Kui tabel näib moonutatuna, vajutage "Reload" nuppu
TALLINNA SPRINT (SÜGIS 2005)
10.osavõistlus - 10.10.2005
Jõelähtme (täppisorienteerumine)
Tulemused
Klass Eesnimi Perenimi Klubi Klass Jooksu aeg Valed KP-d Trahve Trahv Aeg
                   
D12
1 Kristi Rist Tabasalu Ühisgü D12 00:41:17 4 1 00:40 00:41:57
2 Alina Ivanova SRD D12 00:43:06 0 00:00 00:43:06
3 Ilona Romanjuk SRD D12 00:43:13 0 00:00 00:43:13
4 Diana Johanson SRD D12 00:43:34 0 00:00 00:43:34
D14
1 Daisi Rist Tabasalu Ühisgü D14 00:40:58 4 1 00:40 00:41:38
D16
1 Liisi Rist Nõmme D16 00:52:05 0 00:00 00:52:05
D21A
1 Maria Zhuravskaja SRD D21A 00:37:09 3 1 00:40 00:37:49
2 Siiri Mere SRD D21A 00:41:24 0 00:00 00:41:24
3 Maris Roosipuu Orion D35 00:42:46 11 18 2 01:20 00:44:06
4 Heidi Sild West D21A 00:48:54 0 00:00 00:48:54
5 Liisi Rist Nõmme D16 00:52:05 0 00:00 00:52:05
6 Jaanika Rist Nõmme D35 00:52:06 0 00:00 00:52:06
7 Triina-Britt Preden TON D21A 00:53:09 0 00:00 00:53:09
8 Ella Shved SRD D35 00:54:01 0 00:00 00:54:01
9 Ilse Uus TON D50 00:55:23 0 00:00 00:55:23
10 Tais Leontenko SRD D21A 00:59:45 11 1 00:40 01:00:25
11 Elga Adrat TON D50 01:03:09 3 1 00:40 01:03:49
12 Maimu Tornberg Koop D50 01:04:13 3 1 00:40 01:04:53
13 Külle-Marianne Laidmäe Hansapank D21A 01:11:01 11 1 00:40 01:11:41
14 Ruta Tamre D21A 01:14:02 0 00:00 01:14:02
15 Anne Raadla D50 01:14:03 0 00:00 01:14:03
16 Malle Viilma sk Hooler D50 01:45:07 0 00:00 01:45:07
D21B
1 Elen Mitt TTÜ D21B 00:35:55 7 1 00:40 00:36:35
2 Ethel Madalik Tammed D21B 00:42:47 2 1 00:40 00:43:27
3 Piret Kannike D21B 00:47:05 0 00:00 00:47:05
D35
1 Maris Roosipuu Orion D35 00:42:46 11 18 2 01:20 00:44:06
2 Jaanika Rist Nõmme D35 00:52:06 0 00:00 00:52:06
3 Ella Shved SRD D35 00:54:01 0 00:00 00:54:01
D50
1 Ilse Uus TON D50 00:55:23 0 00:00 00:55:23
2 Elga Adrat TON D50 01:03:09 3 1 00:40 01:03:49
3 Maimu Tornberg Koop D50 01:04:13 3 1 00:40 01:04:53
4 Anne Raadla D50 01:14:03 0 00:00 01:14:03
5 Malle Viilma sk Hooler D50 01:45:07 0 00:00 01:45:07
H12
1 Vadim Shved SRD H12 00:23:03 0 00:00 00:23:03
2 Deniss Shved SRD H12 00:29:16 2 1 00:40 00:29:56
3 Tõnis Rist Tabasalu Ühisgü H12 00:40:58 4 1 00:40 00:41:38
4 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed H12 00:42:59 2 1 00:40 00:43:39
5 Raid Vellerind Jüri Gümnaasium H12 00:52:45 0 00:00 00:52:45
H14
1 Taavi Kalle Kiisler Orion H14 00:36:08 4 1 00:40 00:36:48
2 Daniel Lopez SRD H14 00:42:22 2 7 2 01:20 00:43:42
3 Edgar Serov SRD H14 00:42:26 2 7 2 01:20 00:43:46
4 Taivo Karu H14 01:01:58 2 7 2 01:20 01:03:18
5 Emil Jaanus H14 01:02:40 2 7 2 01:20 01:04:00
