Tallinna Sprint - 29.08.2005 - Hiiu-Jannseni

29.08.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Rein Rooni
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marit Zahkna                          00:17:57
  2.Tiina Krevald                         00:19:06
  3.Ülar Vaadumäe                         00:19:43
  4.Juta Tarmak               TON         00:22:19
  5.Deniss Shved              SRD         00:24:09
  6.Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:25:57
  7.Karl Veskus               Jüri Gümna  00:26:16
  8.Vadim Shved               SRD         00:29:18
  9.Karl Sepp                 Pääsküla G  00:29:40
 10.Lembe Lember                          00:31:25
 11.Liisi Soots               21. KK      00:37:59
 12.Daisi Rist                Tabasalu Ü  00:47:57
 13.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:48:23
    Ksenija Shved             SRD         DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:19:34
  2.Urmas Lõiv                            00:20:20
  3.Roman Shved               SRD         00:21:34
  4.Siim Valgeväli                        00:21:40
  5.Erko Õunapuu              TON         00:21:51
  6.Margus Klementsov         Koop        00:22:10
  7.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:22:24
  8.Rain Vellerind                        00:23:02
  9.Tarmo Klaar               Ilves       00:23:31
 10.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:23:35
 11.Aleksandr Shved           SRD         00:24:00
 12.Mairolt Kakko             Bona Fide   00:24:01
 13.Raimo Kleinert                        00:24:33
 14.Viktor Shavljuga          SRD         00:24:37
 15.Tõnu Kits                             00:24:41
 16.Aivar Meindok             MARU        00:25:06
 17.Heidi Sild                West        00:25:13
 18.Kalju Tilk                Orion       00:25:27
 19.Eerik Lossmann                        00:25:28
 20.Ove Uhtlik                            00:25:53
 21.Konstantin Korotkov       SRD         00:26:21
 22.Maria Zhuravskaja         SRD         00:26:25
 23.Leo Sepp                  Tammed      00:26:39
 24.Ivar Lai                              00:26:46
 25.Ville Allikvere                       00:26:49
 26.Eero Uustalu                          00:28:13
 27.Mart Sooberg              Võru        00:28:27
 28.Rein Küttim               Orion       00:28:41
 29.Katrin Birk                           00:29:17
 30.Riina Laev                Mercury     00:29:46
 31.Ain Kartau                Orvand      00:30:01
 32.Liisi Rist                Nõmme       00:30:53
 33.Jaanika Rist              Nõmme       00:30:58
 34.Andrei Tufljakov                      00:31:28
 35.Hillar Nikkari            SK RT       00:31:30
 36.Tiit Koppel               Orion       00:32:43
 37.Dagmar Kleinert                       00:33:03
 38.Pille Kangro                          00:33:12
 39.Ott Kartau                Rapla ÜG    00:33:34
 40.Triinu Rooni              Rapla Vesi  00:34:09
 41.Elga Adrat                TON         00:34:12
 42.Helen Vegmann                         00:34:25
 43.Hannes Valk                           00:34:31
 44.Ella Shved                SRD         00:34:38
 45.Peeter Harro                          00:35:35
 46.Aare Abel                             00:37:04
 47.Ilse Uus                  TON         00:37:58
 48.Jüri Tarmak               TON         00:38:57
 49.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:47:54
 50.Urvi Sarv                 Orion       00:48:22
 51.Edgar Tammik              Orion       00:56:18
    Peeter Volt                           DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 18 KP 6,27 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:30:38
  2.Siiri Mere                SRD         00:33:43
  3.Jaanus Soots                          00:35:27
  4.Ardo Pajur                Eesti Spor  00:36:50
  5.Andres Käär                           00:37:25
  6.Reigo Lehtla                          00:38:14
  7.Aivo Mündel               Orvand      00:40:27
  8.Ahti Heinla                           00:41:10
  9.Peep Koppel               Koop        00:42:29
 10.Tanel Järvet              EROK        00:44:12
 11.Feliks Kipper             Orion       00:59:17
D12 Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Soots               21. KK      00:37:59
    Ksenija Shved             SRD         DQ      
D14 Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Daisi Rist                Tabasalu Ü  00:47:57
D16 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:30:53
  2.Triinu Rooni              Rapla Vesi  00:34:09
