Tallinna Sprint - 23.05.2005 - Tähetorni - Mäekuningas

23.05.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kaupo Jõgi                -           00:19:28
  2.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:19:37
  3.Daisi Rist                -           00:27:19
  4.Raid Vellerind            -           00:32:02
  5.Kerda Timmusk             PV SKK      00:34:22
  6.Märten Pais               -           00:34:28
  7.Kirke Timmusk             -           00:38:11
  8.Tõnis Lomper                          00:39:49
  9.Maimu Tornberg            Koop        00:41:13
 10.Alina Ivanova             SRD         00:41:38
 11.Helmut Karin              Tammed      00:41:40
 12.Anna Tkatshjova           SRD         00:41:57
 13.Marten Martinson                      01:29:28
 14.Mihkel Martinson                      01:30:52
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:20:57
  2.Margus Andresson          -           00:23:26
  3.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:23:52
  4.Siim Valgeväli            -           00:24:31
  5.Erko Õunapuu              TON         00:24:33
  6.Andres Laas               -           00:25:50
  7.Riho Männi                Lehola      00:26:36
  8.Rain Vellerind            -           00:26:56
  9.Tanel Taal                Võru        00:28:44
 10.Kalju Tilk                Orion       00:29:33
 11.Ove Uhtlik                            00:29:48
 12.Merike Paapson            Ilves       00:30:46
 13.Mati Poom                 TON         00:31:03
 14.Raimo Kleinert            -           00:32:03
 15.Eerik Lossmann            -           00:33:06
 16.Paul Lumi                             00:33:18
 17.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:33:21
 18.Kalev Ruberg              Saku        00:33:30
 19.Georg Sooberg             Võru        00:34:06
 20.Peep Otstavel             LSF PT      00:34:20
 21.Maria Zhuravskaja         SRD         00:35:18
 22.Martin Murakas            Rakv        00:35:45
 22.Ivar Lai                  -           00:35:45
 24.Katrin Birk               -           00:36:28
 24.Rein Küttim               Orion       00:36:28
 26.Jüri Kadaja               Saku        00:37:04
 27.Sergei Holstinin          SRD         00:37:47
 28.Maris Roosipuu            Orion       00:37:51
 29.Ülle Kadak                Lehola      00:38:35
 30.Marika Kirsspuu           TAOK        00:38:49
 31.Andrus Viilma             -           00:41:14
 32.Jaan Kallo                -           00:41:21
 33.Anu Arro                  -           00:43:46
 34.Eero Uustalu              -           00:44:30
 35.Ilse Uus                  TON         00:44:37
 36.Liisi Rist                Nõmme       00:44:42
 37.Malle Viilma              -           00:44:54
 38.Koidu Laanemets           Harju KEK   00:44:59
 39.Vello Kroon               -           00:46:01
 40.Heidi Sild                West        00:46:59
 41.Jaana Ester               -           00:47:25
 42.Tiit Koppel               Orion       00:49:38
 43.Elga Adrat                TON         00:53:27
 44.Oliver Tamm               -           00:54:50
 45.Edgar Tammik              Orion       00:58:20
 46.Urvi Sarv                 Orion       01:00:28
 47.Ülar Vaadumäe             -           01:07:12
 48.Henno Adrat               TON         01:18:07
    Mihkel Reimaa             Mercury     DQ      
    Tarmo Klaar               Ilves       DQ      
    Mihhail Urussov                       DQ      
    Merje Neeme               -           DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 25 KP 6,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heiti Hallikma            Võru        00:33:56
  2.Jaanus Reha               Koop        00:38:43
  3.Ülo Viru                  Orvand      00:45:53
  4.Peep Koppel               Koop        00:52:32
  5.Leo Sepp                  Tammed      00:53:56
  6.Marje Sepp                -           01:15:45
  7.Feliks Kipper             Orion       01:37:32
D12 Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kerda Timmusk             PV SKK      00:34:22
  2.Kirke Timmusk             -           00:38:11
  3.Alina Ivanova             SRD         00:41:38
  4.Anna Tkatshjova           SRD         00:41:57
D14 Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Daisi Rist                -           00:27:19
