Tallinna Sprint - 06.06.2005 - Loomaaed

06.06.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin                     00:13:57
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:14:51
  3.Konstantin Korotkov       SRD         00:18:01
  4.Liisi Rist                            00:22:12
  5.Maksim Sokolov                        00:22:37
  6.Erki Olesk                            00:23:20
  7.Alina Ivanova             SRD         00:24:18
  8.Mats Tamme                -           00:26:05
  9.Märten Pais                           00:28:06
 10.Romet Kakko                           00:30:38
 11.Karl Veskus               -           00:32:23
 12.Raid Vellerind            -           00:32:24
 12.Ivar Veskus                           00:32:24
 14.Karin Alamaa                          00:35:22
 15.Kristi Rist                           00:35:41
 16.Toomas Väli                           00:44:42
 17.Henno Adrat               TON         01:04:02
    Arpan Joosep Kääramees    -           DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Rene Ottesson             Lehola      00:19:05
  2.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:20:14
  3.Andres Laas               -           00:21:56
  4.Tarmo Klaar               Ilves       00:23:31
  5.Mairolt Kakko             -           00:24:30
  6.Urmas Laev                Mercury     00:24:59
  7.Margus Andresson          -           00:25:11
  8.Kalev Ruberg              Saku        00:25:17
  9.Maido Kaljur                          00:25:38
 10.Siim Valgeväli            -           00:26:11
 10.Ove Uhtlik                            00:26:11
 12.Aivar Meindok             MARU        00:26:38
 12.Riina Laev                Mercury     00:26:38
 14.Kalju Tilk                            00:26:58
 15.Vladimir Savinov                      00:27:00
 16.Merike Paapson            Ilves       00:27:10
 17.Mati Poom                 TON         00:27:11
 18.Rein Küttim               Orion       00:27:21
 19.Heidi Sild                West        00:27:34
 20.Jüri Kadaja               Saku        00:27:55
 21.Rain Vellerind            -           00:27:56
 22.Martti Kuldma             -           00:28:08
 23.Arvi Alamaa                           00:28:16
 24.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:28:27
 25.Maria Zuravskaja                      00:28:43
 26.Georg Sooberg             Võru        00:28:47
 27.Riho Männi                            00:29:06
 28.Raimo Kleinert            -           00:29:10
 29.Andrus Viilma             -           00:29:17
 30.Martin Murakas            Rakv        00:30:07
 31.Vahur Hollo                           00:30:08
 32.Eerik Lossmann            -           00:30:15
 33.Tiina Alamaa              Orvand      00:30:33
 34.Piret Kannike             -           00:30:42
 35.Lea Leppik                            00:30:47
 36.Tarmo Tüür                -           00:31:21
 37.Katrin Birk               -           00:33:33
 38.Triina-Britt Preden       TON         00:34:29
 39.Peep Otstavel             LSF PT      00:35:16
 40.Mart Sooberg              Võru        00:35:26
 41.Anu Arro                  -           00:35:46
 42.Malle Viilma              -           00:35:50
 43.Mati Tõnus                Orion       00:36:14
 44.Merike Sisask             -           00:36:24
 45.Marko Kääramees           -           00:37:16
 46.Hele Abel                 LSF PT      00:38:09
 47.Karl Samoson              Orion       00:38:12
 48.Rauno Vinni               Võru        00:38:41
 49.Vello Kroon               -           00:39:11
 50.Tiit Koppel               Orion       00:39:13
 51.Kaupo Jõgi                -           00:39:41
 52.Ülle Kadak                Lehola      00:40:12
 53.Agu Koppa                 -           00:40:26
 54.Sergei Holstinin          SRD         00:40:28
 55.Ander Metsmaa                         00:41:48
 56.Eero Uustalu              -           00:42:16
 57.Aet Taremaa                           00:42:37
 58.Peeter Harro              -           00:42:40
 59.Juri Duðko                            00:43:01
 60.Elga Adrat                TON         00:43:17
 61.Hannes Valk               -           00:44:18
 62.Helen Vegmann             -           00:44:20
 63.Merit Lill                -           00:46:09
 64.Jaan Orav                 TON         00:46:13
 65.Erik Olesk                Võru        00:46:44
 66.Ülar Vaadumäe             -           00:49:48
 67.Merje Neeme               -           00:51:25
 68.Tõivo Sarmet              -           00:52:51
 69.Marit Zahkna              -           01:00:34
 70.Merlin Linnusaar          -           01:00:39
 71.Anneli Tandorf                        01:00:58
 72.Edgar Tammik              Orion       01:05:56
 73.Ranno Väli                            01:10:58
 74.Helle Lippmaa             Orion       01:25:41
 75.Anneli Väljamäe                       01:47:41
    Armo Hiie                 -           DQ      
    Meelike Pandis            Ilves       DQ      
    Jevgenia Sarap            -           DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 26 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:41:33
  2.Tenno Alamaa              Orvand      00:43:38
  3.Leo Sepp                  Tammed      00:47:20
  4.Peep Koppel               Koop        00:49:07
  5.Jürgen Sarmet             -           00:50:47
  6.Kalev Kukk                TAOK        00:52:09
  7.Tiit Riisalo              -           00:52:26
  8.Reigo Lehtla              -           00:53:46
  9.Koidu Laanemets           Harju KEK   00:57:33
 10.Ilse Uus                  TON         01:04:02
 11.Feliks Kipper             Orion       01:09:50
 12.Marje Sepp                -           01:20:25
D12 Rada (1): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Alina Ivanova             SRD         00:24:18
  2.Kristi Rist                           00:35:41
D14 Rada (1): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                            00:22:12
  2.Karin Alamaa                          00:35:22
D16 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tiina Alamaa              Orvand      00:30:33
