Tallinna Sprint - 12.03.2005 - Pirita rand

12.03.2005
Korraldaja : SK Tallinna Kompass
Rajameister : Jüri Tarmak
[# 1] [# 2] [# 3] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK] [D35]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H18B]
[H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50] [H60]

H21B Rada (1): 8 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
    Uku Tali                              DQ      

D21B Rada (1): 8 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Anne Pekri                -           00:34:09

H12 Rada (1): 8 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raid Vellerind            -           00:43:36

H14 Rada (1): 8 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:47
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:18:36

H16 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Martin Murakas            Rakv        00:43:48
  2.Madis Leppik                          00:43:51

H18 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            Orion       00:26:26
  2.Ivo Rahnel                -           00:46:40

H21A Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Timmo Tammemäe            Orvand      00:28:39
  2.Tarmo Klaar               Ilves       00:36:31
  3.Arvo Laanemets            TAOK        00:37:55
    Neeme-Rain Velleste       LUS         DQ      

H35 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Margus Andresson          -           00:27:25
  2.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:27:46
  3.Rein Rooni                Orvand      00:31:19
  4.Urmas Laev                Mercury     00:33:39
  5.Vahur Hollo               -           00:35:43
  6.Aivar Meindok             MARU        00:36:10
  7.Lauri Leppik              TAOK        00:37:52
  8.Maido Kaljur              Orvand      00:38:21
  9.Sergei Holstinin          SRD         00:38:25
 10.Rain Vellerind                        00:39:35
 11.Eero Uustalu              -           00:45:34
 12.Enno Aljas                Kose        00:46:57

H50 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Peep Velleste             Mercury     00:43:01
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:48:47

H60 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:47:15
  2.Rein Küttim               Orion       00:47:43
  3.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:59:40
  4.Tiit Koppel               Orion       01:00:28

D16 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kirke Aitsen                          01:03:32
  2.Anella Aasmaa                         01:03:38

D21A Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kirti Rebane              Tammed      00:31:27
  2.Heidi Sild                -           00:42:47
  3.Anita Karnit              SRD         00:44:35
  4.Triina-Britt Preden       TON         00:50:36
  5.Merit Lill                -           00:52:35
  6.Liisa Lukin               -           01:07:15
  7.Piret Veensalu                        01:09:13

D35 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Lea Leppik                TAOK        00:38:24
  2.Maris Roosipuu            Orion       00:40:49
  3.Riina Laev                Mercury     00:44:14

D50 Rada (2): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Urvi Sarv                 Orion       01:08:56
  2.Ilse Uus                  TON         01:09:13

H21PIKK Rada (3): 25 KP 6,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:41:49
  2.Indrek Saarepera          -           00:48:38
  3.Peep Otstavel             LSF PT      00:48:39
  4.Mihkel Reimaa             Mercury     00:59:23
  5.Jaanus Viljamaa           Orion       01:03:44
  6.Peep Koppel               Koop        01:08:21
  7.Feliks Kipper             Orion       01:29:31
    Arthur Raichmann          Rakv        DQ      

D21PIKK Rada (3): 25 KP 6,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Marje Sepp                -           01:35:40

# 1 Rada (H18B,D18B,H21B,D21B,D12,D14,H12,H14): 8 KP 2,4 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:47
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:18:36
  3.Anne Pekri                -           00:34:09
  4.Raid Vellerind            -           00:43:36
    Uku Tali                              DQ      

# 2 Rada (H16,H18,H21A,H35,H50,H60,D16,D18,D21A,D35,D50): 18 KP 4,5 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            Orion       00:26:26
  2.Margus Andresson          -           00:27:25
  3.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:27:46
  4.Timmo Tammemäe            Orvand      00:28:39
  5.Rein Rooni                Orvand      00:31:19
  6.Kirti Rebane              Tammed      00:31:27
  7.Urmas Laev                Mercury     00:33:39
  8.Vahur Hollo               -           00:35:43
  9.Aivar Meindok             MARU        00:36:10
 10.Tarmo Klaar               Ilves       00:36:31
 11.Lauri Leppik              TAOK        00:37:52
 12.Arvo Laanemets            TAOK        00:37:55
 13.Maido Kaljur              Orvand      00:38:21
 14.Lea Leppik                TAOK        00:38:24
 15.Sergei Holstinin          SRD         00:38:25
 16.Rain Vellerind                        00:39:35
 17.Maris Roosipuu            Orion       00:40:49
 18.Heidi Sild                -           00:42:47
 19.Peep Velleste             Mercury     00:43:01
 20.Martin Murakas            Rakv        00:43:48
 21.Madis Leppik                          00:43:51
 22.Riina Laev                Mercury     00:44:14
 23.Anita Karnit              SRD         00:44:35
 24.Eero Uustalu              -           00:45:34
 25.Ivo Rahnel                -           00:46:40
 26.Enno Aljas                Kose        00:46:57
 27.Kalju Tilk                Orion       00:47:15
 28.Rein Küttim               Orion       00:47:43
 29.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:48:47
 30.Triina-Britt Preden       TON         00:50:36
 31.Merit Lill                -           00:52:35
 32.Leonid Pahhomenkov        SRD         00:59:40
 33.Tiit Koppel               Orion       01:00:28
 34.Kirke Aitsen                          01:03:32
 35.Anella Aasmaa                         01:03:38
 36.Liisa Lukin               -           01:07:15
 37.Urvi Sarv                 Orion       01:08:56
 38.Piret Veensalu                        01:09:13
 38.Ilse Uus                  TON         01:09:13
    Neeme-Rain Velleste       LUS         DQ      

# 3 Rada (H21PIKK,D21PIKK): 25 KP 6,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaanus Reha               Koop        00:41:49
  2.Indrek Saarepera          -           00:48:38
  3.Peep Otstavel             LSF PT      00:48:39
  4.Mihkel Reimaa             Mercury     00:59:23
  5.Jaanus Viljamaa           Orion       01:03:44
  6.Peep Koppel               Koop        01:08:21
  7.Feliks Kipper             Orion       01:29:31
  8.Marje Sepp                -           01:35:40
    Arthur Raichmann          Rakv        DQ      


© Tak-Soft 2001-2005 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:3.0 [2005.311] @ 12.03.2005 18:27:02 Kompass