Tallinna Sprint - 11.04.2005 - Raudalu

11.04.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

H18B Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aleksandr Dõtsman         SRD         00:24:44

H21B Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sören Vetevool            -           00:27:47

D21B Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Halina Mugame             -           00:43:32

D12 Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kristi Rist               -           00:33:05
  2.Jana Pokrishuk            48.kk.      00:41:44
  3.Alina Ivanova             48.kk.      00:41:45
  4.Anastasia Buketova        LVG         00:41:48
  5.Alisa Tsibar              LVG         00:43:51

D14 Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liisi Rist                Nõmme       00:32:32
  2.Daisi Rist                -           00:32:41

H12 Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Vadim Shved               SRD         00:29:28
  2.Deniss Shved              SRD         00:30:15
  3.Raid Vellerind            -           00:31:04
  4.Tõnis Rist                -           00:32:49
  5.Märten Pais               -           00:49:59

H14 Rada (1): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         Pae Gümnaa  00:15:53
  2.Viktor Shavljuga          LVG         00:22:57
  3.Konstantin Korotkov       LVG         00:23:16
  4.Daniel Lopez              LVG         00:32:26

H16 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aleksandr Shved           SRD         00:35:32

H18 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            Orion       00:28:31

H21A Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:23:18
  2.Erik Aibast               Tammed      00:23:34
  3.Sergei Shirokov           SRD         00:23:46
  4.Margus Klementsov         Koop        00:25:57
  5.Siim Valgeväli            -           00:27:11
  6.Tarmo Klaar               Ilves       00:27:57
  7.Rain Semper               -           00:28:42
  8.Vladimir Savinov          SRD         00:33:52
  9.Peep Otstavel             LSF PT      00:34:40
 10.Kaido Ruul                JOKA        00:35:48
 11.Martti Kuldma             -           00:40:02
 12.Raimo Kleinert            -           00:40:42
 13.Rain Pajur                -           00:41:23
 14.Ragnar Ilp                -           00:50:10
 15.Illimar Kaasiku           -           00:58:09

H35 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mairolt Kakko             -           00:27:07
  2.Roman Shved               SRD         00:27:19
  3.Aivar Meindok             MARU        00:28:35
  4.Ove Uhtlik                            00:28:51
  5.Rain Vellerind            -           00:32:14
  6.Kalev Ruberg              Saku        00:34:15
  7.Vermo Siim                MARU        00:34:16
  8.Andrus Sipsaka            Harju KEK   00:36:03
  9.Vahur Hollo               -           00:42:32
 10.Margus Andresson          -           00:46:41
 11.Ivar Lai                  -           00:47:16
 12.Sergei Holstinin          SRD         00:54:32

H50 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:38:21
  2.Kai Willadsen             TON         00:38:24
  3.Enn Nuut                  Orion       00:56:45

H60 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Georg Sooberg             Võru        00:36:44
  2.Mati Poom                 TON         00:39:04
  3.Tiit Koppel               Orion       00:45:24
  4.Riho Kilp                 Tammed      00:52:40
  5.Vello Kroon               -           00:52:58
  6.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:56:57
  7.Edgar Tammik              Orion       00:58:22
  8.Kalju Tilk                Orion       01:13:44
    Rein Küttim               Orion       DQ      

D16 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maria Zhuravskaja         LVG         00:31:04

D18 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Liina Haldna              Rae         00:39:26

D21A Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Anita Karnit              SRD         00:37:11
  2.Tais Leontenko            SRD         00:41:21
  3.Heidi Sild                West        00:46:05
  4.Katrin Birk               -           00:51:27
  5.Jaana Ester                           00:51:45
  6.Merit Lill                -           01:01:28
  7.Triin Kallas              -           01:06:52
  8.Merje Neeme                           01:32:11

D35 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Maris Roosipuu            Orion       00:34:34
  2.Merike Paapson            Ilves       00:39:03
    Kersti Ehala              Rae         DQ      

D50 Rada (2): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Virve Orav                Tammed      00:44:45
  2.Ilse Uus                  TON         00:51:11
  3.Elga Adrat                TON         00:51:52
  4.Urvi Sarv                 Orion       01:17:26

H21PIKK Rada (3): 29 KP 7,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mati Korrol               Mercury     00:44:34
  2.Jaanus Reha               Koop        00:44:38
  3.Erko Õunapuu              TON         00:48:31
  4.Mihkel Reimaa             Mercury     00:48:38
  5.Ülo Viru                  Orvand      00:54:05
  6.Tõnis Haldna              Rae         00:56:14
  7.Leo Sepp                  Tammed      00:59:40
  8.Reigo Lehtla              -           01:03:41
  9.Priit Sildma              -           01:06:47
 10.Veiko Vaade               -           01:13:26

D21PIKK Rada (3): 29 KP 7,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marje Sepp                -           01:43:19

