Tallinna Sprint - 17.10.2005 - Soosepa

17.10.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jaan Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:24:38
  2.Vadim Shved               SRD         00:25:11
  3.Tiiu Värbu                TÜ          00:26:22
  4.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:26:44
  5.Leino Schnur              Tallinna K  00:26:58
  6.Deniss Shved              SRD         00:27:16
  7.Kristi Rist               Tabasalu Ü  00:27:17
  8.Mattis Jaama              Tln 21. Ko  00:29:51
  9.Ethel Madalik             Tammed      00:32:48
 10.Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:32:57
 11.Hannes Verlis             Eraküte     00:42:10
 12.Piret Kannike                         00:52:24
 13.Anne Pekri                            00:56:28
 14.Maarjo Sirol                          01:15:17
 15.Raid Vellerind            Jüri Gümna  01:21:16
    Taivo Karu                            DQ      
    Erkki Klaus                           DQ      
    Hans Vinkman                          DQ      
    Indrek Jõe                            DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Siim Valgeväli                        00:32:01
  2.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:32:12
  3.Margus Klementsov         Koop        00:33:32
  4.Tarmo Klaar               Ilves       00:34:45
  5.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:35:57
  6.Ove Uhtlik                            00:36:44
  7.Lauri Lahtmäe             Kape        00:37:24
  8.Konstantin Korotkov       SRD         00:38:17
  9.Maria Zhuravskaja         SRD         00:38:28
 10.Armo Hiie                 Lennubaas   00:38:54
 11.Martti Kuldma             Elisa       00:40:17
 12.Mairolt Kakko             Bona Fide   00:40:24
 13.Aleksandr Shved           SRD         00:40:25
 14.Kalju Tilk                Orion       00:41:16
 15.Viktor Shavljuga          SRD         00:41:56
 16.Maris Roosipuu            Orion       00:42:28
 17.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:42:55
 18.Arvo Laanemets            TAOK        00:45:30
 19.Mati Poom                 TON         00:45:53
 20.Georg Sooberg             Võru        00:45:57
 21.Taavo Kuhi                            00:47:26
 22.Tõnu Piits                            00:47:37
 23.Triina-Britt Preden       TON         00:48:31
 24.Kaarel Kallas             Lehola      00:48:52
 25.Ardo Pajur                Eesti Spor  00:48:59
 26.Ella Shved                SRD         00:50:36
 27.Leo Sepp                  Tammed      00:52:07
 28.Ivar Lai                              00:52:35
 29.Martti Klaus                          00:53:10
 30.Paavo Helde               Evotec AS   00:53:35
 31.Tiit Koppel               Orion       00:54:26
 32.Raivo Reisenbuk           Rakv        00:55:08
 33.Arti Hool                             00:55:14
 34.Ain Laidoja                           00:56:14
 35.Sergei Holstinin          SRD         00:56:24
 36.Aleksei Komarov                       00:56:46
 37.Liisi Rist                Nõmme       00:57:31
 38.Jaanika Rist              Nõmme       00:57:36
 39.Ilse Uus                  TON         00:58:46
 40.Aleksander Viidemaa                   01:02:23
 40.Rein Kannike                          01:02:23
 42.Andrei Tufljakov                      01:03:37
 43.Kai Willadsen             TON         01:04:37
 44.Rein Mesila               Koop        01:04:50
 45.Vello Loorits             Orion       01:05:52
 46.Marika Vello                          01:08:14
 47.Juhan Hunt                Orion       01:15:24
 48.Merike Mändsoo              Talkur    01:15:44
 49.Kaur Õunraas                          01:31:29
 50.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  01:39:11
 51.Rain Vellerind                        02:13:22
 52.Risto Agu                             02:21:50
    Tarmo Peiker                          DQ      
    Urvi Sarv                 Orion       DQ      
    Aivar Meindok             MARU        DQ      
    Feliks Kipper             Orion       DQ      
    Rein Küttim               Orion       DQ      
    Agu Koppa                 AS Schetel  DQ      
    Külle-Marianne Laidmäe    Hansapank   DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 30 KP 6,2 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:47:44
  2.Vladimir Savinov          SRD         00:54:44
  3.Tõnu Kits                             01:04:19
  4.Peep Koppel               Koop        01:04:28
  5.Argo Vessmann                         01:06:41
  6.Raul Laas                 JOKA        01:21:42
D12 Rada (1): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristi Rist               Tabasalu Ü  00:27:17
D16 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:57:31
D21A Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:38:28
