Tallinna Sprint - 02.05.2005 - Õismäe raba

02.05.2005
Kuna punktid nr 34 ja 44 ei asunud võistluse alguses õigetes kohtades, on need etapid kõigil maha lahutatud!
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:13:03
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:13:32
  3.Kristina Grozovskaya                  00:13:43
  4.Tõnis Rist                -           00:16:42
  5.Kristi Rist               -           00:17:14
  6.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:18:49
  7.Liisi Rist                Nõmme       00:20:36
  8.Maria Pallas                          00:20:49
  9.Karolina Kreinin                      00:21:05
 10.Raid Vellerind            -           00:21:20
 11.Daisi Rist                -           00:21:35
 12.Kerda Timmusk             PV SKK      00:21:42
 13.Mari-Liis Sinijärv        -           00:22:25
 14.Natasha Nikolajeva                    00:25:15
 15.Jana Pokrishjuk           SRD         00:27:27
 16.Alina Ivanova             SRD         00:27:40
 17.Alisa Tsibar              SRD         00:28:14
 18.Anna Tkatshjova           SRD         00:28:41
 19.Märten Pais               -           00:30:02
 20.Katrin Savshenko          SRD         00:30:08
    Konstantin Korotkov       SRD         DQ      
# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:24:53
  2.Arli Mändmets             HOK         00:25:37
  3.Margus Klementsov         Koop        00:26:14
  4.Jaan Kostjukov            -           00:26:20
  5.Aivar Meindok             MARU        00:28:31
  6.Ove Uhtlik                            00:29:08
  7.Margus Andresson          -           00:29:40
  8.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:30:07
  9.Erko Õunapuu              TON         00:30:26
 10.Maido Kaljur              Orvand      00:30:59
 11.Arvo Laanemets            TAOK        00:31:21
 12.Tarmo Klaar               Ilves       00:31:28
 13.Lauri Lahtmäe             Kape        00:31:58
 14.Siim Valgeväli            -           00:32:09
 15.Heidi Sild                West        00:32:45
 16.Raimo Kleinert            -           00:34:02
 17.Eerik Lossmann            -           00:34:43
 18.Merike Paapson            Ilves       00:35:15
 19.Mati Poom                 TON         00:35:18
 20.Martti Kuldma             -           00:35:33
 21.Kalev Ruberg              Saku        00:35:43
 22.Rain Vellerind            -           00:36:09
 23.Maris Roosipuu            Orion       00:36:48
 24.Vermo Siim                MARU        00:37:21
 25.Vahur Hollo               -           00:37:27
 26.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:38:25
 27.Maria Zhuravskaja         SRD         00:38:26
 28.Kalju Tilk                Orion       00:39:00
 29.Rein Küttim               Orion       00:39:25
 30.Vladimir Orehhov                      00:39:40
 31.Eero Uustalu              -           00:39:53
 32.Vitali Ustinov            -           00:39:57
 33.Jüri Lüter                -           00:40:15
 34.Piret Kannike             -           00:40:54
 35.Georg Sooberg             Võru        00:42:11
 36.Tarmo Uustalu             -           00:42:56
 37.Triina-Britt Preden       TON         00:43:35
 38.Ants Karu                             00:45:00
 39.Aarne Mardiste            Harju KEK   00:46:52
 40.Vello Kroon               -           00:47:06
 41.Enn Uussaar               Orion       00:50:27
 42.Avo Tutsu                 -           00:50:28
 43.Ilse Uus                  TON         00:52:11
 44.Kersti Mardiste           Harju KEK   00:53:17
 45.Tiit Koppel               Orion       00:54:06
 46.Elga Adrat                TON         00:57:17
 47.Katrin Birk               -           00:59:48
 48.Ülar Vaadumäe             -           01:01:11
 49.Stanislav Sajov                       01:02:57
 50.Mari-Liis Milli                       01:04:59
 51.Helle Lippmaa             Orion       01:45:43
    Ivo Rahnel                -           DQ      
    Ivar Lai                  -           DQ      
    Enn Nuut                  Orion       DQ      
    Raigo Rannaväli           -           DQ      
    Edgar Tammik              Orion       DQ      
# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 24 KP 2,28 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:35:01
  2.Taavi Tambur              -           00:38:21
  3.Olga Andrejeva            -           00:40:00
  4.Lauri Leppik              TAOK        00:47:17
  5.Ülo Viru                  Orvand      00:48:25
  6.Reigo Lehtla              -           00:51:40
  7.Peep Koppel               Koop        00:53:55
  8.Veiko Vaade               -           00:59:49
  9.Jüri Dushko                           01:05:33
 10.Marje Sepp                -           01:09:33
 11.Feliks Kipper             Orion       01:17:15
D12 Rada (1): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristi Rist               -           00:17:14
  2.Maria Pallas                          00:20:49
  3.Kerda Timmusk             PV SKK      00:21:42
  4.Jana Pokrishjuk           SRD         00:27:27
  5.Alina Ivanova             SRD         00:27:40