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 9 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         Pae Gümnaa  00:15:53
  2.Viktor Shavljuga          LVG         00:22:57
  3.Konstantin Korotkov       LVG         00:23:16
  4.Aleksandr Dõtsman         SRD         00:24:44
  5.Sören Vetevool            -           00:27:47
  6.Vadim Shved               SRD         00:29:28
  7.Deniss Shved              SRD         00:30:15
  8.Raid Vellerind            -           00:31:04
  9.Daniel Lopez              LVG         00:32:26
 10.Liisi Rist                Nõmme       00:32:32
 11.Daisi Rist                -           00:32:41
 12.Tõnis Rist                -           00:32:49
 13.Kristi Rist               -           00:33:05
 14.Jana Pokrishuk            48.kk.      00:41:44
 15.Alina Ivanova             48.kk.      00:41:45
 16.Anastasia Buketova        LVG         00:41:48
 17.Halina Mugame             -           00:43:32
 18.Alisa Tsibar              LVG         00:43:51
 19.Märten Pais               -           00:49:59

# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 20 KP 4,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Armo Hiie                 -           00:23:18
  2.Erik Aibast               Tammed      00:23:34
  3.Sergei Shirokov           SRD         00:23:46
  4.Margus Klementsov         Koop        00:25:57
  5.Mairolt Kakko             -           00:27:07
  6.Siim Valgeväli            -           00:27:11
  7.Roman Shved               SRD         00:27:19
  8.Tarmo Klaar               Ilves       00:27:57
  9.Jaan Kostjukov            Orion       00:28:31
 10.Aivar Meindok             MARU        00:28:35
 11.Rain Semper               -           00:28:42
 12.Ove Uhtlik                            00:28:51
 13.Maria Zhuravskaja         LVG         00:31:04
 14.Rain Vellerind            -           00:32:14
 15.Vladimir Savinov          SRD         00:33:52
 16.Kalev Ruberg              Saku        00:34:15
 17.Vermo Siim                MARU        00:34:16
 18.Maris Roosipuu            Orion       00:34:34
 19.Peep Otstavel             LSF PT      00:34:40
 20.Aleksandr Shved           SRD         00:35:32
 21.Kaido Ruul                JOKA        00:35:48
 22.Andrus Sipsaka            Harju KEK   00:36:03
 23.Georg Sooberg             Võru        00:36:44
 24.Anita Karnit              SRD         00:37:11
 25.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:38:21
 26.Kai Willadsen             TON         00:38:24
 27.Merike Paapson            Ilves       00:39:03
 28.Mati Poom                 TON         00:39:04
 29.Liina Haldna              Rae         00:39:26
 30.Martti Kuldma             -           00:40:02
 31.Raimo Kleinert            -           00:40:42
 32.Tais Leontenko            SRD         00:41:21
 33.Rain Pajur                -           00:41:23
 34.Vahur Hollo               -           00:42:32
 35.Virve Orav                Tammed      00:44:45
 36.Tiit Koppel               Orion       00:45:24
 37.Heidi Sild                West        00:46:05
 38.Margus Andresson          -           00:46:41
 39.Ivar Lai                  -           00:47:16
 40.Ragnar Ilp                -           00:50:10
 41.Ilse Uus                  TON         00:51:11
 42.Katrin Birk               -           00:51:27
 43.Jaana Ester                           00:51:45
 44.Elga Adrat                TON         00:51:52
 45.Riho Kilp                 Tammed      00:52:40
 46.Vello Kroon               -           00:52:58
 47.Sergei Holstinin          SRD         00:54:32
 48.Enn Nuut                  Orion       00:56:45
 49.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:56:57
 50.Illimar Kaasiku           -           00:58:09
 51.Edgar Tammik              Orion       00:58:22
 52.Merit Lill                -           01:01:28
 53.Triin Kallas              -           01:06:52
 54.Kalju Tilk                Orion       01:13:44
 55.Urvi Sarv                 Orion       01:17:26
 56.Merje Neeme                           01:32:11
    Rein Küttim               Orion       DQ      
    Kersti Ehala              Rae         DQ      

# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 29 KP 7,3 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Mati Korrol               Mercury     00:44:34
  2.Jaanus Reha               Koop        00:44:38
  3.Erko Õunapuu              TON         00:48:31
  4.Mihkel Reimaa             Mercury     00:48:38
  5.Ülo Viru                  Orvand      00:54:05
  6.Tõnis Haldna              Rae         00:56:14
  7.Leo Sepp                  Tammed      00:59:40
  8.Reigo Lehtla              -           01:03:41
  9.Priit Sildma              -           01:06:47
 10.Veiko Vaade               -           01:13:26
 11.Marje Sepp                -           01:43:19


© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.404] @ 11.04.2005 22:11:19 Kompass