6 Art Puusepp H14 01:03:07 2 7 2 01:20 01:04:27
7 Maarjo Sirol H14 DQ 2 3-6,8puudu
8 Erkki Klaus H14 DQ 2 3-6,8puudu
H16
1 Sergei Rjabõshkin SRD H16 00:31:41 0 00:00 00:31:41
2 Aleksandr Shved SRD H16 00:34:29 0 00:00 00:34:29
3 Viktor Shavljuga SRD H16 00:36:07 3 1 00:40 00:36:47
4 Konstantin Korotkov SRD H16 00:38:08 0 00:00 00:38:08
5 Kaur Õunroos H16 01:27:59 3 11 2 01:20 01:29:19
6 Antti Everst H16 01:29:07 3 11 2 01:20 01:30:27
7 Martti Klaus H16 DQ 3 11 7,20 puudu
H21A
1 Sergei Rjabõshkin SRD H16 00:31:41 0 00:00 00:31:41
2 Margus Klementsov Koop H21A 00:30:57 3 11 2 01:20 00:32:17
3 Kaido Nurja MARU H35 00:32:59 0 00:00 00:32:59
4 Aleksandr Shved SRD H16 00:34:29 0 00:00 00:34:29
5 Urmo Liblik JOKA H21A 00:36:03 0 00:00 00:36:03
6 Vermo Siim MARU H35 00:35:28 11 1 00:40 00:36:08
7 Viktor Shavljuga SRD H16 00:36:07 3 1 00:40 00:36:47
8 Tarmo Klaar Ilves H21A 00:37:00 0 00:00 00:37:00
9 Leo Sepp Tammed H50 00:37:15 0 00:00 00:37:15
10 Siim Valgeväli H21A 00:37:17 0 00:00 00:37:17
11 Ove Uhtlik H35 00:37:31 0 00:00 00:37:31
12 Ülo Vainura Tammed H50 00:37:48 0 00:00 00:37:48
13 Neeme Loorits Kape H35 00:37:11 11 1 00:40 00:37:51
14 Rein Rooni Orvand H35 00:37:57 0 00:00 00:37:57
15 Kalju Tilk Orion H60 00:37:24 11 1 00:40 00:38:04
16 Konstantin Korotkov SRD H16 00:38:08 0 00:00 00:38:08
17 Aleksei Spiridonov H21A 00:39:09 0 00:00 00:39:09
18 Peep Koppel Koop H50 00:40:09 0 00:00 00:40:09
19 Georg Sooberg Võru H60 00:40:37 11 1 00:40 00:41:17
20 Martti Kuldma Elisa H21A 00:41:21 11 1 00:40 00:42:01
21 Ilmar Kirjanen TAOK H50 00:42:12 11 1 00:40 00:42:52
22 Kalle Nelk Orion H50 00:43:18 0 00:00 00:43:18
23 Eerik Lossmann H35 00:43:24 0 00:00 00:43:24
24 Peep Otstavel LSF PT H21A 00:44:30 0 00:00 00:44:30
25 Tõnu Kits H21A 00:46:30 0 00:00 00:46:30
26 Mati Poom TON H60 00:48:45 0 00:00 00:48:45
27 Tõnu Lääne H35 00:48:49 3 1 00:40 00:49:29
28 Enn Aedna TON H60 00:49:36 0 00:00 00:49:36
29 Paul Lumi H21A 00:50:59 0 00:00 00:50:59
30 Lauri Lahtmäe Kape H35 00:51:08 0 00:00 00:51:08
31 Jaan Kallo H50 00:50:39 16 1 00:40 00:51:19
32 Kalev Viidemann TAK AS H21A 00:52:26 11 1 00:40 00:53:06
33 Ivar Lai H35 00:53:50 0 00:00 00:53:50
34 Rein Mesila Koop H60 00:54:42 0 00:00 00:54:42
35 Ain Kartau Orvand H35 00:54:55 0 00:00 00:54:55
36 Tiit Koppel Orion H60 00:56:38 11 16 2 01:20 00:57:58
37 Armo Hiie Lennubaas H21A 01:00:10 18 1 00:40 01:00:50
38 Rain Vellerind H35 01:02:53 0 00:00 01:02:53
39 Andrei Tufljakov H21A 01:01:21 3 11 16 3 02:00 01:03:21
40 Aleksander Viidemaa H50 01:05:31 3 11 2 01:20 01:06:51
