NB! Kui järgnev tabel näidatakse moonutatult, proovige vajutada "Refresh"-nuppu.
TALLINNA SPRINT (SÜGIS 2005)
5.osavõistlus - 05.09.2005
Järve (Micro-O)
Tulemused
Klass Eesnimi Perenimi Klubi Klass Jooksu aeg Valed KP-d Trahve Trahv Aeg
                   
D12
1 Triinu Rooni Orvand D12 00:21:20 9 1 00:40 00:22:00
2 Alina Ivanova SRD D12 00:27:22 0 00:00 00:27:22
3 Anna Tkatshjova SRD D12 00:27:25 0 00:00 00:27:25
4 Anastasija Kirsanova D12 00:27:29 0 00:00 00:27:29
5 Sofia Paes D12 00:27:36 0 00:00 00:27:36
6 Kristi Rist Tabasalu Ühisgü D12 00:25:48 2, 5, 9 3 02:00 00:27:48
7 Olga Smõkova D12 00:27:51 0 00:00 00:27:51
8 Anni Varjo Koop D12 00:40:47 4 1 00:40 00:41:27
D14
1 Daisi Rist Tabasalu Ühisgü D14 00:25:22 2, 5 2 01:20 00:26:42
D16
1 Liisi Rist Nõmme D16 00:23:38 2, 8, 13 3 02:00 00:25:38
D21A
1 Kirti Rebane Tammed D21A 00:18:21 8, 13 2 01:20 00:19:41
2 Heidi Sild West D21A 00:19:02 9 1 00:40 00:19:42
3 Maris Roosipuu Orion D35 00:18:57 2, 8 2 01:20 00:20:17
4 Maria Zhuravskaja SRD D21A 00:19:27 9, 14 2 01:20 00:20:47
5 Siiri Mere SRD D21A 00:20:19 2 1 00:40 00:20:59
6 Ella Shved SRD D35 00:22:44 0 00:00 00:22:44
7 Triina-Britt Preden TON D21A 00:23:36 13 1 00:40 00:24:16
8 Jaanika Rist Nõmme D35 00:23:29 2, 8 2 01:20 00:24:49
9 Liisi Rist Nõmme D16 00:23:38 2, 8, 13 3 02:00 00:25:38
10 Piret Kannike D21A 00:25:51 8 1 00:40 00:26:31
11 Ann Warma-Laas HOK D35 00:27:45 0 00:00 00:27:45
12 Sirli Nõmm D21A 00:27:33 8 1 00:40 00:28:13
13 Helen Vegmann D21A 00:28:40 0 00:00 00:28:40
14 Marika Kirsspuu TAOK D35 00:28:43 8 1 00:40 00:29:23
15 Elga Adrat TON D50 00:28:52 2, 8, 9, 13, 14 5 03:20 00:32:12
16 Ilse Uus TON D50 00:35:27 13 1 00:40 00:36:07
17 Mariliis Pinn TTY D21A 00:36:15 13, 14 2 01:20 00:37:35
18 Halina Mugame Elisa D21A 00:41:30 9 1 00:40 00:42:10
19 Urvi Sarv Orion D50 00:40:50 8, 9 2 01:20 00:42:10
D21B
1 Evelin Soots D21B 00:20:18 4, 5 2 01:20 00:21:38
2 Sirje Raud D21B 00:20:30 4, 5, 9 3 02:00 00:22:30
D21PIKK
1 Ingrid Vehlmann Mercury D21PIKK 00:38:01 8, 14 2 01:20 00:39:21
2 Koidu Laanemets Harju KEK D21PIKK 00:50:24 2, 9, 13, 20 4 02:40 00:53:04
3 Malle Viilma sk Hooler D21PIKK 00:59:31 8, 14, 18 3 02:00 01:01:31
D35
1 Maris Roosipuu Orion D35 00:18:57 2, 8 2 01:20 00:20:17
2 Ella Shved SRD D35 00:22:44 0 00:00 00:22:44
