Tallinna MV sprindis 2004

Tallinna Botaanikaaed
05.05.2004
Korraldaja: SK Tallinna Kompass
Jaan Tarmak

D14 D18 D20 D21 D35 D45 D55 H14 
H18 H20 H21 H35 H45 H55 


D14 1.92km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:14:28
  2. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:20:52
  3. Liisi Rist                -               5602  00:26:40


D18 2.34km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tais Leontenko            SRD             3700  00:16:04
  2. Kaisa Rebane              Orion           4352  00:17:49
  3. Tiina Alamaa              Orvand          4155  00:19:10
  4. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:19:57
  5. Miina Lillepruun          PV SKK          5552  00:21:51
  6. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:21:57
  7. Juta Tarmak               TON             3432  00:26:22
  8. Tatjana Voronkova         SRD             5608  00:43:43
     Maarja Aan                JOKA            3529  Ei start


D20 2.63km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        Ei start
     Liina Haldna              Rae             3478  Ei start


D21 2.63km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:14:43
  2. Ruth Vaher                Kobras          1066  00:15:40
  3. Anita Karnit              SRD             3185  00:20:12
  4. Ella Shved                SRD             996   00:20:38
  5. Triina-Britt Preden       TON             1361  00:22:56
     Katri Saar                Kape            2721  00:22:56
  7. Külli Morel               -               5988  00:32:02
  8. Mariliis Pinn             -               4841  00:35:11
     Edit Epner                Rae             2808  Tühist.
     Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  Tühist.
     Lilian Joesaar            Rae             2199  Ei start
     Ingrid Roht               Orion           4120  Ei start


D35 2.34km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  00:14:53
  2. Maris Roosipuu            Orion           283   00:16:17
  3. Riina Laev                Mercury         2338  00:16:28
  4. Merike Paapson            Ilves           2741  00:17:41
  5. Marika Kirsspuu           TAOK            260   00:18:19
  6. Aili Piirikivi            Rae                   00:19:21
  7. Kaja Uuetallo             -               5386  00:19:40
  8. Mari Roots                TAOK            137   00:21:47
  9. Aivi Kaljur               Orvand          2724  00:22:40
     Lea Leppik                TAOK            4195  Tühist.
     Reserv 1                                        Ei start
     Reserv 2                                        Ei start


D45 1.92km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ülle Kadak                Lehola          705   00:14:23
  2. Niina Karnit              SRD             1015  00:14:52
  3. Hille Tasa                Tammed          280   00:16:09
  4. Mare Niitsoo              TON             2298  00:17:05
     Reserv 1                                        Ei start


D55 1.92km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ilse Uus                  TON             300   00:20:03
  2. Urvi Sarv                 Orion           222   00:22:42


H14 2.34km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sergei Rjaboshkin         SRD             5274  00:17:00
  2. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:17:01
  3. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:17:14
  4. Aleksandr Kortshagin      SRD             5595  00:26:49
  5. Vladimir Morozov          SRD             5597  00:29:21
  6. Anton Shved               SRD             3888  00:29:45
  7. Vadim Shved               SRD             4202  00:33:32
  8. Ilja Arhipov              SRD             5596  00:34:59
  9. Taavi Kalle Kiisler       Orion           4695  00:35:27
 10. Konstantin Korotkov       SRD             5633  00:36:55
 11. Daniel Lopez              SRD             5604  00:38:32
     Jarmo Reha                Koop            4199  Tühist.
     Mihkel Kakko              Bona Fide       4294  Tühist.
     Edgar Gergel              SRD             4831  Tühist.
     Maksim Sokolov            SRD             4697  Ei start


H18 2.63km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaur Kase                 Voru            4191  00:13:51
  2. Jaan Kostjukov            Orion           4344  00:14:51
  3. Aleksandr Klimin          SRD             4395  00:27:29
     Nikolai Gerassimtshuk     SRD             4184  Ei start


H20 2.95km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Malsroos            Tammed          3392  00:14:40
  2. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  00:14:53
  3. Timo Kaljur               Orvand          3300  00:17:39
  4. Risto Bauman              Rakv                  00:19:27
  5. Egert Pinn                -               5417  00:22:37
     Reserv 1                                        Ei start


