Tallinna Sprint - 25.04.2005 - Astangu

25.04.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:10:54
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:14:24
  3.Tõnis Rist                -           00:18:01
  3.Liisi Rist                Nõmme       00:18:01
  5.Daisi Rist                -           00:18:11
  6.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:20:29
  7.Ilona Romanjuk            SRD         00:23:05
  8.Alina Ivanova             SRD         00:23:12
  9.Evgenii Nogovitsõn                    00:23:13
 10.Katrin Savchenko                      00:23:26
 11.Anna Tkatshjova           SRD         00:23:28
 12.Konstantin Korotkov       SRD         00:23:32
 13.Kristi Rist               -           00:24:53
 14.Märten Pais               -           00:28:02
 15.Silvia Sarapuu                        00:29:25
 16.Raid Vellerind            -           00:29:59
 17.Rainer Ruberg             Saku        00:31:52
 18.Daniel Lopez              SRD         00:32:57
 19.Helmut Karin              Tammed      00:38:18
 20.Mari-Liis Sinijärv        -           00:38:20
 21.Liina Sinijärv            -           00:39:30
 21.Karmen Vällikivi          -           00:39:30

# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Andrei Nikitin            SRD         00:14:12
  2.Siim Valgeväli            -           00:16:50
  3.Tarmo Klaar               Ilves       00:17:28
  4.Timo Kaljur               Orvand      00:17:41
  5.Arvo Laanemets            TAOK        00:18:56
  6.Armo Hiie                 -           00:20:06
  7.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:20:15
  8.Kalev Ruberg              Saku        00:20:47
  9.Andres Laas               -           00:20:58
 10.Aivar Meindok             MARU        00:20:59
 11.Margus Andresson          -           00:21:19
 12.Jaan Kostjukov            -           00:21:23
 13.Maido Kaljur              Orvand      00:21:37
 14.Maria Zhuravskaja         SRD         00:21:43
 15.Vermo Siim                MARU        00:22:00
 16.Georg Sooberg             Võru        00:22:40
 17.Eerik Lossmann            -           00:23:10
 18.Kalju Tilk                Orion       00:23:11
 19.Eero Uustalu              -           00:23:43
 20.Urmas Laev                Mercury     00:23:46
 21.Heidi Sild                West        00:23:47
 22.Vahur Hollo               -           00:24:18
 23.Thea Kaljur               Orvand      00:24:22
 24.Kalev Viidemann           -           00:24:30
 25.Hillar Nikkari            -           00:25:19
 26.Rein Küttim               Orion       00:25:37
 27.Paul Lumi                             00:25:59
 28.Riina Laev                Mercury     00:26:15
 29.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:26:21
 30.Rain Vellerind            -           00:26:30
 31.Maris Roosipuu            Orion       00:26:37
 32.Merike Paapson            Ilves       00:26:44
 33.Anita Karnit              SRD         00:26:49
 33.Mati Poom                 TON         00:26:49
 33.Kristian Moor             TON         00:26:49
 36.Tarmo Uustalu             -           00:27:12
 37.Raimo Kleinert            -           00:27:14
 38.Mihkel Reimaa             Mercury     00:28:40
 39.Tiit Koppel               Orion       00:29:21
 40.Aivi Kaljur               Orvand      00:29:42
 41.Sergei Holstinin          SRD         00:29:51
 42.Katrin Birk               -           00:31:50
 43.Andrus Viilma             -           00:31:58
 44.Enn Nuut                  Orion       00:33:06
 44.Ivar Lai                  -           00:33:06
 46.Ivo Rahnel                -           00:33:25
 47.Ülo Rahnel                            00:33:33
 48.Boris Kirt                            00:33:54
 49.Illimar Kaasiku           -           00:34:21
 50.Rein Kannike              -           00:34:48
 51.Vello Kroon               -           00:34:58
 52.Kustas Sinijärv           -           00:35:38
 53.Triin Kallas              -           00:36:02
 54.Riho Kilp                 Tammed      00:42:26
 55.Helen Vegmann             -           00:42:40
 55.Hannes Valk               -           00:42:40
 57.Heino Heinloo             Tammed      00:47:42
 58.Edgar Tammik              Orion       00:49:59
 59.Merje Neeme               -           01:02:38
    Peeter Piksarv            -           DQ      
    Andres Uutma              -           DQ      
    Ove Uhtlik                            DQ      

# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 35 KP 4,46 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:36:15
  2.Ülo Viru                  Orvand      00:38:51
  3.Einar Luup                            00:38:57
  4.Leo Sepp                  Tammed      00:43:11
  5.Martti Kuldma             -           00:43:54
  5.Kirti Rebane              Tammed      00:43:54
  7.Peep Koppel               Koop        00:47:25
  8.Veiko Vaade               -           01:03:36
  9.Ilse Uus                  TON         01:05:30
 10.Piret Kannike             -           01:11:03
 11.Marje Sepp                -           01:17:02
 12.Ülar Vaadumäe             -           01:21:57