3 Jaanika Rist Nõmme D35 00:23:29 2, 8 2 01:20 00:24:49
4 Ann Warma-Laas HOK D35 00:27:45 0 00:00 00:27:45
5 Marika Kirsspuu TAOK D35 00:28:43 8 1 00:40 00:29:23
D50
1 Elga Adrat TON D50 00:28:52 2, 8, 9, 13, 14 5 03:20 00:32:12
2 Ilse Uus TON D50 00:35:27 13 1 00:40 00:36:07
3 Urvi Sarv Orion D50 00:40:50 8, 9 2 01:20 00:42:10
H12
1 Deniss Shved SRD H12 00:17:29 4, 5, 9 3 02:00 00:19:29
2 Anton Shved SRD H12 00:19:48 4 1 00:40 00:20:28
3 Vadim Shved SRD H12 00:24:24 4 1 00:40 00:25:04
4 Tõnis Rist Tabasalu Ühisgü H12 00:25:32 2, 5 2 01:20 00:26:52
5 Raid Vellerind Jüri Gümnaasium H12 00:31:31 4, 5 2 01:20 00:32:51
6 Aleksei Shved SRD H12 00:38:37 0 00:00 00:38:37
7 Märten Pais H12 00:45:13 0 00:00 00:45:13
8 Markus Pais H12 00:47:39 0 00:00 00:47:39
H14
1 Taavi Kalle Kiisler Orion H14 00:19:13 9 1 00:40 00:19:53
2 Daniel Lopez SRD H14 00:18:49 3, 4 2 01:20 00:20:09
H16
1 Sergei Rjabõshkin SRD H16 00:15:52 8, 14 2 01:20 00:17:12
2 Aleksandr Shved SRD H16 00:17:58 0 00:00 00:17:58
3 Viktor Shavljuga SRD H16 00:16:50 2, 8, 9, 14 4 02:40 00:19:30
4 Martin Murakas Rakv H16 00:19:10 9, 13 2 01:20 00:20:30
5 Konstantin Korotkov SRD H16 00:29:55 2, 8, 14 3 02:00 00:31:55
H18
1 Jaan Kostjukov Lasnamäe Vene G H18 00:15:17 4 1 00:40 00:15:57
H21A
1 Armo Hiie Lennubaas H21A 00:13:33 0 00:00 00:13:33
2 Erik Aibast Tammed H21A 00:14:44 0 00:00 00:14:44
3 Heiti Hallikma Võru H21A 00:14:27 8 1 00:40 00:15:07
4 Andre Nõmm Orion H21A 00:14:03 8, 9 2 01:20 00:15:23
5 Roman Shved SRD H35 00:14:45 2 1 00:40 00:15:25
6 Peep Otstavel LSF PT H21A 00:15:42 0 00:00 00:15:42
7 Erkki Aadli Tammed H21A 00:15:05 13 1 00:40 00:15:45
8 Jaan Kostjukov Lasnamäe Vene G H18 00:15:17 4 1 00:40 00:15:57
9 Erko Õunapuu TON H21A 00:15:20 13 1 00:40 00:16:00
10 Andreas Kraas Tammed H21A 00:14:43 8, 9 2 01:20 00:16:03
11 Tarmo Klaar Ilves H21A 00:16:35 0 00:00 00:16:35
12 Eduard Pukkonen Harju KEK H35 00:15:21 9, 13 2 01:20 00:16:41
13 Neeme-Rain Velleste LUS H21A 00:16:17 8 1 00:40 00:16:57
14 Margus Andresson KAITSEJÕUDUDE S H35 00:15:50 2, 9 2 01:20 00:17:10
15 Sergei Rjabõshkin SRD H16 00:15:52 8, 14 2 01:20 00:17:12
16 Margus Klementsov Koop H21A 00:15:17 12, 13, 14 3 02:00 00:17:17
17 Ardo Pajur Eesti Spordisel H21A 00:17:19 0 00:00 00:17:19
18 Lauri Lahtmäe Kape H35 00:17:26 0 00:00 00:17:26
