Tallinna Sprint - 20.06.2005 - Maarjamäe

20.06.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B]
[D21PIKK_KOKKU] [D21PIKKA] [D21PIKKB]
[D35] [D50] [H12] [H14] [H16] [H18]
[H18B] [H21A] [H21B]
[H21PIKK_KOKKU] [H21PIKKA] [H21PIKKB]
[H35] [H50] [H60]
# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Argo Vessmann             -           00:16:10
  2.Ülar Vaadumäe             -           00:19:52
  3.Kaupo Jõgi                -           00:22:18
  4.Marit Zahkna              -           00:24:05
  5.Merlin Linnusaar          -           00:24:06
  6.Maksim Sokolov            SRD         00:32:04
  7.Konstantin Sestakov                   00:32:08
  8.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:41:19
  9.Karl Veskus                           00:42:32
  9.Ivar Veskus                           00:42:32
 11.Raid Vellerind            -           00:48:33
 12.Anne-Ly Väljamäe          -           01:05:35
    Arpad Joosep Kääramees    -           DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50,H21PIKKA,D21PIKKA): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riho Männi                Lehola      00:27:21
  2.Tarmo Klaar               Ilves       00:28:50
  3.Jaan Kostjukov            -           00:28:58
  4.Ove Uhtlik                            00:30:01
  5.Mati Poom                 TON         00:30:18
  6.Rain Vellerind            -           00:30:20
  7.Merike Paapson            Ilves       00:30:22
  8.Jaanus Reha               Koop        00:30:31
  9.Lauri Lahtmäe             Kape        00:30:55
 10.Georg Sooberg             Võru        00:31:14
 11.Leo Sepp                  Tammed      00:31:25
 12.Tiit Riisalo              -           00:31:40
 13.Maido Kaljur              Orvand      00:32:02
 14.Urmas Laev                Mercury     00:33:12
 15.Tanel Järvet              -           00:33:46
 16.Heiti Hallikma            Võru        00:34:07
 17.Eerik Lossmann            -           00:34:08
 18.Kalju Tilk                Orion       00:35:06
 19.Peep Koppel               Koop        00:35:38
 20.Andrus Viilma             -           00:36:31
 21.Margus Andresson          -           00:36:41
 22.Maria Zhuravskaja         SRD         00:37:30
 23.Marek Zahkna              -           00:37:39
 24.Rein Küttim               Orion       00:38:12
 25.Peep Otstavel             LSF PT      00:39:58
 26.Rain Muru                             00:41:32
 27.Vahur Hollo               -           00:41:45
 28.Raimo Kleinert            -           00:42:01
 29.Ardo Pajur                -           00:42:25
 30.Riina Laev                Mercury     00:42:33
 31.Ülle Kadak                Lehola      00:43:10
 32.Tiit Koppel               Orion       00:43:29
 33.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:33
 34.Ilse Uus                  TON         00:44:08
 35.Elga Adrat                TON         00:45:40
 36.Kaja Uuetallo             -           00:46:03
 36.Katrin Birk               -           00:46:03
 38.Jevgenia Sarap            -           00:48:08
 39.Jaan Orav                 TON         00:48:21
 40.Maimu Tornberg            Koop        00:48:33
 41.Tatjana Linjova           SRD         00:50:06
 42.Marko Kääramees           -           00:51:25
 43.Marje Sepp                -           00:52:19
 44.Lauri Tepandi             -           00:52:46
 45.Reigo Lehtla              -           00:53:22
 46.Heidi Sild                West        00:55:19
 47.Peeter Harro              -           00:55:44
 48.Urvi Sarv                 Orion       01:00:36
 49.Feliks Kipper             Orion       01:03:02
 50.Dagmar Kleinert           -           01:12:47
 50.Pille Kangro                          01:12:47
 52.Anneli Tandorf                        01:17:31
 53.Aare Mäemurd              -           01:18:48
 54.Edgar Tammik              Orion       01:20:45
    Ahti Heinla                           DQ      
    Ingrid Uuk                            DQ      
    Andres Vesilind           Kape        DQ      
# 3 Rada (H21PIKKB,D21PIKKB): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:11:49
  2.Reigo Lehtla              -           00:12:41
  3.Marek Zahkna              -           00:13:16
  4.Leo Sepp                  Tammed      00:13:39
  5.Tiit Riisalo              -           00:14:19
  6.Peep Koppel               Koop        00:14:33
  7.Ilse Uus                  TON         00:20:54
  8.Tanel Järvet              -           00:22:17
  9.Feliks Kipper             Orion       00:22:25
 10.Anneli Tandorf                        00:23:47
 11.Ahti Heinla                           00:25:20
 12.Marje Sepp                -           00:30:00
    Lauri Tepandi             -           DQ      
D16 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:37:30
D21A Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Katrin Birk               -           00:46:03
  2.Jevgenia Sarap            -           00:48:08
  3.Heidi Sild                West        00:55:19
  4.Dagmar Kleinert           -           01:12:47
  4.Pille Kangro                          01:12:47
D21B Rada (1): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marit Zahkna              -           00:24:05
  2.Merlin Linnusaar          -           00:24:06
  3.Anne-Ly Väljamäe          -           01:05:35