  2.Triina-Britt Preden       TON         00:48:31
    Külle-Marianne Laidmäe    Hansapank   DQ      
D21B Rada (1): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tiiu Värbu                TÜ          00:26:22
  2.Ethel Madalik             Tammed      00:32:48
  3.Piret Kannike                         00:52:24
  4.Anne Pekri                            00:56:28
D35 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maris Roosipuu            Orion       00:42:28
  2.Ella Shved                SRD         00:50:36
  3.Jaanika Rist              Nõmme       00:57:36
  4.Merike Mändsoo              Talkur    01:15:44
D50 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:58:46
  2.Marika Vello                          01:08:14
    Urvi Sarv                 Orion       DQ      
H12 Rada (1): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Vadim Shved               SRD         00:25:11
  2.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:26:44
  3.Deniss Shved              SRD         00:27:16
  4.Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed      00:32:57
  5.Raid Vellerind            Jüri Gümna  01:21:16
H14 Rada (1): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:24:38
  2.Mattis Jaama              Tln 21. Ko  00:29:51
  3.Maarjo Sirol                          01:15:17
    Erkki Klaus                           DQ      
    Indrek Jõe                            DQ      
    Taivo Karu                            DQ      
H16 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:35:57
  2.Konstantin Korotkov       SRD         00:38:17
  3.Aleksandr Shved           SRD         00:40:25
  4.Viktor Shavljuga          SRD         00:41:56
  5.Martti Klaus                          00:53:10
  6.Kaur Õunraas                          01:31:29
H21A Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Siim Valgeväli                        00:32:01
  2.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:32:12
  3.Margus Klementsov         Koop        00:33:32
  4.Tarmo Klaar               Ilves       00:34:45
  5.Armo Hiie                 Lennubaas   00:38:54
  6.Martti Kuldma             Elisa       00:40:17
  7.Arvo Laanemets            TAOK        00:45:30
  8.Taavo Kuhi                            00:47:26
  9.Kaarel Kallas             Lehola      00:48:52
 10.Ardo Pajur                Eesti Spor  00:48:59
 11.Aleksei Komarov                       00:56:46
 12.Andrei Tufljakov                      01:03:37
 13.Risto Agu                             02:21:50
    Tarmo Peiker                          DQ      
H21B Rada (1): 10 KP 2,0 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Leino Schnur              Tallinna K  00:26:58
  2.Hannes Verlis             Eraküte     00:42:10
    Hans Vinkman                          DQ      
H21PIKK Rada (3): 30 KP 6,2 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:47:44
  2.Vladimir Savinov          SRD         00:54:44
  3.Tõnu Kits                             01:04:19
  4.Peep Koppel               Koop        01:04:28
  5.Argo Vessmann                         01:06:41
  6.Raul Laas                 JOKA        01:21:42
H35 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ove Uhtlik                            00:36:44
  2.Lauri Lahtmäe             Kape        00:37:24
  3.Mairolt Kakko             Bona Fide   00:40:24
  4.Ivar Lai                              00:52:35
  5.Paavo Helde               Evotec AS   00:53:35
  6.Ain Laidoja                           00:56:14
  7.Sergei Holstinin          SRD         00:56:24
  8.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  01:39:11
  9.Rain Vellerind                        02:13:22
    Aivar Meindok             MARU        DQ      
H50 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:42:55
  2.Leo Sepp                  Tammed      00:52:07
  3.Raivo Reisenbuk           Rakv        00:55:08
  4.Arti Hool                             00:55:14
  5.Aleksander Viidemaa                   01:02:23
  6.Kai Willadsen             TON         01:04:37
    Agu Koppa                 AS Schetel  DQ      
    Rein Küttim               Orion       DQ      
H60 Rada (2): 23 KP 4,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:41:16
  2.Mati Poom                 TON         00:45:53
  3.Georg Sooberg             Võru        00:45:57
  4.Tõnu Piits                            00:47:37
  5.Tiit Koppel               Orion       00:54:26
  6.Rein Kannike                          01:02:23
  7.Rein Mesila               Koop        01:04:50
  8.Vello Loorits             Orion       01:05:52
  9.Juhan Hunt                Orion       01:15:24
    Feliks Kipper             Orion       DQ      

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 17.10.2005 22:38:06 Kompass