50
  4. 3626 Kai Willadsen             TON         01:07:40
  5.  455 Tiit Koppel               Orion       01:55:20
      306 Rein Küttim               Orion       DQ      
D21ARada (1): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1.  575 Kirti Rebane              Tammed      00:53:50
  2. 2741 Merike Paapson            Ilves       00:56:35
  3. 5325 Signe Raidmets                        00:56:41
  4. 1361 Triina-Britt Preden       TON         01:22:16
H21BRada (2): 8 KP
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1. 2260 Mati Preitof              Harju KEK   00:45:44
  2. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:47:09
  3.  782 Mait Tõnisson             LSF PT      00:49:50
  4. 4860 Tõnu Kits                             00:53:31
  5.  425 Agu Koppa                 AS Schetel  00:59:09
  6. 6172 Tiit Kägu                             01:08:58
     6780 Argo Vessmann                         DNF     
     4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  DNF     
     3393 Rain Vellerind                        DNF     
D21BRada (2): 8 KP
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1.  279 Anu Järv                  MARU        00:36:40
  2.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:46:56
     3738 Anneli Ambel              LUS         DNF     
     8541 Britt Reimets             TÜ          DNF     
# 1Rada (H18,H21A,H35,H50,D18,D21A): 13 KP4.59 km
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1. 3737 Arvo Ambel                            00:46:57
  2. 1275 Jaanus Reha               Koop        00:49:21
  3. 3400 Margus Klementsov         Koop        00:50:08
  4. 1102 Neeme Loorits             Kape        00:52:58
  5.  575 Kirti Rebane              Tammed      00:53:50
  6. 4760 Peep Otstavel             LSF PT      00:54:31
  7. 4847 Ain Pello                 Mercury     00:55:12
  8. 1143 Tarmo Klaar               Ilves       00:55:24
  9. 2017 Lauri Lahtmäe             Kape        00:55:49
 10.  104 Kalju Tilk                Orion       00:56:22
 11. 2741 Merike Paapson            Ilves       00:56:35
 12. 5325 Signe Raidmets                        00:56:41
 13.    3 Mati Poom                 TON         00:56:43
 14.  456 Peep Koppel               Koop        01:01:50
 15. 2886 Risto Kiilberg            Tammed      01:03:21
 16. 3626 Kai Willadsen             TON         01:07:40
 17. 2539 Ülo Viru                  Orvand      01:14:47
 18. 6085 Marek Zahkna              KVÜÕA       01:17:45
 19. 1361 Triina-Britt Preden       TON         01:22:16
 20. 4159 Jaan Viru                 Orvand      01:23:14
 21. 2493 Aleksei Komarov                       01:52:49
 22. 8818 Marko Süld                HOK         01:55:15
 23.  455 Tiit Koppel               Orion       01:55:20
      306 Rein Küttim               Orion       DQ      
     3659 Jürgen Einpaul            Tammed      DQ      
# 2Rada (H21B,D21B): 8 KP
###   NR  Nimi                      Klubi       Tulemus  
  1.  279 Anu Järv                  MARU        00:36:40
  2. 2260 Mati Preitof              Harju KEK   00:45:44
  3. 4695 Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:47:09
  4.  782 Mait Tõnisson             LSF PT      00:49:50
  5. 4860 Tõnu Kits                             00:53:31
  6.  425 Agu Koppa                 AS Schetel  00:59:09
  7. 6172 Tiit Kägu                             01:08:58
  8.  222 Urvi Sarv                 Orion       01:46:56
     6780 Argo Vessmann                         DNF     
     4758 Raid Vellerind            Jüri Gümna  DNF     
     3738 Anneli Ambel              LUS         DNF     
     8541 Britt Reimets             TÜ          DNF     
     3393 Rain Vellerind                        DNF     

© Tak-Soft 2001-2007 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.5 [2007.318] @ 25.03.2007 20:35:58 Tak-Soft