D12 Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilona Romanjuk            SRD         00:23:05
  2.Alina Ivanova             SRD         00:23:12
  3.Katrin Savchenko                      00:23:26
  4.Anna Tkatshjova           SRD         00:23:28
  5.Kristi Rist               -           00:24:53
  6.Silvia Sarapuu                        00:29:25

D14 Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:18:01
  2.Daisi Rist                -           00:18:11
  3.Karmen Vällikivi          -           00:39:30
  3.Liina Sinijärv            -           00:39:30

D16 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:21:43

D18 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Thea Kaljur               Orvand      00:24:22

D21A Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                West        00:23:47
  2.Anita Karnit              SRD         00:26:49
  3.Katrin Birk               -           00:31:50
  4.Triin Kallas              -           00:36:02
  5.Helen Vegmann             -           00:42:40
  6.Merje Neeme               -           01:02:38

D21B Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mari-Liis Sinijärv        -           00:38:20

D21PIKK Rada (3): 35 KP 4,46 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kirti Rebane              Tammed      00:43:54
  2.Ilse Uus                  TON         01:05:30
  3.Piret Kannike             -           01:11:03
  4.Marje Sepp                -           01:17:02

D35 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Riina Laev                Mercury     00:26:15
  2.Maris Roosipuu            Orion       00:26:37
  3.Merike Paapson            Ilves       00:26:44
  4.Aivi Kaljur               Orvand      00:29:42

H12 Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tõnis Rist                -           00:18:01
  2.Evgenii Nogovitsõn                    00:23:13
  3.Märten Pais               -           00:28:02
  4.Raid Vellerind            -           00:29:59

H14 Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:10:54
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:14:24
  3.Taavi Kalle Kiisler       Orion       00:20:29
  4.Konstantin Korotkov       SRD         00:23:32
  5.Daniel Lopez              SRD         00:32:57

H16 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kustas Sinijärv           -           00:35:38
    Andres Uutma              -           DQ      

H18 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            -           00:21:23
  2.Ivo Rahnel                -           00:33:25

H18B Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Rainer Ruberg             Saku        00:31:52

H21A Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Andrei Nikitin            SRD         00:14:12
  2.Siim Valgeväli            -           00:16:50
  3.Tarmo Klaar               Ilves       00:17:28
  4.Timo Kaljur               Orvand      00:17:41
  5.Arvo Laanemets            TAOK        00:18:56
  6.Armo Hiie                 -           00:20:06
  7.Kalev Viidemann           -           00:24:30
  8.Paul Lumi                             00:25:59
  9.Kristian Moor             TON         00:26:49
 10.Tarmo Uustalu             -           00:27:12
 11.Raimo Kleinert            -           00:27:14
 12.Mihkel Reimaa             Mercury     00:28:40
 13.Andrus Viilma             -           00:31:58
 14.Illimar Kaasiku           -           00:34:21
    Peeter Piksarv            -           DQ      

H21B Rada (1): 10 KP 1,31 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Helmut Karin              Tammed      00:38:18

H21PIKK Rada (3): 35 KP 4,46 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:36:15
  2.Ülo Viru                  Orvand      00:38:51
  3.Einar Luup                            00:38:57
  4.Leo Sepp                  Tammed      00:43:11
  5.Martti Kuldma             -           00:43:54
  6.Peep Koppel               Koop        00:47:25
  7.Veiko Vaade               -           01:03:36
  8.Ülar Vaadumäe             -           01:21:57

H35 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:20:15
  2.Kalev Ruberg              Saku        00:20:47
  3.Andres Laas               -           00:20:58
  4.Aivar Meindok             MARU        00:20:59
  5.Margus Andresson          -           00:21:19
  6.Maido Kaljur              Orvand      00:21:37
  7.Vermo Siim                MARU        00:22:00
  8.Eerik Lossmann            -           00:23:10
  9.Eero Uustalu              -           00:23:43
 10.Urmas Laev                Mercury     00:23:46
 11.Vahur Hollo               -           00:24:18
 12.Hillar Nikkari            -           00:25:19
 13.Rain Vellerind            -           00:26:30
 14.Sergei Holstinin          SRD         00:29:51
 15.Ivar Lai                  -           00:33:06
 16.Ülo Rahnel                            00:33:33
 17.Hannes Valk               -           00:42:40
    Ove Uhtlik                            DQ      

H50 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:26:21
  2.Enn Nuut                  Orion       00:33:06

H60 Rada (2): 17 KP 2,23 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Georg Sooberg             Võru        00:22:40
  2.Kalju Tilk                Orion       00:23:11
  3.Rein Küttim               Orion       00:25:37
  4.Mati Poom                 TON         00:26:49
  5.Tiit Koppel               Orion       00:29:21
  6.Boris Kirt                            00:33:54
  7.Rein Kannike              -           00:34:48
  8.Vello Kroon               -           00:34:58
  9.Riho Kilp                 Tammed      00:42:26
 10.Heino Heinloo             Tammed      00:47:42
 11.Edgar Tammik              Orion       00:49:59


© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.418] @ 25.04.2005 22:49:40 Kompass