D18B Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Juta Tarmak               TON         00:22:19
D21A Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                West        00:25:13
  2.Maria Zhuravskaja         SRD         00:26:25
  3.Katrin Birk                           00:29:17
  4.Dagmar Kleinert                       00:33:03
  5.Pille Kangro                          00:33:12
  6.Helen Vegmann                         00:34:25
D21B Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marit Zahkna                          00:17:57
  2.Tiina Krevald                         00:19:06
  3.Lembe Lember                          00:31:25
D21PIKK Rada (3): 18 KP 6,27 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Siiri Mere                SRD         00:33:43
D35 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riina Laev                Mercury     00:29:46
  2.Jaanika Rist              Nõmme       00:30:58
  3.Ella Shved                SRD         00:34:38
D50 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Elga Adrat                TON         00:34:12
  2.Ilse Uus                  TON         00:37:58
  3.Urvi Sarv                 Orion       00:48:22
H12 Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raid Vellerind            Jüri Gümna  00:25:57
  2.Karl Veskus               Jüri Gümna  00:26:16
  3.Vadim Shved               SRD         00:29:18
  4.Karl Sepp                 Pääsküla G  00:29:40
  5.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:48:23
H14 Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Deniss Shved              SRD         00:24:09
H16 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:23:35
  2.Aleksandr Shved           SRD         00:24:00
  3.Viktor Shavljuga          SRD         00:24:37
  4.Konstantin Korotkov       SRD         00:26:21
H18 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ott Kartau                Rapla ÜG    00:33:34
H21A Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:19:34
  2.Urmas Lõiv                            00:20:20
  3.Siim Valgeväli                        00:21:40
  4.Erko Õunapuu              TON         00:21:51
  5.Margus Klementsov         Koop        00:22:10
  6.Tarmo Klaar               Ilves       00:23:31
  7.Raimo Kleinert                        00:24:33
  8.Tõnu Kits                             00:24:41
  9.Mart Sooberg              Võru        00:28:27
 10.Andrei Tufljakov                      00:31:28
H21B Rada (1): 12 KP 3,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ülar Vaadumäe                         00:19:43
H21PIKK Rada (3): 18 KP 6,27 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:30:38
  2.Jaanus Soots                          00:35:27
  3.Ardo Pajur                Eesti Spor  00:36:50
  4.Andres Käär                           00:37:25
  5.Reigo Lehtla                          00:38:14
  6.Aivo Mündel               Orvand      00:40:27
  7.Ahti Heinla                           00:41:10
  8.Peep Koppel               Koop        00:42:29
  9.Tanel Järvet              EROK        00:44:12
 10.Feliks Kipper             Orion       00:59:17
H35 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Roman Shved               SRD         00:21:34
  2.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:22:24
  3.Rain Vellerind                        00:23:02
  4.Mairolt Kakko             Bona Fide   00:24:01
  5.Aivar Meindok             MARU        00:25:06
  6.Eerik Lossmann                        00:25:28
  7.Ove Uhtlik                            00:25:53
  8.Ivar Lai                              00:26:46
  9.Ville Allikvere                       00:26:49
 10.Eero Uustalu                          00:28:13
 11.Ain Kartau                Orvand      00:30:01
 12.Hillar Nikkari            SK RT       00:31:30
 13.Hannes Valk                           00:34:31
 14.Aare Abel                             00:37:04
H50 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Leo Sepp                  Tammed      00:26:39
  2.Rein Küttim               Orion       00:28:41
  3.Peeter Harro                          00:35:35
  4.Jüri Tarmak               TON         00:38:57
    Peeter Volt                           DQ      
H60 Rada (2): 16 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:25:27
  2.Tiit Koppel               Orion       00:32:43
  3.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:47:54
  4.Edgar Tammik              Orion       00:56:18

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 29.08.2005 21:38:06 Kompass