41 Rein Kannike H60 01:05:35 11 16 2 01:20 01:06:55
42 Tõnu Piits H60 01:06:57 0 00:00 01:06:57
43 Taavo Kuhi H21A 01:07:41 0 00:00 01:07:41
44 Tarmo Peiker H21A 01:11:01 11 1 00:40 01:11:41
45 Juhan Hunt Orion H60 01:12:03 0 00:00 01:12:03
46 Tanel Kuusmann H21A 01:16:45 3 1 00:40 01:17:25
47 Feliks Kipper Orion H60 01:18:05 3 11 16 3 02:00 01:20:05
48 Margus Andresson KAITSEJÕUDUDE S H35 01:25:45 0 00:00 01:25:45
49 Kaur Õunroos H16 01:27:59 3 11 2 01:20 01:29:19
50 Antti Everst H16 01:29:07 3 11 2 01:20 01:30:27
Martti Klaus H16 DQ 3 11 7,20 puudu
Sergei Holstinin SRD H35 DQ 3 8puudu 16
Rein Küttim Orion H50 DQ 9puudu 16
Hans Vinkman H50 DQ 3 11 12,13,15,17puudu
Emeri Lepp H21A DQ 10-13puudu
H21B
1 Marko Süld H21B 00:37:27 2 7 2 01:20 00:38:47
H21PIKK
1 Jaanus Reha Koop H21PIKK 00:50:09 11 1 00:40 00:50:49
2 Vladimir Savinov SRD H21PIKK 00:56:14 0 00:00 00:56:14
3 Andres Laas HOK H21PIKK 01:04:09 3 1 00:40 01:04:49
4 Argo Vessmann H21PIKK 01:17:17 22 1 00:40 01:17:57
H35
1 Kaido Nurja MARU H35 00:32:59 0 00:00 00:32:59
2 Vermo Siim MARU H35 00:35:28 11 1 00:40 00:36:08
3 Ove Uhtlik H35 00:37:31 0 00:00 00:37:31
4 Neeme Loorits Kape H35 00:37:11 11 1 00:40 00:37:51
5 Rein Rooni Orvand H35 00:37:57 0 00:00 00:37:57
6 Eerik Lossmann H35 00:43:24 0 00:00 00:43:24
7 Tõnu Lääne H35 00:48:49 3 1 00:40 00:49:29
8 Lauri Lahtmäe Kape H35 00:51:08 0 00:00 00:51:08
9 Ivar Lai H35 00:53:50 0 00:00 00:53:50
10 Ain Kartau Orvand H35 00:54:55 0 00:00 00:54:55
11 Rain Vellerind H35 01:02:53 0 00:00 01:02:53
12 Margus Andresson KAITSEJÕUDUDE S H35 01:25:45 0 00:00 01:25:45
Sergei Holstinin SRD H35 DQ 3 8puudu 16
H50
1 Leo Sepp Tammed H50 00:37:15 0 00:00 00:37:15
2 Ülo Vainura Tammed H50 00:37:48 0 00:00 00:37:48
3 Peep Koppel Koop H50 00:40:09 0 00:00 00:40:09
4 Ilmar Kirjanen TAOK H50 00:42:12 11 1 00:40 00:42:52
5 Kalle Nelk Orion H50 00:43:18 0 00:00 00:43:18
6 Jaan Kallo H50 00:50:39 16 1 00:40 00:51:19
7 Aleksander Viidemaa H50 01:05:31 3 11 2 01:20 01:06:51
Rein Küttim Orion H50 DQ 9puudu 16
Hans Vinkman H50 DQ 3 11 12,13,15,17puudu
H60
1 Kalju Tilk Orion H60 00:37:24 11 1 00:40 00:38:04
2 Georg Sooberg Võru H60 00:40:37 11 1 00:40 00:41:17
3 Mati Poom TON H60 00:48:45 0 00:00 00:48:45
4 Enn Aedna TON H60 00:49:36 0 00:00 00:49:36
5 Rein Mesila Koop H60 00:54:42 0 00:00 00:54:42
6 Tiit Koppel Orion H60 00:56:38 11 16 2 01:20 00:57:58
7 Rein Kannike H60 01:05:35 11 16 2 01:20 01:06:55
8 Tõnu Piits H60 01:06:57 0 00:00 01:06:57
9 Juhan Hunt Orion H60 01:12:03 0 00:00 01:12:03
10 Feliks Kipper Orion H60 01:18:05 3 11 16 3 02:00 01:20:05