H21 2.95km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tanel Kannel              MARU            1748  00:14:35
  2. Neeme-Rain Velleste       LUS             2880  00:15:51
  3. Danilo Piht               Mercury         1976  00:15:59
  4. Armo Hiie                 -               660   00:17:14
  5. Lauri Olli                LSF PT          4230  00:17:25
  6. Vladislav Pahhomenkov     SRD             4293  00:17:43
  7. Peep Otstavel             LSF PT          4760  00:17:52
  8. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:18:44
  9. Timur Junusov             SRD             5275  00:19:20
 10. Siim Kadak                Lehola          3076  00:19:36
 11. Jaago Vallistu            SOK             3283  00:20:32
 12. Kalev Viidemann           -               4746  00:21:07
 13. Risto Agu                 -               4505  00:21:30
 14. Andrus Sinisalu           -               5959  00:23:14
 15. Jaanus Piht               Mercury         1977  00:30:00
     Silver Eensaar            Kobras          1145  Katk.
     Erik Aibast               Tammed          1685  Tühist.
     Tarmo Klaar               Ilves           1143  Tühist.
     Rain Eensaar              Kobras          1144  Tühist.
     Rene Ottesson             Lehola          45    Tühist.
     Heiti Hallikma            Voru            1267  Tühist.
     Siim Valgeväli            -               5566  Tühist.
     Johannes Tasa             Tammed          281   Ei start
     Vermo Siim                MARU            1030  Ei start


H35 2.95km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaanus Reha               Koop            1275  00:15:24
  2. Neeme Loorits             Kape            1102  00:15:47
  3. Tenno Alamaa              Orvand          4102  00:16:29
  4. Tonu Tänav                Rae             212   00:16:35
  5. Kaido Nurja               MARU            603   00:16:46
  6. Eduard Pukkonen           Harju KEK       4278  00:16:53
  7. Andres Karilaid           Mercury         1014  00:17:05
  8. Indrek Saarepera          -               4864  00:17:10
  9. Priit Överus              Mercury         1268  00:18:05
 10. Andrei Nikitin            SRD             505   00:18:09
 11. Urmas Laev                Mercury         1077  00:18:13
 12. Lauri Leppik              TAOK            4194  00:18:20
 13. Sergei Shved              SRD             2489  00:18:21
 14. Tiit Riisalo              -               2287  00:18:38
 15. Aivar Meindok             MARU            312   00:18:40
 16. Veikko Tamlak             Kape            1053  00:20:00
 17. Eero Uustalu              -               614   00:21:29
 18. Indrek Reitalu            HOK             2258  00:21:50
 19. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  00:24:41
 20. Hillar Nikkari            SK RT           1716  00:24:55
 21. Vahur Hollo               -               5354  00:28:07
 22. Andres Aru                SK RT           2504  00:51:27
     Raivo Erik                Rae             1516  Tühist.
     Mati Preitof              MARU            2260  Tühist.
     Ove Uhtlik                -               668   Tühist.
     Reserv 2                                        Ei start
     Reserv 1                                        Ei start
     Lauri Lahtmäe             Kape            2017  Ei start


H45 2.63km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kai Willadsen             TON             3626  00:16:10
  2. Riho Männi                Lehola          902   00:16:25
  3. Jüri Rokko                -               1240  00:17:08
  4. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:18:09
  5. Harry Veide               LUS             205   00:18:38
  6. Enno Aljas                Kose            3616  00:18:49
  7. Andres Minn               JOKA            355   00:18:50
  8. Kalle Nelk                Orion           1971  00:20:17
  9. Peep Vallistu             SOK             347   00:22:48


H55 2.34km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
    Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kalju Tilk                Orion           104   00:16:17
  2. Avo Korvas                Koop            126   00:17:05
  3. Mati Poom                 TON             3     00:17:11
  4. Georg Sooberg             Voru            462   00:18:26
     Peep Koppel               Koop            456   00:18:26
  6. Heldur Väljamäe           Orvand          836   00:19:04
  7. Jaan Orav                 TON             305   00:20:24
  8. Tiit Koppel               Orion           455   00:21:41
  9. Uuno Vallner              Orion           419   00:22:05
 10. Agu Koppa                 -               425   00:22:08
     Rein Küttim               Orion           306   Tühist.
     Reserv 2                                        Ei start


"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003