Tallinna Sprint - 09.05.2005 - Pirita ringrada

09.05.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:23
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:16:04
  3.Konstantin Korotkov       SRD         00:19:36
  4.Kristina Grozovskaya      -           00:22:40
  5.Liisi Rist                Nõmme       00:28:12
  6.Tõnis Rist                -           00:28:13
  7.Daisi Rist                -           00:28:19
  8.Kristi Rist               -           00:28:31
  9.Märten Pais               -           00:29:58
 10.Maili Reinberg            -           00:37:06
 11.Jana Pokrishjuk           SRD         00:42:45
 12.Anni Varjo                Koop        00:43:03
 13.Alina Ivanova             SRD         00:43:12
 14.Anna Tkatshjova           SRD         00:46:53
 15.Alisa Tsibar              SRD         00:48:54
 16.Joel Lamp                             00:54:05
 17.Uku-Kaspar Uustalu        -           01:00:55
 18.Iko-Eerik Uustalu                     01:02:14
 19.Katrin Hõimoja                        01:02:25
 20.Mari-Liis Sinijärv        -           01:10:08
    Kerda Timmusk             PV SKK      DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Tarmak               JOKA        00:26:06
  2.Armo Hiie                 -           00:27:51
  3.Tarmo Klaar               Ilves       00:31:46
  4.Maido Kaljur              Orvand      00:32:16
  5.Siim Valgeväli            -           00:32:40
  6.Paul Lumi                             00:35:44
  7.Andres Laas               -           00:35:54
  8.Arvo Laanemets            TAOK        00:36:47
  9.Kai Willadsen             TON         00:37:11
 10.Ove Uhtlik                            00:37:33
 11.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:38:22
 12.Erko Õunapuu              TON         00:38:31
 13.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:39:14
 14.Kalju Tilk                Orion       00:40:23
 15.Urmas Laev                Mercury     00:40:46
 16.Maria Zhuravskaja         SRD         00:41:11
 17.Margus Andresson          -           00:41:17
 18.Merike Paapson            Ilves       00:41:47
 18.Mati Poom                 TON         00:41:47
 20.Raimo Kleinert            -           00:41:52
 21.Rain Vellerind            -           00:42:10
 22.Tarmo Kuub                -           00:42:16
 23.Eerik Lossmann            -           00:42:24
 24.Martti Kuldma             -           00:43:04
 25.Rein Küttim               Orion       00:46:15
 26.Jaan Sarv                 -           00:50:44
 27.Meelike Pandis            Ilves       00:50:51
 28.Jüri Rokko                -           00:51:48
 29.Aleksandr Klimin          SRD         00:54:27
 30.Jaan Kallo                -           00:55:35
 31.Martin Murakas            Rakv        00:55:48
 32.Jüri Kadaja               Saku        00:56:57
 33.Tiit Koppel               Orion       00:58:41
 34.Eero Uustalu              -           00:58:54
 35.Vello Kroon               -           01:02:33
 36.Elga Adrat                TON         01:05:08
 37.Triin Kallas              -           01:06:25
 38.Enn Uussaar               Orion       01:07:11
 39.Aleksandr Dõtsman         SRD         01:12:12
 40.Heidi Sild                West        01:14:00
 41.Ülar Vaadumäe             -           01:16:09
 42.Sergei Holstinin          SRD         01:40:24
 43.Jaana Ester               -           02:11:47
    Henno Adrat               TON         DQ      
    Urvi Sarv                 Orion       DQ      
    Georg Sooberg             Võru        DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 23 KP 6,01 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:38:30
  2.Rein Rooni                Orvand      00:42:24
  3.Kati Rooni                Orvand      00:49:50
  4.Taavi Tambur              -           00:50:23
  5.Andres Käär               -           00:53:41
  6.Sven Liister              -           00:55:14
  7.Urmo Keskel               -           01:05:48
  8.Feliks Kipper             Orion       01:20:32
  9.Olga Andrejeva            -           01:33:52
 10.Reigo Lehtla              -           01:37:26
 11.Tanel Järvet              -           01:39:14
    Aleksander Jaanson        -           DQ      
D12 Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristi Rist               -           00:28:31
  2.Jana Pokrishjuk           SRD         00:42:45
  3.Anni Varjo                Koop        00:43:03
  4.Alina Ivanova             SRD         00:43:12
  5.Anna Tkatshjova           SRD         00:46:53
  6.Alisa Tsibar              SRD         00:48:54