19 Ove Uhtlik H35 00:16:14 8, 9 2 01:20 00:17:34
20 Mairolt Kakko Bona Fide H35 00:17:37 0 00:00 00:17:37
21 Aleksandr Shved SRD H16 00:17:58 0 00:00 00:17:58
22 Rein Rooni Orvand H35 00:17:24 8 1 00:40 00:18:04
23 Aivar Meindok MARU H35 00:17:53 8 1 00:40 00:18:33
24 Andres Laas HOK H35 00:16:38 8, 9, 13 3 02:00 00:18:38
25 Martti Kuldma Elisa H21A 00:18:05 9 1 00:40 00:18:45
26 Ain Pello Mercury H21A 00:16:48 2, 8, 14 3 02:00 00:18:48
27 Viktor Shavljuga SRD H16 00:16:50 2, 8, 9, 14 4 02:40 00:19:30
28 Paul Lumi H21A 00:17:32 8, 9, 14 3 02:00 00:19:32
29 Sergei Shved SRD H35 00:17:32 2, 4, 14 3 02:00 00:19:32
30 Rain Vellerind H35 00:19:37 9 1 00:40 00:20:17
31 Martin Murakas Rakv H16 00:19:10 9, 13 2 01:20 00:20:30
32 Mati Poom TON H60 00:20:00 8 1 00:40 00:20:40
33 Ilmar Kirjanen TAOK H50 00:20:11 13 1 00:40 00:20:51
34 Raimo Kleinert H21A 00:20:51 0 00:00 00:20:51
35 Jaan Sarv H21A 00:20:14 14 1 00:40 00:20:54
36 Kalev Viidemann TAK AS H21A 00:19:40 9, 14 2 01:20 00:21:00
37 Eerik Lossmann H35 00:20:24 8 1 00:40 00:21:04
38 Sergei Holstinin SRD H35 00:19:06 2, 8, 9 3 02:00 00:21:06
39 Kalev Ruberg Saku H35 00:20:26 14 1 00:40 00:21:06
40 Ville Allikvere H35 00:19:32 2, 8, 9 3 02:00 00:21:32
41 Jaan Orav TON H60 00:21:54 13 1 00:40 00:22:34
42 Rein Küttim Orion H50 00:21:18 12, 14 2 01:20 00:22:38
43 Kalju Tilk Orion H60 00:20:40 9, 13, 14 3 02:00 00:22:40
44 Eero Uustalu H35 00:22:41 0 00:00 00:22:41
45 Georg Sooberg Võru H60 00:23:09 2, 9 2 01:20 00:24:29
46 Jaan Kallo H50 00:22:40 8, 9, 13 3 02:00 00:24:40
47 Tiit Koppel Orion H60 00:23:27 8, 9 2 01:20 00:24:47
48 Margus Lehtme H21A 00:25:33 0 00:00 00:25:33
49 Heldur Väljamäe Orvand H50 00:25:32 13 1 00:40 00:26:12
50 Thor-Sten Vertmann H21A 00:27:32 8 1 00:40 00:28:12
51 Hannes Verlis Eraküte H21A 00:26:53 2, 9 2 01:20 00:28:13
52 Hannes Valk H35 00:28:42 0 00:00 00:28:42
53 Agu Koppa AS Schetelig EV H50 00:29:20 8, 14 2 01:20 00:30:40
54 Jaan Orav TON H60 00:30:11 8 1 00:40 00:30:51
55 Konstantin Korotkov SRD H16 00:29:55 2, 8, 14 3 02:00 00:31:55
56 Jüri Tarmak TON H50 00:30:35 8, 9 2 01:20 00:31:55
57 Leino Schnur Tallinna Küte H21A 00:31:26 2, 9, 13 3 02:00 00:33:26
58 Ülar Vaadumäe H21A 00:34:45 2, 8, 9 3 02:00 00:36:45
59 Leonid Pahhomenkov SRD H60 00:35:47 2, 8, 9, 14 4 02:40 00:38:27