  6.Alisa Tsibar              SRD         00:28:14
  7.Anna Tkatshjova           SRD         00:28:41
  8.Katrin Savshenko          SRD         00:30:08
D14 Rada (1): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristina Grozovskaya                  00:13:43
  2.Liisi Rist                Nõmme       00:20:36
  3.Karolina Kreinin                      00:21:05
  4.Daisi Rist                -           00:21:35
D16 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:38:26
D21A Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                West        00:32:45
  2.Piret Kannike             -           00:40:54
  3.Triina-Britt Preden       TON         00:43:35
  4.Katrin Birk               -           00:59:48
  5.Mari-Liis Milli                       01:04:59
D21B Rada (1): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mari-Liis Sinijärv        -           00:22:25
  2.Natasha Nikolajeva                    00:25:15
D21PIKK Rada (3): 24 KP 2,28 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Olga Andrejeva            -           00:40:00
  2.Marje Sepp                -           01:09:33
D35 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Merike Paapson            Ilves       00:35:15
  2.Maris Roosipuu            Orion       00:36:48
D50 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:52:11
  2.Kersti Mardiste           Harju KEK   00:53:17
  3.Elga Adrat                TON         00:57:17
  4.Helle Lippmaa             Orion       01:45:43
H12 Rada (1): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tõnis Rist                -           00:16:42
  2.Raid Vellerind            -           00:21:20
  3.Märten Pais               -           00:30:02
H14 Rada (1): 10 KP 1,90 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:13:03
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:13:32
  3.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:18:49
    Konstantin Korotkov       SRD         DQ      
H16 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Vladimir Orehhov                      00:39:40
  2.Vitali Ustinov            -           00:39:57
  3.Jüri Lüter                -           00:40:15
H18 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            -           00:26:20
    Ivo Rahnel                -           DQ      
H21A Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:24:53
  2.Arli Mändmets             HOK         00:25:37
  3.Margus Klementsov         Koop        00:26:14
  4.Erko Õunapuu              TON         00:30:26
  5.Arvo Laanemets            TAOK        00:31:21
  6.Tarmo Klaar               Ilves       00:31:28
  7.Siim Valgeväli            -           00:32:09
  8.Raimo Kleinert            -           00:34:02
  9.Martti Kuldma             -           00:35:33
 10.Ants Karu                             00:45:00
 11.Ülar Vaadumäe             -           01:01:11
 12.Stanislav Sajov                       01:02:57
    Raigo Rannaväli           -           DQ      
    Ivar Lai                  -           DQ      
H21PIKK Rada (3): 24 KP 2,28 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:35:01
  2.Taavi Tambur              -           00:38:21
  3.Lauri Leppik              TAOK        00:47:17
  4.Ülo Viru                  Orvand      00:48:25
  5.Reigo Lehtla              -           00:51:40
  6.Peep Koppel               Koop        00:53:55
  7.Veiko Vaade               -           00:59:49
  8.Jüri Dushko                           01:05:33
  9.Feliks Kipper             Orion       01:17:15
H35 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aivar Meindok             MARU        00:28:31
  2.Ove Uhtlik                            00:29:08
  3.Margus Andresson          -           00:29:40
  4.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:30:07
  5.Maido Kaljur              Orvand      00:30:59
  6.Lauri Lahtmäe             Kape        00:31:58
  7.Eerik Lossmann            -           00:34:43
  8.Kalev Ruberg              Saku        00:35:43
  9.Rain Vellerind            -           00:36:09
 10.Vermo Siim                MARU        00:37:21
 11.Vahur Hollo               -           00:37:27
 12.Eero Uustalu              -           00:39:53
 13.Tarmo Uustalu             -           00:42:56
 14.Avo Tutsu                 -           00:50:28
H50 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:38:25
    Enn Nuut                  Orion       DQ      
H60 Rada (2): 17 KP 4,48 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mati Poom                 TON         00:35:18
  2.Kalju Tilk                Orion       00:39:00
  3.Rein Küttim               Orion       00:39:25
  4.Georg Sooberg             Võru        00:42:11
  5.Aarne Mardiste            Harju KEK   00:46:52
  6.Vello Kroon               -           00:47:06
  7.Enn Uussaar               Orion       00:50:27
  8.Tiit Koppel               Orion       00:54:06
    Edgar Tammik              Orion       DQ      

© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.423] @ 02.05.2005 22:42:27 Kompass