    Kerda Timmusk             PV SKK      DQ      
D14 Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:28:12
  2.Daisi Rist                -           00:28:19
D16 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:41:11
D18B Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristina Grozovskaya      -           00:22:40
D21A Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Meelike Pandis            Ilves       00:50:51
  2.Triin Kallas              -           01:06:25
  3.Heidi Sild                West        01:14:00
  4.Jaana Ester               -           02:11:47
D21B Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maili Reinberg            -           00:37:06
  2.Katrin Hõimoja                        01:02:25
  3.Mari-Liis Sinijärv        -           01:10:08
D21PIKK Rada (3): 23 KP 6,01 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kati Rooni                Orvand      00:49:50
  2.Olga Andrejeva            -           01:33:52
D35 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Merike Paapson            Ilves       00:41:47
D50 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Elga Adrat                TON         01:05:08
    Urvi Sarv                 Orion       DQ      
H12 Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tõnis Rist                -           00:28:13
  2.Märten Pais               -           00:29:58
  3.Uku-Kaspar Uustalu        -           01:00:55
  4.Iko-Eerik Uustalu                     01:02:14
H14 Rada (1): 12 KP 2,04 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:23
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:16:04
  3.Konstantin Korotkov       SRD         00:19:36
  4.Joel Lamp                             00:54:05
H16 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Martin Murakas            Rakv        00:55:48
  2.Aleksandr Dõtsman         SRD         01:12:12
H18 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aleksandr Klimin          SRD         00:54:27
H21A Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Tarmak               JOKA        00:26:06
  2.Armo Hiie                 -           00:27:51
  3.Tarmo Klaar               Ilves       00:31:46
  4.Siim Valgeväli            -           00:32:40
  5.Paul Lumi                             00:35:44
  6.Arvo Laanemets            TAOK        00:36:47
  7.Erko Õunapuu              TON         00:38:31
  8.Raimo Kleinert            -           00:41:52
  9.Tarmo Kuub                -           00:42:16
 10.Martti Kuldma             -           00:43:04
 11.Jaan Sarv                 -           00:50:44
 12.Ülar Vaadumäe             -           01:16:09
H21PIKK Rada (3): 23 KP 6,01 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:38:30
  2.Rein Rooni                Orvand      00:42:24
  3.Taavi Tambur              -           00:50:23
  4.Andres Käär               -           00:53:41
  5.Sven Liister              -           00:55:14
  6.Urmo Keskel               -           01:05:48
  7.Feliks Kipper             Orion       01:20:32
  8.Reigo Lehtla              -           01:37:26
  9.Tanel Järvet              -           01:39:14
    Aleksander Jaanson        -           DQ      
H35 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maido Kaljur              Orvand      00:32:16
  2.Andres Laas               -           00:35:54
  3.Ove Uhtlik                            00:37:33
  4.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:38:22
  5.Urmas Laev                Mercury     00:40:46
  6.Margus Andresson          -           00:41:17
  7.Rain Vellerind            -           00:42:10
  8.Eerik Lossmann            -           00:42:24
  9.Eero Uustalu              -           00:58:54
 10.Sergei Holstinin          SRD         01:40:24
H50 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kai Willadsen             TON         00:37:11
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:39:14
  3.Jüri Rokko                -           00:51:48
  4.Jaan Kallo                -           00:55:35
  5.Jüri Kadaja               Saku        00:56:57
H60 Rada (2): 24 KP 4,42 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:40:23
  2.Mati Poom                 TON         00:41:47
  3.Rein Küttim               Orion       00:46:15
  4.Tiit Koppel               Orion       00:58:41
  5.Vello Kroon               -           01:02:33
  6.Enn Uussaar               Orion       01:07:11
    Georg Sooberg             Võru        DQ      
    Henno Adrat               TON         DQ      

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 09.05.2005 21:45:41 Kompass