D21PIKK_KOKKU Rada (2): 31 KP 6,10 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         01:05:02
  2.Marje Sepp                -           01:22:19
  3.Anneli Tandorf                        01:41:18
D21PIKKA Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:44:08
  2.Marje Sepp                -           00:52:19
  3.Anneli Tandorf                        01:17:31
D21PIKKB Rada (3): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:20:54
  2.Anneli Tandorf                        00:23:47
  3.Marje Sepp                -           00:30:00
D35 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Merike Paapson            Ilves       00:30:22
  2.Riina Laev                Mercury     00:42:33
  3.Ülle Kadak                Lehola      00:43:10
  4.Kaja Uuetallo             -           00:46:03
  5.Tatjana Linjova           SRD         00:50:06
D50 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Elga Adrat                TON         00:45:40
  2.Maimu Tornberg            Koop        00:48:33
  3.Urvi Sarv                 Orion       01:00:36
    Ingrid Uuk                            DQ      
H12 Rada (1): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Konstantin Sestakov                   00:32:08
  2.Karl Veskus                           00:42:32
  2.Ivar Veskus                           00:42:32
  4.Raid Vellerind            -           00:48:33
    Arpad Joosep Kääramees    -           DQ      
H14 Rada (1): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maksim Sokolov            SRD         00:32:04
  2.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:41:19
H18 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            -           00:28:58
H21A Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tarmo Klaar               Ilves       00:28:50
  2.Heiti Hallikma            Võru        00:34:07
  3.Andrus Viilma             -           00:36:31
  4.Peep Otstavel             LSF PT      00:39:58
  5.Rain Muru                             00:41:32
  6.Raimo Kleinert            -           00:42:01
  7.Ardo Pajur                -           00:42:25
  8.Marko Kääramees           -           00:51:25
    Andres Vesilind           Kape        DQ      
H21B Rada (1): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Argo Vessmann             -           00:16:10
  2.Ülar Vaadumäe             -           00:19:52
  3.Kaupo Jõgi                -           00:22:18
H21PIKK_KOKKU Rada (3): 31 KP 6,10 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:42:20
  2.Leo Sepp                  Tammed      00:45:04
  3.Tiit Riisalo              -           00:45:59
  4.Peep Koppel               Koop        00:50:11
  5.Marek Zahkna              -           00:50:55
  6.Tanel Järvet              -           00:56:03
  7.Reigo Lehtla              -           01:06:03
  8.Feliks Kipper             Orion       01:25:27
    Ahti Heinla                           DQ      
    Lauri Tepandi             -           DQ      
H21PIKKA Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:30:31
  2.Leo Sepp                  Tammed      00:31:25
  3.Tiit Riisalo              -           00:31:40
  4.Tanel Järvet              -           00:33:46
  5.Peep Koppel               Koop        00:35:38
  6.Marek Zahkna              -           00:37:39
  7.Lauri Tepandi             -           00:52:46
  8.Reigo Lehtla              -           00:53:22
  9.Feliks Kipper             Orion       01:03:02
    Ahti Heinla                           DQ      
H21PIKKB Rada (3): 11 KP 2,02 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:11:49
  2.Reigo Lehtla              -           00:12:41
  3.Marek Zahkna              -           00:13:16
  4.Leo Sepp                  Tammed      00:13:39
  5.Tiit Riisalo              -           00:14:19
  6.Peep Koppel               Koop        00:14:33
  7.Tanel Järvet              -           00:22:17
  8.Feliks Kipper             Orion       00:22:25
  9.Ahti Heinla                           00:25:20
    Lauri Tepandi             -           DQ      
H35 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ove Uhtlik                            00:30:01
  2.Rain Vellerind            -           00:30:20
  3.Lauri Lahtmäe             Kape        00:30:55
  4.Maido Kaljur              Orvand      00:32:02
  5.Urmas Laev                Mercury     00:33:12
  6.Eerik Lossmann            -           00:34:08
  7.Margus Andresson          -           00:36:41
  8.Vahur Hollo               -           00:41:45
H50 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riho Männi                Lehola      00:27:21
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:43:33
  3.Peeter Harro              -           00:55:44
  4.Aare Mäemurd              -           01:18:48
H60 Rada (2): 20 KP 4,08 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mati Poom                 TON         00:30:18
  2.Georg Sooberg             Võru        00:31:14
  3.Kalju Tilk                Orion       00:35:06
  4.Rein Küttim               Orion       00:38:12
  5.Tiit Koppel               Orion       00:43:29
  6.Jaan Orav                 TON         00:48:21
  7.Edgar Tammik              Orion       01:20:45

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 20.06.2005 21:56:27 Kompass