D16 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:35:18
  2.Liisi Rist                Nõmme       00:44:42
D21A Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Katrin Birk               -           00:36:28
  2.Anu Arro                  -           00:43:46
  3.Heidi Sild                West        00:46:59
  4.Jaana Ester               -           00:47:25
    Merje Neeme               -           DQ      
D21B Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maimu Tornberg            Koop        00:41:13
D21PIKK Rada (3): 25 KP 6,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marje Sepp                -           01:15:45
D35 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Merike Paapson            Ilves       00:30:46
  2.Maris Roosipuu            Orion       00:37:51
  3.Ülle Kadak                Lehola      00:38:35
  4.Marika Kirsspuu           TAOK        00:38:49
  5.Koidu Laanemets           Harju KEK   00:44:59
D50 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:44:37
  2.Malle Viilma              -           00:44:54
  3.Elga Adrat                TON         00:53:27
  4.Urvi Sarv                 Orion       01:00:28
H12 Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raid Vellerind            -           00:32:02
  2.Märten Pais               -           00:34:28
  3.Marten Martinson                      01:29:28
  4.Mihkel Martinson                      01:30:52
H14 Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:19:37
H16 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Martin Murakas            Rakv        00:35:45
H18B Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tõnis Lomper                          00:39:49
H21A Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:20:57
  2.Margus Andresson          -           00:23:26
  3.Siim Valgeväli            -           00:24:31
  4.Erko Õunapuu              TON         00:24:33
  5.Tanel Taal                Võru        00:28:44
  6.Raimo Kleinert            -           00:32:03
  7.Paul Lumi                             00:33:18
  8.Peep Otstavel             LSF PT      00:34:20
  9.Ivar Lai                  -           00:35:45
 10.Andrus Viilma             -           00:41:14
 11.Oliver Tamm               -           00:54:50
 12.Ülar Vaadumäe             -           01:07:12
    Mihkel Reimaa             Mercury     DQ      
    Mihhail Urussov                       DQ      
    Tarmo Klaar               Ilves       DQ      
H21B Rada (1): 9 KP 2,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kaupo Jõgi                -           00:19:28
  2.Helmut Karin              Tammed      00:41:40
H21PIKK Rada (3): 25 KP 6,07 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heiti Hallikma            Võru        00:33:56
  2.Jaanus Reha               Koop        00:38:43
  3.Ülo Viru                  Orvand      00:45:53
  4.Peep Koppel               Koop        00:52:32
  5.Leo Sepp                  Tammed      00:53:56
  6.Feliks Kipper             Orion       01:37:32
H35 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:23:52
  2.Andres Laas               -           00:25:50
  3.Rain Vellerind            -           00:26:56
  4.Ove Uhtlik                            00:29:48
  5.Eerik Lossmann            -           00:33:06
  6.Kalev Ruberg              Saku        00:33:30
  7.Sergei Holstinin          SRD         00:37:47
  8.Eero Uustalu              -           00:44:30
H50 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riho Männi                Lehola      00:26:36
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:33:21
  3.Jüri Kadaja               Saku        00:37:04
  4.Jaan Kallo                -           00:41:21
H60 Rada (2): 15 KP 4,00 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:29:33
  2.Mati Poom                 TON         00:31:03
  3.Georg Sooberg             Võru        00:34:06
  4.Rein Küttim               Orion       00:36:28
  5.Vello Kroon               -           00:46:01
  6.Tiit Koppel               Orion       00:49:38
  7.Edgar Tammik              Orion       00:58:20
  8.Henno Adrat               TON         01:18:07

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 23.05.2005 22:19:31 Kompass