Tallinna MV lühirajal 2004

Ülemiste
17.05.2004
Korraldaja: SK Tallinna Kompass
Rajameister: M.Klementsov

D12 D16 D18 D20 D21 D35 D40 D50 
D60 H12 H16 H18 H20 H21 H35 H40 
H50 H60 


D12 1.83km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:52:09
  2. Daisi Rist                -               5600  00:57:52
  3. Kristi Rist               -               5630  01:02:05
     Kirke Piirikivi           Rae             4343  Tühist.


D16 2.53km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eva-Maria Ehala           Rae             3658  00:20:03
  2. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:22:35
  3. Grete Gutmann             Rae             4015  00:23:06
  4. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:24:20
  5. Liina Haldna              Rae             3478  00:26:46
  6. Liisa Kuusk               Orion           4516  00:37:45
  7. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:38:29
  8. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:39:12
  9. Ann Alice Ehala           Rae             4001  00:40:17
 10. Liisi Rist                -               5602  00:43:29
     Reserv 2                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Heljen Sklave             Orvand          3986  Ei start


D18 3.23km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tais Leontenko            SRD             3700  00:28:51
  2. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:29:45
  3. Miina Lillepruun          PV SKK          5552  00:30:38
  4. Hanna Samoson             Orion           3922  00:30:43
  5. Tatjana Voronkova         SRD             5608  00:35:47
  6. Kadri Kann                Orion           4353  00:36:10
  7. Maarja Aan                JOKA            3529  00:36:31


D20 3.77km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Annika Aljas              Kose            3617  00:40:19
     Reserv 1                                        Ei start


D21 4.95km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:30:20
  2. Ruth Vaher                Kobras          1066  00:33:36
  3. Mall Alev                 Tammed          1624  00:38:28
  4. Piia Paasma               Tammed          1161  00:39:43
  5. Anita Karnit              SRD             3185  00:39:48
  6. Ella Shved                SRD             996   00:40:40
  7. Anu Arro                  -               5376  00:46:00
  8. Maari Idnurm              Orion           526   00:46:02
  9. Maaren Olander            Mercury         4210  00:46:04
 10. Miina Käos                -               5465  00:57:12
 11. Triin Kallas              -               4782  00:57:13
 12. Katrin Hang               -               5628  00:58:39
 13. Ljudmilla Shved           SRD             2492  01:01:29
 14. Anna-Maria Nizovtseva     SRD             3702  01:06:39
     Aili Mänd                 -               5518  Tühist.
     Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  Tühist.
     Merit Lill                -               5612  Ei start
     Rita Iher                 LSF PT          4787  Ei start


D35 3.77km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maris Roosipuu            Orion           283   00:28:15
  2. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  00:32:04
  3. Aire Varjo                Koop            4692  01:01:21
     Reserv 1                                        Ei start
     Kaja Roosipuu             -               6118  Ei start
     Anneli Albert             LUS             404   Ei start


D40 3.23km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Riina Laev                Mercury         2338  00:25:20
  2. Ülle Kadak                Lehola          705   00:28:51
  3. Kersti Ehala              Rae             295   00:29:57
  4. Viiu Rebane               Orion           311   00:30:55
  5. Mari Roots                TAOK            137   00:34:05
  6. Aivi Kaljur               Orvand          2724  00:35:54
  7. Marika Kirsspuu           TAOK            260   00:38:07
     Tiiu Mägi                 Kape            4106  Ei start


D50 2.51km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Malle Viilma              -               532   00:27:37
  2. Mare Niitsoo              TON             2298  00:28:18
  3. Niina Karnit              SRD             1015  00:29:33
  4. Rutt Kukk                 Orion           1728  00:30:12
     Reserv 1                                        Ei start


D60 2.18km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ilse Uus                  TON             300   00:27:56
  2. Urvi Sarv                 Orion           222   00:38:55
     Maimu Tornberg            Koop            428   Ei start


H12 2.28km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sergei Rjaboshkin         SRD             5274  00:18:23
  2. Mihkel Kakko              -               4294  00:33:04
  3. Anton Shved               SRD             3888  00:34:12
  4. Deniss Shved              SRD             3872  00:36:01
  5. Daniel Lopez              SRD             5604  00:36:51
  6. Taavi Kalle Kiisler       Orion           4695  00:37:08
  7. Vadim Shved               SRD             4202  01:31:57
     Aleksandr Shved           SRD             3701  Ei start


H16 3.48km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Timur Junusov             SRD             5275  00:24:09
  2. Karl Samoson              Orion           3921  00:26:45
  3. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:29:23
  4. Arvi Künnapu              -               0     00:34:45
  5. Jarmo Reha                Koop            4199  00:35:19
  6. Vahur Vallistu            SOK             3743  00:36:04
  7. Ilja Arhipov              SRD             5596  00:43:36
  8. Ander Roosipuu            -               6117  00:47:30
  9. Kustas Sinijärv           -               5621  01:09:45
     Andres Uutma              -               5618  Tühist.
     Ainar Traks               -               5960  Tühist.