Armin Rudi H21A DQ 9, 12, 13-puudu, 14
Peeter Harro H50 DQ 8-puudu, 9, 14
H21PIKK
1 Dmitri Shved SRD H21PIKK 00:25:52 9 1 00:40 00:26:32
2 Raul Laas JOKA H21PIKK 00:29:16 9 1 00:40 00:29:56
3 Indrek Saarepera Stamina H21PIKK 00:30:35 0 00:00 00:30:35
4 Jaanus Reha Koop H21PIKK 00:30:02 8, 9, 13, 20, 22 5 03:20 00:33:22
5 Lauri Olli LSF PT H21PIKK 00:33:08 2, 9 2 01:20 00:34:28
6 Peep Koppel Koop H21PIKK 00:36:39 8 1 00:40 00:37:19
7 Danilo Piht Mercury H21PIKK 00:37:58 8, 14 2 01:20 00:39:18
8 Feliks Kipper Orion H21PIKK 00:54:58 9, 13, 14, 18, 25 5 03:20 00:58:18
Jaanus Soots H21PIKK DQ 14, 20, 26-puudu
H35
1 Roman Shved SRD H35 00:14:45 2 1 00:40 00:15:25
2 Eduard Pukkonen Harju KEK H35 00:15:21 9, 13 2 01:20 00:16:41
3 Margus Andresson KAITSEJÕUDUDE S H35 00:15:50 2, 9 2 01:20 00:17:10
4 Lauri Lahtmäe Kape H35 00:17:26 0 00:00 00:17:26
5 Ove Uhtlik H35 00:16:14 8, 9 2 01:20 00:17:34
6 Mairolt Kakko Bona Fide H35 00:17:37 0 00:00 00:17:37
7 Rein Rooni Orvand H35 00:17:24 8 1 00:40 00:18:04
8 Aivar Meindok MARU H35 00:17:53 8 1 00:40 00:18:33
9 Andres Laas HOK H35 00:16:38 8, 9, 13 3 02:00 00:18:38
10 Sergei Shved SRD H35 00:17:32 2, 4, 14 3 02:00 00:19:32
11 Rain Vellerind H35 00:19:37 9 1 00:40 00:20:17
12 Eerik Lossmann H35 00:20:24 8 1 00:40 00:21:04
13 Sergei Holstinin SRD H35 00:19:06 2, 8, 9 3 02:00 00:21:06
14 Kalev Ruberg Saku H35 00:20:26 14 1 00:40 00:21:06
15 Ville Allikvere H35 00:19:32 2, 8, 9 3 02:00 00:21:32
16 Eero Uustalu H35 00:22:41 0 00:00 00:22:41
17 Hannes Valk H35 00:28:42 0 00:00 00:28:42
H50
1 Ilmar Kirjanen TAOK H50 00:20:11 13 1 00:40 00:20:51
2 Rein Küttim Orion H50 00:21:18 12, 14 2 01:20 00:22:38
3 Jaan Kallo H50 00:22:40 8, 9, 13 3 02:00 00:24:40
4 Heldur Väljamäe Orvand H50 00:25:32 13 1 00:40 00:26:12
5 Agu Koppa AS Schetelig EV H50 00:29:20 8, 14 2 01:20 00:30:40
6 Jüri Tarmak TON H50 00:30:35 8, 9 2 01:20 00:31:55
Peeter Harro H50 DQ 8-puudu, 9, 14
H60
1 Mati Poom TON H60 00:20:00 8 1 00:40 00:20:40
2 Jaan Orav TON H60 00:21:54 13 1 00:40 00:22:34
3 Kalju Tilk Orion H60 00:20:40 9, 13, 14 3 02:00 00:22:40
4 Georg Sooberg Võru H60 00:23:09 2, 9 2 01:20 00:24:29
5 Tiit Koppel Orion H60 00:23:27 8, 9 2 01:20 00:24:47
6 Jaan Orav TON H60 00:30:11 8 1 00:40 00:30:51
7 Leonid Pahhomenkov SRD H60 00:35:47 2, 8, 9, 14 4 02:40 00:38:27