D18 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aet Taremaa                           00:42:37
D21A Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                West        00:27:34
  2.Maria Zuravskaja                      00:28:43
  3.Piret Kannike             -           00:30:42
  4.Katrin Birk               -           00:33:33
  5.Triina-Britt Preden       TON         00:34:29
  6.Anu Arro                  -           00:35:46
  7.Merike Sisask             -           00:36:24
  8.Hele Abel                 LSF PT      00:38:09
  9.Helen Vegmann             -           00:44:20
 10.Merit Lill                -           00:46:09
 11.Merje Neeme               -           00:51:25
 12.Marit Zahkna              -           01:00:34
 13.Merlin Linnusaar          -           01:00:39
 14.Anneli Tandorf                        01:00:58
 15.Anneli Väljamäe                       01:47:41
    Jevgenia Sarap            -           DQ      
D21PIKK Rada (3): 26 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Koidu Laanemets           Harju KEK   00:57:33
  2.Ilse Uus                  TON         01:04:02
  3.Marje Sepp                -           01:20:25
D35 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riina Laev                Mercury     00:26:38
  2.Merike Paapson            Ilves       00:27:10
  3.Lea Leppik                            00:30:47
  4.Ülle Kadak                Lehola      00:40:12
    Meelike Pandis            Ilves       DQ      
D50 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Malle Viilma              -           00:35:50
  2.Elga Adrat                TON         00:43:17
  3.Helle Lippmaa             Orion       01:25:41
H12 Rada (1): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Romet Kakko                           00:30:38
  2.Karl Veskus               -           00:32:23
  3.Raid Vellerind            -           00:32:24
  3.Ivar Veskus                           00:32:24
  5.Toomas Väli                           00:44:42
    Arpan Joosep Kääramees    -           DQ      
H14 Rada (1): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin                     00:13:57
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:14:51
  3.Konstantin Korotkov       SRD         00:18:01
  4.Maksim Sokolov                        00:22:37
  5.Erki Olesk                            00:23:20
  6.Mats Tamme                -           00:26:05
  7.Märten Pais                           00:28:06
H16 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Arvi Alamaa                           00:28:16
  2.Martin Murakas            Rakv        00:30:07
  3.Karl Samoson              Orion       00:38:12
  4.Erik Olesk                Võru        00:46:44
H21A Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Rene Ottesson             Lehola      00:19:05
  2.Tarmo Klaar               Ilves       00:23:31
  3.Siim Valgeväli            -           00:26:11
  4.Martti Kuldma             -           00:28:08
  5.Raimo Kleinert            -           00:29:10
  6.Andrus Viilma             -           00:29:17
  7.Tarmo Tüür                -           00:31:21
  8.Peep Otstavel             LSF PT      00:35:16
  9.Mart Sooberg              Võru        00:35:26
 10.Marko Kääramees           -           00:37:16
 11.Rauno Vinni               Võru        00:38:41
 12.Kaupo Jõgi                -           00:39:41
 13.Ander Metsmaa                         00:41:48
 14.Juri Duðko                            00:43:01
 15.Ülar Vaadumäe             -           00:49:48
 16.Ranno Väli                            01:10:58
    Armo Hiie                 -           DQ      
H21B Rada (1): 10 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Henno Adrat               TON         01:04:02
H21PIKK Rada (3): 26 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:41:33
  2.Tenno Alamaa              Orvand      00:43:38
  3.Leo Sepp                  Tammed      00:47:20
  4.Peep Koppel               Koop        00:49:07
  5.Jürgen Sarmet             -           00:50:47
  6.Kalev Kukk                TAOK        00:52:09
  7.Tiit Riisalo              -           00:52:26
  8.Reigo Lehtla              -           00:53:46
  9.Feliks Kipper             Orion       01:09:50
H35 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:20:14
  2.Andres Laas               -           00:21:56
  3.Mairolt Kakko             -           00:24:30
  4.Urmas Laev                Mercury     00:24:59
  5.Margus Andresson          -           00:25:11
  6.Kalev Ruberg              Saku        00:25:17
  7.Maido Kaljur                          00:25:38
  8.Ove Uhtlik                            00:26:11
  9.Aivar Meindok             MARU        00:26:38
 10.Vladimir Savinov                      00:27:00
 11.Rain Vellerind            -           00:27:56
 12.Vahur Hollo                           00:30:08
 13.Eerik Lossmann            -           00:30:15
 14.Sergei Holstinin          SRD         00:40:28
 15.Eero Uustalu              -           00:42:16
 16.Hannes Valk               -           00:44:18
H50 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jüri Kadaja               Saku        00:27:55
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:28:27
  3.Riho Männi                            00:29:06
  4.Agu Koppa                 -           00:40:26
  5.Peeter Harro              -           00:42:40
H60 Rada (2): 15 KP 3,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                            00:26:58
  2.Mati Poom                 TON         00:27:11
  3.Rein Küttim               Orion       00:27:21
  4.Georg Sooberg             Võru        00:28:47
  5.Mati Tõnus                Orion       00:36:14
  6.Vello Kroon               -           00:39:11
  7.Tiit Koppel               Orion       00:39:13
  8.Jaan Orav                 TON         00:46:13
  9.Tõivo Sarmet              -           00:52:51
 10.Edgar Tammik              Orion       01:05:56

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 13.06.2005 14:52:40 Kompass