H18 4.33km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaan Kostjukov            Orion           4344  00:25:32
  2. Janek Lauter              PV SKK          4260  00:31:38
  3. Johannes Ehala            Rae             3657  00:32:17
  4. Raiko Heide               -               4744  01:03:25


H20 4.95km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Timo Kaljur               Orvand          3300  00:31:07
  2. Risto Bauman              Rakv            3873  00:34:16
  3. Madis Pärtel              -               6298  00:39:18
  4. Madis Raus                -               5695  00:43:40
     Ragnar Uibooss            -                     Tühist.
     Reserv 2                                        Ei start


H21 6.01km 23KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:30:26
  2. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:31:50
     Erik Aibast               Tammed          1685  00:31:50
  4. Rene Ottesson             Lehola          45    00:32:01
  5. Andrei Nikitin            SRD             505   00:33:09
  6. Raivo Reiman              MARU            634   00:33:13
  7. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  00:33:50
  8. Danilo Piht               Mercury         1976  00:34:32
  9. Sergei Shirokov           SRD             1019  00:34:34
 10. Roman Shved               SRD             999   00:36:12
 11. Mihkel Reimaa             OKH             3020  00:36:36
 12. Mati Korrol               Mercury         2202  00:37:05
 13. Peep Otstavel             LSF PT          4760  00:38:35
 14. Vladislav Pahhomenkov     SRD             4293  00:38:49
 15. Erko Ounapuu              TON             3612  00:40:01
 16. Aleksei Gordobajev        SRD             1079  00:40:04
 17. Tonis Haldna              Rae             487   00:40:26
 18. Rein Unt                  TON             320   00:41:48
 19. Siim Kadak                Lehola          3076  00:43:44
 20. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:44:07
 21. Vello Solna               Peko            495   00:44:23
 22. Vermo Siim                MARU            1030  00:45:39
 23. Viljar Vainola            Mercury         1698  00:45:58
 24. Juhan Idnurm              Orion           1743  00:46:20
 25. Andres Aro                Tammed          726   00:47:09
 26. Tonu Pekk                 -               6246  00:47:26
 27. Toomas Tiivel             Ilves           1974  00:47:42
 28. Ville Allikvere           -               4510  00:49:51
 29. Reigo Lehtla              -               5373  00:53:10
 30. Siim Valgeväli            -               5566  00:56:26
 31. Mart Pais                 -               5367  01:04:56
 32. Martin Osmin              -               5973  01:07:41
     Madis Arro                -               5377  Ei start
     Jaago Vallistu            SOK             3283  Ei start
     Raivo Erik                Rae             1516  Ei start
     Timmo Tammemäe            Orvand          4346  Ei start
     Lauri Tammemäe            Orvand          4487  Ei start
     Margus Aru                -               6278  Ei start


H35 4.95km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Neeme Loorits             Kape            1102  00:27:51
  2. Priit Överus              Mercury         1268  00:28:58
  3. Kaido Nurja               MARU            603   00:29:05
  4. Mairolt Kakko             -               4113  00:31:12
  5. Sergei Shved              SRD             2489  00:31:15
  6. Margus Esnar              Rae             2276  00:31:34
  7. Indrek Saarepera          -               4864  00:33:15
  8. Ove Uhtlik                -               668   00:36:16
  9. Tonu Lauter               PV SKK          3822  00:37:46
 10. Tiit Riisalo              -               2287  00:40:45
 11. Kai Willadsen             TON             3626  00:43:21
     Andres Karilaid           Mercury         1014  Katk.
     Veikko Tamlak             Kape            1053  Ei start
     Allan Klein               -               4511  Ei start
     Eero Uustalu              -               614   Ei start
     Lauri Lahtmäe             Kape            2017  Ei start


H40 4.33km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Indrek Reitalu            HOK             2258  00:26:43
  2. Eduard Pukkonen           Harju KEK       4278  00:27:24
  3. Rein Rooni                Orvand          240   00:27:42
  4. Mati Preitof              MARU            2260  00:29:27
  5. Ando Post                 Koop            169   00:29:32
  6. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:29:58
  7. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:30:26
     Ülo Viru                  Orvand          2539  00:30:26
  9. Urmas Laev                Mercury         1077  00:31:46
 10. Lauri Leppik              TAOK            4194  00:32:03
 11. Vladimir Savinov          SRD             4690  00:32:21
 12. Martin Ehala              Rae             4772  00:32:22
 13. Aivar Meindok             MARU            312   00:32:34
 14. Vallo Varjo               Koop            906   00:32:45
 15. Raul Laas                 -               5372  00:35:05
 16. Enno Aljas                Kose            3616  00:35:11
     Vahur Hollo               -               5354  00:35:11
 18. Peep Vallistu             SOK             347   00:36:43
     Andres Minn               JOKA            355   Ei start


H50 3.77km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andres Käär               -               721   00:25:34
  2. Harry Veide               LUS             205   00:25:41
  3. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:28:11
  4. Avo Korvas                Koop            126   00:29:29
  5. Vello Vaher               JOKA            56    00:30:45
  6. Kalle Nelk                Orion           1971  00:31:02
  7. Jaan Kallo                -               3940  00:32:33
  8. Peep Koppel               Koop            456   00:34:16
  9. Jüri Rokko                -               1240  00:34:38
 10. Heldur Väljamäe           Orvand          836   00:36:04
 11. Agu Koppa                 -               425   00:38:20
     Rein Küttim               Orion           306   Tühist.
     Reserv 2                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Uuno Vallner              Orion           419   Ei start
     Mati Kallemets            Okas            972   Ei start


H60 3.48km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kalju Tilk                Orion           104   00:28:22
  2. Georg Sooberg             Voru            462   00:28:36
  3. Mati Poom                 TON             3     00:28:54
  4. Jaan Orav                 TON             305   00:30:53
  5. Tiit Koppel               Orion           455   00:38:51
     Rudolf Mürk               Voru            1064  Katk.
     Jaan Viirmaa              -               251   Ei start


"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003