Tallinna MV sprindis

Veskimetsa
09.11.2003
Korraldaja: SK Tallinna Kompass
Jaan Tarmak

D14 D18 D20 D21 D35 D45 D55 H14 
H18 H20 H21 H35 H45 H55 


D14 2,05km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Juta Tarmak               TON             3432  00:15:19
  2. Liisi Rist                -                     00:30:12
  3. Daisi Rist                -                     00:32:13
     Reserv 1                                        Ei start


D18 2,43km 13KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Tais Leontenko            SRD             3700  00:16:48
  2. Kaisa Rebane              Orion           4352  00:21:45
  3. Aleksandra Velitshko      SK Pirita             00:40:11
  4. Julia Zalutskaja          SK Pirita             00:42:12
     Olga Andrejeva            SK Pirita             Tühist.
     Elnara Mustafina          SK Pirita             Tühist.
     Olga Mazina               SRD             3731  Ei start
     Kadri Kann                Orion                 Ei start
     Reserv 1                                        Ei start


D20 2,66km 16KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kaisa Kase                Orion           4213  00:18:43
     Reserv 1                                        Ei start


D21 2,66km 16KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:14:40
  2. Lilian Joesaar            Rae                   00:15:47
  3. Ingrid Vehlmann           MARU            2687  00:17:41
  4. Piia Paasma               Tammed          1161  00:18:48
  5. Ingrid Roht               Orion           4120  00:18:50
  6. Ella Shved                SRD             996   00:19:51
  7. Triina-Britt Preden       TON             1361  00:19:57
  8. Katrin Birk               -                     00:25:38
  9. Triin Kallas              -                     00:25:57
     Liina Palu                Koop                  Tühist.
     Eneli Ivask               -               4710  Ei start


D35 2,43km 13KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Pilvi-Heli Vettik         ESTO            3180  00:15:38
  2. Riina Laev                MARU                  00:16:43
  3. Lea Leppik                TAOK            4195  00:18:12
     Reserv 1                                        Ei start


D45 2,05km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Hille Tasa                Tammed          280   00:18:10
     Niina Karnit              SRD             1015  Tühist.
     Mare Niitsoo              TON             2298  Ei start
     Reserv 1                                        Ei start


D55 2,05km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Urvi Sarv                 Orion           222   00:20:43
  2. Helle Lippmaa                                   00:34:09
     Ilse Uus                  TON             300   Tühist.


H14 2,43km 13KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:15:17
  2. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:15:23
  3. Maksim Guzits             SK Pirita             00:17:18
  4. Sergei Rjaboshkin         SRD             5274  00:17:26
  5. Radion Sosojev            SRD             4698  00:18:18
  6. Jarmo Reha                Koop                  00:18:47
  7. Nikita Rzevski            SK Pirita             00:19:20
  8. Vadim Shved               SRD             4202  00:20:45
  9. Daniel Lopes              SRD                   00:29:20
 10. Maksim Sokolov            SRD                   00:31:22
 11. Deniss Shved              SRD             3872  00:50:01
 12. Edgar Gergel              SRD             4831  00:50:58
 13. Konstantin Korotkov       SRD                   01:14:03
     Evgeni Kolikov            SK Pirita             Tühist.
     Reserv 1                                        Ei start


H18 2,66km 16KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kaur Kase                 Orion           4191  00:15:27
  2. Nikolai Gerassimtshuk     SRD             4184  00:17:17
  3. Aleksander Klimin         SRD                   00:18:21


H20 2,98km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Peeter Pihl               Tammed          3710  00:16:19
  2. Jaan Kostjukov            Orion           4344  00:18:24
  3. Timur Junusov             SRD             5275  00:23:14
  4. Deniss Maloshev           SK Pirita             00:39:27
     Reserv 1                                        Ei start


H21 2,98km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Heiti Hallikma            Voru                  00:14:28
  2. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  00:15:05
  3. Jaanus Reha               Koop            1275  00:16:44
  4. Danilo Piht               Mercury         1976  00:17:11
  5. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:17:16
  6. Mati Korrol               Mercury         2202  00:17:46
  7. Johannes Tasa             Tammed          281   00:18:13
  8. Eik Hermann               -                     00:18:14
  9. Martti Kuldma             -                     00:18:41
 10. Vermo Siim                MARU            1030  00:19:09
 11. Viljar Vainola            Koop            1698  00:20:39
 12. Kalev Viidemann           -                     00:21:58
 13. Urmo Keskel               -                     00:23:58
 14. Siim Valgeväli            -                     00:24:14
 15. Urmet Itse                -                     00:25:52
 16. Toomas Birk               Arctic Sport          00:26:02
 17. Anton Roolaid             -                     00:31:46
     Lauri Malsroos            Tammed                Katk.


H35 2,98km 20KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Priit Överus              Mercury         1268  00:16:55
  2. Raivo Erik                MARU            1516  00:17:19
  3. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  00:17:20
  4. Sergei Shved              SRD             2489  00:17:31
  5. Aivar Mindok              MARU                  00:17:33
  6. Indrek Saarepera          -               4864  00:17:45
  7. Urmas Laev                MARU                  00:17:52
  8. Lauri Leppik              TAOK            4194  00:18:00
  9. Vladimir Savinov          -               4690  00:18:25
 10. Ove Uhtlik                -               668   00:18:41
 11. Tauno Piirikivi           -                     00:20:08
 12. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  00:20:35
 13. Vahur Hollo               -                     00:20:45
 14. Raul Laas                 TON             4075  00:21:15
 15. Eero Uustalu              -                     00:21:50
 16. Hillar Nikkari            SK RT           1716  00:22:38
 17. Rene Maksimovski          -               4517  00:24:55
     Uku-Meelis Retel          Harju KEK       152   Ei start
     Ormar Lutsberg            Lehola          1972  Ei start


H45 2,66km 16KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kai Willadsen             TON             3626  00:15:24
  2. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:16:57
     Aleksander Jaanson        SK Pirita             Tühist.
     Andres Minn               ESTO            355   Tühist.
     Reserv 1                                        Ei start
     Peep Vallistu             SOK             347   Ei start


H55 2,43km 13KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Avo Korvas                Koop                  00:17:02
  2. Peep Koppel               Koop                  00:17:33
  3. Uuno Vallner              Orion           419   00:17:36
  4. Kalju Tilk                Orion           104   00:17:44
  5. Georg Sooberg             Voru                  00:17:49
  6. Jaan Orav                 TON             305   00:18:32
  7. Mati Poom                 TON             3     00:18:34
  8. Tiit Koppel               Orion                 00:20:15
  9. Rein Küttim               Orion                 00:21:29
 10. Georg Liidja              -                     00:23:32
 11. Peeter Volt                                     00:24:20
 12. Andrei Kondrachov         -                     00:37:05
 13. Feliks Kipper             Orion           913   00:39:44
     Agu Koppa                 -                     Tühist.


"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003