Tallinna Sprint - 05.03.2005 - Järve

[# 1] [# 2] [# 3] [# 4] [D12] [D14]
[D16] [D18] [D18B] [D21A] [D21B] [D21PIKK]
[D35] [D50] [H12] [H14] [H16] [H18]
[H18B] [H21A] [H21B] [H21PIKK] [H35] [H50]
[H60]
H12 Rada: 10 KP 2,1 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Raid Vellerind            -           00:42:24
  2.Märten Pais               LSF PT      00:45:44
H14 Rada: 10 KP 2,1 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:11
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:15:21
H18 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Kostjukov            Orion       00:20:25
H21A Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Jaan Tarmak               JOKA        00:21:05
  2.Sergei Shirokov           SRD         00:23:10
  3.Tarmo Kuub                -           00:27:53
  4.Tarmo Klaar               Ilves       00:28:05
  5.Arvo Laanemets            TAOK        00:28:35
    Ragnar Ilp                -           DQ      
    Siim Valgeväli            LSF PT      DQ      
H35 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Margus Andresson          -           00:20:02
  2.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:22:10
  3.Rein Rooni                Orvand      00:23:20
  4.Maido Kaljur              Orvand      00:23:46
  5.Rain Vellerind                        00:23:53
  6.Aivar Meindok             MARU        00:25:24
  7.Urmas Laev                Mercury     00:25:42
  8.Ove Uhtlik                            00:26:59
  9.Lauri Leppik              TAOK        00:27:25
 10.Enno Aljas                Kose        00:34:33
 11.Jaanus Tarnov                         00:36:52
 12.Sergei Holstinin          SRD         00:37:16
H50 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:32:46
  2.Tiit Ploompuu             -           00:33:02
  3.Uuno Vallner              Orion       00:36:15
H60 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalju Tilk                Orion       00:33:22
  2.Mati Poom                 TON         00:36:31
  3.Tiit Koppel               Orion       00:46:21
    Rein Küttim               Orion       DQ      
D21A Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                -           00:28:19
  2.Merit Lill                -           00:42:12
  3.Karin Koppel              MARU        00:45:36
D35 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Lea Leppik                TAOK        00:30:01
  2.Maris Roosipuu            Orion       00:30:33
  3.Riina Laev                Mercury     00:31:33
  4.Merike Paapson            Ilves       00:36:31
D50 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Ilse Uus                  TON         00:43:56
  2.Urvi Sarv                 Orion       00:51:45
  3.Malle Viilma              -           01:07:46
H21PIKK Rada: 23 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Indrek Saarepera          -           00:39:06
  2.Sigfried  Ritter          Kape        00:41:28
  3.Peep Otstavel             LSF PT      00:45:49
  4.Arthur Raichmann          Rakv        00:56:48
  5.Peep Koppel               Koop        00:58:45
  6.Leo Sepp                  Tammed      01:01:30
  7.Feliks Kipper             Orion       01:09:43
    Priit Pirksaar            JOKA        DQ      
D21PIKK Rada: 23 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kirti Rebane              Tammed      00:41:05
  2.Marje Sepp                -           01:12:29
# 1 Rada: 10 KP 2,1 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:15:11
  2.Viktor Shavljuga          SRD         00:15:21
  3.Raid Vellerind            -           00:42:24
  4.Märten Pais               LSF PT      00:45:44
# 2 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Margus Andresson          -           00:20:02
  2.Jaan Kostjukov            Orion       00:20:25
  3.Jaan Tarmak               JOKA        00:21:05
  4.Eduard Pukkonen           Harju KEK   00:22:10
  5.Sergei Shirokov           SRD         00:23:10
  6.Rein Rooni                Orvand      00:23:20
  7.Maido Kaljur              Orvand      00:23:46
  8.Rain Vellerind                        00:23:53
  9.Aivar Meindok             MARU        00:25:24
 10.Urmas Laev                Mercury     00:25:42
 11.Ove Uhtlik                            00:26:59
 12.Lauri Leppik              TAOK        00:27:25
 13.Tarmo Kuub                -           00:27:53
 14.Tarmo Klaar               Ilves       00:28:05
 15.Arvo Laanemets            TAOK        00:28:35
 16.Ilmar Kirjanen            TAOK        00:32:46
 17.Tiit Ploompuu             -           00:33:02
 18.Kalju Tilk                Orion       00:33:22
 19.Enno Aljas                Kose        00:34:33
 20.Uuno Vallner              Orion       00:36:15
 21.Mati Poom                 TON         00:36:31
 22.Jaanus Tarnov                         00:36:52
 23.Sergei Holstinin          SRD         00:37:16
 24.Tiit Koppel               Orion       00:46:21
    Ragnar Ilp                -           DQ      
    Rein Küttim               Orion       DQ      
    Siim Valgeväli            LSF PT      DQ      
# 3 Rada: 17 KP 3,8 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Heidi Sild                -           00:28:19
  2.Lea Leppik                TAOK        00:30:01
  3.Maris Roosipuu            Orion       00:30:33
  4.Riina Laev                Mercury     00:31:33
  5.Merike Paapson            Ilves       00:36:31
  6.Merit Lill                -           00:42:12
  7.Ilse Uus                  TON         00:43:56
  8.Karin Koppel              MARU        00:45:36
  9.Urvi Sarv                 Orion       00:51:45
 10.Malle Viilma              -           01:07:46
# 4 Rada: 23 KP 5,9 km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Indrek Saarepera          -           00:39:06
  2.Kirti Rebane              Tammed      00:41:05
  3.Sigfried  Ritter          Kape        00:41:28
  4.Peep Otstavel             LSF PT      00:45:49
  5.Arthur Raichmann          Rakv        00:56:48
  6.Peep Koppel               Koop        00:58:45
  7.Leo Sepp                  Tammed      01:01:30
  8.Feliks Kipper             Orion       01:09:43
  9.Marje Sepp                -           01:12:29
    Priit Pirksaar            JOKA        DQ      

© Tak-Soft 2001-2004 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:2.5 [2004.424] @ 05.03.2005 16:47:55 Kompass