Tallinna Sprint - 08.08.2005 - Harku

08.08.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 9 KP 2,76 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raigo Rannaväli                       00:22:06
  2.Piret Kannike                         00:24:18
  3.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:28:58
  4.Kaupo Jõgi                Unistar-Au  00:31:30
  5.Deniss Shved              SRD         00:37:09
  6.Vadim Shved               SRD         00:43:26
  7.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:43:30
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 Lennubaas   00:22:49
  2.Margus Klementsov         Koop        00:24:12
  3.Neeme Loorits             Kape        00:25:12
  4.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:25:48
  5.Viivi-Anne Soots          Tammed      00:29:37
  6.Lauri Lahtmäe             Kape        00:29:44
  7.Kalev Ruberg              Saku        00:30:44
  8.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:31:28
  9.Ove Uhtlik                            00:31:34
 10.Martti Kuldma             Elisa       00:31:38
 11.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:31:58
 12.Tarmo Klaar               Ilves       00:32:42
 13.Tõnu Kits                             00:32:44
 14.Kalju Tilk                Orion       00:32:56
 15.Andrus Viilma                         00:33:54
 16.Roman Shved               SRD         00:34:05
 17.Maria Zhuravskaja         SRD         00:34:15
 18.Eerik Lossmann                        00:35:09
 19.Indrek Reitalu            HOK         00:35:17
 20.Kalev Viidemann           TAK AS      00:35:19
 21.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:35:26
 22.Siim Valgeväli                        00:35:30
 23.Anita Karnit              SRD         00:36:09
 24.Rain Vellerind                        00:36:36
 25.Aleksandr Shved           SRD         00:37:48
 26.Ivar Lai                              00:39:31
 27.Urmas Lõiv                            00:40:35
 28.Maris Roosipuu            Orion       00:42:35
 29.Katrin Birk                           00:45:54
 30.Tiit Koppel               Orion       00:46:52
 31.Raimo Kleinert                        00:47:05
 32.Vello Kroon               Tammed      00:47:20
 33.Dagmar Kleinert                       00:47:32
 34.Jevgenia Sarap                        00:47:44
 35.Rein Küttim               Orion       00:51:05
 36.Heldur Väljamäe           Orvand      00:53:56
 37.Paul Lumi                             00:54:16
 38.Eero Uustalu                          00:55:17
 39.Leo Sepp                  Tammed      00:56:22
 40.Liisi Rist                Nõmme       00:58:41
 41.Jaanika Rist                          00:58:43
 42.Leonid Pahhomenkov        SRD         01:10:08
 43.Anton Roolaid                         01:12:41
 44.Urvi Sarv                 Orion       01:54:49
    Jaanus Tärnov                         DQ      
    Ain Kartau                Orvand      DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 26 KP 6,79 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:49:57
  2.Johan Alenius                         00:51:23
  3.Peep Otstavel             LSF PT      00:53:21
  4.Peep Koppel               Koop        01:04:33
D16 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:58:41
D21A Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Viivi-Anne Soots          Tammed      00:29:37
  2.Maria Zhuravskaja         SRD         00:34:15
  3.Anita Karnit              SRD         00:36:09
  4.Katrin Birk                           00:45:54
  5.Dagmar Kleinert                       00:47:32
  6.Jevgenia Sarap                        00:47:44
D21B Rada (1): 9 KP 2,76 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Piret Kannike                         00:24:18
D35 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maris Roosipuu            Orion       00:42:35
  2.Jaanika Rist                          00:58:43
D50 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Urvi Sarv                 Orion       01:54:49
H12 Rada (1): 9 KP 2,76 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Deniss Shved              SRD         00:37:09
  2.Vadim Shved               SRD         00:43:26
  3.Tõnis Rist                Tabasalu Ü  00:43:30
H14 Rada (1): 9 KP 2,76 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:28:58
H16 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:31:28
  2.Aleksandr Shved           SRD         00:37:48
H21A Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 Lennubaas   00:22:49
  2.Margus Klementsov         Koop        00:24:12
  3.Martti Kuldma             Elisa       00:31:38
  4.Neeme-Rain Velleste       LUS         00:31:58
  5.Tarmo Klaar               Ilves       00:32:42
  6.Tõnu Kits                             00:32:44
  7.Andrus Viilma                         00:33:54
  8.Kalev Viidemann           TAK AS      00:35:19
  9.Siim Valgeväli                        00:35:30
 10.Ivar Lai                              00:39:31
 11.Urmas Lõiv                            00:40:35
 12.Raimo Kleinert                        00:47:05
 13.Paul Lumi                             00:54:16
 14.Anton Roolaid                         01:12:41
H21B Rada (1): 9 KP 2,76 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raigo Rannaväli                       00:22:06
  2.Kaupo Jõgi                Unistar-Au  00:31:30
H21PIKK Rada (3): 26 KP 6,79 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:49:57
  2.Johan Alenius                         00:51:23
  3.Peep Otstavel             LSF PT      00:53:21
  4.Peep Koppel               Koop        01:04:33
H35 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Neeme Loorits             Kape        00:25:12
  2.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:25:48
  3.Lauri Lahtmäe             Kape        00:29:44
  4.Kalev Ruberg              Saku        00:30:44
  5.Ove Uhtlik                            00:31:34
  6.Roman Shved               SRD         00:34:05
  7.Eerik Lossmann                        00:35:09
  8.Indrek Reitalu            HOK         00:35:17
  9.Margus Andresson          KAITSEJÕUD  00:35:26
 10.Rain Vellerind                        00:36:36
 11.Eero Uustalu                          00:55:17
    Ain Kartau                Orvand      DQ      
    Jaanus Tärnov                         DQ      
H50 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Rein Küttim               Orion       00:51:05
  2.Heldur Väljamäe           Orvand      00:53:56
  3.Leo Sepp                  Tammed      00:56:22
H60 Rada (2): 17 KP 4,03 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:32:56
  2.Tiit Koppel               Orion       00:46:52
  3.Vello Kroon               Tammed      00:47:20
  4.Leonid Pahhomenkov        SRD         01:10:08

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 08.08.2005 23:14:40 Kompass